Všichni jsme toho v poslední době hodně přežili. Nedávno byla zavražděna CirstenW, patriotka. Ve zprávách se uvádělo, že měla covid. Můžete vidět znaky toho, že Deep state chce prosadit narativ a lež, že antivacheři by se mýlili a „zemřeli by na covid, kdyby se nedali očkovat“. Byla známá tím, že informovala lidi o tomto hnutí, stejně jako to dělám já a několik dalších patriotů. Ať jste ji měli rádi nebo ne, ztratili jsme dalšího Patriota.

Denník Daily Beast uviedol, že Weldonová byla “propagátorkou QAnon, která vyzývala své stoupence i cizince, které utrácela na ulici, aby si nedali vakcínu COVID”, a jako příčinu její smrti uvedl COVID-19. Byla na akci v Los Angeles a její hotelový pokoj byl postříkán aerosolem, který měl v sobě virus nebo něco podobného, ​​což jí způsobilo zápal plic nebo podobné příznaky chřipky. Její kamarádka ji přivezla do nemocnice a zkrátka ji zabili.

Už před lety jsem uvedl, že chtějí používat vakcíny se smrtícím virem, který vás zabije do deseti let. Když byl prezidentem Trump, očkování nebylo tak škodlivé, jak se stalo o několik měsíců později, když to převzal falešný Biden. Farmaceutické společnosti začaly poslouchat pokyny čínské cabaly, která ovládala „Bidenovu show“.

Lidé se stále ptají, proč prezident Trump stále doporučuje tuto injekci. Vyjasněme si to: nevěří v očkovací látky, je antivaxer. Při jeho doporučení očkování hrají roli tyto důvody:

-šachová hra; z jakéhokoliv důvodu v daném momentě odvrátit pozornost od jednání.

-vydírání

-Bílé klobouky nutí Trumpa mluvit a dělat věci, které nejsou mezi vlastenci populární. To způsobuje, že si Trumpa méně idealizují. Musíme méně hledat vůdcovství mimo sebe a raději ho nechat vzejít zevnitř. Důvěřují, že Patrioti jsou bdělí a vědí, že mohou říci „ne“ vůdci a úderce.

-Byli jsme svědky antivaxerských Patriotů, kteří za své postoje zaplatili životem. Trump používá projekt Lookingglass jako nástroj, aby viděl do budoucnosti. Protiútoky ze strany Deep state mohou být obrovské, když se odhalí jejich schémata zejména v lékařském průmyslu.

Ruské a spojenecké mírové jednotky proudí do Kazachstánu již třetí den, protože prezident Kazašska nařídil pořádkovým silám střílet na teroristy bez varování; „Bandité musí být zničeni, a to co nejrychleji“. Kazašsko bylo sídlem iluminátů/Hlubokého státu a vlastenci si zemi vzali zpět.

Kazašská policie a vojska v současnosti čistí město Almaty, které bylo nejvíce postiženo rabováním a násilím. Zločinecké živly se během letošních nepokojů zmocnily obrovského množství střelných zbraní. Dosud bylo zatčeno 4 000 lidí.

Národní garda je ve stavu vysoké pohotovosti ve 30 státech, podle toho, co uvedli někteří zasvěcení. Zaznamenali jsme je v nemocnicích. Například v Arkansasu byla Národní garda mobilizována na více místech v nemocnicích, aby pomohla při testování COVID. Ve skutečnosti jde o přítomnost. Připravují lidi na válečný stav.

Jsme svědky toho, jak se světové události rozhořívají do možného stavu nouze, například Ruská invaze a raketový útok na S. Koreu. Vzpomínali jsme, že se odehraje nějaká mimořádná událost, aby se spustil EBS.

Bude uvolněn nový internet s nejmodernějším bezpečnostním systémem. Kvantový internet je také formou vědomí. Umělá inteligence bude snazší odhalovat škodlivé aktivity na internetu včetně zločineckých sítí.

Válka byla dlouhá a ještě neskončila, ale vidíme náznaky, že alespoň některé aspekty končí. Plán je důkladný, cesta náročná, ale neúspěch nepřichází v úvahu a kvůli mnoha nášlapným minám musíme postupovat opatrně.

