Dalším, z široké škály potlačených objevů, vynálezů a převratných technologií je práce a výzkum Dr. Tullio Simonciniho v oblasti onkologie, který zjistil, že rakovina je v podstatě plísňové onemocnění. Tullio začal hledat účinné fungicidní léky a nakonec zjistil, že se plíseň nedokáže adaptovat na přítomnost hydrogenuhličitanu sodného, který je hlavní složkou jedlé sody. Houba se nedokáže přizpůsobit alkalickému prostředí, které aktivuje jmenovaná látka a pak postupně většina nádorů usychá.
.
Simoncini proto začal svým pacientům vpravovat hydrogenuhličitan sodný do vyživovací žíly vedoucí k nádoru nebo přímo do nádoru prostřednictvím nástroje, který se podobal endoskopu. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. V roce 1983 Dr. Simoncini začal léčit touto metodou italskou ženu, která se jmenovala Gennaro Sangemano. Lékaři ji prognózovali smrt během několika měsíců. Trpěla pokročilou rakovinou plic. V rukách Simonciniho se však v pozoruhodně krátké době uzdravila. Množství následných testů pak po její léčbě nepotvrdilo další přítomnost rakoviny.
.
Lékař byl velmi posílen tímto úspěchem a tak začal tuto metodu praktikovat i na ostatní pacienty a opět s velkým úspěchem. Byl tím vším nadšen a s velkou radostí a očekáváním se rozhodl přednést své závěry italskému ministerstvu zdravotnictví a věřil, že budou urychleně zahájeny oficiální klinické studie. Jaké však bylo jeho překvapení, když italské ministerstvo zdravotnictví nejen že neschválilo požadované klinické testování, ale zároveň ho zažalovalo a připravilo o jeho lékařskou licenci za to, že neléčil pacienty oficiálně schváleným postupem.
.
A tady jsme se dostali opět k podstatě věci. My, lidé, se prostě musíme nechat „léčit“ (spíše postupně ničit) pouze metodami, které schvaluje globální mocenský systém, ovládaný skrytě Archonty. V opačném případě se každý vystavuje nebezpečí perzekuce ze strany novodobé mocenské inkvizice. Tak je nenápadně naplňována skrytá agenda postupné degenerace a likvidace lidstva, kterému jsou znepřístupňovány výsledky jeho tvůrčí činnosti v medicíně, potlačována a velmi omezena jeho svobodná volba (což je základní vesmírný postulát).
.
Toto se ale může dít jen za servilní spolupráce přihlouplých a naivních „lékařů“ a všech zmanipulovaných lidí tvrdě kontrovaných a ovládaných komerčními médii. Masmédia, vlastněná samozřejmě opět jedním a tím samým mocenským systémem, zahájila proti Simoncinimu nevybíravou kampaň a byl hrubě zesměšňován. Nebylo dne, aby nebyl vláčen v tisku. Vše vyvrcholilo vykonstruovaným případem zabití nějaké pacientky a důsledkem všeho bylo, že tento talentovaný doktor byl odsouzen ke třem letům vězení. Souběžně vydaly zdravotnické instituce prohlášení, že způsob léčby rakoviny prostřednictvím roztoku hydrogenuhličitanu sodného je “bláznivý” a “nebezpečný” a to v době, kdy miliony pacientů pořád umírali bolestivou smrtí při „léčbě“ „osvědčenou“ a „bezpečnou“ chemoterapií.

Tullio Simoncini objevil převratný způsob léčby rakoviny, který chtěl Systém tak jako tisíce jiných převratných vynálezů uložit hluboko do bezedného šuplíku zapomnění. Naštěstí se ale nenechal zastrašit a poté, co byl propuštěn z vězení, pokračoval ve své práci a jeho speciální stále potlačovaná metoda slaví velké úspěchy. V některých případech trvá léčebná procedura několik měsíců a v jiných případech (například v případě rakoviny prsu) několik týdnů. Simoncini často radí lidem i po telefonu nebo e-mailem.
.
