Susan Riceová odsouzená k trestu smrti za velezradu…

Dne 8. července odsoudil tribunál soudce a generálního prokurátora amerického námořnictva bývalou poradkyni pro národní bezpečnost Susan Riceovou za velezradu k trestu smrti. Za její účast v programu z roku 2017, jehož cílem bylo poškodit tehdejšího prezidenta Trumpa falešným a vědomým spojováním s nepodloženými obviněními z tajných obchodů s Ruskem. Dále za zneužití její autority ke špehování amerických vlastenců dodržujících zákony.

Viceadmirál John G. Hannink, zastupující armádu, zahájil řízení tím, že upozornil komisi tří důstojníků na odtajněné e-maily, které Riceová zaslala Jamesi Comeymu a dalším úředníkům zpravodajských služeb. Riceová v nich nařídila zpravodajským agenturám zadržet utajovaná data nastupující administrativě, protože podle ní se generál Michael Flynn spikl s ruskými aktivisty, aby sabotoval kampaň Hillary Clintonové. Její žádost byla bezprecedentní a nezákonná, protože žádná odcházející administrativa nikdy nepopírala příchozímu týmu přístup k každodenním zpravodajským informacím. Její neopodstatněná obvinění se později ukázala jako nepravdivá.

“Susan Riceová v minulosti lhala pro osobní zisk,” řekl viceadmirál Hannink tribunálu. “Vymyslela informace, o kterých věděla, že jsou nepravdivé, aby se pokusila zmařit Trumpovi nástup do úřadu prezidenta Spojených států, tyto lži šířila mezi svými kolegy.”

Aby prokázal své tvrzení, viceadmirál Hannink přehrál zvukový záznam z konferenčního hovoru, který se konal 11. listopadu 2016, tři dny poté, co Trump s přehledem porazil Hillary Clintonovou. Mezi účastníky hovoru byli Rice, James Comey, tehdejší viceprezident Joe Biden a bývalá zástupkyně generálního prokurátora Sally Yates. Rice v této výzvě uvedla, že 23. července 2016 si vynutila od soudu pro zahraniční zpravodajské služby (FISA) rozkaz, kterým se udělilo povolení zpravodajské službě odposlouchávat několik Trumpových nemovitostí, včetně Trump Towers, Mar-a-Lago, jeho ústředí volební kampaně, Trump Park Avenue a dalších šest nemovitostí v zahraničí.

“Trump není vhodný k tomu, aby byl prezidentem, a my určitě vyšťouráme něco, co by mu zabránilo v nástupu do funkce prezidenta před jeho inaugurací,” uvedla Riceová na nahrávce. “Jsem si jistá, že získáme dostatek autentických informací, takže si nemusíme vymýšlet.”

“Odposlechy byly instalovány čtyři dny poté, co byl Trump oficiálně nominován jako republikánský kandidát. V tomto záměru šlo o cílený lov…ne proto, že by Trump nebo jeho nový tým spáchali zločin, ale proto, že se jim Trump nelíbil. Tímto se dopustila manipulace a velezrady, “řekl viceadmirál Hannink.

“Nikdo z Trumpů neunikl těmto nelegálním odposlechům. Jde o Melanii, Erica, Dona Jr., jejich personál v domácnosti – seznam je vyčerpávající, “pokračoval viceadmirál Hannink.

Riceová, která se neobešla bez advokáta, řekla: „Jednala jsem ve jménu zachování této země. A udělal bych to znovu. Donald Trump se nikdy neměl stát prezidentem, a pokud bude tento tribunál, jak mu říkáte, spravedlivý, budu osvobozena“

“Zachování této země? Zajímavá volba slov, “řekl viceadmirál Hannink. “Odstranit Trumpa.” Zachovali jste tento národ, když jste požádali generálního ředitele NSA Keitha Alexandra a admirála Michaela Rogerse, aby odposlouchávali telefony a elektronická zařízení amerických občanů, kteří nebyli podezřelí ze žádných zločinů, pouze byli kritičtí vůči Baracku Obamovi? “ Zeptal se Hannink.

Předal komisi hromady dokumentů k přezkoumání, přičemž na každé stránce byla uvedena jména nevinných osob, které Obama považoval za nepřátelské bojovníky. Každý dokument byl opatřen podpisem Riceové nebo jejího podřízeného, ​​zástupce ředitele NSA Antonyho Blinkina.

“Otec a syn, kteří provozovali web kritický vůči Obamově imigrační politice. Vážné věci, “řekl viceadmirál Hannink sarkasticky.

“Byli to zrádci,” vyštěkla Riceová. “Všichni jste zrádci.”

