Právě probíhá vánoční týden, takže tempo života se zrychluje – a k tomu se přidávají energie vzestupu, které způsobují, že čas se nám vypařuje před očima. Dnes ráno jsem začala cítit, jak spěchám. Řekla jsem si: „Zastav se. Nemusíš dnes udělat všechno. Rozlož si to. Dýchej.

Jsme přímo na hřebeni tsunami. Chystá se zhroutit na lidstvo a život na této planetě už potom nikdy nebude tak jistý. My, Bojovníci světla, musíme praktikovat extrémní péči o sebe. Nejprve si nasaďte vlastní kyslíkovou masku. Pokud budeme vyhořelí, nebudeme šokovaným spáčem nijak užiteční. Zachovejte klid. Pijte hodně vody. Buďte co nejčastěji na čerstvém vzduchu.  zdroj

📍 Představte si, že sedíte vedle zločinců v newyorské věznici a musíte jim říct, že jste byli zatčeni v Applebees nebo Panera Bread bez očkovacího průkazu.
📍 Očkovaní se probouzejí exponenciální rychlostí. Slyším je, jsou rozzlobení. Mnozí si uvědomují, že byli podvedeni. Musíme to urychlit, abychom jim zabránili nechat očkovat děti
.📍 Nakonec ti naočkovaní svrhnou zbytek zkorumpovaného systému. Zůstaňte naladěni

Španělská katolická církev zahájila vyšetřování sexuálního zneužívání dětí – médiaŠpanělská katolická církev údajně po měsících odmítání zahájila vyšetřování údajného sexuálního zneužívání stovek dětí svými duchovními, ke kterému došlo před 80 lety.Vyšetřování prověří obvinění ze zneužívání vznesená proti 251 kněžím a blíže neurčenému počtu laiků z církevních institucí, informoval v neděli deník El Pais. Deník odhalil obvinění během tříletého vyšetřování. (RT)

Zapomeňte na Watergate. Zapomeňte na všechny skandály, o kterých jste kdy slyšeli, zkoumali je nebo o nich v poslední době četli. Rozsah toho, co vyjde najevo v nadcházejících měsících a letech, předčí vše, co jste si kdy mysleli, že je možné. zdroj

👉 V Kolíně nad Rýnem byla zřejmě nalezena další bomba na ulici Luxemburger Str/ Militärring. ..zřejmě byla uzavřena železniční doprava bez náhrady…
👉 V Bremerhavenu dnes také došlo k výpadku proudu. zdroj

Nyní se časové linie o něco posunuly, ale velký krach Bitcoinu se blíží. Bitcoin bude postaven mimo zákon kvůli tomu, že byl využíván Deep state k praní špinavých peněz, k obchodování atd. Většina mincí není nebo nebude kryta aktivy. Jak je uvedeno již mnoho let; já osobně bych investovala do zlata, stříbra a pouze do měny kryté aktivy. Existují samozřejmě i jiné akcie, kryptoměny než ty, o kterých mluvíme, které jsou také slibné a mohly by se také dobře vyvíjet. Já osobně bych se ale jistila a soustředila se na výše zmíněné investice. Hodně lidí také investovalo do zahraničních měn, jako je irácký dinár apod. to je něco, na co bych se také podívala. Věci se dějí rychle a k resetu mělo dojít už před několika měsíci. Události se zpožďují, ale může k nim dojít velmi brzy v blízké budoucnosti.
-Jak už možná víte, bílé klobouky převzaly kontrolu nad Facebookem a Instagramem. To se shoduje s předpovědí, kterou jsem před časem učinila, že Bílé klobouky buď převezmou kontrolu nad sociálními médii, jako je Facebook, nebo je zlikvidují. Mají určitou kontrolu nad Twitterem. Jack byl před časem popraven a nějakou dobu existoval jeho klon. V souvislosti s Maxwellovým procesem odstoupil z Twitteru („kvůli zatčení klonu“).
-Kdo ovládá média, ovládá i myšlení lidí. Bílé klobouky ovládly média tak či onak. Věci se odhalují denně, když jim věnujete pozornost. Bílé klobouky mají vše pod kontrolou.
-Ve vládě bylo mnohem více zrádců, kteří byli také částečně zodpovědní za průtahy, kterým jsme letos čelili na politické scéně. Probíhá boj o to, kdy odstranit facemasku B1dena. Věci se dějí a mění bez ohledu na to. Falešný prezident Biden nemá žádnou skutečnou moc. V tuto chvíli ho ovládají Bílé klobouky.
-EBS, Nesara, výměna měny, krach na burze atd. to vše se brzy stane. Pamatujte si „krach před deklasováním“, jak řekl Q. Bez ohledu na to pociťujte den za dnem změny ve způsobu, jakým lidé jednají, a všímejte si zvýšené informovanosti lidí. Bílé klobouky získaly kontrolu nad Antarktidou a satelity, což bylo zásadní!
-Když ráno vstanete: Vizualizujte si pozitivní věci pro sebe. Nezabývejte se negativními věcmi a uvidíte, že se váš život zlepší bez ohledu na okolnosti, ve kterých se nacházíte. zdroj

