Když se Trump vrátí, budou prostřednictvím médií poskytovány informace s jejich spoluprací nebo bez ní, což zahrnuje i EBS, a to, co nám ukázaly, je, že se nebudou podřizovat. To znamená, že potřebujeme rázné kroky v zákulisí mimo oči veřejnosti, do kterých vstupuje Phil. Udělal neztrátovou poznámku, že “média už nebudeme sledovat”.

Potom udělal neústretovou poznámku, ve které se odkazoval na EO, které jsem včera zmínil, EO 13818, které prodloužil Pedo Joe, i když to jeho a jeho spojence z deep state položí. Jedná se o EO, který umožňuje konfiskaci majetku, pokud se někdo zúčastnil “korupčních aktivit KAŽDÉHO druhu”, což je velmi vágní a VELIMI široké podle záměru. Jak se to dostane do médií?

Zvláštní poradce ve Wisconsinu právě včera řekl, že ZuckBucks, v jejichž rámci ZuckerTraitor dával státu po státě desítky milionů k provedení volební krádeže, Porušili zákony o korupci, a pak vyzval WI, aby DECERTIFIKOVALA. To je vlastně VELKÉ, protože jde o osobu se skutečnou právní autoritou, která říká, že volby byly ohroženy v důsledku BRIBERIE, což znamená, že celé volby jsou zkorumpovány. A hle, hle, hle. KORUPCE. Úplatkářství s cílem ukrást volby se ABSOLUTNĚ kvalifikuje jako korupce, což znamená, že ZuckerTraitor a FakeBook budou brzy zbaveni majetku.

Myslíte si, že se to týká jen FakeBooku? O čem jiném jsem informoval? O ÚMYSELNÉM KOLEKTIVNÍM Oklamávání ze strany médií, pokud jde o události na Ukrajině. Toto jsme ještě NIKDY neviděli. NIKDY. Dokonce ani během falešných vlajek, kde je množství krizových aktérů. Toto se děje KAŽDÝ DEN ze strany KAŽDÉHO média a je to mediální nekalá činnost na průmyslové úrovni. Naše strana na to poukazuje denně, jak je vidět tady, tady a tady.

Můj nejoblíbenější je reportér, který mluví před parkovištěm plným pytlů na mrtvoly, pak se jeden z chlapů ve vaku na mrtvoly začne hýbat, aby se ho pokusil více zakrýt, a někdo mu přijde ze strany na pomoc. To je šílené. Každý den bych mohl uvést DOST příkladů z jakéhokoli mediálního zdroje. Dostalo se to tak daleko, že se to stalo jediným největším zdrojem memů, přičemž je zde BUNCH skvělých. Lidé zveřejňují obrázky Hindenburgu, letadla bratrů Wrightových atp. a tvrdí, že jsou to skutečné fotografie ruské invaze. Toto je KOLEKTIVNÍ VŮLE MEDIÁLNÍ KORUPCE, a tedy opravňuje k tomu, aby jim byl zabaven veškerý majetek.

Na čem je založena situace na U-krajině? Globalisté ji potřebují. Měli tam pěkný koncert, ale ten díky Vladimiru Putinovi a ruským silám skončil.

Jak uvedl Simon Parkes, Put-in řekl své armádě, že se nemá zapojovat do bojů a ubližovat civilistům. O to tady nejde a NENÍ to “invaze” – ledaže jste kabala a právě vaše pevnosti světelné síly ničí. Ruská armáda byla nasměrována na zničení zařízení na výrobu biologických zbraní, které tam postavily USA, a můžete se vsadit, že po tomto podvodu Covid-19 by psychopati neváhali vypustit další a pravděpodobně smrtící verzi. Je-li tam obchodování s dětmi/lidmi, tunely, podzemní základny, ukradené bohatství atp. na osvobození, pak se budou věnovat i tomu. Celé to sračkové divadlo Clintonové a Bidena je třeba zavřít.

Obvykle, když temná kabala napadne nějakou zemi a usadí se tam, je to kvůli zdrojům, ať už přírodním nebo ne. Štáb opravdu chce, abychom si prohlédli toto video od Dr. Michaela Salla o “vesmírné arše” na Ukrajině.

