“Probuzení může být osamělá cesta a často se ocitnete na ní sami. Probuzení do reality tohoto světa je kruté. Budete muset projít celou řadou lidských emocí. Musíte si osvojit umění ponořit se do nejtemnější králičí nory, abyste se z ní dostali a mohli fungovat v každodenním životě, a to je dovednost, o které lidé málo mluví.

Někteří z vás bojují s pocitem odloučení od rodiny a přátel, jako by existovali v jiném světě. Prosím, vězte, že nejste sami, a nejenže nejste sami, ale máte u sebe celý kmen. Možná nás od sebe dělí kilometry, ale jsme hluboce propojeni; v cíli a v duchu.“ – Anon  zdroj

Robert Maxwell, Otec Ghislaine Maxwell, s obchodníčkou s deťmi matkou Teresou source
Tak se podivejte o cem pise Bild.de ? drive tvrdy nemecky MSM ‼️
? EPSTEINOVA „ČERNÁ KNIHA“ POPRVÉ PŘED SOUDEM. Číslo vede přímo do Bílého domu!
Která mocná a významná jména se v knize objevují
Ředitel největší farmaceutické společnosti v Bosně a Hercegovině zatčen

Společnost Sony propouští manažera PlayStation, který byl údajně přistižen při pedofilii zdroj

  • Rezignace Fritze Zurbrügga: Švýcarskou národní banku čeká důležitá změna kurzu
  • Günter Jauch „VIP“ moderator nemecke televize ? konec jeho Show…. uz taky mel C. ?
  • Po krátké nemoci zemřel 66letý redaktor deníku Washington Post Fred Hiatt (Washingtonian)
  • Doug Parker, generální ředitel společnosti American Airlines, právě odstoupil.
  • Alec Baldwin je uveden na čtvrté straně Epsteinovy černé knihy. zdroj

? Zdroj z Vatikánu řekl Johnu Gizzimu z Newsmaxu, že „papež František umírá“, a zasvěcení lidé se domnívají, že papež nepřežije rok 2022.
? Vatikán se připravuje na konkláve, protože „papež umírá zdroj

Čím více se o aplikaci Truth Social dozvídám, tím více to vypadá, že to nebude jen aplikace pro sociální sítě. Vypadá to, že Trump si zajišťuje online platformu, kde bude moci dlouho očekávaný DEKLAS zveřejnit v plném znění. Devin Nunes jako generální ředitel je jen dalším solidním potvrzením toho, že Trump hodlá svou platformu využívat jako prostor, kde se svět může shromažďovat, diskutovat, zpracovávat a ne cenzurovat informace. Sociální síť Truth Social bude důležitou součástí budoucnosti.
Uvidíme, co se stane. zdroj

? TMTG
Trump Media & Technology Group
Kongresman Devin G. Nunes, člen výboru Sněmovny reprezentantů pro zpravodajské služby, se stal výkonným ředitelem společnosti Trump Media & Technology Group
? Hlavním úkolem varovného systému DEFCON je varovat veřejnost před možností jaderného útoku. Veškeré informace, které DWS zveřejňuje, ať už dobré nebo špatné, souvisejí s touto misí.
? NO. Toto. Je zajímavá NULOVÁ DELTA zdroj

? Oficialni zduvodneni: ochrana pred uhranutim. Zmradi to ale nosi, aby ukazali, ze uctivaji Satana….cervena nit: krev Adrenochrom ↓ zdroj

Wow. Keď sa kňaz postaví na kazateľnicu a povie svojim veriacim, aby si NEDALI očkovať, viete, že svet sa nenávratne mení. Tento muž je hrdina Bojovník svetla. zdroj

BRD – vlajka se zlatým okrajem / třásněmi – tedy stanné právo v Německu. zdroj

Je to cítit, bažina ztratila kontrolu nad každým narativem; všimněte si, že v těchto dnech můžete o těchto otázkách mluvit téměř s kýmkoli, ještě před rokem si lidé mysleli, že jsme se zbláznili….. Psaní příspěvků na sociálních sítích začíná být opět vzrušující. BITVA JEŠTĚ NESKONČILA, ALE KARTA SE OBRÁTILA. zdroj

? K „zemětřesení“ došlo ve francouzském hlavním městě kolem 12:26 hodin bez udání hloubky nebo síly. Epicentrum je uprostřed města! Paříž má stejně jako Řím suterén. Park, národní veterinární školení, tři nemocnice. když nakreslíte dvě čáry, všechno je propojené.
? A pak také Sydney… K „falešnému zemětřesení“ došlo zhruba před dvěma hodinami, rovněž bez udání magnitudy nebo hloubky. Epicentrum se však opět nachází v těsné blízkosti několika škol…..
? Zemětřesení poblíž Salt Lake City! Víme, co se tam nachází: Centrum podmořských tunelů! zdroj

OMICRON< byl použit jako název dvou filmů z let 1963 a 2013.

