Belgické úřady v současné době vyšetřují narušení provozu způsobené kybernetickými útoky v přístavech v Gentu a Antverpách-Zeebrugge. Jeden z úředníků řekl agentuře AFP: „Do softwaru několika přístavních terminálů se někdo naboural a nemohou zpracovávat bárky, v podstatě jim nefunguje operační systém.

Útoky přicházejí právě v době, kdy USA a jejich evropští spojenci připravují sankce proti Rusku v případě jeho invaze na Ukrajinu. Německo rovněž trpí energetickou krizí, protože země postupně vyřazuje své jaderné elektrárny a elektrárny na fosilní paliva ve prospěch obnovitelných zdrojů. Kritická infrastruktura se stále častěji stává terčem útoků hackerů

Úplný rozsah kybernetických útoků zatím není znám, ale incident poukazuje na rostoucí rizika, která představují nejkritičtější infrastruktury světa.
Útoky přicházejí právě v době, kdy USA a jejich evropští spojenci připravují sankce proti Rusku v případě jeho invaze na Ukrajinu. Německo také trpí energetickou krizí, protože země postupně vyřazuje své jaderné elektrárny a elektrárny na fosilní paliva ve prospěch obnovitelných zdrojů energie

Začiatok konca> SOROS<

George Soros má zákaz vstupu do 6 krajín<

Hoci má George Soros 89 rokov, prostredníctvom svojej nadácie Open Society Foundations, ktorej daroval viac ako 32 miliárd dolárov, naďalej podnecuje nepokoje, nepokoje a zlomyseľnosti po celom svete.

V Spojených štátoch má/mal Soros prsty v Antife, rasových nepokojoch vo Fergusone, „karavánach“ stredoamerických „migrantov“ a „whistleblowerovi“, ktorý podnietil súčasné snahy démonkratov o odvolanie prezidenta Trumpa. V Európe stojí Soros za záplavou „utečencov“ a „migrantov“, Ukrajinou, aktivistkou za „zmenu klímy“ Gretou Thunberg a chaosom okolo brexitu.
Niektoré krajiny však podnikli kroky na vyhostenie a zákaz Sorosa, jeho agentov a jeho Otvorenej spoločnosti. V chronologickom poradí ide o týchto šesť krajín:
Pakistan
Poľsko
Turecko
Rusko
Maďarsko
Filipíny
Izraelská vláda síce Sorosa priamo nezakázala, ale vyhlásila, že tam nie je vítaný.
Jedinou otázkou je, prečo Sorosovi stále nebol zakázaný vstup do Spojených štátov.

Od augusta 2017 existuje „petícia Bieleho domu na vyhlásenie Georgea Sorosa za teroristu a zabavenie všetkých aktív jeho spriaznených organizácií podľa zákona RICO a NDAA“, ktorú podpísalo 197 385 ľudí – dosť na to, aby Biely dom odpovedal. zdroj

Kybernetické útoky zasáhly německé ropné společnosti a evropské ropné přístavní terminály
Objevily se zprávy, že přístavní zařízení v Německu, Nizozemsku a Belgii se stala terčem rozsáhlého kybernetického útoku zaměřeného především na ropné terminály. Mnoha tankerům bylo znemožněno dodávat dodávky energií a německé justiční orgány již zahájily vyšetřování podezření na vydírání provozovatelů ropných společností.
Podle společnosti S&P Global Platts bylo dosud zasaženo celkem 17 terminálů

_UDÁLOSTI> NE DATA
(Q) The Storm Rider )

Agentura Bloomberg omylem uvádí, že Rusko napadlo Ukrajinu
MOSKVA, 5. února. /TASS/. Americká tisková agentura Bloomberg v pátek na svých internetových stránkách zveřejnila titulek „Rusko napadlo Ukrajinu“, poté přiznala chybu a článek odstranila.

