— ISS — Mezinárodní plavecká stanice — IMG_6739

— NASA a další vesmírné agentury falešné ISS a výstupy do vesmíru pomocí modelu ISS pod obřím bazénem, ​​CGI a mediální propagandy. — Elon Musk dokonce jednou řekl: “Můžete říct, že je to skutečné, protože to vypadá tak falešně.” —

Očkovaný mají teď rádi umění v jakýkoliv podobě, a neočkovaný na takový kokotiny nekoukají. Takže pokud do toho nezasáhnou Bílý Klobouky?, obraz zničen nebude.?

IMG_6741

?? “”Opilá Pelosiová slibuje fyzický útok na Trumpa. Na dosud neviděných záběrech ze 6. ledna bývalému prezidentovi pohrozila, že ho udeří pěstím.

Pelosiová na 6. leden říká: „Doufám, že přijde, a jdu mu dát pěstí“. 

Patrioti byli vymazáni z internetu, uvězněni a donuceni mlčet za to, že říkali a dělali méně. Dnešní titulky říkají, že prezident Trump bude předvolán, aby svědčil o své roli v 6J.””

….

11. září, satanistický rituál.

“”Děti opakují slova „Musí ukrást peníze“ tak, jak tam Bush jen sedí a dívá se kolem sebe, tak zlověstné””https://youtu.be/Rg5NvKpJfKE

Obrazy z míst, která nikdy nebyla propojena, lidé se nikdy neviděli ani spolu nekomunikovali.

Jedná se o 3 různé kontinenty v době, kdy lidé nebyli schopni cestovat na takové vzdálenosti: Afrika – Jižní Amerika – Nový Zéland.

Space Perspective odhalila design kapsle pro turistické lety do vesmíru. Kapsle vystoupá do stratosféry (výška až 30 km) v balónu. Let trvá asi šest hodin.

Letadlo pojme devět lidí — pilota a osm cestujících. Podle očekávání společnosti se první lety uskuteční v roce 2024.

Space Perspective již prodalo 900 vstupenek za 125 000 dolarů za kus.

Atacama Giant nebo Gigante de Tarapacá, jak je známo místně. Tento obří geoglyf byl vytvořen kolem roku 800 n. l. a mnozí věří, že je nejstarším zobrazením „nebeského boha“.

?Archeologové na místě vykopávek v Dunedinu na Novém Zélandu objevili zkamenělé pozůstatky okřídlených lidí

Další kopání Dr. Meyera a jeho týmu přineslo ještě úžasnější objevy. Po 30 dnech vykopávek bylo nalezeno přes 250 okřídlených tvorů.

“Nemohl jsem uvěřit tomu, co jsem viděl,” řekl doktor Meyer. “Jedna po druhé se tyto fosilie stále objevovaly z hlíny.” Přivedlo mě to k myšlence, že zde kdysi žila celá civilizace okřídlených lidí

Dr. Meyer a jeho tým provedli testy na zkamenělých pozůstatcích a došli k závěru, že okřídlení lidé byli nomádští lidé, kteří se po Zemi potulovali v masových skupinách nebo hejnech.

“Tito okřídlení lidé byli civilizovaní lidé,” řekl Dr. Meyer. Používali nástroje a stavěli domy. Možná si dokonce vyvinuli svůj vlastní jazyk.

Přidej se k nám teď

Kanál: https://t.me/TartariaHistoryChannel

Chystaný zákon proti dezinformacím nabírá konkrétní kontury. Jeho aktuální verze podle ministerstva vnitra počítá s vypínáním takových webů, jejichž obsah je ohrožením národní bezpečnosti státu. Typicky jde o stránky šířící proruskou propagandu. Za neuposlechnutí by hrozila až statisícová pokuta.

https://www.novinky.cz/clanek/domaci-dezinformacni-weby-maji-namale-40411475#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=5&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-vypadky-starlinku-prekazily-ukrajincum-postup-musk-uz-jim-ho-nechce-platit-40411611?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Na Korejském poloostrově dochází k eskalaci.

Podle tiskové agentury Yonhap vypálila Severní Korea 14. října (místního času) 170 dělostřeleckých granátů do “nárazníkové zóny” na hranici s Jižní Koreou.

IMG_6754

?? Zástupce Minnesoty omylem pronesla pravdu nahlas!

(D) Angie Craig: “Nikdy se nepřestanu zastávat Big Pharma a stát proti svým voličům!”

PayPal údajně nabízí držitelům účtů 15 dolarů, aby jim zabránil v uzavření jejich účtů poté, co platforma hanebně pohrozila, že jim ukradne peníze, pokud vyjádří „nesprávný“ názor.

IMG_6757

Tucker Carlson reaguje na Zelenského požadující více peněz

„Nějaký namyšlený cizinec v tričku požadující peníze na své ‚kritické ekonomické potřeby‘. Máme také kritické ekonomické potřeby, kámo. Kdo jsi troll?
IMG_6758

?? PCR test nových bot v Číně.

IMG_6759

??⚡Francouzská policie použila na protestující školáky slzný plyn a plastové projektily

11. října policie násilně potlačila protest středoškolských studentů ve škole Lycee Joliot curie v Nanterre a zatkla 14 studentů.

https://t.me/QMartinCornel/8302