Nenasytné marketingové kampaně globalistů a kapitalismus kumpánů vyčistil světu mozky, aby uvěřil, že jejich výrobky jsou nejlepší a jediné, co je třeba vyrábět a kupovat. Proto téměř všichni používají operační systémy Microsoft a Apple se sledováním, omezeními a zadními dvířky.

Posloucháme, že po resetu, když budeme mít systém Quantum, na kterém poběží všechno, Microsoft zmizí a náš internet bude 7,5-krát rychlejší než v současnosti. Uvidíme, co se stane s Apple / MacIntosh. zdroj

Na obrázku Schumanovy rezonance můžete vidět božské světlo. Nová Země je zde. Právě teď stále probíhá falešná realita, ale už ne tak extrémní jako předtím. Před časem jsem vysvětlil, že mimozemská technologie byla použita ke spuštění věcí v lidech a vynesení démonických energií na povrch, které se pak otočí. Falešná realita je nutná dočasně. Falešná realita se zjemnila a energie Nové Země sílí.

V Londýně a jeho okolí bylo hodně bomb, obchodování s jaderným materiálem a dětmi, které bylo vyřešeno.

Stane se to, že se bude nadále objevovat více zpráv o královské rodině v rámci příprav na Dianino vystoupení. Není stanoveno datum, kdy se tak stane. Mohlo by to být v září, nebo později. Zlaté standardy / NESARA vycházejí na povrch a to vyžaduje krach na burze, nebo něco podobného. Není to skutečný krach, ale bude se tak prezentovat.

Je to spíše propad. Ceny musí klesnout v rámci úpravy cen. Ceny obecně budou klesat.

Konkrétní informace o EBS jsem nezískal. Dokončení NESARA je nyní důležitější. Nová Země je zde. Mnozí z nás procházejí velkým bojem, ale všechno je to na prospěch spravedlnosti a pravdy.

BOŽÍ VÝZBROJ

Nakonec buďte silní v Pánu a v jeho mocné síle. Oblečte si plnou Boží výzbroj, abyste se mohli postavit proti ďábelským úkladům. Náš boj totiž není proti krvi a tělu, ale proti vládcům, proti autoritám, proti mocnostem tohoto temného světa a proti duchovním silám zla v nebeských sférách.

Proto si oblečte plnou Boží výzbroj, abyste, když přijde den zla mohli přežít a po provedení všeho obstáli. Stůjte tedy pevně, s páskem pravdy zapnutým kolem pasu, s náprsním pancířem spravedlnosti na svém místě a s nohama vybavenými ochranou, která pochází z evangelia klidu. Kromě toho všeho si vezměte štít víry, kterým můžete uhasit všechny plamenné šípy Zlého. Vezměte si přilbu spásy a meč Ducha, jímž je Boží slovo. A modlete se v Duchu při každé příležitosti se všemi druhy modliteb a proseb. S tímto vědomím buďte bdělí a vždy se modlete za všechen Hospodinův lid.

Věřte v lidskost.
Věřte v sebe.
Věřte v Boha.
velké probuzení. zdroj

„Vykonával som orálny sex s Barrackom Obamom“ -Larry Sinclair
Napriek tomu to médiá pochovali! ?
MelQ
S odkazom na 3 lode HUMA pri pobreží Afriky… Je to absolútne možné. A keďže sme v šachu, svet sa o tomto obrovskom zverstve dozvie už čoskoro!
——-
Mel, čo ak sú lode duchov v skutočnosti spracovateľské zariadenia? Výroba adrenochrómu, odber krvi a orgánov, spracovanie mäsa a obchodovanie so sexom. Všetko sa to deje v medzinárodných vodách na lodiach duchov. Kde by sa to dalo robiť lepšie? Potom sa zabalia a distribuujú v rôznych kontajneroch, ktoré sa preložia na inú loď v oceáne. Myslím, že ste na stope niečomu obrovskému. Teraz mi to dáva zmysel. Pred časom som videl fotky, na ktorých boli kontajnery so zubárskymi stoličkami v strede kontajnera a stena bola obložená. Myslím, že to bol vojenský zásah v Spojenom kráľovstve.
Viedeň #metroHeiligenstadt
Metro pre PEDOFILOV Zaplavte ho!!!
Miestnosť na zneužívanie detí PEDO uprostred Viedne na linke metra U3. Takto to chodí s metrom v Európe. Uprostred Viedne –
miestnosť, do ktorej majú prístup len zasvätení. Graffity a označenia sú znaky, aby ste našli takéto tajné miestnosti medzi zasvätenými na zneužívanie detí. Veľmi pravdepodobne ďalekosiahle ponuky pre pedofilných insiderov , politikov a spol.
Z tmy na svetlo zdroj

? Rozsáhlá operace Europolu s 12500 policisty proti OBCHODOVÁNÍ S DĚTMI téměř ve všech zemích EU. 175 zatčení, 187 potenciálních obětí, z toho 92 nezletilých.
? V rotterdamském přístavu byly objeveny tři tuny kokainu.
? Velký zátah proti dětské pornografii v Hesensku. 49 prohledaných bytů, pět zatčení. zdroj

Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, vonku a text, v ktorom sa píše „Novinky cz Hledat... Dnes 15:34 Viden -jz, Novinky Rakousko čeká úder bouri a prudké lijáky 13 Boure extrémními lijáky se stehují pres Bavorsko do Rakouska. Meteorologové varují pred tvrdym nárazem podobš bleskovych záplav. První údery tlakové niže pojmenované Dana, která prináší extrémní srázky silné boure, zažilo Dolní Rakousko. St. Pölten kolem sobotního poledne napršelo 83 litru na metr čtvereční, píše server deníku Krone. NÁ ČESK M“
Tak v Rakousku budou taky „vyplavovat krysy“ zdroj

A opet ? ZLUTA ….tak hodne stesti kluci a holky!!! a poradne a dukladne to u nas procistete zdroj

