Je to jako ozvěna historie, když Angela Hitlerová shromáždila své poručníky na zámku svého otce v Bavorsku, aby přísahali, že tváří v tvář nevyhnutelné porážce od drtivých ruských sil budou bojovat až do posledního Ukrajince. Toto takzvané setkání G7 je součástí mimořádného shromáždění vůdců chazarské mafie, kterým nyní hrozí vojenská porážka i tribunál pro válečné zločiny.

Pohled na situaci v Evropě, USA a ve světě jasně ukazuje, že máme co do činění s koncem jedné éry. Dokonce i Jerusalem Post, vlajkový list bývalé bašty chazarské mafie v Izraeli, to nyní přiznává:

Blíží se zánik starého geopolitického systému a světového řádu, který se opakuje od středověku.

Nakonec se zdá, že tento cyklus moru, válek a hladomoru bude posledním obdobím západní hegemonie a zrodem nového světového řádu, který pravděpodobně vrátí rovnováhu sil do Asie a Afriky, jež byly centry světového bohatství a moci dávno před průmyslovou revolucí.

Začněme situací na Ukrajině. Ve znamení totální vojenské porážky nyní ukrajinští „verbíři“ vytrhávají lidi z jejich domovů, ulic, restaurací a zábavních podniků a posílají je nevycvičené a špatně vyzbrojené do frontové linie. „Velké množství zkušených nacistů bylo vyřazeno z boje a ti záložníci, kteří jsou nyní posíláni do boje, nejsou pro tento úkol způsobilí,“ řekl RT vojenský expert plukovník Viktor Baranec.

Odchytávání lidí z ulic a jejich nahánění do příkopů, kde je zabíjí dělostřelectvo, je jasným znamením blížícího se totálního kolapsu ukrajinské armády.

Japonská i britská vojenská rozvědka tvrdí, že celá takzvaná válka je marketingovou operací, aby měl zbrojní průmysl záminku k nákupu nových zbraní a udržel se nad vodou.

Japonská vojenská rozvědka dále tvrdí, že NATO se zbavuje svých starých zásob zbraní, jejichž životnost se blíží ke konci. Dodávají, že všechny staré zbraně míří do Sýrie a Afghánistánu, nikoli na Ukrajinu.

„NATO je de facto Severoatlantická organizace pro obchod se zbraněmi, i když pod různými jinými záminkami,“ souhlasí zdroj z MI6 a dodává: „Rusko-ukrajinský konflikt je ve skutečnosti rusko-ukrajinský konflikt NATO, jehož cílem je vytvořit trh.“

Nejde však jen o prodej zbraní. Ve skutečnosti jde o rozpad EU a korporace Spojené státy americké, což jsou značky nacistické Čtvrté říše, tvrdí zdroje.

V zákulisí nařídil bývalý nacistický vůdce George Bush starší před několika lety vraždu Dr. Michaela Van De Meera, bývalého šéfa MI6. Jako odplata byl podle zdrojů z MI6 popraven celý Bushův klan.

Nacisté pak odpověděli volebním podvodem z Frankfurtu, který do funkce prezidenta dosadil „Joea Bidena, a který byl příliš neschopný na to, aby věděl, co se děje“. Zdroj dodává, že „pokud vím, nikdo na světě neposlouchá ani slovo, co ten člověk říká“. Celý tento nacistický Bidenův protitah přivedl USA „k neopravitelnému autovraku a v podstatě ke zkrachovalému státu“.

To, čeho budeme pravděpodobně svědky v nadcházejících týdnech nebo maximálně měsících, je úplná kapitulace Evropy, shoduje se více zdrojů.

Podle NSA i MI6 se však svět minulou neděli v noci ocitl velmi blízko jaderné válce, když Rusko vypustilo čtyři jaderné bombardéry, zatímco prezidentský avatar Vladimir Putin spěchal do podzemního krytu. Podle zdrojů k tomu došlo poté, co Rusko vyřadilo všechny evropské vojenské satelity, aby oslepilo západní obranu.

Generálporučík Guruljov, vysoce postavený velitel, který nyní zastupuje hlavní proputinovskou politickou stranu Jednotné Rusko, řekl ruské státní televizi, že se chystají „nejprve udeřit na Londýn“. Řekl také: „Během první letecké operace zničíme celou skupinu nepřátelských vesmírných družic.“

Z vojenského hlediska je zřejmé, že Rusové takový krok předem neoznámí. Následující titulek jasně ukazuje, že k vyřazení družice již došlo:

Divoké sluneční počasí způsobuje pád satelitů z oběžné dráhy. Bude se to jen zhoršovat.

