Aliance za osvobození planety dosáhla minulý týden významných vítězství ve Spojených státech, Velké Británii, Thajsku a Pákistánu, zatímco v Evropě a Turecku zuří velké boje.

V USA dosáhlo masové probuzení kritické hranice, protože 70 % Američanů souhlasí s tím, že zahraniční obchodní kontakty, úplatkářství a obchodování s vlivem amerického prezidenta Joea Bidena jsou „velmi závažné“. To znamená, že většina lidí se nyní dozvídá pravdu.

Nyní je třeba přestat je rozptylovat avatary, jako je Biden nebo George Soros, abychom se mohli zaměřit na skutečného nepřítele a neutralizovat ho. Proto žádám čtenáře, aby sdíleli následující dvě krátká videa s přáteli a rodinou, kteří si uvědomují, že je něco špatně, ale stále nechápou, co to je.

První je o rodině Rockefellerů a jejich ďábelském ovládání lékařského a dalších odvětví.

V dalším je za zdroj problému označena Banka pro mezinárodní vyrovnání (BIS), ale nejsou zde uvedeni její vlastníci, tzn. Rothschildové a Rockefellerové.

Pokud se nezaměříme na skutečný zdroj problému, budeme se dál zbytečně ohánět jako rozzlobení slepci.

Zde je několik konkrétních jmen válečných zločinců, kteří musí být postaveni před soud: David Rockefeller ml., Hillary a Bill Clintonovi Rockefellerovi, Mark Zuckerberg Rockefeller, John Podesta Rockefeller, Klaus Schwab Rothschild a různí další Rothschildové (možná s výjimkou Nathaniela, který spolupracuje s osvobozeneckou Aliancí), nizozemská královská rodina atd.

Musíme jít také po nejvyšších úřednících, jako jsou Victoria Nulandová, Eliot Abrams, Justin Castro Trudeau, Bill Gates, Larry Fink, Vladimir Zelensky, Alex Soros, Chrystia Freelandová, Jens Stoltenberg a další.

Hlavně jedno znamení poukazuje na rozsah jejich válečných zločinů: „Na Ukrajině v tuto chvíli žije pravděpodobně už jen 18 milionů lidí, původně jich bylo 34,5 milionu, a když se vrátíte do 90. let, žilo tam přes 80 milionů lidí,“ tvrdí plukovník Douglas MacGregor.

Jedná se o záměrnou a masivní genocidu, jejímž cílem je zabíjet muže a zotročovat ženy a děti za účelem mučení a otroctví. K tomu nedošlo za druhé světové války, ale právě teď. Každý vládní činitel, který vyjádří podporu tomu, co se na Ukrajině děje, je válečný zločinec a jako s takovým s ním bude naloženo.

A děje se to každý den. Můžeme potvrdit, že proti těmto lidem probíhá vojenská akce. Čtenáři nás upozornili na zvěsti, že nejvyšší představitel Pentagonu generál Mark Milley je mrtvý. Požádali jsme dva zdroje z Pentagonu o potvrzení. Jeden z nich řekl: „Generál Milley byl nahrazen dvojníkem (avatarem) a pro televizní kamery počítačovou grafikou.“ Druhý řekl: „Generál Milley byl nahrazen počítačovou grafikou. Dalšímu, který ho zná osobně, bylo při pokusu o jeho kontaktování řečeno, že „je zaneprázdněn“.

Jiné zdroje nám sdělily, že vrtulníky Blackhawk se sblížily směrem k Washingtonu DC.

Aby se skryl jejich pohyb, byly podél pobřeží USA vypnuty kamery pro sledování počasí.

Na znamení toho, že Donald Trump je vrchní velitel, falešný avatar Joe Biden náhle otočil o 180 stupňů a poslal vojáky na mexickou hranici, aby zastavili statisíce nelegálních „přistěhovalců“ vojenského věku, kteří se snaží dostat do země (o občanské válce v USA budeme informovat níže).

