Je-li člověk probuzen a dosáhl velmi vysokého stupně vědomí jak po geopolitické stránce, tak po stránce duchovní, tak pro takového člověka je utrpením žít mezi národem ovcí a robotů. Potom všichni lidé co je dennodenně potkáváte jsou lidé primitivní, bez poznání, žijící ve strachu, neštěstí, v nemocech, zoufalství a v beznaději. Vysoce probuzený lidé vidí do takových lidí jako přes rentgen.

.

Stačí jim na ně jeden pohled a vědí o jejich stavu jak duševním tak informačním úplně všechno. Nevědomí tápou v prázdnotě a jdou slepou cestou, která nikam nevede. Všichni jsou jako naprogramovaní roboti, kteří dělají jedno a totéž. Stejně tak se chovají, stejně se vyjadřují až na nějaké odchylky, stejně přemýšlejí.

Tento článek mi slouží jako ilustrativní příklad pro celý svět. Je sloužit všem lidem na světě jako vzor. Jako vzor, aby se vzhůru z naprosté nevědomosti a strachu. Jako vzor, který má být prováděn lidstvem správným směrem. Správný směr je správné a skutečné informace. Nejsme tady s hruškami a jablky, ale o informacích, které obsahují jedinou a skutečnou pravdu. Informace se používají k dodání každého člověka na Zemi. Je to převod ze systému, který udržuje lidi po celém světě v nevědomosti a ve strachu. To je informace, že každý muž na světě chápe a platí pro jejich život z nadace, změní celý svůj život.

.

Z charakteru, hodnot, pochopení světa, prostoru, boha, duše, samotnými a všemi, které se stalo ve vesmíru. Kdo dostane a pochopí tuto pravdu svobodu. Zdarma svou duši a zbavit se hmotného světa jednou a navždy po celou věčnost. Kdo jiný to ovládá? A kdo má tyto informace? Pouze 4 procenty lidí z celé země. Toto číslo stále roste. Zde nechodíme na informace o základních, že se něco stane na zemi, ale o podrobnostech toho, co se děje a jakým způsobem funguje. Proč jen tak malé číslo? Zejména proto, protože 13 satanských krevních dynastií manipuluje s tímto světem a všechny historie změnila všechny informace, které jste kdy slyšeli od narození k smrti.

Díky své moci se všechno udělalo správně a tyto informace jsou k dispozici pouze národům po celém světě. Udělali vše, aby poskytovaly pouze informace nepravdivé a zcela zřízené v oběhu. To vše pouze pro jeden účel a že veškerá lidstvo udržují v naprosté nevědomosti a ve strachu. Aby se lidstvo nevědělo jedna základní věc, že jsou jen otroci těchto sociopatů, kteří nám ukryli všechny tisíciletí. Opravdu rozumím těmto informacím, takže to, co se již probuzí a znáte komplexnější složku informačního toku. Ale zkuste si každý, aby přemýšlel o tom, jak jsou takoví lidé po celém světě? Kolik je to na Slovensku nebo Čech? Co tedy dělá všechno kontroly? Nechápu jen informace o tom, co se opravdu děje. Toto číslo by bylo mnohem větší než 4%. Takové by bylo 58 procent.

.

Pouze lidé duchovně probuzení na nejvyšší možné úrovni, které plus rovněž řídí skutečný stav a děje se tomuto světu. A my jsme opět na stejném čísle. Toto číslo je 4% po celé zemi. Dám přesný příklad. V USA lidé jsou nudí proti systému ve své zemi. Myslíte si, že to jen uvažuje o obtěžování a některé málo milionů lidí ví, co to dělá Ilumináti a že žijí vůbec, že si jen ujdou prokletí na nejvyšší duchovní úrovni? Znát faktům o osvětlených je jen jednou částí složek pravdy. Je však stále nesouvisející s nejvyšší možnou duchovní úrovni vědomí. Kde potřebujete dokonale pochopit zákon jednoty a Boha jako zdroj, který všechny formy. Musíte pochopit všechny aspekty a principy formování komplexně a podrobně. Musíte znát všechny příčiny toho, jak zlo, tj. Temnotu a proč se to stane.

.

