Herec Tom Hanks v panice opustil zemi… i tak byl dopaden a vojenským  soudem odsouzen… uznal jej vinným z pedofilie, týrání a zneužívání dětí.

12. června jej americká armáda zatkla. Stalo se tak poté, co letadlo, které si pronajal v Řecku, kde získal druhé občanství, přistálo na letišti Malpensa v italském Miláně… tady se měl Hanks zúčastnit zahraničního filmového festivalu.

Americké vojenské zdroje sdělily RRN, že členové 173. výsadkové bojové brigády a INTERPOLu čekali na Hanksův příjezd, až Learjet 75 přistane na odbavovací plochu letiště. Ozbrojená jednotka nastoupila do letadla. Hanks seděl vedle dlouholetého přítele Petera Scolariho, který v roce 1980 hrál po boku Hankse v televizním sitcomu Bosom Buddies. Herecké duo ztvárnilo transvestity žijící v univerzitní koleji pro dívky. Hanks později řekl, že to byla jeho oblíbená role, díky ženskému oblečení se cítil mužnější.

Armáda Scolariho propustila. Hankse spoutala a okamžitě dopravila na palubu čekajícího letounu C-130, který musel dvakrát během letu tankovat, aby dosáhl cíle – Diega Garcii, kde Úřad vojenských tribunálů vybudoval věznici poblíž základny pro bombardéry B2. Po přistání byl Hanks umístěn do zadržovací cely, kde čekal na vojenský soud.

O deset dní později měl Hanks soud. Komise amerického námořního generálního žalobce předložila důkazy spojující Hankse s kruhem obchodníků s dětmi. Bylo uvedeno, že se touto zločinnou činností zabýval 30 let. Důkazem byly záznamy z mnoha elektronických zařízení – notebooků a mobilních telefonů, které obsahovaly fotografie a videa Hanksova sexuálního styku s dětmi mužského pohlaví, které evidentně nedosahovaly plnoletosti.

Další videa prokázala, že Hanks se účastnil adrenochromových večírků a rituálů, na nichž elita a hollywoodské hvězdy do sebe aplikují chemickou sloučeninu vyrobenou z oxidovaného adrenalinu, který se získává z krve vyděšených a mučených dětí, a syntetických opiátů. Ti, kteří se účastní luciferiánských rituálů věří, že sloučenina předchází nemocem, prodlužuje život a zvyšuje sexuální zdatnost.

Jedno video prokázalo, jak Hanks a zpěvačka Lady GaGa si navzájem vstřikují adrenochrom, zatímco v pozadí se ozýval děsivý pláč a smrtelné chroptění dítěte.

Vojenský tribunál byl postaven na důkazech z cca 50ti videozáznamů a kolem 2 000 fotografií, uvedly zdroje RRN.

Komise tří důstojníků shledala obsah natolik znepokojivý a zvrácený, že již po shlédnutí prvních čtyř videí dospěla k výroku – vinen.

Hanks byl dotázán, zda má na svou obhajobu co říct. Byl chladný, neprojevil žádnou lítost nad svými zločiny. Uvedl, že pohlavní styk mezi dospělými a dětmi je „přirozený“ a že hrdě podporuje NAMBLA, North American Man-Boy Love Association – provozující pedofilii podporovanou advokacií ve Spojených státech.

Tribunál odsoudil Hankse k trestu smrti, a rozhodl, že jeho trest bude vykonán obratem.

“Moje smrt nic nezastaví; jsme všude, “řekl Hanks.

O tři dny později dostal Hanks úplně jinou injekci než adrenochrom. Byl připoután k nosítkám a do žil mu byl vpraven pancuroniumbromid, chlorid draselný a midazolam. Pokud v jeho krvi zůstal z minulosti nějaký adrenobrom, nebylo to nic platné. Tady se satanističtí pedofilové zmýlili… nic je před smrtící injekcí neochrání.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/07/military-executes-tom-hanks/