Apatie se rozplývá, protože stále více lidí vidí, co se děje na naší planetě; nejen v jejich vlastní zemi, ale všude. Rodiče jsou aktivnější v komunikaci se školními radami, mnozí se učí o ústavě a zvykovém právu svého národa, volby jsou přede dveřmi a lidé se chtějí ujistit, že jejich hlasy mají váhu, a do povědomí se dostává i informovanost o jedovatosti ovzduší, potravin a vody – nemluvě o Big Pharma.

Obloha a rieky na celom svete sa sfarbujú do červena, pretože sa naplnilo biblické proroctvo o konci sveta

Ak ste videli všetky útoky, „overovanie faktov“ a toxické články na internete o Dineshovi D’Souzovi, 2000 Mules a pravdivosti prezentovaných informácií, je zrejmé, že v hlbokom štáte sa panikári. Toto je súčasť „bolesti“, o ktorej hovoril Q. Pozemská aliancia ju nechá hnisať každý deň, kým rozbalí svoj Plán, ako raz a navždy skoncovať so zlým režimom. Google robí všetko, čo môže, aby vrhol temný tieň na odhalenia Mules 2000 a na postavu D’Souzu a True the Vote.

Ľudia stále hovoria o hroziacom nedostatku potravín. Je to stará hrozba, vážení. Sedem rokov falošných správ, ktoré sa vo väčšine krajín nikdy nezrealizovali tak, aby stáli za zmienku. Najlepšie je urobiť si malé zásoby a potom si oddýchnuť. zdroj

Zamyslite sa nad tým, v akej pozícii je hlboký štát: Ak Elon Musk odmietne cenzurovať a blokovať liberálov, aby videli povestnú extravaganciu červenej pilulky, ktorú sa Durham chystá spustiť, potom budú zatlačení do kúta. Pamätajte, že verejné Prebudenie je ich najväčším strachom. Twitter je bublina pre normalizátorov. Ak hrozí, že táto bublina praskne práve vtedy, keď Durham rozpúta búrku, potom [budú] možno nútení vo svojom zúfalstve prijať extrémne opatrenia.
Zdá sa, že všetky veci nás nejako približujú k búrke d5 a nič ju nemôže zastaviť. Či už to Elon Musk vie, alebo nie: Verím, že ho Boh používa. zdroj

Šéfové „nejhledanějších“ pašeráků drog na světě vydaní z Kolumbie do USA.

V současné době jsou všude na světě zatýkáni mafiánští bossové.
O čistku se nyní zajímá i veřejnost v MSM. Konec hry.

V Rusku se ozývají hlasy, aby byla WHO postavena před soud.

Eduard Rossel, senátor a bývalý gubernátor Sverdlovské oblasti, vydal prohlášení na podporu Vadima Šumkova, gubernátora Kurganské oblasti, který vyzval k mezinárodnímu soudnímu procesu s členy WHO.

WHO by měla nést odpovědnost za hospodářskou krizi a biologickou válku ve světě. Ruský senátor rovněž obvinil WHO ze spáchání „zločinu století“.

„Ti, kdo měli zájem na rozpoutání biologické války, se musí zodpovídat za masová úmrtí a hospodářský kolaps ve světě!“ řekl. WHO se zdiskreditovala už dávno a po událostech z let 2019-2022 je naprosto nezbytné vyšetřit všechny její kroky a lidi, kteří stojí za organizací financující tento zločin a jeho mediální podporu!“ zdroj

Tato dvě zemětřesení vypadají na první pohled docela „neškodně normálně“, ale na druhý pohled jsou děsivá.

Z toho vyplývá, že:

Lisabon – Berlín.