Domácí jsou neklidní, ale jen blázni spěchají. Bez ohledu na chaos a paniku musíme zachovat klid, chránit se, jak jen lze, a vyzařovat sebedůvěru a pozitivitu.

Nyní vidíme mnohem více výsledků než ještě před měsícem, takže to pomáhá živit oheň svobody, ale mnozí jsou toho názoru, že pokud v nejbližším týdnu neuvidíme průlom na veřejnost, něco se muselo pokazit.

Přítomnost Národní gardy byla zaznamenána před nemocnicemi iv nich. V ulicích jsou přibližně od Vánoc, když jsme o tom informovali. Její přítomnost má za cíl připravit lidi na válečný stav nebo něco podobného.

Je to z velké části informační válka a my jsme se smířili s tím, že údaje zneužité a překroucené do lží a propagandy mohou být stejně smrtící jako bomba. Za ta léta jsme se poučili a už nenaletíme na triky tak často jako na začátku.


V týchto štátoch je aktivovaná Národná garda:

Alaska

Arizona

Arkansas

Connecticut

Colorado

Delaware

Georgia

Iowa

Kentucky

Louisiana

Maine

Maryland

Massachusetts

Michigan

Minnesota

Missouri

New Hampshire

New York

New Jersey

Ohio

Oregon

Pennsylvania

Rhode Island

South Carolina

Tennessee

Texas

Virginia

Washington

West Virginia

Wisconsin zdroj

Blíží se úplný kolaps systému. Potom se někteří lidé budou snažit pokračovat ve svých životech, ale život už nebude stejný.

Všechno se změní… soudy, školy atd..

S. Korea raketový útok, Rusko válečná invaze; to vše je divadlo.

Už také nejsme pod kontrolou britské monarchie. Rothschildové, Rockefellerovi, iluminátská pyramida, Bushova a Clintonova dynastie jsou rozpuštěny. zdroj

Den začíná silným zemětřesením!
V uplynulých hodinách došlo k několika zemětřesením v oblasti Řecka, Turecka, Kypru a Egypta.
Jak je vidět na mapě, nejsilnější zemětřesení udeřilo východně od Kypru a mělo sílu 6,6 stupně.
Další s magnitudou 5,7 udeřil severně od Kréty a následovaly menší otřesy v pevninském Řecku a Turecku.

Je velmi zarážející, že ke dvěma takzvaným „falešným zemětřesením“ došlo přímo ve městě Káhira. O hloubce ani síle těchto otřesů nejsou k dispozici žádné informace. Stalo se to dnes v noci v egyptském hlavním městě v rozmezí asi 45 minut!
Kde jinde je letadlová loď? Správně….. na Kypru! zdroj

NABÍZELI DÍVKU (12) K SEXU! OBVINĚNÍ PROTI MANAŽEROVI (35)!
Policie rozbila pedofilní gang na „markt.de“ zdroj

? Tádžický mírový kontingent převzal ostrahu další elektrárny v Almaty.
Během nepokojů a rabování spali dělníci v elektrárně, dílnách a skladech a báli se jít domů.
Tádžičtí příslušníci mírových sil vzpomínají na dobu, kdy kazašské mírové síly pomáhaly jejich zemi, a považují si za čest, že jim to mohou oplatit.
Murado
? Ruské mírové jednotky posílily na žádost Kazachstánu klíčové telekomunikační centrum v Almaty.
Jedná se o mimořádně významné místo, které je přísně střeženo. Místní obyvatelé a dělníci, kteří se obávali dalších násilností, jsou spokojeni – a přinášejí vojákům jídlo a pití.
Murado zdroj

?? Včera večer vedle premiérova domu. Velké protesty za svobodu léčení v Izraeli. Lidé v Izraeli odmítají být otroky vakcín! zdroj

VELKÉ ⚠️ Ukrajina je připravena přijmout nezbytná rozhodnutí k ukončení války ve východním Donbasu na novém summitu lídrů Ukrajiny, Ruska, Francie a Německa, uvedl v úterý ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. „Je čas dohodnout se na ukončení konfliktu a my jsme připraveni k přijetí nezbytných rozhodnutí během nového summitu vedoucích představitelů čtyř zemí,“ uvedl Zelenskyj v prohlášení. zdroj