Uvnitř Spojeného království nyní také zuří rozsáhlá tajná válka. Chazarská mafie se snaží využít satanské korunovace krále Karla (proběhla 6 měsíců, 6 týdnů a 6 dní po vraždě královny Alžběty II.) jako záminky k převzetí kontroly nad kvantovým finančním systémem. Šéf MI6 (jmenovaný Alžbětou) si to nenechá líbit a hlásí, že je „pod trvalým kybernetickým útokem a hrozbou smrti. Jsem v nočním kontaktu s Richardem Moorem v MI6 v Londýně a uvnitř uzavřeného a uzamčeného policejního kordonu… Někdo se zapotil poté, co jsme vyvinuli masivní tlak na rozbití Rothschildova sevření západního bankovního systému“.

Tento zoufalý útok souvisí s hrozícím bankrotem obchodní společnosti THE UNITED STATES OF AMERICA CORPORATION. Ten se očekává v červnu, jak přiznávají i Rockefellerovi otroci, jako je kriminálnice Janet Yellenová. Prodejem dalších 26 milionů barelů ze strategických ropných rezerv si sice koupili trochu času, ale vše je pouze na papíře.

Yellenová varovala zločince z G7, kteří se sešli v Japonsku, že „nesplácení závazků USA by způsobilo hospodářskou a finanční katastrofu“.

Nemá pravdu, znamenalo by to obrovský nárůst bohatství pro 99 % Američanů, protože by se jim prostřednictvím jubilea vrátily prostředky ukradené zločineckou bandou a jejich posluhovačům (tvořících jedno procento).

Ať už se jedná o bankrot, nebo ne, bitva o dopadení těchto zločinců spěje k vítězství. V souvislosti s tím odhalil Výbor pro dohled Sněmovny reprezentantů devět členů Bidenovy rodiny, kteří obdrželi bankovní převody od cizích státních příslušníků prostřednictvím fiktivních společností:

  1. Hunter Biden
  2. James Biden
  3. Sara Bidenová
  4. Hallie Bidenová
  5. Kathleen Bidenová
  6. Melissa Bidenová
  7. Neteř/synovec
  8. Neteř/synovec
  9. Vnouče

Vydali také právně závazné předvolání k FBI, aby si vyžádali klíčový dokument ve zločinném plánu Bidenovy rodiny. FBI odmítá vyhovět, což znamená, že do jejího sídla budou vyslány speciální jednotky, aby zatkly nejvyšší představitele, tvrdí zdroje z Pentagonu.

Dalším znamením, že Trump je opět u moci, je, že mu bylo dovoleno mluvit na CNN pravdu o ukradených volbách a mnoha dalších věcech. Podívejte se na úryvky ve videích níže.

Trump: Jste nepříjemný člověk:

Trump navíc naléhá na republikánské zákonodárce, aby poprvé v historii USA vyhlásili platební neschopnost. Jak Trump ví, platební neschopnost (default) je nutný ke spuštění jubilea a znárodnění soukromého Federálního rezervního systému (Fedu).

Kromě toho je v současné době k datu 12.5. zapečetěno velkou porotou 413 220 žalob, přičemž Kalifornie a Texas vedou. Průměrný počet zapečetěných žalob před Trumpem roku 2016 je 1 500 případů za rok. Vzhledem k tomu, že každá zapečetěná obžaloba může obsahovat více osob, vypadá to, že přibližně milion satanistů v USA byl identifikován a brzy bude poslán do internačních táborů k převýchově nebo trestu.

Všimli jsme si také slibu Roberta F. Kennedyho mladšího, že pokud se stane příštím americkým prezidentem, dokončí práci, kterou započal JFK, a zcela zruší tajnou službu CIA.

Někdo musí Kennedymu říct, že to byl David Ben Gurion, kdo nařídil vraždu jeho strýce a otce jménem svých pánů Rothschildů a Rockefellerů. Musí také zjistit, že CIA je rozpolcená a že tamní bílé klobouky ho ve skutečnosti podporují; zejména jeho postoj ke covidu a vakcínám. Mimochodem, Kennedyho prababička byla sestrou mé prababičky McCarthyové, takže jsme vzdáleně příbuzní.