Je velmi vstřícný ke každé žádosti. Zde je internetová stránka Dr. Tullia Simoncini: www.curenaturalicancro.com. Tady je možné lékaře osobně písemně kontaktovat se svou žádostí. Tullio Simoncini se stal velkou hrozbou pro farmaceutické loby, protože začal úspěšně léčit lidi v poslední fázi rakoviny. Jeho proviněním byla skutečnost, že si uvědomil, že za zhoubnými nádory stojí rozvoj houbovité plísně zvané “candida” (Jedná se o kvasinkový typ houby, která má parazitní povahu, žije i v těle zdravých osob, ale kvalitní imunitní systém udržuje tohoto parazita v šachu. Ovšem pokud je organismus dlouhodobě oslaben a zakyselen, začne se houba šířit po celém těle a začne způsobovat zhoubné nádory).
.
Simoncini se rozhodl vzdát všeho, co doposud věděl o rakovině, a začal svůj nezávislý výzkum. Postupně zjistil, že všechny nádory se projevují stejně bez ohledu na to, v jakém orgánu nebo tkáni se nádor tvoří. Všechny zhoubné novotvary měly bílou barvu. Simoncini začal přemýšlet, co by to mohlo znamenat. A pak přišel na houbu Candida a pochopil že: “To, co tradiční medicína považuje za nekontrolovatelné dělení buněk, je proces, kterým se organismus vlastně chrání proti rozvoji kandidózy?” Je nám tvrzeno, že proces šíření metastáz v těle je způsoben roznesením maligních buněk do orgánů a tkání. Ovšem Simoncini uvádí, že metastázy jsou způsobeny houbou Candida.
.
Houba ničí buňky normálně fungujícího imunitního systému, který je klíčem buněčné regenerace. Bohužel každým rokem se počet pacientů s rakovinou zvyšuje. Ve skutečnosti jde o velmi dobře naplánovanou neviditelnou válku globálního systému proti našemu imunitnímu systému. Náš imunitní systém je cíleně oslabován chlorem, fluorem a dalšími látkami v pitné vodě, nevhodnými přidanými látkami v potravinách, pesticidy a herbicidy, očkováním, elektromagnetickou a mikrovlnou technologií, léky, stresy moderního života a působením chemtrails.
.
Nelze zapomínat také na to, že děti do dvou let věku svého života jsou nuceny přijmout až 25 různých druhů očkování a to v době, kdy se buduje jejich imunitní systém. Pokud tedy nemocnému nestačí ke kolapsu rozvrácený imunitní systém, tak dílo zkázy dokoná chemoterapie nebo radioterapie. Většina moderních “léků” na rakovinu je postavena na postulátu, že se u pacienta podaří rakovinové buňky zabít dříve než ty zdravé.
.
Ve skutečnosti se má ovšem situace podstatně jinak. Toxické látky během chemoterapie zabíjejí buňky imunitního systému, ale plíseň candida se šíří dále. Zbytky imunitního systému nejsou schopny ovládat buňky candidy. Houba se šíří do dalších a dalších orgánů a tkání a rakovina se šíří tělem. Ti, kteří se zdají být po operaci nebo chemoterapii zachráněni, jsou ve skutečnosti čekajícími na smrt. Imunitní systém je zničen. Takže recidiva je jen otázkou času.
.
Skrytý plán globálního vládnoucího systému je prostý – snížit počet lidí v lidské populaci prostřednictvím oslabeného imunitního systému člověka. Hlavním archontím cílem ale je rozložit jednotu lidstva, potlačit přirozenou lidskost jako je sounáležitost, soucit a vnuknout mu myšlenku, že na planetě je hodně lidí a tudíž je nutné, aby se k sobě lidé navzájem chovali jako dravci a přijali jejich tézi, že může přežít pouze ten nejsilnější a nejbezohlednější. Tato agenda přináší na nižší úrovni “banksterům” a vysoce postaveným politickým, farmaceutickým a zbrojním přisluhovačům velké zisky. Ale na té nejvyšší úrovni je naplňován skutečný a hlavní cíl, cíl Archontů, což je neustálá výroba nízkovibrační energie, energie utrpení, strachu a zla.

Dalším lékařem, který se skutečně snažil pomáhat lidem a léčit je byl Max Gerson (1881-1959). Tento německý lékař v roce 1936 emigroval do USA. Napsal knihu, ve které popsal 50 konkrétních případů pacientů s rakovinou, kteří se vyléčili pomocí jím naordinované diety. Když měl manuskript pro knihu téměř hotov, začal se cítit velmi špatně. Potom odhalil svoji sekretářku při krádeži jeho dokumentace a při jejím předávání jednomu zmanipulovanému lékaři. Rekonstrukce rukopisu zabrala Dr. Gersonovi celý rok. Po dokončení knihy se Gerson opět cítil velmi nemocný. Testy prokázaly, že byl otráven arzenem a Gerson brzy zemřel. Kdyby Gerson zemřel hned po prvních příznacích otravy, byla by jeho léčebná metoda a celý výzkum ztraceny.