Čekáme na pád Matrixu, ale ten se nám hroutí před očima. Nový světový řád, pokrevní elita, moc vlád je již v zákulisí demontována, a to prostřednictvím mnoha operací, tajné společnosti, probuzení, tíhy vlastní neudržitelné tyranie…..Jsme svědky toho, jak se poslední zbytky umírající diktatury zoufale drží u moci tím, že rozpoutají náhlou skrytou válku a vrhnou na lidstvo všechno, včetně kolektivního kyble chaosu, aby přežily Velké probuzení, na které již nejsou naladěny jejich frekvence. zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „BERGISCH GLADBACH vor 3 Stunden Kindesmisshandlung Schwerer Kindesmissbrauch aufgedeckt: 65 Kinder befreit- jüngstes war drei Monate alt Die Polizei-Ermittlungsgruppe "Berg" hat in den vergangenen beiden Jahren 65 Kinder befreit und 439 Tatverdächtige identifiziert. Selbst erfahrenste Ermittler sind über den Fall tief erschüttert. Das jüngste vergewaltigte Kind soll nur drei Monate alt gewesen sein.“
Z BERGISCH GLADBACH pochazi znama modelka Heidi Klum a jeji otec ?
BERGISCH GLADBACH
Zneužívání dětí
Nejmladší oběti jsou tři měsíce – 65 zneužitých dětí osvobozeno: „Podezřelí ze všech společenských vrstev
Policejní vyšetřovací skupina „Berg“ osvobodila za poslední dva roky 65 dětí. I ti nejzkušenější vyšetřovatelé jsou případem hluboce otřeseni. „Máme podezřelé ze všech společenských vrstev,“ řekl vedoucí oddělení. zdroj
????????????
Podle místních zpráv byly na silnicích v Chabarovském kraji několik dní po sobě spatřeny kolony ruské vojenské techniky směřující na západ.
Obyvatelé si stěžují na dopravní zácpy způsobené vojenskými konvoji. zdroj

Dnes sme sa dozvedeli, že náš mobilný účet v AT&T bol zrušený. Normálne stojí asi 150 dolárov mesačne a dostali sme oznámenie, že na účte sa neúčtujú poplatky – ale obaja máme stále mobilné služby. Manžel zavolal, aby zistil, čo je to za zmätočný príkaz, a nechal si to potvrdiť. Náhoda? zdroj

Mladí vojaci >ARMY< budú bojovať proti „skúseným bojovníkom za slobodu“ v dvoch desiatkach okresov Severnej Karolíny v rámci dvojtýždňového „partizánskeho cvičenia“, v ktorom sa pokúsia zvrhnúť

‚ NELEGITÍMNA VLÁDA<

Kandidáti > špeciálnych síl sa zúčastnia na dvojtýždňovom cvičení Robin Sage, v ktorom budú nacvičovať zvrhnutie nelegitímnej vlády

Robin Sage umiestni vojakov do „politicky nestabilnej“ fiktívnej krajiny a použije „nekonvenčnú partizánsku vojnu“ na porazenie „početne silnejšieho nepriateľa
Vojaci budú počas cvičenia, ktoré slúži ako záverečná skúška špeciálnych jednotiek, čeliť skúseným príslušníkom armády a špeciálne vycvičeným civilistom
Niektorí občania sa však obávajú, že cvičenie povzbudzuje vojakov, aby sa zameriavali na civilistov
Novinky o cvičení prichádzajú v USA v napätom období, len päť dní po tom, ako krajina oslávila prvé výročie nepokojov v Kapitole
Nasleduje to aj po tom, ako ministerstvo spravodlivosti vytvorilo novú jednotku pre „domáci terorizmus“, keďže krajina podľa úradov čelí „zvýšenej hrozbe zo strany domácich násilných extrémistov“. zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Gold Telegraph @GoldTelegraph_ 34m BREAKING NEWS: ONE OF UNITED STATES LARGEST STUDENT-LOAN PROCESSORS WILL CANCEL THE DEBT OF 66,000 BORROWERS, TOTALING $1.7 BILLION. 15 bet the United States wishes they could cancel the national debt as well. 60 வ்Sகpp 192 Gold Telegraph @GoldTelegraph Source: NAVIENT wsj.com Student Loan Processor Navient to Cancel $1.7 Billion of Debts Navient, one of the nation' largest student-loan processors, will cancel the debt of 66,000 borrowers, totaling $1.7 billion, in an agreement with 40 state.. 7:32 PM Jan 13, 2022 Twitter Web App“
? 1️⃣7️⃣ ?
Jeden z největších zpracovatelů studentských půjček ve Spojených státech odpustí dluh ve výši 1,7 miliardy dolarů 66 000 dlužníků. zdroj

