Po zapálení města Lytton minulé léto, kdy Dr. Charles Hoff otevřeně zpochybňoval vax protokoly globalistů, byste si mysleli, že je nechají na pokoji, ale jelikož v této provincii je tolik tunelů a zjevný přístup k oceánu a víme o podmořské základně u pobřeží ostrova Vancouver, mohou probíhat tajné operace na odstranění zamoření… ehm… parazitů v tomto koutě Kanady namísto nedávných zemětřesení – ne že by Aliance Země způsobila povodňovou událost, ale pokud předem vědí, že se blíží, a nemohou ji zastavit a vyhovuje jim to, věřím, že by toho naplno využili. Vzpomínám si, že královna Romana před několika měsíci radila lidem, aby si uskladnili potraviny nad úrovní záplav.

Královna Romana organizuje pomoc všeho druhu od štědrých lidí a mnozí se zapojili s potravinami, penězi, distribucí a přepravou pro tisíce uvízlých lidí, jakož is přemístěním zvířat. V oblastech Hope, Merritt, Frazer River a Coquihalla Hwy ve Skalnatých horách je velmi hornatá oblast a je-li jediná cesta přes kaňony zablokována/uzavřena – tito lidé jsou odříznuti od jakýchkoli zásob, paliva atp. Může dojít k výpadku elektrické energie a zdá se, že v některých případech to může být dlouhodobé. Nepochybně by to ovlivnilo dopravu [silniční a železniční] zásob do Calgary, Edmontonu atp. z pobřeží. Zásobovací řetězec. Náhoda?

Lidé na celém světě byli uzavření, vysídlení, evakuovaní, vyhořelí, zaplaveni, vypořádali se s divokými hurikány, tajfuny, tornádami, tsunami a sopkami a zemětřeseními – na co si jen vzpomenete. Jednoduše nevíme, co přinese budoucnost, takže buďte obezřetní, využijte tento náskok, který máte, protože jste se probudili; chraňte sebe a svou rodinu a samozřejmě pomozte jiným, kde můžete. Je to mnohem lepší ochrana než „falešná vakcína“. Nezapomínejte kontrolovat starší a znevýhodněné lidi. Ne každý je celý den přilepen na gadget a vzhůru na místní výstrahy.

O tunelech se bude hodně mluvit, protože největším zákulisím, o kterém široká veřejnost zatím neví, je globální průmysl obchodování s lidmi. Nejde jen o sex, ale do velké míry také o adrenochrom. Kvůli lidem, kteří jsou do toho zapojeni, to bude pro svět hořká pilulka, kterou bude muset spolknout, a zanechá ho to v rozpacích.

Dalším kuriózním vývojem, o kterém jsem slyšela, byl odporný zápach v Jacksonville na Floridě podél vody. Někteří lidé se kvůli tomu ptají: „Co když byla dětská muzea po celých USA vstupními body do sítě tunelů?“. Nemyslím si, že se opravdu „ptají“. Slyšeli jsme, že děti jsou v bezpečí, takže těla, pokud nějaké jsou… no, závěry si můžete udělat sami. Jak uvedl Q, nebude to vždy čisté.

Prišiel som na to. Hlavný DUMB v Jacksonville, FL je v Detskom múzeu…MOSH.
V správach sa objavila správa, že celé múzeum sa presúva z centra mesta do lodeníc.
Mestom sa šíri strašný zápach, ktorý sa opisuje ako pokazené mlieko alebo mŕtve telá.
A čo všetky nehnuteľnosti Dolly v Pigeon Forge a Gatlinburgu TN? Dolly darovala 1 MILIÓN dolárov veľkým farmaceutickým firmám na covid injekcie. Pozrite si túto mapu D.U.M.B.S, ktorá ukazuje hlavné tunely z oblasti Dolly cez západ štátu & smerom nahor do N.štátov do oblasti Five Finger. zdroj

