Federální soud USA oficiálně povolil studentům navštěvovat mimoškolní aktivity satanské církve, čímž se děti studenti zasvětily do obřadů satanistického vzývání.

Satanská církev byla ve Spojených státech založena v roce 1966, zatímco před deseti lety vznikl Chrám satana, který oslavil výročí svého založení v Bostonu. Chrám satana je v současnosti ve Spojených státech uznán jako legitimní církev. Deník Le Monde Diplomatique již začátkem 90. let minulého století konstatuje:


Vzestup satanistického násilí v USA.

Spojené státy jsou posedlé satanismem! Ve Spojených státech vzniká nová kasta vrahů: uctívači ďábla a kanibalové.
„Vzestup „satanistického“ násilí ve Spojených státech“ je podtitul článku v Le Monde Diplomatique, který se již od roku 1991 zmiňuje:
“Velká diskuse o “úpadku Spojených států”, který se politici snaží vyhnat vyvoláním silné vojenské demonstrace v Perském zálivu, doprovázená skutečným větrem milenarismu, oživením satanistických kultů a obnovením rituálních zločinů.”

Obrovský úspěch filmů jako „Exorcista“ nebo úspěch „démonických“ románů Stephena Kinga také přispívá k udržování posedlosti satanismem v zemi, která je hluboce znepokojena svými ekonomickými podmínkami a stále více se zmítá v chaosu. V okrajových kruzích se šíří myšlenka, že Spojené státy budou vyvoleným místem apokalypsy. Někteří se na ni proto připravují praktikováním „zla“. Podle amerických policejních expertů mizí ve Spojených státech každoročně stále více lidí jako obětí satanistických vražd.

Jedna obzvláště strašidelná zpráva znepokojila Američany v dubnu 1989: na hranici mezi Brownsvillem v Texasu a Matamorosem v Mexiku objevili třináct zmasakrovaných a zohavených těl vedle srubu v Rancho Santa Helena. Uvnitř chaty se nacházel stejně děsivý nález: nganga, ďábelský kotel, ve kterém plave směs lidských mozků a krve smíchaná s kozí hlavou.

.
“Bylo to naše náboženství,” řekl člen satanistického vraždícího gangu, kterého zatkla policie. Jednou z obětí byl Mark Kilroy, student z Texasu, který přijel do Mexika na víkend jako turista. Vůdce gangu: Jesus Costanzo, původem Kubánec, narozen na Floridě, playboy, drogový dealer, jakýsi guru, který vyznával santerii a Palo Mayombe, afrokaribské kulty blízké voodoo. Protože kokain a uctívání ďábla se doplňují. Ten má členy skupiny učinit nezranitelnými a ochránit je před jakýmkoli zásahem úřadů.

.
Případ Matamoros je americkou noční můrou, která náhle vybuchne před očima široké veřejnosti. Pro některé to však není žádné překvapení: “Každý podezřelý, Mexičan nebo Američan, kterého zatkneme na hranicích, má u sebe soupravu na černou magii, stejně jako jiní mají řidičský průkaz,” říká agent texaského protidrogového úřadu.

https://elishean777.com/une-amerique-en-proie-aux-adorateurs-du-diable-et-au-cannibalisme-rituel/