? Pisou MSM…..je otazkou, jestli se ??? jeste probudi ⏰ ?‍♀️

? Německo již nefunguje.

V Německu už téměř nic neprobíhá hladce, ať už jde o úřady, poštu nebo železnici – takový je všeobecný pocit mnoha občanů. Zároveň politika dráždí lidi svým lhostejným postojem k mnoha stížnostem. To má nepříjemné důsledky pro náladu v zemi. Jde o nový přístup, který vysvětluje rozčarování z politiky a odstup od politické třídy nejen kvůli jejímu příliš často arogantnímu chování nebo tradičním obviněním, jako je obohacování se, ale také kvůli zdánlivě nepolitickým nánosům každodenního života. Slovo „zdánlivě“ je zvoleno záměrně, protože vnímání nekontrolovatelnosti každodenního života má překvapivě často politickou složku.

? Česká republika se připojí k Polsku a Maďarsku ve středoevropské zlaté horečce.

Bylo téměř nevyhnutelné, že Česká republika bude nakupovat další zlato.

Vzhledem k tomu, že všichni její regionální sousedé v poslední době buď repatriovali velké množství zlata (Německo a Rakousko), nebo velké množství zlata nakoupili (Polsko a Maďarsko), zdá se, že Česká republika nyní vzala tuto skutečnost na vědomí a nechce zůstat mimo tuto středoevropskou zlatou horečku.

Nastupující guvernér České národní banky (ČNB) Aleš Michl 26. května v rozhovoru pro český týdeník Ekonom uvedl, že plánuje masivně zvýšit zlaté rezervy centrální banky ze současných 11 tun na více než 100 tun. zdroj

? Myslíme si, že se toho děje tak málo?

Když se podíváme na to, co se děje, neměli bychom si myslet, že se nic neděje: Zemětřesení, bomby a „nehody“ (požáry atd.).

Sám jsem toho v životě zažil dost, ale nikdy ne tolik událostí, kolik se jich odehrává zejména od loňského roku.

Tento neuvěřitelný počet tzv. zemětřesení v regionech, které nejsou přesně uvedeny jako zemětřesné regiony (zemětřesení a zemětřesení, viz Gene Decode).)
Požáry ve skladištích nebo velkých podnicích
Bombové nálezy
Uzavření tunelů
Uzavírky z důvodu „stavebních prací
Selhání systému v podnicích a zejména na úřadech
Zvuky střelby a detonací
vojenská pozorování na obloze
přesuny vojenského materiálu po železnici a silnici atd.

Je to neuvěřitelné množství věcí, které se právě teď dějí, ale my bychom to nazvali téměř „normální“, protože se nám to děje téměř každý den.

Tyto zprávy k nám přicházejí ze všech koutů, ale většina z nich je údajně špatná a negativní.

Toto neuvěřitelné množství incidentů vyžaduje přesné plánování, ale především obrovskou personální sílu. Dovolte mi, abych vám připomněl:

Početní stav amerických vojáků v roce 2020 činil 38 500 vojáků.
v roce 2021 již 11krát vyšší, a to 380 000.
Na začátku roku 2022 činil počet amerických vojáků 580 000.

Rozhodně tu nejsou kvůli BBQ……

Pro informaci: početní stav Bundeswehru včetně civilních zaměstnanců je 183 000 osob.

Let’s go…. (Axel) zdroj

? Červený kříž je globální průmyslový kartel pro obchodování s dětmi a lidmi. zdroj

? Michael Sussmann byl zproštěn viny. Není divu: polovinu poroty tvořili Trumpovi nenávistníci.
Jen tři z nich finančně podporovali Hillary.

To není normální. Obvykle o tom, kdo se tam dostane, rozhoduje náhoda. U tohoto výběru to není žádné překvapení, protože se dalo předvídat, že zde nic nezíská.

Osvobozující rozsudek tedy není překvapením. Jedná se přece o porotu ve Washingtonu. Například v případu Rogera Stonea jsme zdokumentovali, jak porotce lhal, aby se dostal do poroty. (Soudce to nezajímalo.) Aby toho nebylo málo, v Sussmanově případu soudce omylem dovolil, aby v porotě zasedla žena, přestože její dcera a Sussmanova dcera jsou ve stejném středoškolském týmu. Nelze se ubránit pocitu, že tato porotkyně měla při svém rozhodování na mysli zájmy své vlastní dcery – soudržnost týmu.