Na obrázku môže byť vonku a text, v ktorom sa píše „150 Sledujte Radar Blesku BOURKY UDERILY NAČESKO Protržená hráz na Dečinsku, Liberec je pod vodou“
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Aktualizováno- 17. července 2021 19:40 16. července 2021 05:15 ਕ3“
SRN – HAARP v akci v Nemecku….Úprava počasí, geoinženýrství, klimatizace, stratosférické vstřikování aerosolu, správa aerosolů, manipulace s počasím, změna klimatu, difúze bioaerosolu, řízení slunečního záření (SRM), klimatické inženýrství, postřik částic částic nano těžkých kovů, difúze nanoprášků z barya a barya, geoinženýrství s HAARP a elektromagnetické vysokofrekvenční vlny (EMF) Skalární vlny, ionosférická manipulace, setí mraků, setí mraků, atmosférický postřik. zdroj
Yellowstone byl v posledních dnech zasažen 142 zemětřeseními. zdroj

Všechny lodě Síly světla v naší sluneční soustavě jsou maskovány tachyonovou membránou, aby nebyly odhaleny z povrchu planety. Mnohé z těchto lodí se pohybují po podobných drahách jako hlavní pás asteroidů a objekty Kuiperova pásu a většina jejich tachyonových membrán vyzařuje spektrální signaturu běžného chondritu (u lodí pásu asteroidů) a spektrální signaturu zmrzlého metanu (u lodí Kuiperova pásu). Proto si je astronomové na povrchu pravidelně pletou s asteroidy nebo objekty Kuiperova pásu. Tyto lodě nejsou lodě v našem pojetí, jsou to multidimenzionální biosatelity, organická interakce vědomí a inteligentní světelné hmoty.
Beata Jankowski


Víťazstvo síl svetla v galaxii po 78 000 rokoch

Poznámka prekladateľa: Haralda Thiersa sledujem už asi 2 roky. Ako vždy, aj tu za seba dodám: som poštár, ktorý vám prináša rôzne správy. Neporadím vám, či sú tieto správy pravdivé, musíte si to vyhodnotiť sami zapojením vlastnej logiky a intuície.

O válkách v galaxii jsem informoval již dříve, tyto informace nečerpám ze vzduchu ani jejich nečtu ze skleněné koule, vždy je mám z první ruky a mohu se na ně opravdu spolehnout. Mnohé z věcí, o kterých jsem informoval, se potvrdily i zpětně. To nás přivádí k vesmírným válkám, minulý rok jsem natočil video a tam jsem oznámil, že válka skončila a že můžeme slavit. Ale bohužel to bylo trochu předčasné. Temné síly byly skutečně poraženy naší galaxií, to je pravda, ale k tomu se přidala galaxie, a to byl celý problém. Těšili jsme se trochu předčasně. Tuto situaci pozorně sleduji a světlé síly tam od roku 2019 neprohráli žádnou bitvu.
.

Došlo k obrovským ztrátám duchovních bytostí, které bojovaly za duchovní svobodu lidstva a trvá to už 78 000 let, což temné síly ovládají Zemi. Nejen Země, ale i galaxii a sousední galaxie. Mám video, kde jsem zmínil některé z bitev a 409 dalších galaxií. Novinkou je rozhovor s Michaelem Herden z 5. července minulého roku, když na hlavní město zaútočili temné síly. Druhá a třetí obranná linie byly zničeny v pátek, možná přijdou další, chvíli to potrvá, ale situace je výborná. Dnes ráno o 3:31 německého času bylo velitelství temných sil zcela zničeny a pozice obsadily světlé síly. To znamená, že vesmírná válka v této dimenzi skončila.

.

Temné síly stále provokovali, byl to začátek tohoto roku, tedy jaře, temné síly se na Zemi objevovaly stále více, 140 milionů bytostí, přicházeli další, ale zjistili, že prohrávají, že to nemá smysl, že jsou jen dalšími oběťmi, a proto poslali robotické vesmírné lodě. Tyto robotické vesmírné lodě z páté nebo šesté dimenze může prosvítit někdo, kdo má lidské tělo a kdo má přístup do vyšších dimenzí, prohlédnout si software, zjistit, jak fungují, pak musí přepnout páku a přeprogramovat je na nový druh služby. A to se také stalo, tyto robotické lodě byly většinou poslány zpět na své mateřské lodě, které je převzaly, pokud nebyly zničeny.

Vyslali jsme ještě větší skupiny, nakonec to byla armáda 15 flotil, mluvil jsem o tom v minulém videu, že tyto lodě se pohybovaly po okraji galaxie, 10 světelných let daleko. Pohybují se rychlostí světla, jako bychom se chystali na Mallorku. Těchto 10 světelných let překonali lodě za šest dní. Je to mimo představivosti lidského rozumu. Existují portály a červí díry, které používají, teleportují se přes dimenze, pro nás je to sci-fi, jako ve filmech, které jsme viděli, naše Země jako součást galaxie je klíčem k celému vesmíru. Bylo mi řečeno, že mluvíme o prvotní úrovni a tato prvotní úroveň je zde na Zemi, zde vše vzniklo. Pak všechny ostatní galaxie. Zde na Zemi má všechno svůj původ. Proto Marduk, vůdce temné strany, spravoval i Zemi a měl nad ní kontrolu prostřednictvím mužského světa, mužská důstojnost, Marduk, zde měl sídlo. Tyto bytosti byly vysoké 2,70 metru. Putin se s nimi setkal v roce 2012, seděli za jedním stolem, ale již neexistují, ztratily krytí a byli zlikvidováni vyššími úrovněmi.
.

Světlé síly kolem Země vybudovali dokonalý obranný systém, který provokuje temné síly, aby se ukázaly. Na odvrácené straně Měsíce je ukrytých asi 550 lodí, které přišly portálem do naší sluneční soustavy na pomoc. Další věc, o které jsem možná ještě neinformoval, je, že temné síly se chtěli mezi loňskými Vánocemi a Silvestrem zcela vzdát, byly připraveny, podepsat smlouvu a vše ukončit, aby si zachránili kůži.