“Kdybych chtěl stráviti bychom tu minimálně týden ve vaší přítomnosti… mohl bych se vrátit do vašich časů s Clintonem, vašich lží o tom, co se stalo v Benghází… mohli bychom odhalit mnohem, mnohem víc. Ale máme tu spoustu dalších, kteří čekají, takže nemůžeme tak dlouho blokovat židli na které momentálně sedíte, “řekl viceadmirál Hannink.

Připomněl tribunálu, že za velezradu a špionáž je trest smrti, který doporučil, pokud komise Riceovou uzná vinnou.

A stalo se.

Komise tří důstojníků jednomyslně odsoudila Riceovou za její zločiny proti Americe k trestu smrti.

Datum a způsob provedení nebyly okamžitě stanoveny.

Oprava: Omylem jsme napsali, že prezidentské volby 2016 se konaly 20. listopadu 2016. V textu je opraveno na 8. listopadu.

Obvinění Venal Gavin Newsoma

Sbor generálního prokurátora amerického námořnictva obžaloval kalifornského guvernéra Gavina Newsoma, je určitá obava, že by angažovaný, zkorumpovaný politik mohl uprchnout ze země, pokud by ho kalifornští voliči 14. září úspěšně zbavili moci.

Úsilí o odvolání, které zahájili voliči zuřící nad drakonickými opatřeními Newsoma uvržením tvrdého lockdownu, který se stále více vyhrocoval, kdy Newsom porušil svá vlastní omezení a pokračoval v bankrotu tisíců lidí, kteří ho zvolili do úřadu. Ačkoli pravicoví političtí extremisté zahájili hnutí za jeho odvolání, americká armáda získala nezvratné důkazy o tom, že svou přísahu zradil zavedením zbytečných respirátorů a masivním uzavřením hlavního ekonomického sektoru státu, filmového průmyslu, výměnou za úplatky a provize.

Kalifornie je již dlouho státem podněcující likvidaci podnikání, podrývání, bezdomovectví a zvráceného rasismu, který probudil ideologii a třídní marxismus (jak říká staré komunistické čínské nebo francouzské rčení – říká se „všichni jsou si rovni, kromě některých… ti jsou si rovnější než ostatní).

Proto tedy nedávná záplava obvinění proti Newsomovi a Netflixu, jehož vedoucí pracovník dal sedm darů do osobního guvernérova užívání a postavil se proti proti jeho odvolání. Je to šokující. tematické parky a produkce byly uzavřeny, zatímco Netflix profitoval z „karanténní ekonomiky“.

Jak se divadla a tematické parky rozpadly, streamovací služby získaly desítky milionů předplatitelů.

Zdroj ze sboru soudců generálního prokurátora amerického námořnictva řekl agentuře RRN, že služba JAG získala telefonní hovory a ověřila dokumenty dokládající zločinnost Newsoma. Například: CEO Netflixu Reed Hastings přispěl částkou 30 000 000 $ na podporu Newsoma proti jeho odvolání, on tyto finance osobně používá. Kromě toho Hastings a jeho manželka, filantropka Patty Quillinová, věnovali 1 milion dolarů Super PAC společnosti Future Forward, která utratila desítky milionů dolarů za útočné reklamy proti prezidentu Trumpovi v různých státech. Netflix má v současné době produkční smlouvu s Barackem a Michelle Obamovou.

Newsom také obdržel „příspěvek“ ve výši 10 000 000 $ od ředitelů Hulu Randy Freera a Jeffreyho Katzenberga, což je krok zaměřený na potlačení vůle voličů, kteří doručili téměř 1.750 000 podpisů petice, aby odvolali tolik zkaženého guvernéra. Venala guvernér kalifornského státu byl zadržen a je nařízeno komplexní vojenské vyšetřování, uvedl náš zdroj.

“Důkazy proti Newsomu jsou přesvědčivé, dostatečně přesvědčivé k vydání obžaloby, na základě pravomocí udělených zákonem o povstání. Kromě toho JAG získala kopie velmi znepokojivých telefonních hovorů mezi Newsomem a guvernéry jiných demokratických států, “uvedl náš zdroj.

Jedna taková nahrávka údajně zachytila ​​Newsoma a Michiganskou Gretchen Whitmerovou, kdy si navzájem gratulovali k posunu svých států blíže k socialistické ideologii. “Až budou všichni na mizině, nezbude jim nic jiného, ​​než se spolehnout na nás,” řekl Newsom a Whitmer odpověděl: “Barack Obama bude pyšný.”

“Diskutovali zdlouhavě o proměně národa na populaci nevolníků a smáli se, že by lidé měli nosit roušky na celý život, uvnitř i venku.” Toto je zrada nejvyšší formy, “uvedl náš zdroj.

Na závěr uvedl, že obžaloba neznamená okamžité zatčení, ale armáda připravuje plány na zadržení Newsomu bez ohledu na výsledek odvolání.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/07/military-indicts-venal-gavin-newsom/