Pokud jde o fakta, důkazů prokazujících Sussmannovu vinu bylo více než dost. Sussmann lhal tehdejšímu právníkovi FBI Jamesi Bakerovi, aby se s ním sešel a předal mu materiály o podvodu s Alfa Bank. Sussmann během schůzky opět lhal – tvrdil, že tam nebyl jménem klienta – aby přiměl FBI zahájit vyšetřování údajných vazeb Trump Organization na Alfa Bank. Později při výpovědi před Kongresem Sussman přiznal, že se s Bakerem setkal jménem svého klienta. Záznamy o vyúčtování prokázaly, že pracoval na projektu Alfa Bank jménem Clintonovy kampaně.

Tohle a jeho úsměv (viz.foto) dnes ráno mě přivádí na myšlenku, že tento rozsudek nebyl neplánovaný.
Vsadím se o deset dolarů, že brzy přijde další obvinění od Durham a některá fakta a svědectví ze Sussmanova procesu budou použita v těchto budoucích případech. zdroj

Kash Patel mnohokrát povedal, aby sme dali Durhamovi čas…… Sieť obvinení a nadchádzajúcich vyšetrovaní je MASÍVNA .

V zákulisí

PLÁN DECENTRALIZÁCIE
Vo vnútri ReAwaken America Tour sa slovo šíri medzi skupinou na turné a sú hosťujúci rečníci ( KASH PATEL, ERIC TRUMP, FLYNN, MEL K , DR. ZELENKO , OWEN SCHROYER, ROBERT KENNEDY JR. , MIKE LINDELL, SIDNEY POWELL, SCOTT MCKAY, ŠERIF VIC REGALADO … Okrem iného )…. Medzi týmito špičkovými zasvätenými osobami je určite PLÁN DEVOLÚCIE!!!! …a začínajú unikať informácie o elitných rečníkoch a hosťoch ReAwaken America Tour, ktorí si navzájom potvrdzujú, že DEVOLUČNÝ PLÁN JE V ÚČINNOSTI

1 z niekoľkých príkladov: Gene Ho, osobný fotograf Trumpa a aktuálny fotograf Erica Trumpa na spoločnom turné práve poskytol rozhovor s Nicholasom Veniaminom, v ktorom naznačil, že sa uskutočňuje PLÁN DEVOLÚCIE a vyzýva všetkých, aby sa pozreli na PLÁN DEVOLÚCIE! A tiež sa pozorne pozrite na exekutívne príkazy, ktoré TRUMP podpísal……

Nie je náhoda, že KASH PATEL jedna z Trumpových pravých rúk je na turné s niekoľkými hosťami, ktorí používajú a sledujú Q dropy, Q dekódy, MEL K ( je v hornej časti titulku na zozname s fotkou pre turné a slúžila Trumpovi priamo v Mara Lago, kde pre neho pracovala a má neustály kontakt s Q komunitou a Q pravdovravcov, ktorí organizujú podcast a kanály … rovnako ako Scott McKay a ďalší…)

Toto by vám malo dať Pravdu a veľkú nádej..
PLÁN devolúcie SA DEJE V ZÁKULISÍ

Všetko, čo sa deje, má svoj dôvod ….

Dôverujte Durhamovi
DÔVERUJTE PLÁNU zdroj

? Již několik týdnů sleduji vývoj v oblasti pohoří Bucegi, kde se nachází rozsáhlé podzemní zařízení, o němž média mlčela desítky let, možná i staletí, a ne bezdůvodně.

Říká se, že jde o objev, který zcela převrátí lidské dějiny naruby, protože jde o zařízení s technologií Anunnaki. Pojem „PORTÁL“ je zde používán stále znovu a znovu!

Právě v této oblasti Rumunska jsme v posledních týdnech mohli pozorovat nespočet skenovacích letů.

Ve východním Turecku byly při vykopávkách v Göbekli Tepe učiněny objevy, které rovněž vrhají nové světlo na historii lidstva. Zde se mluvilo o civilizaci PŘED civilizací, kterou známe!

Pokud nyní tyto dva objekty vzájemně propojím, vznikne tato linie……

BERLÍN! Samozřejmě opět jen náhoda…

? Pohoří Bucegi v Rumunsku.

Základna plná technologií a znalostí, za které bojujete a zároveň je chcete před lidstvem skrýt.