Kolikrát už papež řekl, že jsou na mizině? Lin Wood s tím také přišel. Všechno bylo zabaveno a odvezeno odtud.
Nové kompletní bible mají a dělají se. 777 knih, které byly lidstvu ukradeny a uloženy pod Vatikánem spolu se všemi drahými kovy.
Co je hlava hada?
Vatikán
Falešný prorok? Vatikán – Jezuité/Papežové.
Antikrist = Sion. Ti, kteří nenávidí Ježíše. Anti-Bůh. Ti, kteří milují Molocha – transgenderového kozla.
Viz Alister Crowley.
Nájezdy na Vatikán začaly v polovině roku 2019 a na Den svatého Patrika 2020 se do Říma sjelo 50 000 vojáků.
Co udělal svatý Patrik? Zahnal Hady.
Velkou roli v tom hrál ruský Spetznaz.

Jak Q věděl 2/3 roku předem, že v květnu zemře nejvyšší generál Černého papeže?
Zapsal se jako mrtvý květen 2020 v Tokiu.
Proč bylo na začátku operace Corona neboli Obránce Evropy v Římě tolik mrtvých?
Viděli jste tam armádu se sestavenými rakvemi v ulicích.
Ano, byla tam velká přestřelka s mafiány atd. Viděli jste všechny kardinály/biskupy atd. zemřít v tomto období minulého roku.
Viděli jste také všechny mrtvé z evropské královské rodiny.
Abyste byli zmateni, udělali totéž v Brazílii s armádou a rakvemi, ale byly to prázdné rakve.
Viděli jste, jak ve stejný den jako Julius Caesar (3. října) shořel a zřítil se ŽELEZNÝ MOST v Římě. zdroj

[deep state] [ds] necháva tajnú vojnu stať sa odtajnenou←

[oni] teraz dávajú vedieť spiacim ovciam
Že sa blížI vojna a [oni] sa pripravujú
Na začatie ich príbehu

→ nenechajte sa oklamať príbehmi msm
Že prevrat, občianska vojna je v roku 2024
Toto je len vložka
Začiatok dezinformačnej kampane [ds]
Nech ovce dostanú strach z roku 2024
A začnú príbeh skôr
Obviniť trumpa
Obviniť vojenských veliteľov, ktorí sú konzervatívni
Obviniť vlastencov, ktorí hýbu miliónmi ľudí
Vnútri sociálnych médií a na živých zhromaždeniach

Deep state robí svoj krok
[budú] tlačIť v nasledujúcich týždňoch
Že trump
Ničomní vojenskí vodcovia
Začínajú svoj prevrat
Skôr, ako sa očakávalo