Přímo kolem:
Kaiserlautern / Ramstein,
20 km za Kusel,
Frankfurt nad Mohanem / Hanau
Fulda zdroj

„Po 2000 Mules si spousta lidí říká:

„Ale levice se na film dívat nebude.“
„Proč to není zadarmo, když chtějí dokázat, že Trump vyhrál? To je hloupost.“
„Je příliš pozdě. Nikdo nic neudělá.“
„Nic se neděje.“

Lidé, podívejte se na tento dokument znovu. Podívejte se na obrovské množství dat, která zpracovali. Podívejte se na množství videozáznamů, které měli k dispozici. Vzpomeňte si na biliony vyzvánění mobilních telefonů. Miliony minut videí. Přemýšlejte o tom, že KAŽDÝ je zablokován, žalován nebo dokonce zatčen za to, že se snaží získat méně usvědčující důkazy než tato videa.

Nyní se zamyslete nad tím, na co producenti filmu NEodpověděli. Jak se dostali k záznamům ze státních kamer? Uvedli to prostřednictvím zákona o svobodném přístupu k informacím (FOIA). ŽÁDNÉ DŮKAZY. Mnoho okresů bezostyšně vymazalo skutečné údaje o hlasování voličů. Arizonský Senát se musel obrátit na soud, aby pro svůj audit získal veřejné záznamy o hlasování. Tyto státy ignorovaly soudní příkazy ke zveřejnění údajů z hlasovacích zařízení a dalších záznamů. Máme věřit tomu, že žádost FOIA o záznamy CAMERA by se neprotáhla, dokud by ji nedostali přes soud, což by trvalo roky? A že mezitím všechno nesmažou? Nikdy. Záběry z kamery pocházejí z vesmírných sil. Vsadil bych svůj život, že tuto a všechny ostatní kamery v zemi monitorují a zabezpečují. Stejně jako servery, sítě, hlasovací zařízení a sítě Wi-Fi. Vše v každém státě.

Jak Dinesh a jeho tým určili místa pro sběr hlasovacích lístků? Jistě, můžete najít místo na základě vzorů, ale nakonec musíte prokázat, kdo tam je a že vzal černé peníze nebo je nějakým způsobem spojen s padouchy. Je to velmi zamotaná síť fiktivních firem a praní špinavých peněz, kterou pár novinářů nerozplete ani za 15 měsíců. K vypátrání peněz potřebujete zpravodajské informace na vládní úrovni a přístup k záznamům. Po desetiletí se jim to nedařilo, protože to bylo tak zřejmé. Opět to křičí Space Force.

Triliony vyzváněcích signálů z mobilních telefonů? Ano. Je pravda, že geolokační data si nyní můžete koupit online. Ale jak jsem řekl, získat, uspořádat, filtrovat a analyzovat takové množství dat, rozpoznat vzorce a překrýt místa a časové značky se 4 miliony minut videozáznamu? To je naprosto zásadní úkol. Dinesh jmenoval několik lidí, kteří prošli všechny videozáznamy? Ano, přesně tak. Znovu. Z toho přímo křičí vesmírné síly a vojenská rozvědka.

Dinesh D’Souza je skvělý filmař a vlastenec. Akce True the Vote se zasloužila o to, že se o volebních podvodech začalo mluvit v celé zemi. Všichni jsou hrdinové. To nezpochybňuji.

Podle mého názoru jsou však výzkum a údaje v 2000 Mules dílem vesmírných sil a vojenské rozvědky. Způsob, jakým jsou nyní prezentovány, je optický. Je to rozcvička před závěrečnou akcí. Viditelný veřejný hřebík do rakve právě v době, kdy k němu budou všichni v Americe tak otevření jako nikdy předtím kvůli šílenství, které se odehrálo se špatnou vládou. Bílé klobouky právě zapálily rozbušku.

Víme, že vesmírné síly byly vytvořeny pro kybernetický prostor, a víme, že mají tyto schopnosti a mnohem více. Víme, že sledovali celé volby v reálném čase (pokud to nevíte, vyhledejte si to (např. ve zprávě X22) – Trump nám to dokonce řekl).

