Ofenziva Aliance Země je nyní na očích, protože osvobozujeme naše projevy, bereme na zodpovědnost volební podvody a zrádcovské vůdce nahrazujeme zástupci lidu. Lidstvo je mnohem lépe informováno, inspirováno a staví se za sebe. Spravedlnost se již očekává a vymáhá nebo brzy bude a nepříteli došly způsoby, jak blokovat a podvádět. Už nám nemohou zavírat oči.

Twitter byl včera večer tak zábavným a odlehčeným místem. Vícekrát jsem se nahlas zasmál, jako například při čtení následujícího tweetu. Jakoby se zvedl temný mrak a my jsme opět mohli vidět Světlo. Lidé se opatrně ponořují, aby zjistili, jestli opravdu mohou říct to, co chtějí, aniž by je někdo zavřel.

Téměř všechny naše potraviny jsou kontaminovány, toxické a určené k tomu, aby nám způsobily nemoci. Přestaňte kupovat výrobky cabaly a snažte se být co nejčistší. Nemůžeme vše očistit za noc, ale uvědomění si a snaha kupovat zdravé výrobky je velmi důležitá. Nyní si vyrábíme vlastní limonádu a myslím, že všechny naše zákusky jsou pečené od základu ze zdravějších surovin, než používají masoví výrobci.

Svět se probouzí a znamení jsou všude. Srdce lidstva bije silněji a mysli se otevírají a hledají. Vrozená moudrost vychází na povrch a společně měníme náš svět. Vyšší harmonie z našich kolektivních frekvencí nás vynášejí vzhůru a za hranice nejhlubšího, nejtemnějšího zla, které zamořuje naši realitu a rozšiřuje propast mezi dobrem a zlem. zdroj

?
Situační zpráva o situaci – Tsg 53
?? To nejdůležitější:
?? Ruské ministerstvo obrany nabídlo ukrajinským bojovníkům, kteří se ukrývají v Azovstalu, aby složili zbraně. Kyjevský režim jim zakázal jednat o kapitulaci a boje ve městě pokračovaly.
?? Lidová milice DLR oznámila, že v noci na 12. dubna byl při pokusu o průlom v Mariupolu zlikvidován velitel 36. ukrajinské brigády.
?? Ruská armáda zveřejnila údaje o zahraničních žoldácích, které Kyjev naverboval: Celkem jich bylo 6 824, více než tisícovka již byla zlikvidována a více než 900 uprchlo.
????? V Mariupolu proběhla na základě Erdoganovy výzvy speciální operace na osvobození rukojmích držených nacisty v turecké mešitě.
???? Ruské ministerstvo obrany oznámilo zničení ukrajinské muniční továrny a skladů paliva a munice. Ze vzduchu byly sestřeleny dva ukrajinské letouny MiG-29.
??? Ostřelování obydlených oblastí LVR ukrajinskými jednotkami nepolevuje, uvedl šéf republiky Pasečnik, zatímco boje v okolí Popasny pokračují.
??? Zástupci Doněcké lidové republiky v JCCC společně s ruskými vyšetřovateli našli v nemocnici v Mariupolu těla několika desítek civilistů: Shromažďují se důkazy pro zahájení trestního řízení proti představitelům kyjevského režimu.
Zde je další tweet o Elonu Muskovi a Twitteru, protože je opravdu důležité a zásadní pochopit, jak funguje manipulace se sociálními médii.
BioClandestine píše:
„Všichni by měli věnovat pozornost následkům zpráv o Elonu Muskovi. Pečlivě zkoumejte, jak nepřítel reaguje. Nejvíce se odhalí, když jsou zoufalí. Když jsou pod tlakem, jsou nedbalí a nápadní.
A v pravý čas současní hráči Deep State na Twitteru hromadně mažou své botové farmy. Politicky nabité subjekty, které Twitter provozují, se hromadně snaží zakrýt všechny své nekalé orwellovské aktivity.
Proč je smazání bota důležité?

Zaprvé to dokazuje, že Twitter používá boty. Což je samo o sobě orwellovské, klamavé a zlovolné. Pro ty, kteří nevědí, jak to funguje: Twitter a další sociální sítě používají boty, které ovládají, aby využili emocionální a psychologické přirozené sklony lidí ke skupinovému myšlení.
Řekněme například, že Twitter používá tisíce botů, aby přiměl lidi lajkovat tweet o vakcíně společnosti Pfizer.