A co se týče časového harmonogramu… Paralelní světy, které existují současně se světem, který známe, a v učebnicích dějepisu jsou vysvětlovány jako minulé epochy.

Nesmysl! Vše existuje současně, jen v určitém okamžiku byly přístupové body/portály z bezpečnostních důvodů zapečetěny. Po otevření pečetí se vše rozproudí. Zvýšení energie a vědomí.

Že to některým lidem nevyhovuje… je logické. Ale uskuteční se to, i když to jinak ohýbají a bojují s tím, dokud nepadnou.

? Velmi zajímavá fakta o Göbekli Tepe:

Göbekli Tepe (turecky „baňatý kopec“, kurdsky Xirabreşk) je prehistorická lokalita 15 km severovýchodně od jihovýchodního anatolského města Şanlıurfa v Turecku.

Nachází se na nejvyšším bodě (750 m) protáhlého pohoří Germuš.

Vykopávky zde probíhají od poloviny 90. let 20. století v rámci dlouhodobého projektu Německého archeologického ústavu. Během těchto prací bylo dosud odkryto asi 1,5 % plochy.

Kompletní výkop se neplánuje.

Proč někdo nechce plně prozkoumat takový převratný objev?

Je to proto, aby se zase něco ututlalo a nezveřejnilo?

Víme o pohoří Bucegi, že jeden z „protiportálů“ má být v Iráku?

Zase náhoda? zdroj

Hřib na Ukrajině= Covid
Fiala na Ukrajině= Covid
(nikdo další z vlády na Ukrajině nebyl)
Síkela v Davosu o Ukr.= Covid

Mám pocit, že vám ten NWO nevyjde..vy zmrdi?? zdroj

Poľsko už zrejme pokračuje v obsadzovaní území na západnej Ukrajine

Oznámil to Patrušev na stretnutí o národnej bezpečnosti v regióne Povolžia. Tu je niekoľko ďalších jeho vyhlásení:

◾️ viaceré štáty aktívne pracujú na rozdelení Ukrajiny;
◾️Zelenskému nezáleží na suverenite krajiny;
◾️Západ sa nebráni tomu, aby využil situáciu na Ukrajine na zištné účely

☝️ minulý týždeň oznámené, že Poľsko by sa zmocnilo západnej Ukrajiny a Rusko by sa zmocnilo východnej Ukrajiny a stredná Ukrajina by zostala Ukrajinou… zaujímavé zdroj

Podľa uniknutého zvukového záznamu z prísne tajného stretnutia čínskych vojenských predstaviteľov môže Čína čoskoro začať inváziu na Taiwan. Denník Times of India uviedol, že zvukový záznam, ktorý odhaľuje dialóg medzi predstaviteľmi Ľudovej oslobodzovacej armády (PLA), sa objavil . Je to čoraz bližšie ?zdroj

Plán decentralizácie v platnosti.
Scotus sa chystá dať viac právomocí miestnym štátom v oblasti práv na zbrane.
Očakáva sa, že hlasovanie do konca júna zabezpečí viac práv na zbrane v celej krajine.

Plán decentralizácie/kontinuity vlády v platnosti.
Moc sa v tichosti vracia miestnym štátom a odoberá sa dc

Všetko, čo sa deje v rozsahu… Je dobre umiestnený plán

Sussmann je len pešiak….
Už dávno spieval ako vták, nevešajte svoje nádeje na nízku úroveň ♟️…. V zákulisí dostal dohodu z nejakého dôvodu všetko sa mu neskôr vráti „Kruh späť“ …

Durham je len začiatok…
Dajte mu čas.
( v skutočnosti všetci vieme, že tri vetvy vlády je zajatá operácia…. To je dôvod, prečo Trump , ezra iniciovali plán decentralizácie a kontinuity vlády…
Táto tichá operácia sa musela uskutočniť, aby sa USA úplne nerozpadli do úplnej občianskej vojny….. V súčasnosti existujú bezpečnostné opatrenia :).

Durham je hlavne obrovská operácia, ktorá je spojená s Plánom decentralizácie/kontinuity vlády

všetko sa musí odohrať v médiách a na súdoch a na platformách musí prebehnúť mohutná diskusia a explózia debát…. To je veľmi dôležité v postupe, ktorý je spojený s kontinuitou vlády musí sa zdať, že všetko je v normálnej kontinuite…. v zákulisí sa vojenské biele klobúky pripravujú na akciu Killswitch…..

