Shot 💉- Výstřel, který slyšel celý svět

Tato> vakcína <.. zabila lidi .. Zabila děti spike proteiny. Společnost Pfizer přiznala, že vakcíny způsobují vylučování spike proteinů ///

Tato vakcína, kterou slyšel celý svět, .. Byla nezbytná >>, aby stáhla BIG PHARMA .. Globální elity .. velké technické organizace … DS, který kontroloval falešný tok mainstreamových informací ve všech zemích dolů.

Bílé klobouky museli nechat Deep State CABAL rozpoutat plán a museli zaznamenat probíhající zločin v reálném čase …. (Byl to jediný způsob, jak armádní intel. mohl sledovat PENÍZE, hráčů, kompromitovaných lékařů institucí. Vědců. [DS] armádu., Právníky. Banky ..atd .. A zaznamenávat VŠECHNY zločiny) //

ZLOČIN STOROČIA
….. MUSELO TO BYŤ TAKTO

[Blíží se odhalení]
….
CELOSVĚTOVĚ ~

// Tak jak jsem řekl už dávno. [Falešná] VÁLKA … Vojsko se umístí po celém světě .. << Potom bude ve velkých zemích vojenský stav (tato událost vystraší ovce .. Dokonce i ti, kteří se bojí vakcíny budou vystrašení) ///// >>>> ale pak se VOJSKO obrátí proti své vládě .. VŠICHNI, kteří se spikli v plandémii, budou zatčeni. //// MILIONY BUDOU zatčeny po celém světě včetně 3000 nejvyšších ELIT, které ovládají svět. Světové banky. Světové zdravotnictví … Světové zprávy. Světové války. Světové technologie … <

Výstřel, který slyšel celý svět / <<< tato_Událost …. Souvisí s vojenskou inteligencí v 32 zemích, které spolupracují …… NEJVĚTŠÍ VOJENSKÁ OPERACE NA SVĚTĚ ……… //// právě teď se deep state snaží vytvořit světové války, aby vyvolal zmatek a vytlačil vojenskou INTELIGENCI do jiných směrů … Ale už je pozdě … [ODHALENÍ] >> _ události bílých klobouků … začínají …Připoutejte se ~ Osedlejte bouři

Armáda je jediná cesta. NIC NEMŮŽE ZASTAVIT TO, CO PŘICHÁZÍ

Q zdroj

Veľmi dôležitá (pripomienka)

Démoni. Diabli. Nesväté božstvá a zlí duchovia nepotrebujú na cestovanie ufo ani vesmírne lode<<<

Udržujte si svoju duchovnú podstatu silnú, moji milí priatelia, a rešpektujte iné národy a ich spôsob modlitby zdroj

Začiatkom októbra sa niektoré úlohy satelitnej komunikácie armády USA a námorníctva USA oficiálne presunú do rúk SpaceForceDoD
Viac informácií o nadchádzajúcom prechode nájdete na stránke https://go.usa.gov/xMNb5.

Simon Parkes: Biele klobúky cez víkend zasiahli Channel 4 a nezávislé televízne stanice vo Veľkej Británii ako test a varovanie pre britskú cabalu. Stanice nevysielali ako zvyčajne a s mnohými technickými problémami.

Možno ste sa pokúsili sledovať počas soboty/nedele a zažili ste to na vlastnej koži? zdroj