Tento tweet získá více interakcí díky manipulaci algoritmu, protože ho vidí více lidí a skuteční uživatelé mají přirozeně tendenci s něčím souhlasit, když vidí, že s tím souhlasí tisíce dalších lidí. Nechtějí být vynecháni ze skupiny, tweet se jim líbí a koloběh pokračuje. Pak už jen víte, že tweet má 60 000 lajků, i když s ním většina lidí nesouhlasí, protože mnoho lajků je od botů. Totéž platí pro rozhodování o tom, co je „trendy“, na základě toho, co chtějí, aby uživatelé viděli, a ne na základě skutečných čísel, o kterých lidé mluví. Svým levicovým modrým olizovačům botů také dodávají větší důvěryhodnost tím, že používají boty, aby zvýšili počet svých stoupenců. Tohle je dost zvrácená psychologická manipulace s lidmi.

Když zkombinují používání botů s manipulací algoritmů/hashtagů a cenzurou nesouhlasných hlasů, jsou schopni přímo změnit způsob, jakým lidé vnímají obecné veřejné mínění o různých otázkách. Jsou schopni ovlivňovat veřejné mínění prostřednictvím psychologické manipulace. V podstatě nutí ovčany věřit falešné realitě, kterou sami vytvořili.
Laicky řečeno, všem vymyli mozky a teď se snaží zachránit si zadek, než Elon vstoupí do dveří a všechno to rozmetá.
Nemohou dovolit, aby se ovčané dozvěděli o botech, protože boti dokazují „co“, „proč“ a „jak“. To nás nakonec dovede k tomu, „koho“ se bojí nejvíce.
Co: psychologická manipulace
Proč: kontrola veřejného mínění a skupinového myšlení, aby ovlivnili výsledky voleb a přiměli ovčany tančit podle jejich not.
Jak: boti, cenzura, manipulace s algoritmy/hashtagy, demonetizace jako trest za přeřeknutí atd.
Pokud jde o otázku „kdo“, veřejnost se bude muset ptát: „Komu prospívá cenzura konzervativních hlasů, potlačování škodlivých pravdivých příběhů o Bidenově rodině a změna voleb ve prospěch globalistické agendy?“
Všichni víme, kdo za tím stojí, ale ti, kteří ještě spí, budou nuceni vést vnitřní dialog s nadcházejícími odhaleními, jak Elon přetváří Twitter.
Nepřítel vám vše prozradí svými činy. Bylo by moudré, abychom všichni pozorně sledovali Twitter.
-Clandestine „

KDYŽ MÉDIA PADNOU PŘÍBĚH PADÁ
Zásadní na tom, že Elon koupil Twitter, může být to, že zde můžeme mít na paměti jednu věc:
„Normální“ byli/jsou naprosto neinformovaní! Pokud jsme dříve na FB napsali něco kritického o systému, bylo to okamžitě smazáno a zcenzurováno – někdy se to prostě ve zprávách neobjevilo! Někdy jsem říkala: „Já jsem to poslala!“ a přátelé mi říkali: „Ne, mně to nikdo neukázal!“.
Takže pro nás ten Twitter zpočátku není takový problém. Ale v posledních měsících si znovu a znovu uvědomuji, jak jsou všichni ti, kteří se v tom neorientují, dezinformovaní! Kteří se spoléhají jen na to, co VIDÍ – nevidí NIC! Nic z toho, co je pro nás naprosto normální a co víme už více než 2 roky!
Například v lednu jsem se setkala s člověkem, který se nechal očkovat až v lednu, protože si myslel, že už nemá smysl dál vzdorovat, byl se svým myšlením sám a také ho nebavily testy. Řekla jsem mu, že testy atd. budou v březnu ukončeny – nic o tom nevěděl. Byl opravdu v šoku. Byl také šokován tím, že v „undergroundu“ je tolik lidí, kteří jsou proti systému nebo vše zpochybňují a kritizují – pro nás v undergroundu nejsme, ale pro všechny spící lidi tam venku ano! Tito lidé jsou informováni pouze prostřednictvím FB, Whatsapp, Insta a toho, co jim je doporučeno na YouTube nebo Netflix nebo Tagesschau a RTL Dschungelcamp….. je jim navrženo. A kdo je vlastníkem těchto MSM???? Pořád to samé…
CO TEDY VIDÍ?
DEZINFORMACE
Twitter je jen začátek, ale může být první rozhodující kostkou domina, která spadne a zviditelní konstrukt pro normální lidi! Pojďme zkontrolovat, zda je starý účet opět volný. (Kate) zdroj