Pěkně si ji vychutnávájí a hlídají na každým kroku. Sama už nerozhoduje ani o tom, co si vezme na sebe. Na návštěvu do senátu ČR před pár dny přijela s americkým doprovodem. Celý senát a ostatní politici už ví a viděli, co je čeká. Na tohle čekáme 2 roky. Zatýkání a poslední epizoda jede právě teď. Do konce roku by mohly být titulky. Tchajwanec Vystrčil a Pekarová Adamová jsou první politici ČR, o kterých je jasné, že jsou pod kontrolou Shaef 🪖,a už vědí.Jako bonus nám k tomu armáda naznačuje, že trojice Čaputová, Vystrčil, Adamová jsou zločinci na stejné úrovni a shodovat se určitě budou i ty tresty. Čaputová je podle mě jasná poprava, takže spokojenost.🇨🇿🇸🇰 zdroj

Tak jo, ptali jste se na proslov Janecka.
🛑 Obsah proslovu samozrejme pozitivni 👉 neockujte deti
🛑 Otazkou ale je, jestli to rekl dobrovolne nebo k tomu byl donucen. Vy, co umite nacitat energie jinych lidi, vy co se vyznate v reci tela, vy asi budete mit jasno. A pro ty ostatni tady dam nekolik obrazku 👇
🛑 Nakonec se naskyta posledni otazka: Deal or No Deal

Myslím, že to tak musí být, dokud si to většina neuvědomí. Podle C. G. Junga není archetypální podoba této kolektivní psychózy Corona ještě dokončena. Kolektivní sebepoznání je možné pouze tehdy, když je vše v troskách. Toto fašistické opatření Corony považuji za druh exorcismu. Ti, kdo nikdy neprožili svůj stín, nevědí, jak vůbec vypadá.

Naše společnost je hluboce infantilní. Stejně jako batole musí nejprve několikrát poklepat na horkou plotýnku, aby si uvědomilo, že je horká. Aby tato hluboce infantilní společnost zažila dokonalý zážitek na plotně, musí nyní tuto cestu dokončit. Anticipační myšlení je mu odepřeno, zkušenost s učením je možná pouze tehdy, když lze na zeď namalovat vlastního ďábla a tam o něm uvažovat: No, no, taková jsem tma!
Proto: Ano, prosím, zpřísněte opatření na neúnosnou míru a konečně nás všechny zavřete! Tuto cestu musíte dokončit hned.

Radujte se ze sebe a pohodlně se třeste nad svou hrůzou. Sbírám důkazy a sleduji, jak na sebe svalujete těžkou vinu. (Alex) zdroj

Je to duchovní válka, do které jste zapojeni.
Čím více budete za toto hnutí bojovat, tím více na vás bude zlo útočit.
Kolik z vás si dokáže přiznat, že na vás v poslední době opět začali útočit někteří staří démoni z minulosti?
Vrátily se vám do života věci, které nejsou dobré?
To je zlo, které na vás útočí. To je Satan.
Znamená to také, že zřejmě děláte správné věci, jinak by na vás tito staří démoni znovu neútočili.
Zůstaňte silní! Bojujte! Nevzdávejte se! Nedovolte, aby se tito staří démoni vrátili! Pokud ano, rychle se jich zbavte! Zůstaňte silní, vlastenci!

Proč ma být důležité, aby v poslední fázi byli všichni doma? Chránit děti před teroristickými útoky? Myslíte si, že ti na polských hranicích jsou tam z nudy? Při posledním útoku jsou zmradi připraveni na všechno.
Proto musíš být doma!!! Šrouby jsou na obou stranách tak utažené, že se nedají posunout dál. zdroj

👉 Cely vlaku plny Abrahámů – to je hezké vidět. Ano, zdá se, že v okolí Hohenfelsu / Grafenwöhru panuje čilý ruch. Včera také ve vzdušném prostoru
👉 A na cestách se setkáváme se stále větším počtem Američanů. Zde na dálnici A4 mezi Hermsdorfem.
👉 Na dálnici A12 směrem na Frankfurt nad Odrou (hranice s Polskem) – britská armáda zdroj

MSM udělá cokoli, aby od tohoto případu odvedla pozornost. Sledujte to.V současné době se vybírají porotci pro soudní proces s Ghislane Maxwellovou. Takže oči otevřené… případ ještě nezačal, až začne, měli bychom všichni požadovat, abychom ho viděli nebo slyšeli.Fakta jsou důležitá.