Musíte znát všechny principy jako temnota bojovat a jak ho porazit transformací duality, tak jak tma promění v lehké zdroje zdroje, absorbuje se do sebe do sebe. Nemám přesná čísla, když lidé napadají na světě a chodí na setkání a demonstrace. Existují také demonstrace. Stává se to po celém světě. Zíral je věc, ale vím, že pravda je další úroveň. Lodě každý, kdo je nespokojen se svým vlastním životem a státem státu, ve kterém žije. Pokud vidí občany některého státu nebo města, že je to nadjezd, mající nebo demonstrace, bude to prostě zapojeno taky. To je jedno pravidlo v tomto světě a to se zabývá osvětluje. Lidé se naučili podřídit nejvíce. Co to znamená v tomto příkladu? Když lidé vidí velkou hmotu národa, aniž by se k nim mohli připojit. Žádný z těch lidí nemá žádné otázky. Jako např. Dává to smysl? Kdo stojí za převratem nebo demonstrací? Kdo je v pozadí? Jaký je cíl?

.

Co opravdu dosáhnou? Má některý z tohoto zisku? Bude to opravdu dobré po roli? Změní to něco? Budeme opravdu něco dosáhnout skrze demonstrace? Jsou tato schůzka, hřbata a demonstrace uměle vyvolaná rozsvícením? Pokud jsou, protože poznáváme, které? Jak rozlišujeme, zda je demonstrace nebo převrat z vůle lidí nebo velitelství vlády a lidí, kteří poslouchají osvětlující? Proč se ptám na otázky? Pro běžné primitivní lidi žijící v nevědomosti zapomněli vidět skutečná fakta a skutečný stav života. Dám si příklad sám, abych se necítil nikomu nevědomý. Mám XY roky starý. Je dost let zažít jiný režim a dost vlád a prezidentů. Dlouho jsem si uvědomil, že to nikdy nebylo dobře a pro nikoho. Každý je zlý. Ale nevědomé lidi to dnes nevidí. Některé dědečka a babička ve věku 80-90 let zažili jednou životnost, jak mohu dnes. Zubatý clop na dveřích a stále ne. Stále máme volby a další další.

.

Změnou jak vlády, tak prezidenty, tak jak mluvím o něčem zla po druhém. Zničí lidi, zničí svou vlastní zemi, dokončí temné síly a s osvětlením. Kdo je pokrývá se tma, poškozuje národ, tj. Všichni občané ve státě. Kdo je na bohu, jeho národ miluje a zaparkoval. Kdo miluje, neublíží BA, naopak, lidé daří dobře. Proto vás zeptám na všechny staré před smrtí, která jste udělal dobře? Kdy jste měl dobře? Všichni prostě jdou hlasovat pro volby veškerý život jako roboty. Jedna volba druhé volby. Roky jsou časem běží, váš konec a jste klenutý s tímto uměle vytvořeným systémem. Nikdo z vás nevidíte žádné změny, ale také slepě si vyberete celý život. Chyba je ve vás a ne ve mně. Byl jsem překonán systémem a vím, kdo je za ním. Rozuměl jsem, že každý je jeden a stejný, to bylo ztělesněné zlo.

Je jedno, kteří politici tam jsou, neboť i tak skoro všichni plní příkazy iluminátů a zbídačují vlastní národy. To jen na naší Zemi jako jediné existuje tato nemocná věc s názvem politika. Žádné jiné planety ať jsou tam jakékoli civilizace či méně vyvinuté nebo mnohem více, politiku nemají. Politika je nástroj Satana a temných sil a naše Země je takové místo experimentování se všemi dušemi, které jsou zde uvězněny.

Celá společnost je nemocná. Všechno jak přemýšlíte od svého narození až do své smrti mají na svědomí ilumináti a 13 satanských pokrevních dynastií, které manipulují celý svět a hlavně v této době. Nejvíce se jim to daří přes média a hlavně nejrychleji, protože to vše, co je vysíláno, jde do celého světa současně. Všichni lidé na světě jsou závislí na systému, který oni tvoří a nikdo z vás se nedokáže od toho systému odpojit. Stačí jen vyhodit televizi.

 

Je třeba obklopovat se lidmi, kteří chápou tyto věci a vědí vše, co se děje. Stejně tak je důležité shánět pravdivé informace o stavu světa ao tom, co všechno se děje jak po stránce geopolitické, tak po stránce duchovní.

Zatím žijeme ve světě, kde můžu většině lidí na Zemi říci, že vy nevíte vůbec nic o světě, ani o tom kdo opravdu jste a proč žijete. Nevíte vůbec nic. Jste jen ubozí nevědomí otroci, kteří ani nevědí co dělají a kdo je ovládá. Nad našimi hlavami se každý den páchá genocida a to skoro v každém státě. Každý stát až na výjimky toto zažívá, protože mají v moci jejich politiků a centrální banky.