Anja Strommeová, vedoucí mise Swarm Evropské kosmické agentury, v článku pro Space.com uvedla: „Probíhá zde spousta složitých fyzikálních jevů, kterým stále ještě plně nerozumíme.“

Tou složitou fyzikou“ pravděpodobně myslela ruské protisatelitní zbraně.

Následoval úplný výpadek zpráv a poté přišly zprávy o hrozícím jaderném útoku.

Termonukleární válka ustala, když se MI6 spojila s ruskou rozvědkou a sdělila, že souhlasí s výzvou ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova k „vytvoření společného prostoru od Atlantiku po Tichý oceán“.

Jinými slovy, plán na nahrazení současného mezinárodního systému ovládaného chazarskou mafií a soustředěného kolem OSN, MMF, Světové banky, Banky pro mezinárodní vyrovnání atd. se již připravuje.

Plán počítá s nahrazením Rady bezpečnosti OSN seskupením zástupců sedmi regionů: Ameriky (severní a jižní), Evropy včetně Ruska, Číny, Indie, východní Asie a Oceánie (kromě Číny), Afriky a muslimského světa.

To se nyní dostává na veřejnost. Mexický prezident Andrés Manuel López Obrador již veřejně vyzval ke sjednocení Severní a Jižní Ameriky.

Turecký ministr zahraničí Mevlut Cavusoglu vyzval k vytvoření muslimského superstátu, když minulý týden prohlásil, že „Turecko nelze omezit v jeho hranicích“.

Nyní se Rusko a Anglie dohodly na sjednocené Evropě.

Na velkém setkání zemí BRICS Plus, které se konalo minulý týden, se také ukázalo, že většina zbytku světa souhlasí s ukončením poválečného systému ovládaného Korporací USA.

Na tomto setkání se zástupci BRICS (Brazílie, Ruska, Indie, Číny a Jihoafrické republiky) setkali se zástupci mnoha zemí, mimo jiné Argentiny, Bangladéše, Egypta, Indonésie, Kazachstánu, Nigérie, Spojených arabských emirátů, Saúdské Arábie, Senegalu, Thajska a Uruguaye.

Argentinský prezident Alberto Fernández na zasedání požádal o členství v BRICS. To je velmi dobrá zpráva, protože to znamená, že Argentina požádala o ruskou, čínskou atd. vojenskou pomoc, aby se mohla vypořádat s chazarskými mafiánskými darebáky, kteří podle zdrojů Mossadu skoupili 1610 km patagonského pobřeží, aby je využili jako úkryt během plánované jaderné války.

Vedoucí představitelé zemí BRICS se na zasedání dohodli, že jako alternativu k MMF použijí mechanismus podmíněných rezerv (Contingent Reserve Arrangement – CRA). Vyzvali rovněž k vytvoření mezinárodní rezervní měny založené na měnách členských států BRICS, uvedl ve středu ruský prezident Vladimir Putin.

Na podporu těchto plánů jsou Evropa i USA odříznuty od dodávek ropy a plynu ze zbytku světa.

Zde je několik veřejných známek tohoto bojkotu:

Šéfové velkých francouzských energetických společností v neděli v otevřeném dopise, který zveřejnil týdeník Journal du Dimanche, vyzvali jednotlivce i podniky, aby okamžitě omezili spotřebu energie a připravili se na hrozící energetickou krizi. (ODKAZ)

„Všichni členové G7 jsou znepokojeni krizí, které čelíme – klesající míra růstu v některých zemích, rostoucí inflace, nedostatek surovin, narušené změny v zásobování – to nejsou malé výzvy,“ řekl německý kancléř Olaf Scholz.

Země světa nyní z velké části bojkotují Evropu a USA kvůli jejich genocidním plánům.

Hlavní tajemník Ruské bezpečnostní rady Nikolaj Patrušev říká, že mají důkaz přímo z Ukrajiny, že Washington se snaží zabít velké procento světové populace vojenskými biologickými programy. Tyto projekty „vyžadují zvláštní pozornost civilizovaného světa, protože Američané jako jediní nesouhlasili s podpisem Úmluvy o zákazu biologických a toxických zbraní.“

Jak již bylo zmíněno výše, vedoucí představitelé ChM samozřejmě nehodlají odejít bez boje, protože jim hrozí poprava za válečné zločiny. Podívejme se tedy nyní, jaké jsou jejich plány a jak se jejich vláda hroutí.

Italské zednářské zdroje z lóže P3 tvrdí, že současným plánem je, aby avatar v gumové masce, který se vydává za papeže Františka, odstoupil. Poté je v plánu vyvolat hladovou krizi a nechat afrického papeže, aby se objevil jako zachránce poskytující potraviny v zoufalém pokusu o znovuzískání kontroly ChM nad Afrikou a dalšími rozvojovými zeměmi, tvrdí zdroje.