Když už bylo vše připraveno a temné síly byly dotlačeny k tomu, aby se vzdali, najednou dostali podporu zpoza naší galaxie. Od ledna 2016 existuje smlouva, že Země bude předána zpět lidem, že reptiliáni se vzdají své vlády nad Zemí, ale temné síly zpoza naší galaxie nemají nic společného s těmito pozemskými nebo vesmírnými smlouvami, jsou pro ně nepodstatné, proto přišli opět s velkými jednotkami, aby opět převzali moc a zničili světelné síly, bylo to mezi Vánocemi a Novým rokem. Nemohli však najít nikoho, s kým by se dohodli. Jak jsem již zmiňoval, celá věc trvala až do jara. Po bojích byly temné síly poraženy a donuceno obětovat své velitelství, velitelství, a podepsat smlouvu, že se vrátí tam, odkud přišli.

Největší úder, bitva, se odehrála 5. července, vše se dalo do pohybu, obranné linie se udržely, byl jsem informován, že tam byla obrovská pěchota 370 000 bytostí, mužů, kteří se mohli udělat neviditelnými. Je to další vynález, nevím jak, na jaké úrovni energetického pole. Temné síly zanechali na své základně, která nebyla zničena, různé informace, na základě kterých byly zničeny základny v Německu a Švédsku, o kterých se dosud nevědělo.

.

Volal mi člověk z Rakouska, který řekl, že včera v noci slyšel rány, údery a zvuky, velmi hlasité, takže se tam děly nějaké velké věci a viděl věže, brány, vysoké 2,5 metru, a při těchto věžích našel skleněné koule, které vypadly z těchto bran, dochází tam k velkým energetickým přenosem. Zeptal jsem se, jaký bude důsledek porážky centrálních temných sil. Dostal jsem odpověď, že temná energie by pak zmizela nejen z naší Země, sluneční soustavy, ale také z celé galaxie. A na to lidstvo čeká už 78 000 let. Stále jsou zde zbytky temných sil.

Kosmický boj se musí přesunout do sedmé dimenze. Další věc je, že na Zemi žijí hybridní lidé, se kterými jsme se smíchaly. Vzpomeňte si na středověk, zákon první noci. Zde se reptiliánski vládci mohli oženit jako první, takže se jejich genetika přenášela dál. Máme tu příklad – pokud si vezmeme koně a zebru, při jejich pohlavním styku by nemělo vzniknout žádné “dítě”, ale vzniklo – kůň se zebřího pruhy. Proto existovalo právo první noci, šlo o přenos genetického materiálu. Proto u některých lidí vidíme reptoidné projevy. Tyto věci se již staly a tento boj je již vyhraný. Věci na Zemi jsou již ovlivněny vyšší dimenzí a je to vítězství lidstva. Temné síly jsou pod kontrolou.

Situace vypadá velmi pozitivně vzhledem k tomu, co se děje tam nahoře. Vše je potvrzeno. Od Plejáďanů víme, že to bude v horizontu přibližně 3 let. Začalo to 3. Prosince 2020. V tomto prvním roce, až do 3. prosince 2021, vyjde na světlo mnoho negativních věcí, které byly utajované, světelné síly budou pracovat v skrytosti a neviditelně, chytí nejhorších zločinců na Zemi, postaví je před soud a odsoudí je. Už teď se mnoho věcí ubírá tímto směrem. V následujících dvou letech se vše vyčistí a celé nainstalované systémy zmizí. Státy, řízené jako podniky, budou zrušeny, což Vatikán už udělal papežskou bulou ze dne 22. července 2013, ale temným silám se to podařilo otočit jako nepodstatné a pokračovat v tom, jak se jim zachce.
.

Vidíme to všude kolem. Úředníci stále řídí celá města, víme, že tato nadvláda, tito pánové, jsou zodpovědní soukromého práva, tak jako my všichni, už neexistuje žádná imunita. Papež musel opustit vše staré, protože smlouva s temnými silami vypršela 21. prosince 2012. Bylo třeba vydat tuto papežskou bulu, ale musel se tvářit, že nemá žádný význam, ale její význam je obrovský! Má to velký rozsah, máme zde právní ochranu, že tyto osoby zmizí.

Ještě se to pokusili otočit, takže každý úřad, policejní stanice, soud atd. je jako firma, takže máme kolem sebe samé firmy, které se tváří, že mají státní moc. Přiznávají lidem peníze, dávají jim pokuty atd., Ale všechno je to jen iluze, nemá to žádný právní základ. Světelné síly se snaží přetavit tyto obchodní spory do nového právního systému, budují jeho základy, vytvářejí budoucí suverénně státní struktury.

Nyní třeba vše přebudovat, musíme se zamyslet, jak to udělat nejlépe, už nepotřebujeme Německou říši ani Polské království, to je minulost, máme čistý štít ao to jde, je to nový měnový systém, a když se to všechno udělá, bude konec všem ” milým “dopisem z finančního úřadu a tak dále. Děje se toho hodně a je to velmi vzrušující, ale zatím se to nemůže zveřejnit, dokud se to nedozvědí všichni důležití lidé. Na celém světě se bude muset uplatňovat vojenské právo, vše bude probíhat ve spolupráci
s cizinci, na právním základě, celý korunový svět. Každý, kdo se nenechá očkovat, bude propuštěn nebo odejde sám. A to sníží počet příslušníků temných sil na polovinu lidí.

.

Řeknou si – já ne, já nebudu součástí tohoto satanského systému a určitě se nenechám očkovat, abych o pár měsíců zemřel. Ostatní se zakousnou do hořkého jablka, dají se očkovat a většinou opravdu zemřou a celý temný systém bude bez personálu. A tak se temné síly odhalí aniž by se museli ukázat světlé síly. Ukáže se, kdo vede tuto satanskou agendu, kdo ji prosazuje a kdo je největším zločincem pro Zemi. Někteří mají možná okázalý úmysl očkovat děti ze strachu před hrozným virem, ale některé děti skutečně zemřou. Rodiče zjistí, že byli oklamáni, že jejich děti zemřely, a pak se budou ptát, kdo je za to odpovědný, a zjistí, že oni. A země a státy budou muset odpovědět. Zemřou miliony, ne-li miliardy lidí. Systémy se začnou pod tíhou toho všeho hroutit. Nové systémy budou stát na jiných základech. Satanský systém bude poražen a světlé síly se vůbec nebudou muset ukázat.