Víme, že Trump tyto informace použil jako důkaz k sesazení vlády a pozastavení platnosti ústavy pod záminkou domácího povstání. Když to všechno sečtete, myslím, že jste právě viděli malý příklad toho, jak rychle a snadno bude armáda schopna nade vší pochybnost prokázat, že volby byly zmanipulované. A teď si představte, že by EAS/EBS v každé televizi a na každém telefonu ukazoval hodiny důkazů ze všech států. S mulami, skutečnými údaji z hlasovacích zařízení, důkazy o podvodných hlasovacích lístcích prostřednictvím vodoznaků. Důkazy z tiskáren, absentující hlasovací lístky. Záznamy telefonních hovorů, e-maily, textové zprávy, místopřísežná prohlášení, VIDEO DŮKAZY …. to vše. Opravdu existuje nějaká pochybnost o tom, že to pochopí 95 % země?

„Armáda JE jediná cesta.“

Myslím, že už jsme ve filmu. Právě jsme viděli poslední „předpremiéru“ před hlavním promítáním. Myslím, že mají VŠECHNO. A ukáží to KAŽDÉMU v Americe. Hra je spuštěna. Bůh vítězí.“
(Pepe Lives Matter) zdroj

? Prelozila jsem komentar

Právě jsem mluvila s dcerou po telefonu. V Peru žije už dva roky. V sobotu se na všech mobilních telefonech v Peru bez ohledu na síť objevilo nouzové upozornění. Byl to skutečný varovný tón, který nikdy předtím neslyšela, a zmizel až poté, co zvedla sluchátko. Takže EBS v přípravě. Bezi to……. zdroj

Toto prohlášení FDA lze považovat za oficiální smrtící signál pandemické frašky. Úřad FDA právě zatloukl poslední hřebíček do rakve teroristické operace s koronaviry.

Vysocí úředníci Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) v pondělí napsali, že Američané musí v budoucnu akceptovat COVID-19 jako další respirační virus podobný chřipce.

Komisař FDA Robert Califf, hlavní náměstkyně komisaře Janet Woodcocková a nejvyšší představitel agentury pro vakcíny Dr. Peter Marks v časopise Journal of the American Medical Association napsali, že COVID-19 bude v oběhu v dohledné budoucnosti a musí být akceptován jako další běžný virus. Stejně jako v případě chřipky bude tato nová skutečnost pravděpodobně vyžadovat každoroční očkování proti viru COVID-19, které bude přizpůsobeno nejohroženějším kmenům viru, napsali úředníci. zdroj

+++ AKTUÁLNÍ ZPRÁVY +++
POZITIVNÍ Z INDIE

Nejvyšší soud rozhodl, že nikdo nemůže být nucen nechat se očkovat. Vláda musí prokázat, že neočkovaní představují větší zdravotní riziko než očkovaní.

Soud rovněž rozhodl, že požadavky na očkování, které v souvislosti s pandemií COVID-19 zavedly vlády různých států a další úřady, nebyly „přiměřené“. Soud konstatoval, že nebyly předloženy žádné podstatné údaje, které by prokazovaly, že riziko přenosu viru COVID-19 neočkovanými osobami je vyšší než u osob očkovaných. (India Today) zdroj

❌❌❌❌ Uz nekolikrat jsem psala o pyramide pod nosem

? Anonymous Švýcarsko odmítá prezentovat „2000 Mules“ Anonymous ? Soros Bitches zdroj

?
„Stovky zaměstnanců šanghajské továrny společnosti Quanta Computer Inc. se sídlem na Tchaj-wanu se o víkendu vzbouřily, prorazily barikády a střetly se s policií v návalu frustrace po šesti týdnech trestných výluk kvůli koronaviru.

Zaměstnanci byli zjevně frustrováni „uzavřeným systémem řízení“, který je nutil žít v areálu továrny, a tak se stovky z nich prodraly přes bezpečnostní zátarasy a dostaly se ven.