☝️ Byl to beta test hlubokého státu>>>, aby zjistil, jak MILIONY lidí reagují na ZPRÁVY /// NEZVEŘEJNĚNO bylo, jak tisíce občanů Ukrajiny v PANICE vzaly do rukou zbraně<<<< (Tento Falešný článek málem spustil protiinvazní ÚTOK<<<) CABAL deep state se zoufale snaží rozpoutat VÁLKU… vědomě dobře Jednoroční zahraniční okupace Spojených států (20. ledna 2022> Biden ADMIN. CCP (CABAL/VATIKÁNSKÉ/SVĚTOVÉ BANKY/CIA MSM MOCKINGBIRD AGENDA ECT ECT ECT) splnila ZÁKON VÁLKY ministerstva obrany a Norimberský kodex Statut a zákony…..

HLUBOKÝ STÁT nyní ví, že BÍLÉ KLOBOUKY, VOJENSKÁ INTELIGENCE, ALIANCE A PLÁNOVÁNÍ VSTUPUJÍ DO ÚČINKU A PROBÍHAJÍ. (HLUBOKÝ STÁT SE ZOUFALE SNAŽÍ VYVOLAT VÁLKU ZA ÚČELEM ROZPTÝLENÍ A CHAOSU A ZAVÉST NOVÝ INTERNET, KTERÝ BUDE POTŘEBOVAT PAS A PLNOU AUTORITÁŘSKOU KONTROLU NAPOJENOU NA BANKY A OSOBNÍ ÚDAJE A ZDRAVOTNÍ PASY.)///. Jak ANONYMOVÉ VĚDĚLI už dost dlouho…. PROBÍHÁ TICHÁ VÁLKA A SPÍCÍ OVCE SE KONEČNĚ PROBOUZEJÍ K AUTORITÁŘSKÝM PRAVIDLŮM A ZÁKONŮM…)//
_
JSME HLUBOKO UVNITŘ BOUŘE STOLETÍ VLASTENCI, ANONI….
za pár týdnů.. Čína skončí s olympijskými hrami a >Znovu se bude< věnovat vojenským přesunům///.
Zatím začínají převraty v Africe Myanmar je pod vojenskou kontrolou a byl vydán zatykač na SOROSe.
Indie na své hranice přivádí VOJENSKÉ síly a munici a připravuje se na Čínu. EU/Velká Británie přesouvá hlavní vojenské prostředky k východním hranicím. Malajsie pokračuje v budování vojenských sil..
V jižní Evropě se do popředí dostávají rozhovory a vojenská hnutí Srbska, které získává zpět Království Jugoslávie.

VOJSKO USA pořádá v uplynulém roce a nadále pokračuje ve cvičeních a společných cvičeních v různých částech světa. Čína má vojenské lodě v Téměř v každém přístavu po celém světě….
__
Blížíme se k celosvětovým VOJENSKÝM _Eventům.
(Q) The Storm Rider)

NAPĚTÍ V SRBSKU OPĚT ROSTE..
… Vojenská technika se pod rouškou noci přesouvá k hranicím//))
__
Minulý článek;
V září, kdy se v rámci nového státního svátku slavila srbská jednota, prezident Aleksandar Vučič prohlásil, že armáda je „pětkrát silnější“ než před několika lety, a oznámil větší výdaje.
Po červnovém vojenském cvičení v oblasti Sandžaku Vučič uvedl, že armáda bude „v příštích devíti měsících drasticky posílena“ a bude „vždy schopna bránit naši zemi a lid“.

Reuf Bajrovič, spolupředseda alianční organizace USA-Evropa, řekl pro Al-Džazíru, že se domnívá, že se Vučič připravuje na použití vojenské síly v Kosovu a Bosně, až se mezinárodní okolnosti změní v jeho prospěch – například až se americké jednotky stáhnou z KFOR (mírové síly pod vedením NATO v Kosovu) nebo až se Rusko – spojenec Srbska – rozhodne v regionu přímo zasáhnout.