_Film Omicron z roku 2013 je komedie a sci-fi. Ve filmu Omicron přichází na Zemi mimozemšťan s botanickým virem a tento virus ohrožuje celý svět. Odvážná žena žijící v Arizoně zvítězí nad mimozemšťanem pomocí rostlin na své zahradě a pokusí se svrhnout vládu.

_Mimochodem, děj filmu Omicron z roku 1963 je o mimozemšťanovi, který se zmocní těla pozemšťana, aby poznal planetu, a ohrožuje lidskou rasu. Omicron je italská sci-fi komedie z roku 1963, kterou režíroval Ugo Gregoretti. Naštěstí tedy nic o pandemii, která ohrožuje svět.

OMICRONSKÁ INVAZE<

_’Když mimozemšťané útočí‘ je dvanáctá epizoda první série seriálu Futurama. Původně se vysílala na stanici Fox ve Spojených státech 7. listopadu 1999 Omikron Persei 8, tisíc světelných let daleko a o tisíc let později Omikroniané vypraví invazní flotilu.

Díky aktivitám superpadoucha guvernéra New Yorku začnou Omikroniané invazi.  Lrrr vládce Omikronu Persei 8, požaduje, aby Země vyrobila prezidenta . Prezident v obavách o vlastní bezpečnost nařídí Zappovi Branniganovi, aby vedl útok proti mimozemským vetřelcům. Podaří se jim však pouze vyhodit do povětří Hubbleův vesmírný teleskop, přičemž utrpí velké ztráty: flotila nemá proti skutečné mateřské lodi mimozemšťanů žádnou šanci. Poté, co útok předvídatelně skončí katastrofou, předá pozemská vláda prezidenta. Lrrr oznámí, že je špatným prezidentem, a prezidenta vypaří. Omikroniané požadují vysílání televize, jinak zničí Zemi. Bohužel většina byla zničena v roce 2443, během druhého příchodu Ježíše.

Omikroňané planetu ušetří, i když ne dost dobře na to, aby lidem předali své tajemství nesmrtelnosti . Epizoda končí odletem mimozemšťanů ze Země.  Ironií osudu se kamera přesune na pohled na New New York hořící v troskách.

_OMICRON Persei (ο Persei, zkráceně Omicron Per, ο Per) je trojhvězdný systém v souhvězdí Persea

Soustava se skládá z Omicron Persei A a třetího průvodce Omicron Persei B.[9] Samotné dvě složky A jsou označovány jako Omicron Persei Aa (oficiální název > ATIK < tradiční název soustavy

2222

20-Sep-2018 2:25:34 CEST

8ch/qvýzkum

3093831

Q

Jsme sami ?

Roswell ?

Ne.

Nejvyšší klasifikace.

Vezměte v úvahu rozlehlost vesmíru.

Q

Odhaluje se hluboký temný svět.

Pravda nebude pro každého.

Mějte víru v lidstvo. preklad zdroj orig. zdroj

ANTARCTICA

]] ANTARKTIDA [[[

/Ant ATIK (A)\

arctic (adj.) pozdní 14. stol., ARTIK

Výslovnost (Ah-TIK) (ATIK) na počátku 14. stol.

ATIK_OMICRON Persei (ο Persei, zkráceně Omicron Per, ο Per) je trojhvězdný systém v souhvězdí Persea.

Soustava se skládá z Omicron Persei A a třetího průvodce Omicron Persei B.[9] Samotné dvě složky A jsou označovány jako Omicron Persei Aa (oficiální název > ATIK < tradiční název soustavy

PROČ JSOU ELITY POSEDLÉ ANTARKTIDOU?

CO SE SKRÝVÁ POD ŠVÝCARSKÝM CERNEM .. NEJVĚTŠÍ ZÁKLADNA CIA NA SVĚTĚ?