Vzbura
Kolaps
Úplné kybernetické útoky
Výpadok systémov
Čierna labuť
v tej chvíli Čína, Tchaj-wan, Japonsko, Stredný východ, Rusko, Ukrajina, India, Srbsko, stredoafrické krajiny urobia svoje vojenské kroky…..

Hlavná _udalosť sa blíži

Nasledovať bude vojenský maršalský zákon po celom svete…
A úplné prevzatie hlbokej štátnej armády vo všetkých krajinách
zatýkanie

Q plán na záchranu sveta

Armáda je jediná cesta

DURHAM dostal všetko, čo potreboval….. Dostal prísažné svedectvo na súde o CLINTONOVEJ, že zaplatila a klamala o spolčení s RUSKOM…… SUSSMANN nie je veľká ryba, len pešiak na nízkej úrovni….

DURHAM má teraz to, čo potreboval . Prísažné vyhlásenia na súde.

Ako povedal Kash Patel… Dajte DURHAMOVI čas
DURHAM dáva celý prípad dokopy zdroj

? Vraťte se zpět do roku 2020, kdy všechny masokombináty najednou dostaly COVID.
Pak nedostatek hnojiv
Pak byl vzorec odstraněn
Nyní jsou vajíčka ničena
Zní to jako NWO
Ale protože víme, že to je jeden ze způsobů, jak nás chtěli zničit – otrávit naše potraviny – co kdyby se WH prostě zbavili odpadu?
Protože to neovlivňuje VŠECHNY tyto věci – jen některé z nich.
Propast se musí zdát skutečná – a je to tak.
Vidíte, jak je tento plán geniální? Kdyby to Trump a WH udělali veřejně, nikdy by to nedopadlo dobře.
Optika = VŠECHNO zdroj

? Možná jste si všimli, že jsem se v posledních týdnech nezabýval procesem se Sussmanem. Spíše než na samotný proces jsem se zaměřil na dopad na obyčejné lidi a jejich nové vnímání ruského podvodu.

A proč? Zaprvé, jak vidíte, nemám žádnou důvěru v „justiční“ systém. Proces se Sussmanem však přispěl k tomu, že se normální lidé probudili a uvědomili si, že příběh o Rusku byl podvod. Mnoho ovcí si uvědomí, že jim všem zkompromitovaná média po léta lhala.

Ale za druhé, a to je nejdůležitější, proč by mě mělo zajímat, že Clintonová a její právní tým lhali FBI, když mám přímé důkazy, že Clintonová, Obama, Soros a Biden jsou hlavními ideology sítě biologických zbraní na Ukrajině, kde prali peníze amerických daňových poplatníků na vývoj biologických zbraní a jejich vypouštění do světa za účelem zisku a udržení moci…..

Máme mnohem větší ryby na smažení. Nemluvě o tom, že trestem za tyto mezinárodní zločiny by byl „Mezinárodní vojenský tribunál“ a my bychom se nemuseli obávat amerického soudního systému. To je nejpravděpodobnější právní způsob, jak legitimně zřídit vojenské tribunály a obejít právě tento problém.

Jedinou cestou je armáda. Nevím, kolikrát je to třeba opakovat. Clintonův právník je mi ukradený, když máme nezvratné důkazy, že Clinton a zbytek establishmentu jsou zapleteni do bioterorismu a masové genocidy.

Na žádném z těchto drobných zločinů v procesu nezáleží, pokud jim projde vytvoření C19 a „vakcín“. Prosperita svobodného světa závisí na stíhání těch, kteří C19 vyvinuli. Zaměřte svou energii na důležitější věci. Viz foto výše.

-Clandestine zdroj

? Připadá mi velmi zajímavé, když mi lidé říkají, že Q je plánem hlubokého státu, jak nás uspat. Vzděláváním spících mas o tajných vládcích světa, sjednocováním milionů lidí za jednotným poselstvím svobody, upozorňováním lidí na ohavné zlo, které se již příliš dlouho děje v temnotě, odhalováním tajných společností, ukazováním, jak naši politici rozkrádají naše bohatství, a vysvětlováním, jak tajné služby vydírají naše vůdce. Dává to smysl!
Bomba pravdy.
Velké probuzení je na 117 % na cestě. zdroj

Převzato: https://vitazstvosvetla.org/spravy-02-06-2022/

Ukrajina – Čierny trh s ľudskými orgánmi

https://tadesco.org/ukrajina-cierny-trh-s-ludskymi-organmi/