Zatímco skuteční politici, jako je Kennedy, se snaží prosadit pravdu, Biden v roli počítačové grafiky nebo avatara pokračuje v divadle absurdity a říká: „Vyřešíme všechny problémy světa.“ Falešný Biden se usmívá, ale odmítá odpovídat na otázky.

Dále sledujte, jak falešný maskovaný Biden říká: „Poté, co jsem přestal být viceprezidentem, jsem se stal na čtyři roky profesorem na Pensylvánské univerzitě.“ Biden obdržel jeden milion dolarů, ale nikdy neučil jedinou hodinu.

Budeme bedlivě sledovat, zda se „Biden“ objeví tento týden na zasedání G7 v Japonsku.

Mnoho lidí se mimochodem snaží dělat velkou vědu z toho, že Japonsko otevírá styčný úřad NATO. Je to jen slovní spojení a neznamená to, že Japonsko začne dodávat zbraně na Ukrajinu nebo bojovat za NATO. Jinými slovy, je to jen velký PR blábol o ničem.

Když už mluvíme o NATO, podívejme se, co tato zločinecká organizace provádí.

V této souvislosti polská prokuratura pro organizovaný zločin a korupci vyšetřuje podle polských zpravodajských zdrojů roli bývalého německého kancléře Gerharda Schrödera „v přípravě invaze“ na Ukrajinu.

Kdo zná někoho, kdo chce, aby Ukrajina „vyhrála“ válku, ať se ho zeptá, proč Spojené státy od začátku konfliktu nepřestaly kupovat uran z Ruska?

Podle polské rozvědky „existuje mnoho důvodů, proč se světové elity nechtějí vzdát Ukrajiny. Nejenže se stala jejich centrem korupce, praní špinavých peněz, laboratoře na výrobu biologických zbraní, obchodování s lidmi atd., ale zdá se, že je také testovacím polem pro digitální občanský průkaz, bezhotovostní společnost, kterou chtějí vytvořit všude. Má smysl, aby země ve válce investovala čas a peníze do takových technologických projektů, když obyvatelstvo trpí a země potřebuje obnovu?“

Plukovník Douglas MacGregor dodává: „Víme, že Larry Fink z BlackRock a jeho přátelé si mysleli, že na tom vydělají, skoupí vše, co na Ukrajině zbylo, a budou tento region a jeho obyvatele navždy vykořisťovat. To se teď nestane.“

Je to ten samý Larry Fink, který říká: „Chování se musí změnit, chování musí být vynuceno a my ve společnosti Blackrock vynucujeme chování.“

„Uvidíme, jestli bude stále stejně arogantní, až vojenská aliance podnikne razii v jeho apartmá a odvede ho před tribunál,“ komentuje zdroj ze CIA.

Totéž platí pro „velký reset“ Klause Schwaba Rothschilda, který říká: „Zvykněte si na žádné soukromí. Musíte se chovat tak, jak vám řekneme.“

Klaus Rothschild a členové jeho rodiny čelí zatčení, protože jsou na pokraji ztráty Evropy.

Polský premiér Mateusz Morawiecki požaduje obnovení trestu smrti, protože se brzy ukáže, že existují tisíce a tisíce pedofilních mučitelů dětí, tvrdí zdroje z Mosadu.

Ve Francii revoluce stále pokračuje a dává „policii“ zabrat. Francouzi se brání.

Francouzi chtějí vystoupit z EU a rozstříhávají její vlajku.

Na znamení toho, jak je Macron nepopulární, musel udělat něco, co žádný jiný francouzský prezident nemusel, a uzavřít centrum Dunkerque, aby ho mohlo navštívit 5 ministrů. K tomu povolal více než 1500 policistů.

