Bidenův bývalý ministr zemědělství Tom Vilsack zemřel minulé pondělí, když ho Úřad vojenských komisí oběsil za to, že se dopustil velezrady vůči Spojeným státům americkým.

Jak je pro popravy v zálivu Guantánamo typické, viceadmirál Darse E. Crandall a skupina šéfů White Hatu byli přítomni, aby dohlíželi na popravu muže, který se stal postradatelným pěšákem na šachovnici Deep State. Padl na dno a ani jednou neuvedl Josepha R. Bidena nebo Baracka „Husseina“ Obamu do bezohledného ničení zásob potravin našeho národa. A jako všichni trestanci z Deep State se odmítl kát několik vteřin předtím, než kat přepnul vypínač, který Vilsacka poslal do záhuby.

Zdroje GITMO obeznámené s Vilsackovou smrtí řekly Real Raw News, že viceadmirál Crandall, který má za sebou řadu povedených vtípků na adresu nenapravitelných Deep Staters, byl v okamžicích před popravou nezvykle zasmušilý, i když Vilsack na otázku, zda má poslední slovo, nebo si přeje učinit kajícné prohlášení, řekl: „Zodpovídám se pouze jednomu muži, prezidentovi Spojených států Josephu Bidenovi.“

„Admirál Crandall je zmaten jejich oddaností aparátu Deep State. Je to oddanost, nebo strach, nebo obojí? I tváří v tvář smrti říkají, že neudělali nic špatného, že plnili zákonné rozkazy. Mezi aktivním vyšetřováním a osobami, které jsou momentálně ve vazbě – brzy půjde ke dnu mnohem víc Deep State. Myslím, že admirál očekával, že se někteří z těchto zločinců otevřou, aby si zachránili život, ale to se neděje. Dokonce i Anita Hillová, i když se zdálo, že našla nějakou naději v náboženství, se takříkajíc obětovala za tým. Člověk by řekl, že přiznání bude očistné, ale oni raději žijí a umírají v potupě,“ uvedl náš zdroj.

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/05/military-hangs-tom-vilsack/