Devin Nunez se dnes ráno připojil k Marii Bartiromo a diskutoval o Durham – vyšetřování.
👀🔥“Podali jsme 14 trestních oznámení na ministerstvo spravedlnosti. Očekávám, že každý z nich bude vyšetřován… My jsme udělali svou práci, teď očekáváme, že Durham udělá svou práci, což věřím, že dělá…“
Je zvláštní, že se o Durham – vyšetřování píše právě teď. Velmi zajímavé načasování. zdroj
Obrázek z webových stránek McAfee Countdown ukazuje diamantový důl KOIDU Kimberlite Projects v Sieře Leone. Dole ve zprave pisu, že existují diamantové pohřby; v Evropě se popel zesnulého obvykle posílá do Švýcarska, ale existuji firmy i v Nemecku a Rakousku! Náklady na výrobu diamantu z popela se pohybují mezi 1 900 € a 19 500 €. Firma ve Švýcarsku se jmenuje LONITE 👉🏻
Jak se likvidují mrtvoly (např. deti) ? Spalovani / kremace ? Co se stane s popelem? Vyrábějí se z nich diamanty a prodavaji se s maximálním ziskem. Diamantovy dul je pro takové podniky ideální zástěrkou. Nejprve jsou nebohé děti vykrváceny pro adr+enoch*rom a poté zpracovány na diamanty. Pro pripomenuti, zde je diamantový dul v Sierra Leone ve tvaru sovy. zdroj

Vse do sebe zapada jako ulite. Uz je vam jasne, proc Trump mluvi o diamantech. Je to vetsi, nez si dokazeme predstavit! Z mrtveho tela 👉 popel 👉 specialni technikou 👉 diamant ‼️ Firmy, ktere to provadeji jsou v Nemecku i Rakousku. A tak se necha mnoho mrtvych tel zmizet. S touto informaci musime i jinak pohlizet na vyznam 👉 „Krvavy diamant“…….

‼️ Plánovaný dětský hřbitov u Blesendorfu – smuteční síň ve tvaru kosočtverce Společnost Cara chce na starém hřbitově v Ganzowě vytvořit velmi zvláštní pohřebiště. Na plánovaném dětském hřbitově má být smuteční síň ve tvaru Diamantu. Místní poradní sbor Blesendorfu hlasoval pro.

‼️ Diamantové pohřby a pamětní diamanty. Při diamantovém pohřbu se popel zesnulého přeměňuje v diamant v procesu trvajícím několik měsíců za velmi vysokého tlaku a teploty. Stejně jako mnoho jiných druhů pohřbů vyžaduje diamantový pohřeb kremaci zesnulého. Diamant umožňuje pozůstalým mít vzpomínku na zesnulého stále u sebe. Vzhledem k tomu, že k výrobě diamantu je zapotřebí pouze malá část kremačního popela, může být zbývající anorganický popel pohřben tradičním způsobem.
Diamantové pohřby Cena pamětního diamantu

Při diamantovém pohřbu je většina popela uložena tradičním způsobem (viz náklady na kremaci, pohřeb do moře, pohřeb na stromě atd.). Kromě těchto nákladů na pohřbení je třeba počítat i s náklady na zhotovení pamětního diamantu. Nejlevnější nabídka stojí přibližně 5 000 eur za 0,4karátový diamant. Za jeden karát diamantu je třeba zaplatit přes 13 000 eur. zdroj