Plánem temných sil bylo namířit zbraň na Měsíc, sestřelit ho, tak jak se to stalo v minulosti, a nechat ho spadnout na Zemi, a tak úplně zničit Zemi a Měsíc. A tomu se podařilo zabránit. Temné síly měli zbraň, kterou mohly zničit celou galaxii, dokonce celý vesmír. I tomu se podařilo zabránit. Tma byla odstraněna. V průběhu 2-2,5 roku se temnota odstraní a vše prý bude pokračovat až do roku 2030, kdy budeme mít sílu začít budovat zcela novou budoucnost na Zemi. Mám informace, že život na Zemi se zcela změní, nic nebude jako předtím.

.

Každý člověk bude svobodný, se svou vlastní svobodnou vůlí, využívaje božskou energii. Nyní se odehrává poslední bitva. Je to nejvzrušivější stadium lidstva, kterému se nikdy nic nevyrovnalo. Můžeme oslavovat. Správní lidé musí být aktivní, musí porazit dezinformátorov temného světa, musí se sjednotit. Stále budou existovat psychické oběti. Dokonce i na internetu je 95 procent dezinformací a člověk musí přemýšlet, jak se v těchto lžích zorientovať.Musí hledat v tajných zdrojích, aby se dozvěděl hodně o levitaci, o lžích, o nacistech, o vesmírných lodích …

Naše duchovní cesta se zlepšuje. Už nebudeme otrávení, nebudeme mít v těle mikročipy, kterými nás lze zlikvidovat stisknutím tlačítka, budeme chráněni, nebudeme mít kolem sebe všechny negativní energie, radioaktivitu, mikrovlny, wlan, černou magii, dostaneme podporu z duchovního světa, vyšší dimenze, účinnost těchto zařízení bude zabezpečená. Jasně vidíme, co dokáže strach, který vyvolávají temné síly. Lidé se nechávají dobrovolně očkovat a jsou stále hrdí na to, jak dobře se jim daří. Toto je dezinformace, při které je nutná podpora, aby všechno zmizelo. Lidé to musí pochopit. Rozeznat, co je důležité, co mě pohání, co je správné, vyžaduje srdce a rozum. Poslouchejte intuici.

Lidé jsou nastavení tak, že ráno vstávají unavení, 8 hodin někde pracují a večer padají do postele, často mají druhou práci, aby vydělali pár eur. Toto je minulost, ta už nebude existovat. Budeme mít továrny, kde budou pracovat roboty, bude to život v blahobytu, bez strachu, bez neustálého boje o přežití, uvidíme návrat skrytých technologií, většina společnosti nebude pracovat pro bohaté 2%. Lidé budou stárnout pomalu, dosáhnou jinou dimenzi, budou žít zdravě 1000 let, nebudou muset strávit 15 let ve škole, aby se něco naučili atd. zdroj

Na Telegrame Romana Didulo a Q the Storm hovoria, že posledný dych Deep State sa musí odohrať, aby ľudia povstali – musí byť horšie, aby bolo lepšie. Andrew Bartzis pred rokmi povedal, že masové protesty prinesú veľké zmeny a Kim Goguenová vo svojom poslednom rozhovore hovorila v rovnakom duchu – leto v ohni …zdroj

Prezidenti, premiéri, aktivisti za ľudské práva, novinári a právnici na celom svete sa stali terčom útokov autoritárskych vlád, ktoré používajú hackerský softvér „Pegasus“ predávaný izraelskou sledovacou spoločnosťou. zdroj

Chaotické scény záplav v Európe. ?

Modlíme sa za obyvateľov Nemecka, Belgicka, Holandska, Luxemburska a Švajčiarska v tomto čase po bleskových záplavách na obrovskom území Európy. Modlíme sa za tých, ktorí zahynuli. zdroj


Na radaroch je loď s názvom Brittany (nie Britney, ale dobre), ktorá sa plaví okolo Afriky.
Biele klobúky používajú lode na komunikáciu.
Ever Given bol prenasledovaný Durhamom a v oblasti je dokonca Lovec.
Všetko je to teraz dosť smiešne.
Britney zničí Hollywood.

V príspevku na Britneyinom Instagrame, ktorý sa objavil včera večer, sa uvádza, že už nebude vystupovať, kým ju bude kontrolovať otec, že jej nebolo dovolené robiť vlastnú novú hudbu a že odhaľuje svoju sestru Jamie Lynn. Jamie Lynn v minulosti klamala o svojej účasti na opatrovníctve, odmietala a zatracovala hnutie Free Britney a využívala úspech svojej sestry, zatiaľ čo s Britney obchodovala, na podporu svojej vlastnej kariéry. Stále sa diskutuje o tom, či má Britney plnú kontrolu nad svojím účtom na Instagrame alebo nie. Jej priateľ Sam Asghari však krátko pred zverejnením tohto príspevku zverejnil video, na ktorom je Britney na svojom telefóne. Všimnite si odkaz na „lego“. zdroj

V Puerto de las Palmas kotví kontajnerová loď BRITTANY. (Palmy na Kanárskych ostrovoch). Volací znak CQEN3 zdroj