Je zločinné, co Big Pharma a medicínsko-průmyslový komplex dělají nic netušícím Lidem. Musí se to zastavit TEĎ, protože nedošlo k žádnému skutečnému “informovanému souhlasu”. Vše skrývají a lžou, nebo lžou opomenutím. Nemůžete souhlasit s tím, o čem nevíte. To je manipulace. Deka indoktrinace je tak velká, že nemůžeme věřit nikomu kromě sebe a hrstky poctivých lékařů, kteří se ptali a nyní adekvátně radí svým pacientům. Lékárníci, lékaři, zdravotní sestry, psychologové, farmaceutičtí zástupci… všichni byli vyškoleni a dezinformováni systémem psychopatů, který byl vytvořen s cílem škodit nám, přimět nás trpět a naplnit si kapsy.

Torontská policie včera informovala novináře o zátahu na internetovou dětskou pornografii. Byl to výsledek úsilí více zemí vyřadit tyto nemocné z provozu. Samozřejmě jsou nízko visícím ovocem. Vrchol potravinového řetězce byl ve Vatikánu, evropských “královských” rodinách a nejrůznějších hlavách států atp. Vytahují to na veřejnost a říkají nám, že je povinností každého z nás zastavit tyto zločiny na dětech – ale samozřejmě, že se to neomezuje jen na děti. zdroj

Trump řekl, davejte pozor na Tchaj-wan… ?
Tchaj-pej – Tchaj-wan ve čtvrtek ohlásil rozsáhlý výpadek proudu, který postihl dvě největší města a nejdůležitější centrum výroby procesorů pro iPhony.
Mezi postižené oblasti patří hlavní město Tchaj-pej a druhé největší město Kaohsiung.
Společnost Taiwan Power Co. ve stručném prohlášení uvedla, že se v její jižní energetické síti vyskytla porucha, která výpadek způsobila. Následné účinky výpadku způsobily výpadky proudu také v některých částech severního a středního Tchaj-wanu. zdroj
Velmi zajímavé: Poprvé vidíme “zemětřesení” v Černém moři. Proč je to tak zajímavé? Podívejte se…. ta cervena cara je linie DUMB (podzemnich tunelu) ?
Istanbul – Nur-Sultan (hlavní město Kazachstánu) zdroj

Ruská Sberbank opouští evropský trh
Největší ruský věřitel Sberbank se rozhodl opustit evropský trh poté, co jeho dceřiné společnosti čelily “abnormálnímu odlivu hotovosti” a zaměstnanci a pobočky v Evropě čelili ohrožení své bezpečnosti.
Banka – která k 31. prosinci 2020 držela v Evropě aktiva v hodnotě přes 14 miliard dolarů – tvrdí, že má dostatek kapitálu a kvality aktiv, aby mohla vyplatit všechny vkladatele. (RT) zdroj

Říkal jsem vám, že Mohammed Bin Salman… se chystá udělat velký krok//)
Nebylo to uvedeno v MSM ani ve FAKE zprávách o trhu<<
Ale SALMÁN a jeho dceřiné společnosti ( a investoři, které ovládá>> BANKY napojené na SVĚTOVOU BANKU) VLASTNÍ VELKÉ ČÁSTI > SOCIÁLNÍCH MÉDIÍ< Facebook YouTube Google
/// Již dříve jsem vysvětlil jeho věrnost Donaldu Trumpovi a americkým MILITANTŮM bílých klobouků, kteří mu zachránili život v Las Vegas ( střelba v Las Vegas v roce 2017 byla nastražená Rockefellery >fbi CIA deep state a chtěli jeho smrt v operaci pod falešnou vlajkou,. V níž měl být SALAM zabit a jeho vlastní rodina byla součástí operace převratu a chtěla MOC…. poté, co mu 45+ vojenská operace zachránila Život..

O několik týdnů později přišel do Bílého domu a osobně se setkal s TRUMPEM a předal mu všechny KLASIFIKOVANÉ informace o své zemi, která byla deep state a napojená na obchod s lidmi a satanistické rituály, drogy, zbraněmi a COUPem na jeho zabití od jeho vlastní rodiny, kterou si koupili kazaři ( Rockefellerové/ ROTHSCHILDOVÉ)>>> Poté pozval TRUMPA do Saúdské Arábie a vyjádřil Trumpovi věrnost za záchranu jeho Života a předal mu posvátný meč Arábie, aby ho Trump držel ( jen králové smějí dotknout posvátného meče a žádný cizinec ani Kavkazan se nikdy nedotkl meče, který ovládá saúdskou rodinnou dynastii a jejich vládu) toto gesto bylo znamením pro Blízký východ, že TRUMP je spojen krví se saúdskými králi >~ Bin Salmán složil TRUMPOVI krvavou přísahu. .. V saúdskoarabském královském klanu. Když vám někdo zachránilŽivot … dlužíte mu svůj život na celý život.
Krátce poté, co Bin Salmán provedl čistku ve své vládě a ve vlastní rodině, která se podílela na pokusu o státní převrat…….