✨ A STÁLE SE TO NENAUČILI
Když procházím svým každodenním pracovním životem, vidím 90 % ospalců, kteří stále žijí svůj „normální každodenní život“ a zabydleli se v „novém normálu“. Hrají hry plné intrik, vždycky hledají vinu u druhých, a kdybych měla třídit „zlé do hrnce, dobré do nočníku“, vypadala by Boží hrnec opravdu dost prázdně.
LIDÉ SE NIC NENAUČILI
Řekněme, že by opravdu vypukla smrtící pandemie a miliony lidí by rok umíraly (tedy, na rozdíl od nás strážců, spící tomu opravdu věří!!!) – takže my, strážci, na sobě pracujeme, meditujeme, jsme tu pro druhé, zvyšujeme svou frekvenci, stáváme se každý den lepší verzí sebe sama… i když svět žije ve lži a my jsme uprostřed ní.
A spící lidé, ti, kteří si myslí, že jejich bližní umírají jako mouchy, si myslí, že jsou sami v nebezpečí….. donášet na ostatní, ignorovat skutečné nebezpečí, nadávat ostatním a držet se starého 3Dlife ala „soutěživost místo týmové práce“. Pokračují ve svém starém, hnusném a negativním životě, i když si myslí, že život brzy skončí!
Není to smutné? Neměl by si každý více užívat života a více si ho vážit?
Ale jak řekl jeden astrolog: „Někteří budou odklizeni, jiní se odklidí sami.“
Bohužel to nemohu ignorovat, ale ani změnit. Raději se soustředím na světlo a lásku, a když frekvence opět klesne, vždy ji zvýším. Vím, v jaké bitvě se stále nacházíme – protože si musíme uvědomit, že jsme ve válce – proto se možná nepodařilo dodržet mnoho termínů, na které všichni netrpělivě čekali celé měsíce.
Měli bychom se absolutně soustředit na to, co chceme – na MÍR SVĚTLO LÁSKU ŽIVOT a na to, aby Bůh konečně udělal tlustou čáru za 5D šachem 😉.
Modlím se, medituji a obracím se ke světlu. Až vypadne proud, ať už dnes nebo za dva týdny, budu vědět, kdy je čas. Dokonce i bez sledování dat. Já i mé děti jsme v rámci možností připraveni.
Kromě toho nosím Boží zbroj, důvěřuji plánu a také procesu, řídím se intuicí a božským vedením. A každý den pracuji na své lepší verzii.
Mám strach? Ano, samozřejmě! Kdo se nebojí této velké nejistoty, když má děti?
Ale jak mě naučila moje velká dcera v březnu 2020: „Mami, všechno bude v pořádku!“ 🙏💙 zdroj

Dokonce i mezi těmi, kteří znají speciální jednotku Q a plán, se občas objevuje otázka, jak dlouho a kdy bude konečně dokončen. Odpovědí je, že falešnou pandemii nelze ukončit, dokud nebude zcela odstraněn skutečný virus ”, t. j. Deep State. A prezident Trump několikrát řekl, že si neumíte představit, jak hluboká je bažina. Mám podezření, že celá expanze Deep State je taková gigantická, že si ji málokdo umí představit a dosud jí málokdo věděl uvěřit. …….!

Častěji se bude objevovat i otázka zatýkání, jak již bylo několikrát oznámeno. Můžete se o tom přesvědčit sami pomocí výzkumu a otevřeného myšlení, ale pokud jste si nevšimli, hadovi už byla odseknuta hlava, hlavy hlavních členů kabaly již byly popraveny nebo zatčeny. Buckinghamský palác je prázdný, Vatikán je prázdný, královna, papež, Rothschildové, Rockefellerů, Obama, Clintonovi a další jsou dávno pryč nebo je nahradili dvojníci v maskách, klony nebo hologramy, podle toho, zda ještě ve filmu hrají nějakou roli. Iv Hollywoodu nezůstal téměř žádný skutečný herec, protože téměř všichni byli součástí celosvětové zločinecké sítě, která byla založena zejména na pedofilních zločinech a vydírání.

Tato síť byla i fyzicky propojena po celém světě systémy podzemních tunelů, které se léta čistily a čistí dodnes. Miliony dětí na celém světě jsou tam uvězněny (neptali jste se někdy, kam se poděl milion dětí na celém světě?) A jsou vystaveny hrozným věcem, aby samozvané elitě poskytli lék, který nesmírně zpomaluje a omlazuje proces stárnutí: adrenochróm. A protože jeden z hlavních pracovníků Jeffrey Epstein, jehož smrt byla fingovaná, informoval armádu o mnoha tunelových systémech, byl mj zavřený Bílý dům ve Washingtonu (proto tam sedí herec, který hraje Joea Bidena, protože skutečný už byl popraven, také ve filmovém studiu Castle Rock), protože na dně jsou vstupy do mnoha tunelů, proto byla oblast oplocená, byly tam rozmístěny tisíce příslušníků Národní gardy a měsíce se tam kopalo a stavělo a lidé stále v noci vycházejí ven, aby odešli. Obrovské nemocniční lodě v mnoha přístavech nejsou určeny pro nemocné lidi, ale pro osvobozené děti.