.
Max Gerson poznal, že rakovinu způsobuje především kumulace toxinů v lidském těle způsobované zakyselením organizmu a těch se nejlépe zbavíme přechodem na vegetariánskou stravu, která je velmi intenzivně obohacena z čerstvě připravených a tělo alkalizujících džusů, potravinových doplňků a léčebných klystýrů. Po jeho smrti pokračovala v propagaci jeho léčebné metody dcera Charlotte a její snaha nakonec vyústila v založení Gersonova institutu se dvěma klinikami.
.
Výzkum v oblasti tuberkulózy, kterému se Dr. Gerson věnoval, dal za vznik jeho přátelství s nositelem Nobelovy ceny za mír, MUDr. Albertem Schweitzerem. V roce 1930 byla na kliniku Dr. Gersona přijata manželka profesora Schweitzera, Helena, která trpěla již sedm let tuberkulózou. Absolvovala zde Gersonovu devítiměsíční léčbu. Gersonovou nutriční terapií se podařilo vyléčit dokonce i Schweitzerův diabetes (2. typu) v pokročilém stádiu. Schweitzer pak v průběhu let sledoval Gersonovy léčebné výsledky a byl svědkem úspěšného použití jeho léčby také při onemocnění srdce, selhání ledvin a nakonec i rakovině.
.
Aby unikl vládě Adolfa Hitlera v Evropě, přestěhoval se Dr. Gerson se svou rodinou do Ameriky, kde se usídlili v New Yorku. V roce 1938 absolvoval Dr. Gerson atestace z medicíny a získal licenci k praktikování medicíny ve státě New York, USA. Po dobu 20 let až do své smrti léčil stovky pacientů s rakovinou, jejichž léčbu již lékaři po selhání všech konvenčních způsobů léčby vzdali.
V roce 1958, po třiceti letech klinických experimentů, publikoval Gerson práci “A Cancer Therapy: Results of 50 Cases” (Léčba rakoviny: Výsledky 50 případů).
.
Tato medicínská monografie obsahuje podrobné informace o teoriích, léčbě a výsledcích, kterých se tomuto vynikajícímu lékaři podařilo dosáhnout. Většina běžných způsobů léčby a dokonce i některé alternativní postupy léčí pouze individuální příznaky, aniž by přitom braly v potaz základní příčinu choroby. Gersonova terapie je účinná u mnoha nejrůznějších onemocnění, protože obnovuje neuvěřitelnou samouzdravující schopnost organismu, aniž by obnášela poškozující vedlejší účinky. Neléčí pouze příznaky určité nemoci, nýbrž její základní příčiny: toxicitu, zakyselení a nutriční deficit.
Gersonova terapie posiluje vlastní imunitní systém organismu a další obrany při léčbě rakoviny, artritidy, diabetu a autoimunitních poruch a také řady jiných chronických potíží.
.
Dochází ke stimulaci metabolismu díky doplňování přirozeného hormonu štítné žlázy, draslíku a dalších doplňků a také tím, že se pacienti vyvarují příjmu těžkých živočišných tuků, nadměrného příjmu bílkovin, sodíku a jiných toxinů. Hojný příjem vysoce kvalitních živin, zvýšená dostupnost kyslíku, detoxikace a zlepšený metabolismus umožňují regeneraci buněk a tudíž celého organismu, uzdravení a prevenci budoucích nemocí. Klinické experimenty Dr. Gersona ukázaly, že kávové klystýry pomáhají játrům detoxikovat tkáně, krev a čerstvá šťáva ze syrových potravin představuje nejsnazší a nejúčinnější způsob, jak organismu dodat vysoce kvalitní výživu a co je nejdůležitější, dosáhnout těch nejrychlejších a nejlepších léčebných výsledků
Autorem jednoho z velice důležitých medicínských objevů 20. století v roce 1951 byla německá biochemička Dr. Johanna Budwig. Byla 7x nominována na Nobelovu cenu, kterou ovšem v důsledku “vyšších nezadatelných zájmů” farmaceutické lobby nikdy nedostala. Její vědecká práce byla zesměšňována a ona sama byla často šikanována tak, že byla na návrh některé z lékařských komor velmi často předvolávána k soudu. Pokaždé ale v těchto sporech vyhrála.