To, co Bin Salmán udělá nyní, OTŘESE světovou ekonomikou ( ale MSM o tom nebude informovat)>> o bilionech, které ovládá, se neinformuje a o moci, kterou ovládá na Blízkém východě, se neinformuje >>>>má moc zničit Facebook Google YouTube světové trhy světové banky ZPRAVODAJSKÉ agentury a může sjednotit většinu Blízkého východu proti systému CABAL..>>>>>>
Načasování je všechno zdroj

Pozor: na dálnici A17 (Drážďany směr Praha) se v současné době nachází kolona belgické armády.
Děkujeme, že jste nás na to upozornili!
? To, že se takové zprávy vydávají v případě zvláštních dopravních překážek, je jistě normální. Co ale není normální, je to, že tu vůbec máme tak masivní vojenské přesuny!

Zopakujme si trochu, co jsme zde pozorovali po celé měsíce. Nejpozději od října 2020 se na letovém radaru stále více zvyšují pozorovatelné vojenské pohyby. V polovině/konci roku 2019 již americká armáda začala s přípravnou logistikou pro “Defender2020” a nejpozději v lednu 2020 bylo v Bremerhavenu k vidění obrovské množství těžké vojenské techniky. Tyto přesuny vojsk směřovaly do východního Německa a Polska a pak náhle zmizely ze scény s C. Podle oficiálních údajů se jednalo o 1000 kusů těžké vojenské techniky (vozidel).

V roce 2021 bylo v Polsku údajně vyloženo dalších 1 000 kusů těžké techniky. Podle oficiálních zpráv jsme v posledních měsících nemohli vidět žádné z těchto hromadných vozidel. Mohli jsme však pozorovat, že počet vojenských transportů na německých silnicích stále více narůstal. Nejednalo se výhradně o vozidla Bundeswehru, ale byly pozorovány i jednotky amerických ozbrojených sil, britské, belgické, nizozemské a dokonce i východoevropské a skandinávské jednotky. Zarážející bylo velké množství cisteren, které bylo třeba přesunout, a množství vyprošťovacího a odklízecího zařízení, generátorů, mobilní radiotechniky a dalšího materiálu pro vytvoření nouzových zásob.

Tohle všechno se pro nás tady stalo téměř normální, ale zdaleka to tak není! Mohli jsme postupně sledovat, jak se “židle” stěhují na místo a jak jsou dokončeny všechny přípravné práce. Dlouho jsme přemýšleli, co přesně může být v pozadí všech těchto pohybů, a nyní se to pomalu začíná řešit.


Zpět k odpovědi na původní otázku. Nic z toho, co právě teď vidíme, prožíváme a vědomě pozorujeme, není normální, protože právě teď, v tomto okamžiku, jsme pozorovateli největšího převratu v dějinách lidstva. Dějiny lidstva nabírají historicky unikátní směr a tato policejní zpráva je malým dílkem skládačky v obrovské záplavě událostí….. zdroj