Potenciální porotce pro Ghislaine Maxwellovou propuštěn kvůli setkání s Jeffreym Epsteinem Očekává se, že 12členná porota a 16 náhradních porotců pro soudní proces s Ghislaine Maxwellovou budou jmenováni 29. listopadu a soudní proces bude zahájen později téhož dne. zdroj

📌 Korporátní tisk strávil více času lhaním o případu Kylea Ritterhouse než informováním o globálním pedofilním gangu.Média věnovala více času útokům a pomluvám na dítě, které bránilo svůj život, než na pedofila, který ničí životy dětí, zamyslete se na chvíli.Pomozte nám odhalit zlo.

Podlé důkazy v procesu s Ghislaine Maxwellovou ukazují, že spojovala VIP elitu s dětmi za účelem znásilněníObžaloba v procesu s Ghislaine Maxwellovou, která se zabývá obchodováním s dětmi, tvrdí, že obžalovaná spojovala „VIP elitu“ s dětmi za účelem znásilnění, jak vyplývá ze soudních dokumentů.Podle soudních dokumentů z e-mailů vyplývá, že se Maxwell domlouval na „spojení mocných elit, včetně politiků a hlav států, s nezletilými oběťmi obchodování s lidmi, které se jim líbily“.Žalobci požádali soudce, aby během procesu umožnil identifikaci pedofilní elity. zdroj

VOLNÁ ZÓNA – Všichni jste vítáni bez testu, bez roušek, bez pasu ale i s nimi

Mapa podniků na Slovensku s Volnou zónou Mapa pre Česko


Takže můžeme pozorovat to, co vidíme na radaru, můžeme rozlišit mezi civilními stroji a vojenskými stroji, takže to znamená, že jsme schopni pozorovat na radaru pohyby vojenských letadel, pokud je to možné. A přitom jsme zjistili následující věci: mezi různými meteorologickými jevy, zemětřeseními a pohyby letadel se zdá, že skutečně existují korelace. To znamená, že například pozorujeme stroje typu P8 Poseidon a P3 Onion, což jsou takzvané Robert Jagdmaschinen u Boot Jagdmaschinen honicí lodě, jak se jim říká, a plují po moři. Nicméně jsme si všimli a velmi často můžeme na radaru vidět, nebo většinou i vidíme, že tento stroj je nad pevninou – v současné době je například P3 Orion mezi Wolfsburgem a Berlínem.

Každopádně jsme provedli průzkum a můžete se dočíst, že tyto stroje jsou vybaveny palubní elektronikou, která dokáže odhalit anomálie v zemi. Mezi tyto anomálie patří dutiny, tunely a příslušné štoly. Samozřejmě nevíme, do jaké hloubky sahají, a vždy je třeba říci, že armáda, a je jedno, zda je to německá armáda nebo z USA či odkudkoli, disponuje technologií, která se nám v civilním sektoru zdá pravděpodobně zcela nová, tj. vojenský vývoj je mnohem dál, než víme, a lze tedy předpokládat, že tyto stroje skenují zemi, aby příslušné tunely a štoly odhalily.

V souvislosti s těmito snímkovacími lety jsme zjistili, že v těchto oblastech dochází velmi často k různým otřesům půdy, to znamená, že byly snímkovány a krátce nato došlo k otřesům půdy právě v oblasti, kde bylo prováděno snímkování. Například byly propojeny různé tunely, které se nám zdály téměř nemožné, jako například jeden z prvních tunelů, které jsme odhalili, tyto obří DUMBy z Říma do Jeruzaléma.