Všetci sme vedeli, že tento moment príde 😂

Vo vnútri dc/cia/pentagonu
Fbi/je panika [vedia], že 11.3. (odtajnené) udalosti začínajú

Všetko doteraz boli utajené ops.
Kontinuita operácií
Devolúcia zdroj

CDC stahuje žádost o mimořádné schválení experimentálních PCR testů!
CDC stahuje svou stálou žádost o mimořádné schválení testu C. PCR u FDA. Po dvaceti měsících lží už CDC nemůže skrývat, že použití testů C. PCR bylo falešnou „vědou“ a záměrným vyvoláváním strachu s genocidními důsledky. zdroj

NTV je nemecky tvrdy MSM 💥 a pise toto : Mlady Novozelandan zemrel po prvnim ock. ……Zanet srdecniho svalu zdroj

👇 Nekolik komentaru z nem. netu…. mozna brzo i u nas 🤷‍♀️
👉 Pracuji ve zdravotnictví a že se toho děje hodně. Povinné očkování zhroutí celý systém. Znám mnoho lidí, kteří říkají, že s tím nebudou souhlasit a skončí. Moje švagrová pracuje na úřadu práce a dnes mi řekla, že od včerejška do dneška přišlo z města a okresu 50! e-mailů od zdravotních sester, které hledají práci od 15.3. Bude to opravdu zlé.
👉 Pracuji na frankfurtském letišti a můj zaměstnavatel se chystá od 10.1.22 zcela zastavit nabídku testů pro neočkované osoby (pro přístup do 3G)! A to bez jakéhokoli smysluplného odůvodnění.Když jsem hledal alternativní testovací stanice, zaměstnanec soukromé testovací společnosti mi řekl, že od poloviny ledna budou v této oblasti také rušit své stanice… Možná tedy brzy přece jen dosáhneme svého cíle!
👉 Jsem zubní administrativní asistentka a také jsem se zaregistrovala jako uchazeč o zaměstnání ke známému datu, přestože mám možnost pracovat z domova. Včera jsem měla příjemný telefonický rozhovor s pracovní agenturou. Dostávají tolik oznámení o hledání práce od zdravotnických pracovníků, že by chtěli, abych se jim v polovině února znovu přihlásila, aby se tím mohli podrobně zabývat.
‼️ Mnichov – Moje dcera se právě vrátila ze školy a řekla mi, že by si měla vzít knihy domů přes vánoční prázdniny a že by si měla zkontrolovat hesla pro domácí vzdělávání…. Tohle mi přišlo velmi zajímavé! ………(moje pozn.: 🤔 pocitaji s tim, ze se deti po prazdninach nevrati do skoly?????)
‼️ Recklinghausen – Moje patnáctiletá dcera mi právě sdělila, že již obdržela přístupové údaje a heslo k online lekcím. V budoucnu se bude používat služba iServ. Takže je to jisté.
👉 Asi před 14 dny jsme neměli po dobu 24 hodin přístup k našemu serveru v Bremerhavenu.Včera kolem 14:00 h jsme slyšeli 5 letadel nad Eckernförde, na obloze jsme viděli jen pruhy, všechny mířily na jih, asi spěchaly 😀. Ve Sparkasse v Eckernförde nebyly v provozu 3 ze 4 bankomatů.UKSH se v současnosti dostává na titulní stránky novin kvůli podvodu Prof. Dr. Jense Scholze s lůžky intenzivní péče. Slyšela jsem, že zaměstnanci, kteří se dosud „neočkovali“, se mají účastnit „studie genové terapie“, jinak jim hrozí propuštění. zdroj

Zimní slunovrat – Od tmy ke světlu 🌚🌝 Kéž nejkratší den v roce s sebou vezme všechnu tmu a s nejkratším dnem vzkřísí světlo, kéž se to všechno rozptýlí s každou vteřinou světla a do jara už nebude přítomno, všechno temné zůstává ve starém, jen světlo provází nové, klade důraz na každý záblesk světla, šíří ho v tomto temném čase, nakazí jím každého, tma mizí, světlo roste 🕊✨. zdroj