On the Boat
It’s how Don Jr spelt her name zdroj
Pivónia patrí medzi najdlhšie používané kvety vo východnej kultúre. Spolu s kvetom slivky je tradičným kvetinovým symbolom Číny, kde sa Paeonia suffruticosa nazýva 牡丹 (mǔdān). Je známa aj ako 富貴花 (fùguìhuā) „kvet bohatstva a cti“ alebo 花王 (huawang) „kráľ kvetov“ a používa sa symbolicky v čínskom umení. 33 V roku 1903 dynastia Čching vyhlásila pivóniu za národný kvet. V súčasnosti vláda Čínskej republiky na Taiwane určuje za národný kvet kvet slivky, zatiaľ čo vláda Čínskej ľudovej republiky nemá zákonom určený národný kvet. V roku 1994 bola pivonka po celonárodnom prieskume navrhnutá za národný kvet, ale Národné ľudové zhromaždenie tento výber neratifikovalo. V roku 2003 sa začalo ďalšie výberové konanie, ale dodnes sa žiadna voľba neuskutočnila.
Ako blízko sme boli k jeho strate?
Čo keby sa dostala dovnútra?
Čo ak by sa dostala (3+) sudcu(ov) KS?
Čo keby dostala 300+ sudcov?
Čo ak by v FBI, CIA, NSA, štátnej správe, DNI, WH, IRS, DHS, ICE, WHO, CDC, …….. zostali [+ pribudli ďalšie] nečestné elementy?
Čo ak naša armáda zostane finančne vyhladovaná?
Čo ak by zahraniční naďalej kontrolovali americkú politiku?
Čo keby naše hranice zostali otvorené?
Čo keby kľúče dostala Čína?
Čo ak ………?
Toto nie je o R a D.
Q
zdroj

Vyzerá to, že Britney nám zanechala stopu!
Adresa na konci príspevku znie :

5 Rue de Courbevoie
Nanterre, Francúzsko

Nedávno sa v tom istom meste pripravovalo obvinenie saudského princa z obchodovania s ľuďmi.

Vyšetrovanie obchodovania s ľuďmi sa začalo po tom, ako ženy, väčšinou z Filipín, podali v októbri 2019 sťažnosť na novodobé otroctvo, uviedla prokuratúra v predmestí mesta Nanterre.
Služobníčky boli naverbované v Saudskej Arábii a pracovali pre princa a jeho rodinu tam a vo Francúzsku, dodal zdroj blízky prípadu, ktorý si neželal byť menovaný. Zrejme utiekli počas cesty do Francúzska, uviedol.
K údajnému zneužívaniu došlo v rokoch 2008, 2013 a 2015 v byte na luxusnom predmestí Neuilly-sur-Seine západne od hlavného mesta. Prokurátori si pred niekoľkými týždňami vypočuli výpovede žien, ale princa zatiaľ nevypočuli, keďže sa momentálne nenachádza vo Francúzsku, uviedol zdroj. zdroj

(Bývalý/Trumpův) právní poradce Andrew Kloster uvádí, že (Britney/Spears) je důležitější, než si uvědomujete, a ona bude po vás
tvrdá (červená/pilulka). ?

Ve chvíli, kdy (Matt/Gaetz) a (Majorie/Taylor) pozvali (Britney), aby mluvila s kongresem, jsem si myslela, že by to mohlo být nejvíce katartické.
Když se zase začala objevovat ve zprávách,bylo to jasné, že to není jen tak. Vychovávala (obchod s lidmi) . A tak zřejmá realita, že je (otrokyní/průmyslu). Před ještě dvěma lety jsem měla velmi blízko k hudebním průmyslu, když chcete zjistit co se tam odehrává musíte vejít ale musíte znát přesnou míru kdy okamžitě odejít! Nic než (žumpa) a nemáte jinou možnost, když zůstanete než jít dál. Já byla maskér 24let v této branži, takže jsem měla klid ale měla jsem příležitost vidět, slyšet víc než dost! Vždy Jsem měla nejvyšší ochranu a nic se mě nedotýkalo a nikdo mi ani nikdy nic nenavrhoval. Byla jsem pro ně naštěstí jen perfektní maskér co umí naprosto vše ale mým postojem pochopili že dál jít nemůžou! Došlo mi, že Britney je součástí (plánu), když jsem před pár měsíci zaslechla pár frází v jejím dokumentu o (Netflixu) … ?
Viděla víc než dost…
? Myslím, že jí (Mel/Gibson) pomohl, když se zhroutila.?
Vzpomínám si, že pokaždé, když něco vyšlo (negativního) o (Georgi/Bushovi_mladším) a o ? (11.září) rozptylovala poruchou holení hlavy, (bojovala) s otcem svého syna, jako by ji používali kvůli její popularitě v té době. Jen Bůh ví, jaké je spojení s hlubokými (pedo) a (Hollyweirdos). Bude opravdu zajímavé slyšet její příběh…. ? Začala s (Disney) , takže to teď dává smysl. A mohu upřímně říci, že někdo, kdo byl (znásilněn), (obětí), (zbitý) dokola , (obtěžován) členem rodiny nebo sourozencem nebo strýcem, pochopí (devastaci) , kterou prošla. Její táta byl zaneprázdněn alkoholem , takže si myslím, že zpočátku to byla její máma, která (prodávala/Britney) a její sestru. Pak to převzal táta, když zbohatla.
Vzpomeňte si, co říkala, že se cítí jako (vězeň) , jako je (obchodování) s (dětmi) ?
Říká se že (pedoproducent) ?(Dan/Schneider) ze sitcomu Zoey 101, (zneužil) (Britney/Spears) mladší sestru Jamie Lynn, když jí bylo 16… ⚠️
Četla jsem už dávno že když je (odvezou) do nemocnice (UCLA), jsou pravděpodobně (mk-ultra/otroci) a jejich (programování) se rozpadá. Pamatujete , když se (Brittney) roztavila během doby holení hlavy, pořád se objevovala v (alter/egu) jako britská přízvuková dívka?
Tu hlavu si neoholila jen tak, byl to (protes) aby upoznila na svojí situaci a hlavně na své (dítě) , které ji tehdy odebrali, kdy už tehdy právě řešili že je nepříčetná, (alkoholička), (feťak) atd, jen aby ji (zdehonestovali), právě proto aby nemohla říct (pravdu) když toho měla všeho dost! Taktika (Cabal). Udělali to spoustě hvězdám co nechtěli (spolupracovat) a jak víme většina z nich je po („smrti“) ?….. No víme… Dost jich je ukryto pod ? (ochranou/svědků) a víme proč… Brzy je všechny uvidíme zdroj

22 – Globalni prediktor ochrance planety Zeme vysila 11 SIGNAL !!!