A přesně na této linii došlo uz k nesčetným zemětřesením, ale byla přesně na této linii, a tak se postupně objevil obraz velkého množství tunelů a DUMB, o kterých jsme si v podstatě ani nemysleli, že jsou možné. Neustále dostáváme zprávy o různých detonačních zvucích. Samozřejmě nevíme, co to je, to je zcela jasné, ale můžeme říci, že to prokazatelně nejsou detonace, protože nikde nedostáváme žádné zprávy o škodách.

Pokud byste tedy vyhodili do povětří například dům nebo tunel, někde by došlo k poškození detonací, tj. někde by byl zasypán nebo by se zřítil dům nebo by byla znicena silnice. Ale my nic takového nemáme. V tomto ohledu jsme nedávno měli zprávy z videa Gene Decode, že by se mohlo snad jednat o leteckou válku. To by vysvětlovalo například zemětřesení, která máme velmi často na obrazovce zde na oficiálních stránkách, a která nám ukazují hloubku 0,0 metru.

To znamená, že zemětřesení by se ve skutečnosti odehrávala někde uvnitř země, ale když se vyskytnou přímo na povrchu, jsou označena jako zemětřesení s hloubkou 0 metrů. Samozřejmě nevím, jak tato zemětřesení vznikají, co je způsobuje, ale i na tom pracuji a doufám, že někdy odněkud dostanu odpověď, a jsem vlastně poměrně optimistický.

Často se však setkáváme s tornádem, jak již bylo zmíněno. Nejdříve se objeví odpovídající skenovací lety a o dva dny později dojde k detonaci a v této oblasti jsme často viděli tornádo. Jestli s tím mimořádná událost přímo souvisí, nebo ne, nevíme na sto procent. Jen bylo nápadné, že to bylo vždy v místech, kde byla odpovídající zemětřesení. V tomto ohledu je bohužel mnoho věcí velmi pravděpodobných a nelze je potvrdit, ale dává to naprostý smysl a myslím, že všichni hledáme odpovědi, které se zde v podstatě snažíme dát.

A myslím, že by se mělo vždy řešit to, že dostáváme nespočet dopisů od našich čtenářů o tom, že na silnicích viděli různé vojenské jednotky. Ať už jsou na dálnicích nebo na polních cestách, ať už je někde zřízen vojenský tábor, ať už je někde Bundeswehr nebo tanker americké armády, všude v Německu vidíme armádu. Vidíme také neuvěřitelné množství letadel a vrtulníků, což potvrzují i naši čtenáři.

Ale je třeba říci jednu věc, protože se objevuje otázka: ano, všude je armáda, ale kde je válka? Je to tak, tato válka probíhá v podzemí, a myslím, že je velmi důležité to pochopit. Mluvíme o podzemní válce vojenských jednotek, které jsou na cestách. Vidíme je v kvazi mírové misi, to znamená, že jsme na cestách a oni jedou z bodu A do bodu B, ale nevidíme žádné válečné činy. Kupodivu vždycky dostaneme hlášení až večer, slyším výstřely, byla tam rána a tak dále, takže ty takzvané, teď to řeknu, válečné činy se odehrávají za tmy, i když nevidíme žádné škody.

Takže si musíte uvědomit, že v současné době se toho děje mnohem, mnohem víc, než jsme vůbec začali vidět, a většina z toho se děje v podzemí. Když se podíváte na spoustu zpráv, tak se také vrátíme k tématu primingu, který je v současné době stále častější. Zprávy jsou například o tajných tunelech, o stolach a tak dále a musíte také vzít v úvahu, že už v roce 2019 americké ministerstvo obrany hovoří o tom, že Pentagon poskytl rozpočet 500 000 000 na výcvik vojáků CHUS za války a to už v roce 2019. zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-20-11-2021/