📌 Nemecko, okoli Amberg zdroj
Video z Wiesbadenu dnes, všechny tanky by měly číslo 22. Jedná se o americké M1A2C ABRAMS a 22 znamená leteckou jednotku. zdroj

⚡️ Tak v Berline probihaji velke cistky. Podivejte se na souvislosti 👇
📌 Aktuálně velký výpadek proudu v Berlíně Neukölln/Rudow směrem na Schönefeld! Zajímavá je zde téměř viditelná „čára“ směrem k letišti BER.
📌 V souladu s výpadkem proudu v Berlíně Neukölln/Rudow mohu oznámit extrémní výpadky internetu v Berlíně Mariendorf. Není to daleko od Neuköllnu/Rudowa. A už několik dní slyším jednotlivé detonace, většinou v noci, ale někdy i ve dne.
📌 Žiji v Berlíně. Včera v noci kolem třetí hodiny ranní jsme slyšeli velmi hlasitou ránu. Bylo to neuvěřitelné, bušilo mi srdce, když se to stane v noci, je to velmi nepříjemné.
Mohu také potvrdit, že v Berlíně Neukölln je v současné době přerušena dodávka elektřiny. Bydlím jen 20 km odtud a právě jsem o tom dostal informaci.
📌 Bydlím v berlínské čtvrti Charlottenburg a mohu zemětřesení potvrdit.
Včera večer kolem 22:30 se náš byt krátce otřásl, což je pro Berlín velmi neobvyklé.
Mohu také potvrdit hlasité rány během noci. Zní jako výstřely. Není to silvestrovská petarda – rozdíl poznáte. zdroj

Předběžný přehled programu

Zajimava udalost na ruznych programovych stanicich v Nemecku. Nektere stanice vubec nenabizeji programy vysilani, jako by melo dojit k prevzeti techto stanic. A jak ukazuje sipka na screenu, stoji tam USA, coz drive nebyvalo. Jak to vypada s předběžným přehledem programu u nas? Pokud neco najdete, poslete mi to do Messengeru, dekuji.
Tady jeden komentar 👇👇
📌 Můj manžel mi právě řekl, že politici plánují na Silvestra uzavírku.
Od 28. prosince do 2. ledna.
To je přesně to období, kdy jsou stanice mimo provoz a SPECIAL USA je naplánován podle oznámení.
WDR a SWR mají také tento záznam v těchto dnech…
Myslím, že je to trochu náhoda.
Dovedu si představit, že právě tady dojde k otřesům…
Ke zprave pod touto jeste vytazek z hlasove zpravy
………z nichž jedna se týkala právě vysílání. Upřímně řečeno, vůbec mě to nepřekvapuje, protože spousta věcí ukazuje na konec roku, že toho bude ještě hodně. Vzpomínáme na zprávy o papeži, který je tak strašně nemocný. Vzpomínáme si na zprávy o těžce nemocné královně. To vše bylo předpovězeno na konec roku. Náš nový ministr zdravotnictví Karl Lauterbach před jedním nebo dvěma dny oznámil, že před Vánocemi nebude žádný Lockdown. V tom má vlastně pravdu, protože osmadvacátý prosinec je zcela u konce. Ale jak to tak vypadá, celá show pravděpodobně také skončí, protože teď už opravdu všechno směřuje ke skutečnému uzamčení. V současné době se projednává tzv. slabý lockdown, který by se měl uskutečnit zítra. Naše takzvaná federální vláda tedy diskutuje o tom, zda by mělo dojít k uzamčení. zdroj

Velký zátah BKA v Rakousku. Zatčení drogového gangu na darknetu. Za deset let prodala mnoho desítek kilogramů trávy, pět zatceni zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-3/