Když se všechno skončí, přijde čas, kdy bude informována veřejnost, zachytí se mainstreamová média a lidem se ukáže pravda v podobě vojenských tribunálů, důkazových videí, základních informací atd. že se v této chvíli tak pomalu nevzbudil, tyto věci jimi nesmírně otřesou a vyvedou z míry. Skutečnost je taková, že téměř vše, čemu většina lidí v životě věřila a co bylo prezentováno jako pravda v masmédiích, vyučované ve školách a na univerzitách, je zcela falešné a lež, vše je jen součástí obrovského podvodu na lidstvo s cílem snížit ho a vykořisťovat ho do otroctví.

Pro lidi, kteří jsou tu na konci dne a navzdory všemu se nevzdali, je to lepší doba, kdy už nebude chudoba, hlad, potíže, nemoci a existenční obavy. Dočkáme se spravedlivějšího světa, nového finančního systému a nepředstavitelné prosperity pro všechny lidi, neuvěřitelných technologií, bezplatné energie a především míru a svobody💖. zdroj

Samozřejmě přesně vědí, o co jde. Ale nemohou nebo nesmějí nic říct. To by mělo být jasné… Nemecko – Warngau
📌 US ARMY ve Warngau
Uz to jedeeeee
Bohužel o Shaef a plánovaných akcích nic nevěděli. Ale alespoň měli logo na svém „cvičebním plánu“. zdroj

Na obrázku môže byť 2 ľudia a text, v ktorom sa píše „Maneuver Management Fallschirmspringerübung Fallschirmspr US Streitkräfte“
Na obrázku môže byť 1 osoba, helikoptéra a vonku
Na obrázku môže byť cesta
Dnes u Hohenfels/ Emhof Gate vyjelo směrem na Amberg nejméně 12 lehkých tanků (8 pneumatik) a zásobovací vozidla. Později byl tank zaparkován na hlavní silnici ve Schmidmühlenu. (Zaparkoval u prodejce automobilů 😂) zdroj

Rakouská média právě v přímém přenosu informovala, že výpadek proudu je na spadnutí! zdroj

Plán na záchranu světa je plánem na aktivaci VÁS, abyste zachránili SEBE, protože probíhá největší vojenská operace na odstranění satanských a nelidských entit, které ovládají skrytý globální zločinecký syndikát, jenž po staletí zotročoval lidstvo. Likvidace farem za účelem těžby lidských zdrojů, obchodování s lidmi a otravování všech aspektů lidské spotřeby je něco, co se děje ve spektru, které je veřejnosti neviditelné.
C. je depopulační program Hlubokého státu, ale byl nasazen a použit proti Hlubokému státu – „podraz“, který probouzí lidstvo ze zakletí, transu a iluzí. Probuzené duše jsou aktivovány, aby se staly další figurkou na šachovnici. Velká farmacie, technologie, média, banky a vláda jsou do toho zapleteny – pád těchto odvětví je v plném proudu. Skutečná psyop (psychologická operace) spočívá v tom, že vše vypadá jako psyop, zatímco se vede tajná válka s co nejmenším počtem civilních obětí.
Umění války je vyhrát ji předem. zdroj