Každý vůdce, který se tak bojí svého lidu, je odsouzen k zániku.

„Za Macrona bych za měsíc nedal ani niklák, byl bych překvapen, kdyby tam ještě byl,“ říká plukovník MacGregor.

„Britové si najdou nového vůdce a budou střídat vlády, dokud se ekonomika nezhroutí,“ dodává. „Skutečnou otázkou je, co se stane v Berlíně se Sholzem, který je pravděpodobně nejnezajímavějším, nejnepředstavitelnějším a nejnepůsobivějším vůdcem, jakého Německo má.“

Totéž lze říci o Justinu Castro Trudeauovi v Kanadě. Několik jeho avatarů a pravděpodobně i samotný Trudeau už byli zabiti a ten nejnovější se jim dost podobá.

Nyní jeho chazarští mafiáni zaútočili na vzpurnou provincii Albertu.

Zde jsou nejnovější informace kanadské tajné služby o jeho činech:

„Justin Castro a jeho kumpáni nemají Albertu rádi, protože se mu postavili, když chtěl prosadit elektromobily. Což znamená, že musí zničit ropný a plynárenský průmysl. Lidem bylo řečeno, aby se v některých oblastech evakuovali. Později se vrátili domů, jen aby zjistili, že jejich domovy jsou vyrabované a jediní lidé, kteří je hlídají, jsou příslušníci Královské kanadské jízdní policie.“

Ttrudeau a jeho pomahači budou dopadeni, až bude dokončena očista USA, na to se můžete spolehnout.

Rusko pomáhá. Podle prezidenta Ruské federace Vladimira Putina, pokud má být souzen jako válečný zločinec, měli by se s ním postavit do jedné řady všichni prezidenti USA, kteří vyvolali desítky válek po celém světě, aniž by na to měli právo. K tomu by mohlo dojít již brzy. Podotýkáme, že Sovětský svaz byl de facto obnoven, neboť sedm z devíti vůdců Společenství nezávislých států navštívilo 9. května Moskvu na tradiční přehlídce ke Dni vítězství na Rudém náměstí. Nedostavily se pouze Ázerbájdžán a Moldavsko.

Rusko ve spolupráci s Čínou a bílými klobouky na Západě osvobodilo většinu planety.

Poslední osvobozenou zemí je Thajsko. Novou premiérkou Thajska se stala Paetongtarn Šinawatrová, jejíž otec Thaksin a teta Yingluck byli svrženi při samostatných vojenských převratech. Šinawatrová je členkou Aliance pro osvobození planety bílých klobouků. To znamená, že země již není pod kontrolou krále závislého na heroinu, který je rukojmím ChM v Evropě.

Rusko a Čína rovněž bojují za osvobození Blízkého východu. Rusko ve středu uvedlo, že plán na normalizaci vztahů mezi Sýrií a Tureckem bude vypracován v koordinaci s ministry obrany a bezpečnostních služeb Íránu, Ruska, Sýrie a Turecka v Moskvě.

To vedlo k vážnému boji o Turecko. Chazarská mafie se pokusila udržet Turecko pod svou kontrolou tím, že se pokusila ukrást volby minulou neděli. Podařilo se jim vynutit druhé kolo voleb tím, že se uchýlili k dalším hrozbám zemětřesením, jak ukazuje toto video, které zveřejnili, tvrdí zdroje z Mossadu.

Podívejte se také na dvě přiložené fotografie prezidenta Erdogana. Nejedná se o stejného muže. Uši, věk a další rysy se liší.

V uplynulém týdnu se také v Pákistánu odehrála vážná zástupná válka. Začalo to tím, že desítky polovojenských jednotek zatlačily bývalého premiéra Imrána Kkána do černého terénního vozu, zatímco další mlátili některé jeho příznivce v soudním komplexu.

Jeho příznivci poté zapálili budovu národního veřejnoprávního rozhlasu, zapálili soukromou rezidenci premiéra Šehbaze Šarífa, vtrhli do sídla volební komise (kde se nacházely stroje na kradení hlasů), vyplenili sklady zbraní a v podstatě rozpoutali revoluci.