Proto ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov tvrdí, že generální tajemník OSN Antonio Guterres svými kroky oddaluje řešení celosvětové potravinové krize.

ChM se také chystá co nejdéle tlouct na válečné bubny pomocí studiové propagandy s Rothschildovým zaměstnancem Vladimírem Zelenským v hlavní roli.

V nejnovějším představení ukrajinské bezpečnostní služby zinscenovaly videozáznam, na němž jsou vidět soukromé domy zničené ruskými ozbrojenými silami, po nichž „místní obyvatelé zůstali bez domova“. Pro natáčení bylo zaměstnáno více než 40 herců a všem účastníkům byla vyplacena peněžní odměna ve výši 25 dolarů, uvedl v sobotu generálplukovník Michail Mizincev, náčelník ruského Národního centra řízení obrany.

Dále tu máme neustálé hrozby WHO atd., že nás všechny zabije biologickými zbraněmi. Jako jeden z příkladů lze uvést, že minulý týden se avatar Biden zjevně pokusil vylákat peníze od zbytku světa, když řekl: „Bude další pandemie. Musíme plánovat dopředu.“

Takové hrozby samozřejmě nejsou brány na lehkou váhu.

Dostáváme také několik zpráv o takzvaných vůdcích G7, kteří se sešli na Hitlerově zámku, nejméně čtyři, francouzský prezident Emmanuelle Macron, britský premiér Boris Johnson, kanadský premiér Justin Castro-Trudeau a samozřejmě Joe Biden jsou jen avatary, protože originály jsou odstraněni.

Například, jak se píše v této zprávě:

Britský premiér Boris Johnson podstoupil „velmi drobnou rutinní operaci dutin“, uvedl v pondělí jeho oficiální mluvčí. „Krátce po desáté hodině dopoledne byl zpět v Downing Street.“

Už však nezmiňují, že se vrátil výrazně mladší a hubenější.

Všimněte si také, že Castro, který byl k vidění v Německu, je tenčí verzí toho, který byl nedávno k vidění v Kanadě.

Můžete si být jisti, že bílé klobouky v USA, Kanadě a Velké Británii se těchto zločinců spíše dříve než později zbaví.

Texas a Arizona již odmítají uznat falešný Bidenův režim. Texasští republikáni nyní na zasedání, které prohlásilo Bidenovo vítězství za nelegitimní, prosazují uspořádání referenda, v němž by se hlasovalo o odtržení státu od USA v roce 2023.

Podle zdrojů CIA také floridský guvernér Ron DeSantis souhlasil s tím, že se stane viceprezidentem, až bude skutečný Donald J. Trump (nikoliv herec z televize) znovu jmenován prezidentem.

ChM se bude snažit zinscenovat nepokoje, používat manévry k rozdělení společnosti, jako je zrušení rozsudku Roe vs. Wade, a dělat další věci, aby lidé bojovali proti sobě, místo aby útočili na ChM.

Tím však hra v podstatě končí. Toto je vyjádření k zasedání skupiny G7 jednoho ze členů evropského královského rodů, který není Britem:

„Většina špiček Deep state cabal se už vzdala. Patří sem i skupiny jako švédská královská rodina. Zůstalo jen několik „zdržovačů“ kolem Angely Merkelové, která minulý týden svolala schůzku G7, aby se pokusila vyvolat dojem, že na ní stále záleží. Existuje také malá skupina kolem falešného Joea Bidena. Jinak je to v tuto chvíli hotová věc.“

Nakonec ještě jednou přidáme několik obrázků, které nám poslali lidé z Tajného vesmírného programu, kteří slibují, že se k nám blíží mnohem víc než jen politická změna.

Podívejte se například na „maskované lodě“ nebo „čočkovitá mračna“ v den slunovratu 21. června v Severní Dakotě.

Bylo nám zasláno i video se zkoumáním mimozemšťana, šediváka. (ODKAZ)

Jako obvykle vždy dodáváme, že ačkoli jsou tyto věci fascinující, stále nemají vliv na náš každodenní život. V neklidných dobách je nejlepší soustředit se na to, co vidíte a zažíváte ve svém osobním každodenním životě, a ujistit se, že je vše v pořádku. Buďte si však jisti, že ti dobří VÍTĚZÍ. Lidstvo bude osvobozeno.

Přeložila tereza | Zdroj: BF

Převzato: https://tadesco.org/angela-hitler-merkelova-shromazduje-v-nemecku-sve-porucniky-aby-truchlili-nad-zanikem-ctvrte-rise/