12.01.22 Zemětřesení ve Švýcarsku ?? VYČIŠTĚNÍ PODZEMÍ; CERN – ŽENEVA, LINKA ŘÍM – AMSTERDAM zdroj

Žaloba, kterou Virginia Giuffreová podává na prince Andrew, nabývá rozměrů tsunami. Pro ty, kteří neznají pozadí: Virginia Giuffreová je jednou z nezletilých obětí, které Andrew zneužíval. Agenti Mossadu Ghislaine Maxwellová a Jeffrey Epstein obchodovali s ní a dalšími mladými dívkami, které byly součástí celosvětového pedofilního kruhu řízeného Mossadem. Andrew údajně usiluje o mimosoudní vyrovnání s Giuffrem, aby se vyhnul ostudě a image katastrofě, kterou by přineslo obvinění v New Yorku. Pokud Giuffreová dohodu odmítne, což má zřejmě v úmyslu, její právník předvolá členy britské královské rodiny. Manželé Windsorovi budou zapleteni do soudního procesu kvůli celosvětovému pedofilnímu spolku. Svět se dozví, že mocní lidé ve vyšších patrech globalistických kultů jsou závislí na pedofilii. Vše probíhá přesně tak, jak Q oznámil na své stránce. Svět se brzy na vlastní oči přesvědčí, že za obchodováním s dětmi po celém světě stojí moc Nového světového řádu. (RT) zdroj

Co se stalo s oblastí medicíny a léčitelství? Ve velkém se to ztratilo. Je načase vynést na světlo světa holistické léčení – PRAVÉ léčení -, které podpoří lidské tělo a ducha, místo aby je rozbíjelo.

Kolik se myslí na bezpečnost, praktičnost, zdravý rozum, pohodlí nebo respekt? Zdá se, že málo nebo vůbec. „Medicína“ je podnik generující zisk. V Americe vám hned po vstupu do nemocnice připevní náramek s čárovým kódem a zdá se, že lékaři slyší jen „ka-čching-ka-čching“ pokladny.

Ale nebojte se, při odchodu nemusíte platit – pokud odejdete živí -, protože vám budou posílat faktury ještě několik měsíců po vašem pobytu. Budou vás držet při životě, dokud budete přispívat k jejich zisku a obscénnímu životnímu stylu, ale nakonec zlatá husa bude moci zemřít, protože tam, odkud přišla, je ještě mnoho přísavníků. Když vložíte svoji brčko do systému sociálního zabezpečení, vaše dny mohou být sečteny.

S pacienty ve zdravotnickém systému se zachází jako s dobytkem bez práv a citů, protože to si o nás myslela bývalá vládnoucí garnitura; jsme méně než stodolová zvířata. Obludy, které řídily svět jsou odhaleny a Lidská populace musí převzít jejich pozici autority a osobní a občanská práva a spokojit se s ničím jiným, než co si zaslouží. Zkorumpovaný lékařsko-průmyslový komplex musí odejít!

Podporujte lékaře, kteří „neškodí“; naturopatů, homeopatů, chiropraktiků, odborníků na výživu, léčbu zvukem, termografii, holistických zubařů, terapeutů, kteří nabízejí skutečnou prevenci a bezpečnou diagnostiku. Přestaňte užívat toxické chemikálie a odmítněte se nechat ozařovat, řezat, pálit a trávit. Masakra musí skončit, ale lidstvo jako celek to musí požadovat a postarat se o to, aby se tak stalo. Zúčastněte se. Zapojte se. Proveďte.

Každý z nás je jedinečný. Každý z nás má svůj jedinečný energetický podpis a všechno ostatní. Dokonce ani jednovaječná dvojčata nejsou identická. Od léčitelů bychom měli vyžadovat individuální služby. Ti, se kterými jsem měl tu čest se setkat, ctí naši jedinečnost a precedenty používají jen k porovnání a diagnostiku, aby zúžili problém. Řešení jsou individuální. zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-14-01-2022/