?

BRITNEY NEJLEPŠÍ PŘÍTEL O JEJÍM HROZNÉM ROKU 2007. Po 24 hodinách ji našli cizí lidé na ulici „Nebýt jejích dětí, byla by pravděpodobně mrtvá“. zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „Bild MENÜ SPORT NEWS SPORT LEUTE SPORT WISSENSCHAFT ANZEIGE NEWS POLITIK NEWS BESTER FREUND ÜBER HORROR-JAHR 2007 Britney wurde von Fremden auf der Straße gefunden“
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „ਕਕ f Tellen Twittern 19.07.2021 12:44 Uhr 117 Ein einstiger Teenie- Star kämpft sich zurück ins selbstbestimmte“

Fotka z roku 1985, ukazuje podporu Ďalekého východu pre neutralizáciu tunelov.

Bolo to naozaj dobré čítanie. Začíname vidieť mäkké odhalenia o histórii tunelov alias D.U.M.B.S. „Po objavení druhého tunela armáda zriadila tím pre neutralizáciu tunelov (TNT), ktorému FED pomáhal prostredníctvom technickej a logistickej podpory.“ zdroj

Rakúsko zasiahli obrovské záplavy!
Ulicami sa valia prudké prúdy, ktoré hrozia ďalšou katastrofou podobnou prívalovým dažďom a spúšťou v Nemecku a Belgicku.
Ľudí, autá a malé budovy odniesli rieky, keď sa vyliali z brehov. Najväčšia škoda bola spôsobená v Salzburgu a Tirolsku (pri hraniciach s Talianskom). Zatiaľ neboli hlásené žiadne obete. zdroj

@GEORGENEWS rozhovory dnes večer!! ?⚡️

  • B spears = kľúč
  • Saudi v správach už čoskoro (veľa hovoril Q)
  • Vojenské nadšenie pre Trumpa
  • NCSWIC
  • WWG1WGA!!!
Niekoľko obrnených vozidiel OSN za farmaceutickou budovou… ??
Umiestnenie: 440 Garyray Dr North York, ON M9L 1P7 Kanada ??
?John McAfee Death Switch⬇️
?Odpočet: 4,5 dňa?
„Keď vody ustupujú, korytá riek sa odhaľujú.“
SledujteVodu?
Konečne pribil môj priateľ pre screenshot príspevok o tom, čo sa deje s živou Whitehouse Feed za posledné 2 týždne.
Videl som video, z ktorého bol screenshot urobený.
Na videu boli aj reflektory, ktoré skenovali prednú časť Bieleho domu.

Švajčiarsko ??

Ženeva je sídlom #CIA #CERN #UN #WHO
Preto boli Ženeva a Valais najprv obsadené a zapečatené / prvá blokáda.
Cabala tam chcela uniknúť cez portál.
Teraz o tuneloch
Poslal si mi mapu s veľkým tunelom…
Murtenovo jazero / kempingový poplach 4. stupňa z 5. Elektrina bola teraz vypnutá.

POZOR NA VODU

Tunely sa zaplavujú… záplavy prichádzajú zdroj

Dve priehrady vo vnútornom Mongolsku v Číne sa zrútili po silnom daždi, čo poukazuje na bezpečnostné riziká, ktoré predstavuje starnúca a rozpadajúca sa infraštruktúra v niektorých častiach Číny. zdroj

Moskva od pondelka zruší QR kódy COVID. Ruské hlavné mesto od 19. júla upustí od povinného používania QR kódov pri vstupe do reštaurácií a barov. Moskovský primátor poďakoval podnikateľom za rešpektovanie opatrení počas ich platnosti a uviedol, že je čas pozerať sa dopredu napriek tomu, že mesto je stále „rizikovou zónou“. zdroj

V Kyjeve práve teraz zaplavilo niekoľko staníc metra – hlavné mesto Ukrajiny zasiahol uragán. videá

?
EO 13848 sa musí použiť do 10. septembra 2021. Dokonale zapadá do 20-ročného výročia 11. septembra a využitie symbolického dňa cabaly proti nim by bolo veľmi vhodným zakončením.

Číslo 20 v Biblii symbolizuje cykly úplnosti. Nie je až také rozšírené, ale často sa spája s dokonalým obdobím čakania, práce alebo utrpenia, ktoré sa prirovnáva k skúške a odmene. Jakub čakal 20 rokov, aby získal svoje ženy a majetok a aby sa oslobodil od svojho svokra. zdroj

Výkonný príkaz 13848. Dňa 12. septembra 2018 vydal prezident Spojených štátov amerických na základe zákona IEEPA a ďalších právomocí výkonný príkaz 13848 „Blokácia majetku osôb zapojených do závažného porušovania ľudských práv alebo korupcie“.
zdroj

?

Minulý mesiac som dal veľa VAROVANÍ, že HAARP sa používa na vytvorenie chaosu na júl.>>> Teraz pol bilióna škody v Európe, Domy, mestá, dediny, autá zničené. Počty mŕtvych sa každým dňom zvyšujú. Úniky, výpadky elektriny, škody na cestách. Mimoriadne situácie v jednotlivých štátoch. Dodávateľský reťazec potravín, distribúcia tovaru vlakmi. Kamióny, nafta sa zastavila v mnohých oblastiach cez Európu, stredný východ. Škody sú stále citeľné, pretože voda ustupuje a búrky sa stále presúvajú na východ, pričom na západe sa pripravujú ďalšie búrky. Mnoho rodín na celom svete je uväznených v opustených a vidieckych oblastiach po celom národe bez ľahkého prístupu k NÚDZOVEJ pomoci!
Mnohí ANONI veria, že tieto záplavy ničia len systémy TUNELOV. To je však veľká nepravda!! Tieto meteorologické zbrane používa na vyvolanie CHAOSU DS CABAL. prostredníctvom nich Svetová>>ZMENA KLÍMY<