Na obrázku môže byť 11 ľudí a text
Na U-krajině patří všechny televizní kanály oligarchům.
UKRAJINSKÝ VOJÁK SPATŘEN NA POVSTÁNÍ 6. LEDNA VE WHASHINGTONU??!!
TAKTO PRACUJE HLUBOKÝ STÁT, KTERÝ VYUŽÍVÁ SVÉ PROSTŘEDKY, VČETNĚ MSM_Cabal_Media, K VYTVOŘENÍ NARATIVY. zdroj
Reptiliánský odpor…
Jednou z největších výhod, které reptiliánská rasa a okultismus oproti nám mají, je schopnost používat iluze, zatímco jsou skryti v jiné dimenzionální frekvenci. Musíte se sami sebe zeptat, jak účinní by byli, kdyby se tento závoj iluze zvedl?
Když vstoupíme do těchto vyšších dimenzionálních frekvencí, lidé hlásí, že vidí a navštěvují je mimodimenzionální bytosti a geometrické formy v podobě světla. Jsem jedním z nich… Tyto vyšší frekvence dávají lidem schopnost jasného vidění, jasného poznání, jasnozřivosti atd.
Tyto nové energie vytvářejí rychlejší cestu k vyčištění negativních energií, což zvyšuje naše vědomí, což znamená, že vše, co máte nevyřešené, se dostává na povrch, abyste se s tím vypořádali.
Pro všechny z vás, kteří dáváte pozor, se začala odkrývat pravda o tom, kdo je zde a proč. Tyto vyšší energie exponenciálně urychlují masové probuzení lidské rasy jako nic předtím.
Toto probuzení vyvolaly také temné síly, protože si uvědomily, že odhalujeme tajemství jejich triků. Lidstvo se probouzí k iluzi, kterou tyto temné síly používají v podobě frekvenčních plotů a mřížek, aby nás udržely v nízké vibrační existenci.
Tato nízká vibrační frekvence ve spojení s GMO potravinami, chemtrails, léčivy, programováním a chemicky kontaminovanou vodou atd. jim umožnila ovládnout naši mysl a fyzické tělo.
Mnoho lidí se právě snaží prolomit hypnotický závoj tohoto reptiliánského programování. Stačí opravdu jen malý počet světelných bytostí/pracovníků, aby na této planetě došlo k velkým změnám. Zažíváme velkou paniku s těmito temnými bytostmi, protože je nyní díky vlivu těchto vyšších frekvencí dokážeme vidět. Nejenže je můžeme vidět, ale máme nyní i přehled o tom, co s námi během naší existence dělali.
Schopnost vidět je by se neměla brát na lehkou váhu. Tato schopnost by mohla vést k otevření zcela nové plechovky s červy. Pokud člověk není připraven vidět různé formy bytostí a lpí na strachu, může být psychicky postižen.
V okamžiku, kdy se bojíte, jste zranitelní vůči útokům nízkých vibrací, které vás mohou vrátit zpět do zahaleného, nižšího vibračního pole. To není dobré… Tyto bytosti budou vědět, že je vidíte.
Mnoho lidí, kteří chodí po Zemi, není tím, čím se zdají být. Někteří nosí bioobleky a někteří jsou měňavci. Když se vaše vědomí změní, můžete na chvíli spatřit kmenové znaky na jejich krku nebo tváři. Můžete vidět plazí oči s rozříznutými zorničkami nebo zcela černé oči bez bílé. Mluvil jsem s několika lidmi, kteří to zažili, ale jen na chvíli.
Lidé začnou získávat schopnost vidět úplné mimodimenzionální překryvy bytostí nebo jiné typy robotických technologií AI. Mnozí z vás možná žijí s těmito entitami ve své domácnosti a ani o tom nevědí. Možná se s nimi setkáváte každý den v práci, v obchodě, v kostele a na dalších veřejných místech a nejste emocionálně připraveni na to, abyste se vypořádali s pravdou a klamem ve svém okolí. To bude červená pilulka, kterou mnozí nebudou schopni pochopit. Jsou mezi námi klony, chodící a prázdní lidé, lidé bez duše a různé inkarnované pozemské a mimozemské bytosti, jako jsou hmyzoidi, plazi a draci.
Největší dopad bude mít proražení závoje na negativní, dominantní bytosti, které nechtějí ztratit kontrolu nad planetou, protože lidé jsou pro ně zdrojem energie. Nezapomeňte však, že ne všechny skryté bytosti jsou nutně špatné.
Laskavé, pozitivní mimozemské mezidimenzionální bytosti v současné době nepřistály hromadně, aby nám ukázaly své různé podoby, protože většina lidí není připravena na setkání s množstvím vyspělých ras, ale také proto, že lidská rasa je extrémně násilnická. Kromě toho jsou tu už jiné rasy, které s nimi nechtějí sdílet tuto planetu. Mají velmi vyspělé zbraňové systémy, jako je laserová technologie a frekvenční zbraně. Musíte také vědět, že na této planetě jsou nyní pozitivní bytosti, které brání temným silám, aby tuto planetu vyhodily do povětří, protože ji nemohou mít pro sebe. Říká vám to něco o Maldekovi? Jsme na tom podobně!
Většina lidí v podstatě není psychicky stabilní, takže jsme odkojeni a postupně nám podsouvají informace o tomto zřejmém plánu odhalení. Drobné krůčky! Zodpovědnost, která s tímto poznáním a dalšími esoterickými vhledy přichází, spočívá v pomoci té části populace, která nebude schopna se s tím vyrovnat, až bude odhaleno úplné zjevení. Když jsem byla v roce 2012 poprvé konfrontována s tímto stažením, byla reptiliánská agenda informací, která se ozvala nejhlasitěji, takže to, co říkám, je….. udělejte svůj díl práce, i když je to nesmírně obtížné.
( Teri Wade)