CO SE SKRÝVÁ POD

>AUSTRÁLIE

>PĚT PRSTOVÝCH JEZER

>STŘEDNÍ VÝCHOD

>ANTARKTIKA

>3GD

>ARIZONA

JE TO OBROVSKÉ!!!!!!!

[ZEMĚTŘESENÍ] 2022 VÁS ŠOKUJE!!!!

VELKÉ PROBUZENÍ preklad zdroj orig. zdroj

Domovy hrôzy Jeffreyho Epsteina odhalené v Súdnom procese s Ghislaine Maxwell

Prokurátori predložili sériu fotografií domu zosnulého sexuálneho delikventa Epsteina v New Yorku a Palm Beach, počas súdu bývalej priateľky

Súdny proces s Ghislaine Maxwell týkajúci sa obchodovania so sexom.

Jedna z fotografií v mramorovej miestnosti v Epsteinovom Dome na Floride zobrazuje pózujúcu Maxwell pre fotoaparát

Obrázky poskytujú triezvy pohľad na to, ako odsúdený pedofil žil a všetky veci, ktoré mu boli drahé. zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „@TrackerTrial Account suspended Twitter suspends accounts which violate the Twitter Rules“
Účet TrackerTrial byl největším účtem na Twitteru, který sledoval právě proces s Ghislaine Maxwellovou a Jeffreym Epsteinem.
Podle pravidel Twitteru zřejmě účet „uměle“ rozšiřoval informace a byl na neurčito pozastaven.
Účet získal během několika týdnů přes půl milionu sledujících. Účet měl abnormální angažovanost. Získal stovky milionů impresí.
Nenechte se mýlit, velké technologické firmy jsou přímo zodpovědné za obchodování s dětmi a pedofilii. zdroj

? Nemecko, Chemnitz, Rabenstein zdroj

Dnes ráno mi přišel e-mail od jednoho z vedoucích pracovníků společnosti Parler, že se na jejich platformě chystá něco velkého. Dnes byl vytvořen ověřený účet pod jménem Melania Trump.Poslal jsem manažerovi zpět e-mail s několika otázkami. Pokud se něco dozvím, dám vám vědět. zdroj

Na obrázku môže byť ‎1 osoba a ‎text, v ktorom sa píše „‎ק MELANIATRUMP MELANIA Melania Trump @MelaniaTrump Following Joined Dec 7, 2021 1k Followers Following Melania Trump's official Parler account. All Parleys Media Melania Trump @MelaniaTrump 11h Today marks the 80th anniversary of the attack on Pearl Harbor. Our Nation is eternally grateful to those who sacrificed all to protect our freedom. 177 120 468‎“‎‎

? V těchto oblastech se opakovaně vyskytuje zejména mnoho zemětřesení v hloubce 10 km. Jsou označené a vždy mají stejnou strukturu a linii!
? A v Německu se už otřásá země! Tentokrát v přírodním parku Saale-Unstrut-Triasland, asi 50 km od Lipska. Síla je udávána jako 3,4 na stupnici, hloubka jako relativně mělké 2 km! zdroj

Na severním pobřeží Jižní Ameriky došlo k sérii zemětřesení v hloubce 10 km.Současně se zemětřesením na Panenských ostrovech, které známe až příliš dobře od Epsteina!

Na planetě je ve skutečnosti jen 3,4 miliardy lidí: 1,3 miliardy lidí, 1,4 miliardy lidí lidstva (pokrevní linie Annunaki, pokrevní linie iluminátů)

0,3 až 0,7 miliardy jsou „shapeshifters“ schopni měnit podobu.

Většina vyšších úrovní iluminátů nebo cabaly, jako jsou Rothchildovi, Pastoreovi, Rockefellerovi, je velmi špatná nebo nemá žádnou duši.

Bůh nebo Prvotní Stvořitel nám dal čakry, sedm pro 3D a pět dalších pro 5D, abychom se dostali z 3D matrixu. Růžová je nejvyšší pro 5D, léčení a soucit.

Vakcína je experimentem cabaly. Čína a Dánsko, mohou být „kontrolní skupinou“.

V historii je mnoho podmořských lidí nebo mořských panen v mořích/oceánech. To je pravda. Mnoho podmořských míst, která člověk nevidí, 4D nebo 5D vibrace. Zemské oceány jsou méně prozkoumány než vesmír nebo naše sluneční soustava. zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-08-12-2021/