Na sociálních sítích jsou skoro všude nasazeni trollové a lidé zato pleteni, aby útočili na pravdu a aby ji zesměšňovali. Kromě toho je jejich úkolem i odradit od moudrých článků všech lidí a proto tomu dělají výsměch. Mnohdy jsem viděl i to, jak troll napíše, že tyto věci ví skoro každý a někdo se zde dělá moudrý, že to ovládá pouze on sám.

Pokud by byla pravda co takový troll napsal, tak všechny osoby, se kterými od narození přicházíme do styku by se netvářili jako vyšilí, když slyší takové informace. Nikdo by se netvářil, že jsme nemocní a jako kdybychom byli z jiného světa, pokud tyto informace mluvíme. Celá většina lidí, které jsem za celý život potkal, tyto věci nikdy v životě neslyšeli. Neměli odkud. Všechno co ovládají a na základě toho jak přemýšlejí, to je přesně to, o čem jsem mluvil.
.

Všechno se naučili přes systém, který ovládají satanisté. V tom systému jsou zahrnuty všechny možné prostředky, které dokázaly aplikovat a nenápadně uměle podstrčit lidstvu. Jedná se o školní systém, ve kterém se miliardy dětí učí nemocné primitivní věci k ničemu nesloužící. Tyto informace nemají žádnou skutečnou hodnotu ani žádný výuční charakter. Oni si jen na výučný charakter hrají a lidé to nevědí.

Na základě toho celého se se vším co kdy slyšeli, ztotožňují a tyto informace, které do sebe od narození nasávají považují za normální lidský vývoj. Oni však nevědí, že tuto planetu ovládají nemocní lidé a skryté temné entity. Nevědí ani to, že jsou otroky těchto lidí, a že všechno, co se naučili a co ovládají, jim tito nemocní lidé uměle podstrčili, aby je zdegenerovali a zastavili jejich skutečný duchovní vývoj. To znamená, že jsou jim utajována všechna fakta a neznají skutečnou pravdu o smyslu lidského života, ani to proč žijí, kdo ve skutečnosti jsou, kdo je Bůh, což je duchovní svět a mnoho jiných věcí.

Z toho vyplývá jen jedna věc a to taková, že 13 satanských pokrevních dynastií drží lidstvo pod kontrolou a dělá si s nimi co chce. Všichni lidé na světě jsou doslova udržováni v nevědomosti a nemohou se bránit. Nevědí, před čím se mají bránit. Bráníte se jen tehdy, je-li k tomu skutečný důvod a pokud cítíte nebezpečí. Při tom se na nás páchá genocida každý den, čí už ve vzduchu, v potravinách, v lékařském průmyslu atp. Všechna naše lidská práva a právo na šťastný život jsou nám postupně krok za krokem nenápadným nanuceným způsobem ukradena. Je to přesně tak, jako když si dáte smyčku na krk a někdo Vám ji bude milimetr po milimetru zatahovat. To, že přicházíte o život si uvědomíte, když už bude pozdě.

To znamená jen jednu jedinou věc, že ​​lidé na celém světě pokud by ovládali tyto informace tak by mohli bojovat proti nepříteli, kterého nyní neznají, a který se jim všem směje do tváře. Tyto zvrácené satanistické kreatury nikdy nezničí jen jeden člověk, ale zničíme je jen spolu. Protože v jednotě je síla. A společnými silami dokážeme uzdravit tento celý svět.

Milovaní bratři a milované sestry a všichni lidé na celém světě. Pokud nechcete být jako stádo ovcí, které jde poslušně sociopatem vyznávajícím satana na porážku, tak je naším úkolem probouzet každého člověka ve vašem okolí a to za každou cenu. Svobodu si zaslouží jen ten, kdo pro ni bojuje a nenechává to na jiných.

Na závěr link na jeden neskutečně dobrý článek, který vysvětluje celou podstatu a příčinu utrpení na Zemi proč zlo na Zemi trvá až dodnes a proč ho nikdo dosud neuměl zastavit.

Archonti a skupina Chiméra jsou zodpovědní za zlo, které na Zemi nikdo nedokázal zastavit odkdy lidé existují…

 

Zdroj: https://www.podtatransky-kurier.sk/za-zrkadlom/13-satanskych-pokrvnych-dynastii-ovladanych-archonmi-ma-na-svedomi-ze-kazdy-clovek-na-zemi-od-narodenia-az-do-smrti-zije-v-totalnej-nevedomosti