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „4545 ID:cee948 allow Û obtaincontro control]. attack pub immigration currency, overallcon can pop oflight L against visible“
Děti světla versus DĚTI TEMNOTY
Lidstvo je dobré, ale když polevíme v ostražitosti, dovolíme temnotě, aby pronikla a zničila nás.
Stejně jako v minulých bitvách, i v současnosti čelíme největší bitvě, bitvě o záchranu naší republiky, našeho způsobu života, a to, jak se nyní rozhodneme (každý z nás), rozhodne o naší budoucnosti.
Budeme svobodným národem pod Bohem?
Nebo se vzdáme své svobody, práv a volnosti ve prospěch nepřítele?
Všichni se musíme rozhodnout. .
Zlo [temnota] nebylo nikdy tak vystaveno světlu.
Už se nemůže skrývat ve stínech.
Náš vládní systém byl infiltrován zkorumpovanými a zlovolnými živly.
Demokracie byla téměř navždy ztracena.
Přemýšlejte o dosazení HRC(Hillary Clintonové): [Nejvyššího soudu, více než 200 soudců, nekalé živly rozšířené uvnitř ministerstva spravedlnosti, FBI, CIA, NSA, WH, STÁT, odstranění 2. dodatku, otázka hraniční zdi.
Amerika na prodej: Čína, Rusko, Írán, Sýrie…….rozšíření ISIS a AL Q…….rozšíření přežití domácích občanů…….změna/změna volebních pravidel a předpisů umožňují ilegální voliče+sbírání hlasů s podporou SC liberálně-sociální názor………výprodej armády tomu, kdo nabídne nejvíc, k vedení vnitřních dlouhotrvajících válek……..
Jejich touha po jednotném světovém řádu [zničení národní suverenity] slouží k získání kontroly nad Amerikou [a jejími spojenci [rozuměj EU]] tím, že rozředí váš hlas do ztracena a nastolí novou jednotnou světovou vládnoucí stranu.
Počátek tohoto konceptu začal s organizacemi jako: World Health Org, World Trade Org, United Nations, ICC, NATO atd. [všechny měly oslabit Spojené státy] a také se vznikem EU prostřednictvím hrozby [podvodu] útoku z bezprostřední blízkosti [útok na jednoho je útokem na všechny – prodejní hřiště pro gen. veřejnost – ovládání strachem].
Ad: Každý členský stát se vzdal suverenity ve prospěch Bruselu?
Ad: EU _každý člen musí implementovat pravidla a nařízení EU ve všech oblastech [myslím imigraci, měnu, celkovou kontrolu].
Jejich touha zbavit vás možnosti se bránit slouží k tomu, aby zabránili povstání, které by zpochybnilo jejich kontrolu.
Existuje zásadní důvod, proč se naši nepřátelé neodváží zaútočit [napadnout] naše hranice: [ozbrojení občané].
Pokud padne Amerika, padne i celý svět.
Padne-li Amerika, bude brzy následovat temnota.
Pouze když se spojíme, pouze když budeme jednotní, můžeme porazit tohoto vysoce zakořeněného temného nepřítele.
Jejich moc a kontrola do značné míry závisí na nevzdělaném obyvatelstvu.
Obyvatelstvo, které důvěřuje bez individuálního myšlení.
Obyvatelstvo, které se podřizuje, aniž by vzdorovalo.
Obyvatelstvo, které zůstává mimo svobodné myšlení a místo toho zůstává izolované a žije ve strachu uvnitř uzavřené komory ozvěny kontrolovaných mainstreamových médií.
Tohle není o politice.
Jde o zachování našeho způsobu života a ochranu generací, které přijdou po nás.
Žijeme v biblických časech.
Děti světla versus DĚTI TEMNOTY.
Spojení proti neviditelnému nepříteli celého lidstva.