Na obrázku môže byť mapa, obloha a text, v ktorom sa píše „RIPURA MIZ km My (Birma) Hanoi Naypyidaw နေပညတော် Hongkong 香港 Kaohsiung Laos Vientiane อรงจับ HAINAN Thailand Bangkok รงเทพมหานคร Paracel Islands Südchinesisches Vietgam 10 km Philippinense Luzon Andaman- See Pattaya เมองพทยา Kambodscha Manila Golf von Thailand oHo-Chi-Minh-Stadt Spratly Islands Philippinen Panay Palawan Negros Sulusee Mindanao Davao KEDAH PENANG TERÊNGGANU ACEH PERAK Medan Malaysia Kuala Lumpur Singapur RIAU SUMERBARA (WEST SABAH LABUAN RIAU KEPULAUAN Darussalam KALIMANTAN UTARA SARAWAK Celebessee AMBI 10km km KALIMANTAN TIMUR WEST-KALIMAAN Manado KALIMANTAN SULAWESIUTARA ZENTRAL-SULAWESI PAPUABA“
🤔 vypada to tak, ze vsechny velke tunely (DUMS) byly v hloubce 10 km
📌 Další zemětřesení v blízkosti Indonésie, Vietnamu a Myanmaru: To vše v hloubce 10 km!
📌 …. kdo tomu nevěří: la Palma 10 km hluboko!
📌 Austrálie se pomalu mění v oblast zemětřesení 👉 v hloubce 10 km. Země se znovu otřásla také v Melbourne. Zde však není žádný zaznam hloubky nebo síly! Ale to uz nam je jasne, ze??? zdroj
Na obrázku môže byť mapa a obloha
A Austrálie je ve svém ranním pozorování také velmi zajimavá. Jen zde vidíme čtyři průzkumná letadla vybavená speciální senzorovou technikou. Velmi nápadný je letoun P-3, o němž máme nyní podezření, že je díky své speciální magnetometrické technologii také pozorovacím letounem pro hlubší pozemní anomálie. Pokud se nyní podíváme na trasu, po které letí P-3 (nejméně 2x Adelaide-Brisbane), a porovnáme ji s událostmi zemětřesení, současnými nepokoji a tvrdými výlukami a indikacemi DUMBS a jejich trasami, pak jsou tyto pohyby rozhodně velmi zvláštní.
Je zřejmé, že i tímto způsobem se nám znovu potvrzuje, že Austrálie se nyní nachází uprostřed čistky. Doufám, že odtamtud brzy obdržíme signály, které naznačí konec čistky. Celý svět se kousek po kousku čistí. Na základě takových pozorování v celkovém obraze to můžeme znovu a znovu potvrdit nepřímými důkazy! zdroj
Na obrázku môže byť mapa a text
27.09.2021 – 8.17 hod.
Zde vidíme letadlo speciální letecké mise, které míří z Irska na východ. V poslední době stále znovu pozorujeme vládní letadla USA v různých regionech. To je dalším důkazem, že mnoho jednání a schůzek probíhá bez jakéhokoli zveřejnění. Četná vojenská pozorování, rovněž ze všech částí světa, jsou dalším důkazem toho, že reorganizace světa je v plném proudu, zatímco masy lidí o ní vůbec nevědí. zdroj

Tak si to malicko shrneme 😉 👇
🐸 Minuly rok na jare az leto jsem tady mela neskutecne mnoho screenu z leteckeho skenovani ruznych oblasti po celem svete……
🐸 pak bylo obdobi (si myslim ja), kdy se delala priprava na zachranovani deti…, vyhodnocovaly se pravdepodobne data ze skenovani…..
🐸 potom byly zpravy o zachranovani deti, podivne zvuky v oblati Alp a taky na ruznych dalsich mistech
🐸 tento rok – mensi tunely byly niceny a nasledne zpravy o kontrolnim skenovani
🐸 aktualne 👉 niceni VELKYCH DUMS. Potvrzuji to zpravy o zemetresenich, vetsinou v hloubce 10km. Niceni tunelu v blizkosti skol a skolek!!!
🐸 neskutecne velky letecky provoz 👉 do oblasti, kde se predpokladaji dalsi GITMO. Na Kube neni jedine, mela jsem zpravy i o dalsich mistech.
🐸 velky pocet letu VLADNICH letadel nasvedcuje tomu, ze se za oponou dejou VELKE VECI!!!! Usporadavaji se nove hranice statu, pravdepodobne podepisuji ruzne dohody, 🤔 ustanovuji nove vlady….
🐸 Trumpik se na posledni Rally zminoval o krasnych Vanocich 👉
viz juliansky kalendar 😉 👉 zpravu jsem tady taky mela!! zdroj

Během filmování sopky je viděn sonickou vlnu.Toto normálně sopka nedělá. 🤔zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-27-09-2021/