Americká armáda v úterý zatkla zakladatele Microsoftu Billa Gatese a obvinila jej ze sociálního zneužití, obchodování s dětmi a dalších hrůzných zločinů proti Americe a lidem.

Zdroje ze sboru generálního prokurátora amerického námořnictva pro Real Raw News řekly, že armáda strávila měsíce hledáním Gatese, kdy dosud nepolapitelný miliardář využil svého bohatství a kontaktů Deep State, aby se vyhnul zajetí… až dosud byl o krok před vojenským pátráním.

Do úterý 27. července, kdy Gates sklapnul a američtí mariňáci jej zadržet na nemovitosti, kterou tajně vlastnil v Myrtle Beach v Jižní Karolíně.

Obvinění proti Gatesovi pokrývají široké spektrum. Údajně donutil FDA vydat nouzovou autorizaci vakcín proti Covid-19, protože věděl, že potenciálně nebezpečný farmaceutický koktejl nejen ohrozí příjemce, ale zároveň poškodí lidskou DNA. JAG také zkoumá, zda vakcíny obsahují syntetické nanočástice vyráběné společností Microsoft a švédskou biotechnologickou společností Biohax International. Armáda tvrdí, že dokázal masivně vydělat na prodeji vakcín. Gates, který dříve popřel finanční podíl na vakcínách, vydělal podle dokumentů JAG na společném prodeji očkování Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson nejméně 10 miliard dolarů. JAG obviňuje Gatese, že má podíl na smrti 7 000 amerických občanů, kteří zemřeli do 72 hodin od obdržení vakcíny.

Armáda jej navíc obvinila ze spoluorganizování skupiny zabývající se obchodováním s dětmi, kterou vedl s usvědčeným pedofilem Jeffrey Epsteinem. Jak uvedla RRN 20. května, americké námořní pěchota působící pod vedením JAG zaútočila na Gatesův ranč o rozloze 492 akrů v severozápadním Wyomingu… objevila podzemní bunkr, kde byly dočasně umístěny děti před prodejem do otroctví. Na místě nalezená karta SD obsahovala nahrávky, mimo jiné mladé dívky v pyžamu spoutané na posteli… plakala a volala maminku. Mimo kameru byl slyšet maniakální Gates, který povzbuzoval dítě v oblékání bot s vysokými podpatky a spodního prádla, aby mohla lépe potěšit svoji „novou mámu a tátu“.

Tyto důkazy, souběžně s Gatesovým očkovacím podvodem, přiměly armádu zahájit celosvětové pátrání po sociálně nepříjemném, a extrémně nebezpečném zločinci.

Zdroje RRN uvedly, že zásadní roli při zatčení hrála Gatesova manželka Melinda.

“Zpočátku se zdráhala plně spolupracovat. Měla obavu aby prokázání, že o zločinech věděla  neohrozilo bohatství, které chce získat z rozvodové dohody – většina nebyla zatím zaplacena.” JAG má důkazy prokazující, že o obchodování s dětmi věděla… bylo jí sděleno, že bude obviněna po boku Billa, pokud nebude spolupracovat. Ukázalo se, že ji Bill kontaktoval šifrovanými e -maily, které dokázala dekódovat pouze ona. Chtěl se s ní usmířit. Armáda toho využila, uvedl náš zdroj.

Melinda mu nakonec odpověděla a odsouhlasila schůzkou. Napsala Billovi, aby uvedl čas a místo. V reakci na to Bill Gates navrhl dům, který vlastní v Myrtle Beach. Přestože armáda prováděla dohled nad všemi známými nemovitostmi vlastněnými Gatesem, dům Myrtle Beach unikl vojenské pozornosti, protože jej Gates koupil pod přezdívkou.

Když se objevil, mariňáci zasáhli…

Byl vzat do vazby a v současnosti je zadržován na neznámém místě, čeká na převoz do zálivu Guantánamo k vojenskému tribunálu, dodal náš zdroj.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/08/military-arrests-bill-gates/

Informace o zatčení byla odvysílána i na řadě televizních stanic