Máme technologickou sílu, technické dovednosti, abychom zachránili naši planetu, vyléčili nemoci, nasytili hladové, ukončili válku, ale chybí nám intelektuální vize, schopnost změnit své myšlení, musíme se odnaučit tisíce let špatného způsobu uvažování, a to není snadné. zdroj

Vždy, keď vidíte msm rozprávanie, že Rusko prehráva bitku alebo výrazne prehráva a ruské sily odchádzajú alebo ustupujú. Alebo sú zatláčané späť….. Toto falošné rozprávanie a propaganda sa vytvára a tlačí preto, aby sa do armády rýchlo pridalo viac nevinných civilistov a mali pocit, že je to posledný moment na víťazstvo … Ale oni sú oklamaní a využívaní vo vnútri vojny 4. generácie a starých taktík na udržanie prebiehajúcej vojny….. Získať sympatie verejnosti ( s ktorou sa tiež hrá)

Put-in hrá veľmi dôležité ♟️ šachové ♟️ ťahy, ktoré odštartovali vznik DS vojny vynárajúcej sa na povrch
Spomeňte si na minulý rok, keď sa všetci sťažovali” nič sa nedeje ?”

A ja som povedal, že všetky tieto udalosti vojny prichádzajú.. A chystali sme sa ísť do jadrového konfliktu…. Nashova rovnováha = teória hier = udalosť blízka smrti civilizácie

Tieto udalosti, ktoré sa dejú, sa musia stať…. Na konci to spojí všetko na svete… Spravodlivosť…

Bohužiaľ, mnohí zomreli na vakcíny, vypustenie vírusu bio zbrane a storočie deep state-om kontrolovaných organizácií, ktoré úmyselne otrávili naše potraviny , vodu, vzduch, pôdu a zabili stovky miliónov ľudí prostredníctvom rakoviny a iných dobre umiestnených produktov a jedov, ktoré denne konzumujeme…. Dokonca aj naše deti sa plazia po podlahe kde sa používajú chemické dezinfekčné a čistiace prostriedky, ktoré boli zámerne kontaminované jedmi aby pôsobili na deti
Vy ste boli celý život vo vojnovom stave!!!…..

Buďte silní vlastenci anony pre najťažšiu časť vojny prichádza …. časť, ktorá bola mnohokrát varovaná. stratená nádej. …. Úplná cenzúra / krajiny teraz hľadajú spôsoby, ako vytvoriť zákony na zastavenie všetkých dezinformačných myšlienok, s ktorými nesúhlasia a ktoré sú v rozpore s ich príbehom,
V niektorých krajinách už tieto zákony schvália prostredníctvom zákonov o infekcii, prostredníctvom falošných teroristických udalostí zinscenovaných pod vlajkou a obvinia vlastencov na celom svete
Ako sa rýchlo vkladá plná cenzúra v mnohých veľkých krajinách,. všetky hlavné médiá, sociálne siete, spravodajské stanice , pôjdu postupne dole a tí, ktorí porušujú [ds] zákony budú pokutovaní, uväznení a zablokované bankové účty zabavené…


Po úplnej cenzúre bude deep state presadzovať svoju finálnu agendu na nimi kontrolovaných nespochybniteľných mainstreamových správach, výstupných médiách a svetových zdrojoch na silné vymývanie mozgov mk ultra. Posledný regiment ľudí oddaných masovej kontrole mysle mainstreamových médií… [ds] bude podporovať občiansku vzburu proti tým, ktorí sa nepodriadia msm/ds vládnym zákonom. Ich plánom vždy bolo vyvolať občiansku vojnu…. Z mnohých dôvodov.. Vrátane zavedenia OSN do veľkých krajín na kontrolu a využitia ľavicových vojenských strán,/generálov na pomoc pri operáciách [ds] OSN….


Ďalšia fáza je úplný kybernetický útok výpadky elektriny, chaos/masové protesty, výtržnosti panika/atmosféra, siete úplne vypnuté na niekoľko dní.. Panika = [ ds] vojenský maršalský zákon…
To je to, čo [oni] plánovali….

Túto udalosť zdôrazňujem už viac ako rok.

Ale na konci hry Biele klobúky využijú posledné chvíle
Masové zatýkanie

Medzi tým, čo je teraz a konečnou hrou… Kybernetické útoky budú pokračovať a mnohé krajiny budú mať krátke výpadky, problémy s bankomatmi , nedostatok, deplatformovanie , propaganda bude naplno pokračovať napr. atď. Všetko sa bude stupňovať..

Všecky tieto udalosti sa musia stať…

Všetci ľudia musia vidieť koniec hry a zažiť bolesť a udalosti blízke smrti

Nič nemôže zastaviť to, čo prichádza ( to nie je slogan… Ste vnútri búrky storočia….).

Jedinou cestou je armáda

Koniec hry zdroj

Zpracoval:

https://qanonczsk.blogspot.com/2022/03/sa-trump-vrati-budu-sa-prostrednictvom.html?m=1