Uzavírka kvůli koronaviru v Šanghaji vyvolala zmatek v továrně na MacBooky zdroj

Společnost Google oznamuje, že demonetizuje webové stránky, které informují o útocích ukrajinské vlády na vlastní občany. zdroj

Civilisté evakuovaní z Azovského údolí potvrzují, že byli drženi v zajetí ukrajinských vojáků.
Video: „Prostě nás nechtěli pustit ven. Zastrašovali nás. Tam doufali, že je za někoho vymění. Říkali – když tu zemřeme my, zemřete i vy. Řekli nám, abychom vypnuli telefony, protože přijde vlna a pak nás začnou bombardovat.“ zdroj

Q) The Storm Rider /Official Page

Musk povedal: „Myslím si, že zákaz Donalda Trumpa nebol správny.

Zakladateľ spoločnosti Tesla povedal, že Dorsey, ktorý bol generálnym riaditeľom do novembra 2021, s ním súhlasí. Spoluzakladateľ Twitteru Jack Dorsey uviedol, že súhlasí s rozhodnutím Elona Muska zrušiť zákaz Donalda Trumpa na platforme – napriek tomu, že Dorsey bol v čase prijatia tohto rozhodnutia generálnym riaditeľom.

Trumpovi bol zakázaný prístup na Twitter v januári 2021 v reakcii na to, že jeho stúpenci vtrhli do amerického Kapitolu a pokúsili sa zablokovať potvrdenie volebného víťazstva Joea Bidena. Začiatkom minulého roka som uviedol, že TRUMPova skupina na Twitteri bola súčasťou ŠOU…začína to byť jasné…

Jacka Dorseyho ovládajú BIELE Klobúky. Koľko ČIERNYCH Klobúkov bolo obrátených? Dôverujte plánu zdroj

Q) The Storm Rider /Official Page

V hlbokých diskusiách s vojenskými zdrojmi

„WWG1WGA“ je vojenský protokol, ktorý sa vzťahuje na horu Cheyenne…( kde Tesla vytvoril stroj na cestovanie v čase napojený na vnútornú nulovú energiu. Looking Glass sa pozerá len do budúcnosti minulosti a prítomnosti…., ale skutočný Teslov stroj cestuje v čase napojený na 0 energiu zeme, ktorá sa spája so stratosférou a univerzálnou energiou…
Spojenie medzi TESLA.. TRUMP ( John G. TRUMP)

Spojenie Johna G. Trumpa s TESLom je hlbšie, ako sa uvádza a pracoval v tej istej oblasti a boli od seba vzdialení len niekoľko minút (tá istá štvrť), žili a pracovali v tej istej oblasti….

Podľa MIT sa profesor Trump zameral na javy vysokého napätia, urýchľovanie elektrónov a interakciu žiarenia so živou a neživou hmotou. Navrhol tiež generátory röntgenového žiarenia…

Od zasvätených.. Filadelfský experiment spája Teslu/Trumpa pri vytváraní programu na cestovanie v čase….( MSM to však neodhalil).

WWG1WGA je vojenský protokol na aktiváciu TESLA strojov času pod Cheyenskými horami, ktoré sú od roku 2016 na príkaz TRUMPA zablokované ….

Stroj na urýchľovanie častíc vo Švajčiarsku (CERN) bol neúspešný… A nedokázal vyprodukovať dostatok energie na vytvorenie Červích dier…. TESLovu prácu po jeho smrti ukradol DEEP state a [pokúsili sa] vytvoriť stroj času z jeho ukradnutých plánov stroja…(ktorý bol vytvorený, ale ZLYHALI) neúspech bol spôsobený zvnútra umiestnenými bielymi klobúkmi, ktorí zámerne sabotovali PROJEKTY CERN-u..
… v roku 2017 … kontrola CERN-u sa dostala pod kontrolu amerických vojenských bielych klobúkov

_ teraz bol spustený celý protokol WWG1WGA.. V CERN – CHEYENNských horách

Protokol WWG1WGA sa vzťahuje na ĽUDÍ na Zemi, ktorí cestujú do ĎALŠEJ dimenzie ako jeden….

NEBESKÁ UDALOSŤ
Q zdroj

Zdroj: https://vitazstvosvetla.org/spravy-5/