„Ruskem vycvičení žoldnéři v Bosně a Černé Hoře jsou nedílnou součástí srbské vojenské strategie pro tento region. Je to kopie akcí (ruského prezidenta Vladimira) Putina před invazí v Gruzii a na Ukrajině,“ řekl Bajrovič. Nyní máme 14 letounů MiG-29,“ vzpomínal Vučič, jak řekl západním představitelům v jednom srbském diskusním pořadu. „Mysleli si, že si dělám legraci… Copak Srbsko nemá právo [používat] své vrtulníky a letadla v centrálním Srbsku?“ „Ne,“ řekl Vučič.

Srbsko by se muselo vzdát jakýchkoli ambicí EU, pokud by vojensky zasáhlo proti Bosně nebo Kosovu, uvedl Serwer a dodal: „Zdá se však, že Vučič se vstupu do EU již vzdal. „Situace je nebezpečná. NATO musí dát jasně najevo, že nebude tolerovat srbskou mobilizaci sil proti svým sousedům, jako to udělalo minulý týden proti Kosovu, které nemá žádnou armádu.“

Tato prohlášení vyvolala v některých sousedních zemích, jako je Bosna a Hercegovina, Kosovo a Černá Hora, obavy ohledně motivů Srbska, zejména v souvislosti s výzvami ministra vnitra Aleksandara Vulina o vytvoření „srbského světa“.

[NATO] >Bude.< [odhaleno] (..( Obchodování s lidmi, CELOSVĚTOVÝ obchod se zbraněmi, obchod s drogami, korupce napojená na OSN a centrální BANKOVNÍ systémy, Rockefellerovu nadaci, Who.cdc. Big pharma. ECT ECT.ect. )///>Vojenský svět _ UDÁLOSTI
se odehrávají a začínají a umisťují ///
BALKÁNCI se vrátí do zpráv v únoru, březnu.
//
Evropa směřuje do VOJENSKÉHO STAVU<

[DS] nechce, aby se někdo dozvěděl, že vytvořili virus ( BIOZBRAŇ) s Čínou. OSN. Deep State Obama, FAUCI ROTHSCHILDs/Rockefellers Světové banky, GATES.. ECT ECT ECT…..)///
Nakonec tato VOJENSKÁ HNUTÍ povedou k maršálnímu ZÁKONU ve velkých zemích.
A armáda se obrátí proti svým zkorumpovaným vládám a soudům. FALEŠNÁ věda, falešné zpravodajské organizace a všichni, kdo se spolčili s PLANDEMIKY<<

11.3
Protokoly v KAŽDÉ HLAVNÍ zemi probíhající…<<<
Jedinou cestou je armáda

Plánované<<<<<
Pád KABALY
(Q) The Storm Rider) zdroj

Pozorně poslouchejte a zapomeňte na to, co vám říká německý mainstream❗️.
Rusko nikdy nebylo a není naším nepřítelem, naši nepřátelé jsou v Berlíně, Bruselu, Paříži, Římě a Washingtonu❗️❗️❗️.
Chtějí a potřebují světovou válku.
My, lidé, nechceme válku❗️❗️❗️.
My, lidé, musíme nyní tyto „nepřátele lidstva“ odstranit a nedovolit jim, aby se znovu dostali k moci.
Z historického hlediska jsme nikdy neměli větší šanci toho dosáhnout❗️.
Postavme se společně a působivě jim ukažme, kde je červená linie❗️. zdroj

Pokud jde o Hamburk:
Nesmíme zapomínat, že Hamburk je jedním ze tří bodů „německého bermudského trojúhelníku“ se svými zcela přehnanými a nekonečnými megastavbami, které zřejmě také nemají být včas dokončeny!
Po vodě – Hamburská filharmonie
Letecky – BER Airpert Berlin
Na souši – Stuttgart21 zdroj