To vedlo k vážným bojům v armádě, které donutily pákistánský Nejvyšší soud prohlásit zatčení bývalého premiéra za „nezákonné“ a nařídit jeho okamžité propuštění. Poté byl biometricky testován, aby se potvrdilo, že se stále jedná o původního Chána.

Chána chytili, protože slíbil, že odhalí ukrajinské jaderné zbraně prodávané přes Pákistán do Číny, Íránu, Severní Koreje a nestátním subjektům. Chystal se také odhalit operace ChM s heroinem, obchod s dětmi a obchod se sexem, který se děje již desítky let za účasti vojenských a policejních vládních úředníků a elit.

Po svém propuštění Chán řekl: „Armáda je nad zákonem, ISI (vojenská zpravodajská služba) je nad zákonem. A pokud máte někoho nad zákonem, pak vstupujete do zákona džungle. Mohou sbírat lidi, zadržovat je a nechat zmizet. Snaží se ovlivňovat soudce, omezují média. Pro tuto instituci neexistuje žádná odpovědnost. Není to demokratické.“

Japonští diplomaté v Pákistánu upozorňují, že Pákistán se chystá vyhlásit platební neschopnost a zbankrotovat spolu s korporací USA.

Vzhledem ke všem zločinným akcím USA ovládaných ChM je pochopitelné, proč čínský prezident Si Ťin-pching stále nechce telefonicky hovořit s falešným americkým prezidentem Joem Bidenem. Stalo se tak poté, co se americký poradce pro národní bezpečnost Jake Sullivan stal prvním Bidenovým úředníkem po několika měsících, který hovořil se svými čínskými protějšky. Podle našich zdrojů se pokusil prodat Číňanům americká vojenská tajemství výměnou za financování americké korporace, ale byl odmítnut.

Číňané jsou si plně vědomi toho, že USA řídí pokrytci dvou tváří. Poslední příklad: „Americká viceprezidentka Kamala Harrisová cestovala do Zambie: přistála na letišti postaveném Číňany, pohybovala se po silnici postavené Číňany a promluvila na místě, které je darem Číny Zambii. A přesto řekla Zambijcům, aby s Čínou nespolupracovali,“ poznamenává Akende Mmembe, ředitel Pan-Africanism Today.

Číňané si musí dále uvědomit, že OSN také není tím, čím si myslí, že je. Nejnovějším příkladem je Světová zdravotnická organizace a OSN, které sexualizují malé děti na základních školách po celém světě za účelem normalizace pedofilie. Mezitím soudní organizace, média a politické strany vyzývají k přijetí pedofilie jako „normální sexuální orientace“.

Další známkou morálního úpadku Západu je, že podle nové studie je přibližně třetina vědeckých článků „vymyšlených nebo plagiátů“.

Když mluvíme o výmyslech, bývalý šéf ruské vesmírné agentury Roscosmos Dmitrij Rogozin říká, že oficiální šetření odhalilo jen málo důkazů o tom, že Američané letěli na Měsíc. Poznamenal: „Sovětští kosmonauti se po návratu z několikadenních výprav sotva drželi na nohou a po takových letech procházeli dlouhou rekonvalescencí, zatímco Američané vylézali ze svých lunárních lodí jako ‚okurky ze zahrádky‘.“

Rusové nám také poslali tento odkaz na poměrně dramatické video anomálie, která se odehrála před Kremlem.

1. UFO letící nad silnicí v Indii:

2. Interdimenzionální plazmové plavidlo:

3. Přeprava pozemního plavidla projektu Blue Beam:

4. Četná pozorování UFO ve Velké Británii:

5. Plavidlo Tajného vesmírného programu nad Walmartem v USA:

 

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/aliance-za-osvobozeni-planety-dosahuje-vyznamnych-vitezstvi-jak-prebira-bidenovu-hororovou-show/