.
“Znám odpověď na to, jak vyléčit rakovinu, avšak američtí lékaři mi nebudou naslouchat. Přicházejí ke mně a pozorují mé metody a bývají ohromeni. Pak ale chtějí uzavírat zvláštní dohody, aby je mohli přenést domů a vydělávat na nich velké peníze. Já to tak ale nechci a tak jsem v každé zemi na černé listině.”
.
Dr. Budwig učinila pozoruhodný objev: rakovinové buňky jsou ty, kterým schází na molekulární úrovni důležité nutrienty. Také zjistila, že červené krvinky u pacientů s rakovinou neobsahují tukovou složku. Toto zjištění ji dovedlo k její léčebné metodě, která se ukázala být úspěšnou až u 90% případů. Je potřeba poznamenat, že mnoho jejich pacientů s rakovinou k ní bylo odesíláno až ve 4. stádiu nemoci, kdy už za sebou měli neúspěšnou klasickou léčbu operacemi nebo ozařováním.
.
Je dokonce možné předpokládat, že pokud by její pacienti přicházeli v dřívějších stadiích nemoci a neměli poničenou imunitu klasickou léčbou, mohla by se úspěšnost jejího léčení blížit až ke 100%.
Doktorka Budwig pozorně studovala vzorky krve svých pacientů a hledala nějakou spojitost mezi kvalitou a složením krve u nemocných a zdravých lidí. Po prostudování tisíců krevních vzorků objevila důležitou rozdílnost spočívající v tom, že zdraví lidé měli v krvi vyšší obsah tuků omega-3 než nemocní. Pak začala hledat co nejlepší cestu, jak získat tuky omega-3, které by se vhodně rozpouštěly v lidském organismu.
.
Po mnoha experimentech zjistila, že vynikajícím zdrojem tuků typu omega-3 jsou droboučká lněná semínka. Je to ale jen takový lněný olej, který je chráněn před teplem a oxidací, vyvolané kyslíkem a světlem. Jen takový olej se ukázal jako dostatečně neporušený a skutečně prospívající lidskému zdraví. Nesprávně vyrobené a skladované oleje totiž rychle žluknou a potom naopak lidskému zdraví škodí. Doktorka Budwig dále zjistila, že vážně nemocní pacienti s rakovinou měli v krvi na rozdíl od zdravých lidí nedostatek některých důležitých esenciálních složek a to látek zvaných fosfatidy a lipoproteiny. Když však tyto přírodní složky podávala svým pacientům po dobu tří měsíců, nádory u nich postupně vymizely. Slabost a anémie se ztratila a životní energie se obnovila.
.
Symptomy rakoviny, včetně dysfunkce jater a diabetes 2. typu jdou vyléčit nebo výrazně snížit účinky nemoci jednoduše konzumací dvou přírodních, lahodných potravin – cottage cheese a lněným olejem (semínko). Tato kombinace potravin také velmi úspěšně rakovině předchází. Pacienti, kteří byli příliš nemocní na to, aby mohli tuto směs konzumovat už od počátku, byli léčeni zadržovaným klystýrem s použitím až jednoho šálku oleje denně. Pacient se pokoušel zadržet v sobě olej co nejdéle – minimálně však alespoň 15-20 minut. Když se tak pacientovi navrátily síly, alespoň natolik, že mohl být krmen ústy, mohla se mu začít podávat směs
.
Dr. Budwig. U těžce nemocných také používala olejové zábaly. Olej býval nanášen na celý povrch těla, přednostně ale vždy do podpaždí, na prsa a do třísel, protože zde jsou koncentrovány lymfatické dráhy. Také byl aplikován na oblasti kolem postižených orgánů. Olej byl na kůži ponecháván asi 15-20 minut a pak bylo tělo omyto teplou vodou. Pacient si pak na krátkou dobu odpočinul, zatímco se olej vstřebával hlouběji do pokožky díky roztaženým pórům. Nakonec bylo použito mýdlo, houba a teplá voda, aby se kůže zbavila i posledních zbytků oleje.