Roztptýlenia z ODHALENIA COVID-19, úmrtia na vakcíny, zakrývanie volieb v USA. atď atď atď

PRIPRAVTE SA NA >TSUNAMI<[DS]Ops zdroj

Schwarzwald ??
19.7.21
Nad Čiernym lesom AWACS NATO01 otáča svoju osmičku.
Zaujímavé je aj poľské lietadlo, ktoré mu skrížilo cestu. Vykonáva paralelný let, aká to náhoda!“ ❗️
Táto oblasť je dobre známa strašnými poľovačkami cabaly. Rothschild Mason bol horúcim miestom týchto večierkov, na ktorých cabala lovila znásilnené a zabité deti v lese. Clintonovci tam boli aj VIP hosťami
Tiež oblasť D.U.M.B.S a tunely. Zemetrasenia a záplavy sa očakávajú čoskoro zdroj

Rodiny. Deti. Zvieratá zabíjané pri záplavách po celom svete..
Milióny ľudí zomreli na biologickú zbraň COVID 19..
Státisíce mŕtvych z vakcín. Státisíce mŕtvych na následky samovrážd po celom svete počas lockdownu/.

NEZABÚDAJTE, ŽE SA NACHÁDZATE VO VOJNE, AKÚ STE EŠTE NIKDY NEZAŽILI A NEZAŽIJETE!!!…

Väčšine ANONOV ešte nezomrela rodina pri potope. Straty majetku pri POVODNI…
Rodinní priatelia zomreli na biologické zbrane>> Covid-19, VAKCÍNY<<

_Väčšina ľudí nechápe, že aj RASTLINY boli napadnuté vírusom v podobe zbrane. Stromy a rastliny (potraviny) umierajú…

Nasledujúce týždne budú šokovať SVET….
Ďalšie záplavy
Devastácia>>
Vracajú sa lockdowny
Nedostatok potravín
Nedostatok plynu

Kybernetický útok <<
NA POKRAJI VOJNY RUSKO. ČÍNA. USA TCHAJVAN [M.E.]

SVETOVÉ VZBURY!!!!!!!

LETO V ? OHNI

Modli sa, aby [sa im] nepodarilo vyvolať udalosť FF Tsunami<< +myslite, že POOL vám dal náznaky

//TEÓRIA HRY

Niekedy nemôžete verejnosti POVEDAŤ pravdu.

MUSÍTE IM JU UKÁZAŤ.

LEN VTEDY ĽUDIA NÁJDU VÔĽU ZMENIŤ SA.

Ťažké pravdy.

Q

>

Všetci by ste sa mali pripraviť. Boli ste mnohokrát varovaní
⬇️

Civilizácia _ udalosť blízka smrti

DEEP STATE HRAJÚ SVOJE POSLEDNÉ KARTY!!!…. Karty bolesti<<< zdroj

Stalo se přesně to, co jsme v posledních týdnech pozorovali všude… Nejprve s časovým odstupem v USA, Číně a od DDay v Evropě. Je to jako jedna fronta, ne dvě, které se přesunuly z Francie a Polska.
Blitzkrieg a DDay – Normandie. Synchronní s 2. světovou válkou
Přesně taková znamení jsme dostali i z Ameriky. Důsledky a následky jsou vždy stejné nebo velmi podobné.
skenovací lety, pozorování armády včetně parašutistů skákajících po stovkách.
pozorování mraků, podivných blesků a paranormální aktivity.
3.anomálie počasí, zemětřesení a zvuky hromu, střelby nebo detonací.
potvrzení od whistleblowerů, očitých a ušních svědků, My jsme média.
potvrzení na duchovní, božské úrovni.
Kdybyste si vzali červenou nit na mapu, mohli byste vidět posun fronty a zároveň označit jednotlivé fáze války. Krásná animácie. zdroj
Nasla jsem, prelozila a napsala bych to taky tak ?
Odpusťte mi, ale už mě nebaví neustále ujišťovat nějaké pochybovače. UDĚLEJTE SI SAMI RESEARCH, všechny aktuální události, volně dostupné důkazy a v neposlední řadě pouzijte intuici, kterou byste měli trénovat a hlavně BŮH vám ukáže VŠECHNO – kdo se stále nechává znejistit nebo pochybuje o tom, co říkáme, ten si prostě neudělal domácí úkoly a já jsem – promiňte mi to: – ta, co bezi se lvy a ne ta, co pase ovce!
Důkazy už zdaleka nepotřebujeme.
Máte víc, než si myslíte. zdroj
Jsem geolog. Mám magisterský titul v oboru hydrologie a inženýrské geologie. Proč to říkám? Protože teď je to také o mé specializaci. A strach, který nechteji, aby jsme ztratili.
Abych mohla přesněji posoudit současnou situaci, musela bych mít mnohem více informací, takže se zdržuji a chci jen poznamenat svůj dojem. Právě teď se cítím trochu jako mladý lékař, který ke C. nic neříká. Když lidé umírají, nemůžete nic říct. To se nedělá.
Vypočítala jsem modely srážek na několik let. Dimenzovala jsem zadržovací nádrže a přehrady. Také jsem plánovala přehrady. Provedla jsem asi 10 000 čerpacích zkoušek k určení hydraulické vodivosti podloží. Je úžasné, jaké pumpy uz existuji ……
Celé léto teď prší. A ted přetece několik přehrad za jednu noc? Bez přijetí protiopatření? ? Dělate si legraci? zdroj
?? Hmmmm, zajimava situace v Nemecku. Jak uz jsem nekolikrat psala, je potreba se taky informovat co se tam deje. CR je „kolonii“ Nemecka a jejich noticky k nam vzdy dojdou – jak uz jsem vam nespocetnekrat dokazala. Proc se cim dal vice objevuji zpravy, ze armada, policie, hasici maji prikaz nezasahovat nebo na ten prikaz cekaji???? ?? Pravdepodobne se chce obyvatelum ukazat, ze na politiky nemohou spolehat……..probudi se tim dalsi mnozstvi lidi? Tady jedna vyzva, kterou jsem prelozila ?
?? Rád bych nyní využil těchto informací k řešení něčeho, co ve mně kvasí už 2-3 dny.
Co je s vámi, řiťolezci, ať už policejními, hasičskými, THW atd., špatně?
Jak dlouho budete poslouchat příkazy politických loutek?
Copak si neuvědomujete, že jdete ke dnu s nimi?
Je neuvěřitelné, co děláte.
Jsme ve válce. Copak si to neuvědomujete?
Pokud teď není čas přijímat rozkazy shora, tak kdy?
Co ještě musí přijít, než si to uvědomíte?
Vyzývání VŠECH oficiálních orgánů a podpůrných služeb:
Odhoďte to hanebné, poslušné chování a udělejte jednou správnou věc. A sice skutečnou službu lidstvu. Konečně následujte své srdce.
Nebo chcete, aby proti vám byl celý národ? Kde je sakra vaše čest?
?? Nürburgring včera odpoledne všichni čekají na prikaz k akci, neuveritelne!!! (viz. obr.) zdroj
400 000 DĚTÍ ZACHRÁNĚNÝCH Z TUNELŮ PO CELÉM SVĚTĚ
———————————————————————
(Vojenská aliance)
Do první linie vstupuje letka pro detekci a průzkum nekonvenčních zbraní.
Vybaveno technologií 4D.
Za nimi následují odstřelovači a odstřelovači s přesným zaměřováním. Bojují s nelidskými entitami, v této druhé linii je mnoho lidských obětí.
Ve třetí linii přicházejí hledači a zachránci dětí a bezbranných bytostí, včetně zdravotníků a vycvičených psů.
Práce je zde velmi těžká a mnozí vojáci se nemohou dívat na bolest a podmínky, v nichž se děti a bezmocné bytosti nacházejí.
Pracovníci čtvrté linie přenášejí zachráněné živé bytosti na povrch, z nichž mnohé se teleportaci nebrání.
Pátou skupinou jsou čističi, kteří rozkládají veškerý nebezpečný biologický materiál, aby se nedostal na povrch, a neutralizují viry, jako je „x“, „the cure“ a „morguelo“, a pak vše spálí.
V šesté linii dorazí těsnící jednotky, naplní tunely pěnou, podzemní vodou nebo sopečnou lávou a odpálí vchody do tunelů stlačenými jadernými bombami, což na povrchu způsobí zemětřesení o síle 4,8 až 5,8 stupně.
Sedmá linie: průzkum vojáků, ekologické hodnocení a dohled nad dokončenými aliančními misemi.
Jedná se pouze o práci v tunelu a záchranu dětí….
DUMBS (města, genetické laboratoře, časové experimenty, hybridizace atd.) jsou hlubší a jen málo vojáků se jim postaví, takže zde nastupují spojení vojáci Aliance a Galaktické federace.
V DUMBS Galaktická federace zatkla a deportovala z galaxie celé nelidské vrchní velení a převzala nad ním kontrolu. zdroj