Miliardář a Trumpův sponzor přebírá CNN, říká, že stanice potřebuje „skutečné novináře
Levicově orientované pořady CNN by mohly být minulostí, pokud bude tato stanice později v tomto roce oddělena od Discovery.
Průkopník kabelové televize John Malone, miliardář a Trumpův sponzor, který je největším akcionářem Discovery, prohlásil, že chce televizi pomoci k větší nestrannosti. Ponechává si 25procentní podíl hlasovacích práv ve společnosti Discovery, která ještě letos převezme kontrolu nad společností WarnerMedia a jejími aktivy – včetně CNN.
„Byl bych rád, kdyby se CNN vrátila k novinařině, se kterou začínala, a kdyby v ní skutečně pracovali novináři, což by bylo jedinečné a příjemné,“ řekl Malone. „Myslím, že dobrá žurnalistika by mohla hrát roli v budoucím portfoliu, které bude představovat Discovery-TimeWarner.“
Po odchodu Jeffa Zuckera se to zdá být pravděpodobnější než kdy jindy. Server Deadline včera večer uvedl, že to byl Malone, kdo trval na Zuckerově odchodu poté, co se o aféře dozvěděl. zdroj

???? 1️⃣7️⃣ ?
února 2022 – Nebeští draci přijíždějí do německého Wiesbadenu.
výsadkový sbor zřídí v Německu velitelství schopné plnit úkoly společného operačního uskupení a 1 700 výsadkářů z @82ndABNDiv bude vysláno do Polska. ? Armáda musi být vidět… ?
Američtí vojáci se nyní mohou procházet Wiesbadenem v uniformě
Nové nařízení vydané ozbrojenými silami USA zdroj

‼️ ANO!!! Ctete dobre! To pise rakousky MSM ? ORF!!!! ?
Vzácné případy: Očkování by mohlo vyvolat Long C.
Vakcíny proti C. velmi dobře chrání proti těžkým průběhům onemocnění, zpravidla také proti Long C. Ve vzácných případech však mohou přispět i k opačnému efektu – k příznakům podobným přípravku Long C, jako je vyčerpání, nesoustředěnost a nespavost. zdroj

1️⃣7️⃣ ? cistky
DROGOVÁ VÁLKA V MEXIKU! Kartel pokládá koberec z mrtvol. zdroj

Americké jednotky sú rozmiestnené v krajinách ako Nemecko, Írsko, Poľsko, Nórsko a Španielsko.

Nevšimli ste si, že Alex Jones šíri strach, že Rusko bude hrozbou a môže dôjsť k jadrovej vojne s Ruskom? Zároveň vo svojej relácii vystúpil Michael Flynn a aj on hovorí, že nastane núdzový scenár, ale všetko to robí Deep state a je to vážna udalosť, ktorej sa musíme báť; pričom v skutočnosti núdzová situácia nie je až taká reálna a využívajú ju biele klobúky na zavedenie zmien; úplné prevzatie systému prostredníctvom armády. Vidíme, že americké vojská sú rozmiestnené vo viacerých krajinách. Mimoriadna udalosť prinesie zmeny. zdroj

Gene Decode Q & A 1/31/2022     zdroj

Negativní krev A/B, byla modifikována negativními mimozemšťany a toto je jediný genom, který může být hacknutý. Jinými slovy, lze vytvořit z něj hybrida. Poloviční pták/poloviční člověk jako příklad, trvalo jim to tisíce let. Proto chtějí vaši dědičnou historii, jako krevní test, aby mohli zjistit, kdo je A/B negativní. Šedí mimozemšťané jsou vymírající rasa a oni chtěli vytvořit hybrida, Šedého/člověka, aby opravdu pokračovali ve své rase.

Vysoká pravděpodobnost, že se pan Trump brzy vrátí. Časová osa. Japonsko, pokrok v odstraňování horních iluminátů a DUMBs. Filipínský prezident: čeká se na to, zda přijme dohodu s Aliancí. V budoucnu udělejte spoustu dětí, budeme potřebovat lidi. Automobilové nehody, požáry, souvisejí s vakcínami, škodlivými chemikáliemi; pokud látka útočí na váš genom, tělo bude útočit na něj. To může ohrozit myšlení a organismus lidí, kteří byli očkováni. Lidé dávají na první místo sebe, to je problém. Zůstaňte pozitivní: „Dejte Boha na první místo“!! Respektujte Boží vůli!!!

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-07-02-2022/