Dr. Budwig trvala na tom, aby její pacienti stále užívali udržovací dávky kvůli další prevenci. Tyto dávky by bylo možné považovat za potřebné pro každého, kdo se chce vyhnout vážnému onemocnění a také pro ty, kteří se zbavili příznaků svého onemocnění rakovinou. Tato preventivní dávka byla vypočítávána podle tělesné váhy: na každých 50 kg jedna čajová lžička oleje.
.
Dieta Dr. Budwig pomohla po více než deseti letech klinické aplikace tisícům lidí a byla úspěšná i tam, kde selhal ortodoxní způsob léčby. Po seznámení se s dosáhnutými léčebnými úspěchy Dr. Budwig se mnozí vědci na celém světě začali zajímat o lněný olej a studovat jeho účinky. Výsledky množství výzkumů uskutečněných v 90. letech minulého století byly skutečně působivé. Léčebné úspěchy Dr. Budwig jsou dobře zdokumentovány a obstály na výtečnou i při zkoušce před opoziční konvenční lékařskou institucí. Mnoho vynikajících lékařů a odborníků na výživu dnes kráčí v jejích šlépějích.
.
V roce 1967 Dr. Johanna Budwig v rámci rozhovoru v německém rozhlase řekla povzbuzující větu pro její možné klienty (po neúspěšných operacích a radioterapiích): “Dokonce i v těchto případech je možné za několik málo měsíců navrátit zdraví, po pravdě řečeno asi v 90% případů.” Při jakékoliv léčbě je absolutně zakázán cukr. Dále jsou to veškeré živočišné tuky, všechny salátové omáčky (včetně v obchodech prodávaných majonéz), veškeré druhy čerstvého masa (může obsahovat chemikálie a hormony), máslo, umělý jedlý tuk, konzervované maso a uzeniny. Konzervační prostředky blokují látkovou výměnu vyvolanou lněným olejem.
.
• Protirakovinové látky se ve lněném semínku nacházejí nejen ve slupce, ale i uvnitř semínka, proto ho musíme semlít (ve mlýnku na mák nebo kávu) a ihned konzumovat (Pozor – nemlít do zásoby), maximálně do 2 hodin po rozemletí.
• Účinek se dostavuje jen v surovém stavu – bez tepelné úpravy (pro jiné léčebné účely se semínko používá vcelku a po zalití studenou nebo vřící vodou).
• Lněné semínko (olej) se musí vždy konzumovat spolu s potravinami bohatými na bílkoviny, které obsahují síru (sýry, ořechy, cibule, pór, česnek, pažitka). Nejlepší kombinace je cottage cheese, tvaroh, kefír nebo jogurt. Proč? Tuky se stanou ve vodě rozpustné jen tehdy, pokud se sloučí s bílkovinami, čímž se zvýší jejich vstřebatelnost. Pokud se toto neuskuteční, mnohé životně důležité funkce se oslabí, ba až poškodí. Tělo za nepřítomnosti síry olej nerozloží na formu rozpustnou ve vodě, takže lněný olej spíše škodí, než léčí. Jako první poklesne zásobování organismu dostatečným množstvím kyslíku.
• Léčebná kůra trvá 3 měsíce. V průběhu následujících 3 týdnů postupně snížíme dávku na 1 polévkovou lžíci denně.
• Preventivní dávka je denně 1 polévková lžíce bez přestávek.
Tajemství účinku: Lněné semínko je složeno ze 42% tuků a 28% vlákniny, je vynikajícím zdrojem omega-3 mastné kyseliny, lignanů a vlákniny. Všechny tyto tři složky jsou důležité a společně přispívají k zachování zdraví.
Omega-3 jsou klíčem k využití dalších mastných kyselin v těle.

Dr. Karel Fortýn: Komunistické zaklínadlo – politická nespolehlivost odsoudila vynikajícího chirurga Dr. Karla Fortýna k práci v neklidném pohraničí. V roce 1957 operoval v Sokolově průstřel žaludku a objevil, že postřelený má břišní dutinu zcela vyplněnou nádory. Nebylo možné je odstranit. A protože krvácely, nezbylo mu nic jiného, než podvázat přívod krve od nádorů a nechat je v těle.
.
Ačkoli udělal maximum, život pacient odhadoval na hodiny. Ale stalo se něco nečekaného. Pacient nejenom že nezemřel, ale po několika dnech se jeho stav dramaticky zlepšil. Rakovina z těla zmizela a pacient se uzdravil. Žil více než 10 let a zemřel z úplně jiného důvodu. To probudilo Fortýnovu zvědavost a nadšení. Intenzivně zkoumal tuto problematiku a cítil velkou potřebu pokračovat a odhalit pravdu. Objevenou metodu – podvazování nádorů nazval devitalizace.