Razie v Deutsche Bank

V pátek proběhla razie v Deutsche Bank. Pracovníci státního zastupitelství ve Frankfurtu nad Mohanem, Spolkového kriminálního úřadu a úřadu finančního dohledu Bafin ráno prohledali prostory banky, oznámila frankfurtská justice.

Podkladem byl příkaz k prohlídce vydaný okresním soudem ve Frankfurtu. Bližší informace nebylo možné poskytnout „vzhledem k probíhajícím vyšetřovacím opatřením“, vysvětlilo státní zastupitelství. Deutsche Bank se k této záležitosti nejprve nevyjádřila.

? ? ….a odpoved na tweet od Elona Muska ?

Jim Carrey reagoval na bizarní tvrzení, že je jedním z „několika různých lidí“, kteří hrají amerického prezidenta Joea Bidena.

V nedávném videu, které na Twitteru sdílel Jason Selvig z The Good Liars – komediálního dua, které pravidelně vede rozhovory s konzervativními Američany o politických záležitostech -, hovořila příznivkyně Donalda Trumpa o svém přesvědčení, že Biden je ve skutečnosti mrtvý a že ho zastupuje několik herců.

Poté, co video viděl na internetu, herec z filmu Maska na klip zareagoval a napsal: „Ach bože.“

Na videu Selvig hovoří s ženou, která říká: „Ten chlap, který dělá stand-up a snaží se lidi probudit, je herec v masce.

„Chci říct, že v tuto chvíli hraje Joea Bidena několik různých lidí,“ pokračovala.

Truth Social (hrozné meno) existuje pretože Twitter cenzuroval slobodu prejavu. Malo by sa to volať Trumpet!

??

Očekává se, že Trump pošle 7 zpráv (trumpet) na všechny mobilní telefony. (7 trumpets)

Nyní Elon naznačuje, že Trumpovy trumpety budou poslány na Trumpovy sociální sítě.

A najednou aplikace Trumpa je na prvním místě v počtu stažení

? Cervene pilulky pro spici ??????

Drogy, zbraně a dětské porno: zlé stránky Bitcoinu

?

Jim Carrey přiznává, že hraje B1dena. S Truman Show nás připravil ? zdroj

Toto je najpresvedčivejší rozhovor so zasvätenými osobami, aký som kedy počúvala. Zasvätenec amerického námorníctva má bohaté skúsenosti s hliadkovaním v DUMBS (hlbokých podzemných vojenských základniach). Hovorí o [a]drenochróme, tragédii detí, reptiliánoch, tajomstvách Antarktídy a obrovskej sieti tunelov hlboko pod zemou po celom svete, najmä v USA. Potvrdzuje existenciu miest hlboko vo vnútri Zeme.

Má tiež skvelé informácie o NESARA/GESARA… QFS… EBS… pláne Aliancie atď. DOBRÁ správa – potvrdzuje, že tieto otázky, ktoré sú pre Bojovníkov Svetla také dôležité, SÚ skutočné. Po vypočutí tohto informátora som sa cítil veľmi upokojený. Zdá sa, že je úprimný, a vedúci rozhovoru sa postarali o to, aby boli pokryté všetky dôležité informácie. Tento rozhovor odporúčam ako povinnú jazdu.

Rozhovor sa skladá z dvoch častí a dá sa pohodlne sledovať rýchlosťou 1,25. Vychutnajte si ho. Ďakujem čitateľke blogu Pauline za sprostredkovanie týchto odkazov.

Prvá časť:
https://www.youtube.com/watch?v=TqzpLTtYT5c

Druhá časť:
https://www.youtube.com/watch?v=rFM0xLPIpGo

Zdroj

Převzato: https://vitazstvosvetla.org/spravy-30-04-2022/

Starší zprávy:

https://vitazstvosvetla.org/spravy-26-04-2022/

https://vitazstvosvetla.org/spravy-23-04-2022/