Milan Lasica skolaboval na javisku a priamo z neho opustil divadelný aj náš svet. „Vakcinovaný som, žiadne vedľajšie účinky to nemá,“ žartoval pár minút pred tým

Na obrázku môže byť 3 ľudia a text, v ktorom sa píše „ČERNY VÍKEND PRO KULTURU ISLAVNE: HROZNÉ PROBUZENİ, TRI ZPÉVÁCI MRTVI“
? Zlute Q ‼️ zdroj
Na obrázku môže byť text
? V srpnu 2019 vysla zprava, ze cast akcii nakladatelstvi Axel Springer odkoupil financni investor KKR. Pry je to dobry pritel Trumpa. Pod toto nakladatelstvi spada mimo jine i BILD.de – nemecky bulvar podobny jako nas BLESK. Od te doby jsem zacala pozorovat zmeny ve zpravodajstvi…..a kdyz se objevily zlute titulky a ramecky bylo mi jasne odkud vitr vane ? (zluta barva ? Kju). Toto zvyrazneni je jen na online titulni strance. Po rozklepnuti odkazu na clanek se uz zluta neobjevuje, ale opet jsem odpozorovala, ze je nekdy dulezite datum zverejneni zpravy (nejdulezitejsi cas 17:17). V nekterych clancich se najde i mnoho dalsich informaci, pokud umite cist mezi rady ?‍♀️
? Velke BQQM bylo zhruba na jare tohoto roku, kdy uz i nas Blesk zacal pouzivat zlutou barvu k zvyraznovani!!!! Proto tady davam tolik zprav z Nemecka a porad pisu, ze jedeme jejich noticky. Kdyz vime, co se odehrava tam, vime co muzeme ocekavat u nas. A Blesk mi to opet potvrdil. ?
? Proc BULVAR????? K lidem se musi dostavat pravdive informace, musi se jim to ale servirovat pomalu. Pri rychlem odhaleni by to nekteri neunesli, zesileli by, rekli by: lhali nam pred tim a lzou nam opet………..Bulvar cte spolecenska vrstva, ktera se zajimaja predevsim o drby…….info se dostane i k tem, co sedi na sedacce s lahvacem a sleduji fotbal. ?
? Nejsem novinar ? jen jsem pozorovala: Je dulezity titulek clanku (pripadne barva). Nekdy je dulezity cas zverejneni. Hodne dulezita jsou ilustracni fota, ktera nejsou vybirana nahodne!!!! Fotem muzete politika dehonestovat nebo naopak postavit do lepsiho svetla. Dale ? „Spotlight“ ? jak casto se upozornuje na nejakou osobu, udalost. Tzv. se na tu osobu „sviti“, aby byla zviditelnena. To se v posledni dobe stava u Diany, M.J., JFKjr, Britney a dalsich. Zamer je ten, aby si je lidi ozivili v pameti a snizil se sok, kdyz se ukaze, ze ziji. V pripade Britney je to priprava na to, co vse prozradi…….. zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-19-07-2021/