.
V roce 1971 se stal externím spolupracovníkem v Ústavu živočišné fyziologie a genetiky Akademie věd. Se svým vědeckým týmem začal experimentálně prověřovat svou metodu léčby. Operoval stovky zvířat a nade vší pochybnost prokázal mnohokrát její úspěšnost a skvělé výsledky. Své zdokumentované postupy a výsledky poslal na onkologii do Brna. Nikdo se ale ani neozval. Narazil na totální nezájem, ignoraci a odmítání. Dr. Fortýn se ale nevzdal. Vyzbrojen velkými zkušenostmi začal pomáhat lidem s rakovinou, protože mu bylo líto je nechat zbytečně umírat a navíc v nelidských bolestech. Nezveřejňuje celou řadu svých úspěšných zásahů ani desítky uzdravených lidí, protože se bojí perzekucí.…
.
Desítky jeho pacientů se do jednoho uzdravily. Doktor se pak roky marně snažil popularizovat svůj objev, ale narážel jen na archontské názory, stěnu odmítaní a zapomnění od svých lékařských kolegů, kteří byli plně uplaceni a zmanipulování globální farmaceutickou mafií. Přesto se snažil výsledky svého geniálního a přitom jednoduchého objevu publikovat doma i v zahraničí, ale popisovat velikost celospolečenského výsměchu a řadu nařčení od zkorumpovaných kolegů ze šarlatánství, kterého se mu dostávalo hojnou měrou, by samo o sobě vydalo na samostatnou knihu.
.
Jednou využil příležitost o své metodě veřejně promluvit, když o jeho práci projevil zájem jeden zvídavý režisér z televize. A tak se o této metodě dozvídá 6. 9. 2000 celý český národ. Informace okamžitě vzbuzuje velký zájem a rozruch, avšak na režiséra se ihned tvrdě obořilo ministerstvo zdravotnictví, jak si mohl dovolit zveřejnit tuto reportáž.
.
Dr. Fortýn zatím pokračuje ve svém výzkumu, analyzuje chemické procesy v těle. Je svědkem toho, jak likvidace odumírajících buněk v nádoru aktivuje imunitní systém, který se rychle aktivizuje, naučí se rozeznávat maligní buňky v těle a pak je schopen sám zlikvidovat i další nádory a metastázy v těle. Podmínkou úspěšnosti této metody je ale dobře fungující a „probuzený“ imunitní systém. Nádor bylo nutno podvázat z obou stran, aby nemohl dál vysílat tělu klamné signály.
.
Lékaři jako na povel začali objev Dr. Fortýna masívně zesměšňovat a odmítat. Nechtějí jej ani prozkoumat a všemožně se brání ověřit jeho úžasné výsledky a dokumentaci. Jejich argumenty jsou ubohé a směšné, ale přesto „lékaři a Vědci“ trvají na svém. Pobouření a tlak veřejnosti v té době sílí. Dr. Fortýn začíná dostávat výhružné dopisy a telefonáty od zkorumpovaných, zmanipulovaných a hloupých lidí, aby své výzkumy s devitalizací už přestal dělat. Dr. Fortýn ví, že jeho práce pro lidstvo a zastavení obrovského utrpení je velmi důležitá. Z těchto reakcí si nic nedělá a pokračuje dále.
.
Na Silvestra r. 2000 telefonuje s manželkou a říká, že dostal klobásu, snědl jí, ale že měla nějakou divnou chuť. 1. ledna má velké střevní problémy, které se stupňují. 4. ledna pro něj přijíždí jeho spolupracovníci, aby ho odvezli do nemocnice, avšak po cestě k autu se zhroutí a umírá. Oficiální zpráva říká, že na plicní embolii. Tlak veřejnosti však po této události nepřestal a dál pokračuje.
.
V této situaci působí skutečně tragikomicky vyjádření předsedy Vědecké rady Ministerstva zdravotnictví, Prof. MUDr. Jana Dvořáčka, který odmítá klinické pokusy této metody s argumentem: “Pokusy na lidech dělal prý naposledy doktor Mengele”. Požívání této metody bylo ihned doktorům celoplošně zakázáno pod pohrůžkou odebrání doktorské licence. Spolupracovníci Dr. Fortýna jsou předvoláni před mocné a je jim přísně nakázáno o devitalizaci poskytovat jakékoli informace.
.
Tato kauza jasně dokumentuje v jakých rukách je celosvětové zdravotnictví a jak naivní jsou stále mnozí pacienti, kteří bezmezně důvěřují nějakým titulům, autoritám a bílému plášti…
Je nejvyšší čas vzít zodpovědnost za své zdraví do svých rukou.

MUDr. Kamil Jurkovič:
Doktor Jurkovič se v Trenčíně odvážil pomoci pacientovi podle svého nejlepšího svědomí, svých výzkumů a předepsal mu svoji léčbu. Jednalo se o pacienta s rakovinou, který byl jako nevyléčitelný odeslán z nemocnice domů, aby tam umřel. Stav pacienta se začal ale zlepšovat, až se uzdravil úplně (žil potom ještě 13 let).
.
Dr. Jurkovič e svém výzkumu zjistil, že zhoubné nádory produkují látky, prostřednictvím kterých začnou ovlivňovat činnost štítné žlázy tak, aby si zabezpečily přednostní dodávku živin ke svému patologickému enormnímu růstu. Tímto si zajišťují dominantní postavení v koloběhu zásobování živinami – na úkor ostatních orgánů. „Parazitický nádor“ se v podstatě pasuje na nejdůležitější orgán v těle a zároveň stimuluje štítnou žlázu ke zvýšené činnosti, což zrychluje metabolismus. Dr. Jurkovič z toho logicky odvodil, že je třeba omezit metabolismus nádoru tak, že se utlumí činnosti štítné žlázy. Pro tento účel použil lék „tyreostatikum“. Utlumení štítné žlázy mělo za následek omezení přísunu živin do nádoru a nakonec i začátek jeho usychání, vstřebávání a nakonec celkové vymizení.
.
Logiku a správnost jeho objevu dokazuje to, že pokud budete blokovat zdravou štítnou žlázu, bude reagovat zvětšením svého objemu (a vznikne tzv. vole). Toto se však u pacientů s rakovinou neděje. Štítná žláza se začne zvětšovat až po vymizení nádoru, což je signál pro pacienty, že se již uzdravili. Pak je potřeba ukončit podávání tyreostatik a velikost štítné žlázy se opět upraví zpět na normál.
Dr. Jurkovič dále zjistil, že nádor, aby získal své dominantní postavení, začne narušovat funkci dalších orgánů v těle (například tvorbu kostní dřeně a krvetvorbu) a oslabuje celkovou obranyschopnost organizmu – imunitu. Součástí jeho léčebného postupu tedy bylo zároveň i maximální zvýšení obranyschopnosti těla.
.
V roce 1975 měl již pohromadě tolik výsledků a tolik uzdravených pacientů, že se obrátil na Onkologický ústav v Bratislavě s prosbou o pomoc a spolupráci při dalším výzkumu. Místo uznání a ocenění jeho práce však dostal ihned zákaz pokračovat ve své činnosti. Protože ale neuposlechl, byl v roce 1978 předvolán před komisi, kde ho odsoudili jako šarlatána, přestože jim ukázal pečlivě vedenou dokumentaci, vyléčené pacienty, které oni poslali domů zemřít a předložil jim kompletní výsledky své práce.
.
Dostal příkaz okamžitě přerušit léčbu svého nynějšího pacienta. Upozornil komisi, že takový postup bezprostředně ohrozí život tohoto pacienta. Přesto byl direktivně donucen přerušit léčbu. Nepomohly ani protesty zoufalého pacienta. Vyšokovanému pacientovi se vrátily bolesti a do dvou měsíců zemřel.
Po pádu komunismu se vrátil opět ke své práci. Od roku 1992 do roku 2003 ve svém volném čase přeléčil 550 pacientů, poslaných domů zemřít.
.
Výsledky podrobně zpracoval a v souladu se zákonem podal přihlášku nové metody léčení na Ministerstvo zdravotnictví Slovenské republiky k oficiální verifikaci.
A jaký je výsledek? MUDr. Kamil Jurkovič má zakázanou činnost lékaře. Archontský protilidský systém prostě stejně jako rakovina prorůstá všemi společnostmi a je jedno, jestli je katolická, feudální, kapitalistická, komunistická či „demokratická“ nebo to je diktatura.


Zdroj: Ota Veselý FB