? Další mladý zdravý sportovec náhle upadne, zatímco se drží za hruď uprostřed basketbalového zápasu. Video: IMG_7873

To co dávala včera Marta taky konečně odhaluje co jsou ty bílé potvory zač, na videu na konci lidé mají hořící hlavy. https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/51947

Dr. Franc Zalewski je polský vědec, který také zveřejnil podrobné video o tom jak tito paraziti rostou a mnozí se v souvislosti s grafenem.

Tentacled Parasite nalezený v Pfatayzer Box sin od Dr. Franc Zalewski

SLEDUJTE VIDEO ZDE:https://zn21g5kls-n995.bitchute.com/0MtVokQADptl/SCnaAI3fLL5B.mp4

Na internetu se objevilo video ukazující polského lékaře, jak mluví o nálezu nalezeném ve vzorku hříchu Pfatayzerovy krabice, o hliníkovo-uhlíkové životní formě s hlavou a třemi nohami v různých barvách, obsahující, jak říká, hliník, uhlík a brom. . Video Dr. Franc Zalewski zaznamenalo 130 tisíc zhlédnutí, než ho YouTube smazal.

Dr. Zalewski uvádí, že zkoumal pět lahviček Pfatayzer box sin a našel pouze fyziologický roztok v prvních dvou lahvičkách, než objevil „THING“ s hlavou a třemi nohami ve třetí lahvičce.

Vzhledem k tomu, že grafen byl detekován v jiných lahvičkách, Dr. Franc Zalewski se rozhodl zjistit, co by se stalo, kdyby tato vajíčka, která našel v lahvičkách, spojil s grafenem.

VIDEO: IMG_7874

Pro simulaci tělesného tepla a pokus o inkubaci byla Petriho miska zahřátá. Během krátké doby se buňky aktivovaly. Hlavy a ocasy se rychle vytvořily a embrya se vyvíjela úžasnou rychlostí. Čtvrtý den se minihydry začaly plodit. Najednou se exponenciálně rozmnožili a vytvořili celou kolonii klonovaných potomků.

https://t.me/QMartinCornel/13984


?⏰

8. července … Abe zavražděn

8. srpna … Útok na Mar a Lago

8. září … Zemřela královna Alžběta

8. října … Krymský most vyhozen do povětří

8. listopadu …  Rothschild ⚰️

8. prosince …    Test EBS

8. ledna Bouře ve vládních budovách v Brazílii, při níž byl postřelen první Brazilec během protestů proti volebním podvodům…..

?? Čína 

Čínské úřady přijímají stále více opatření, která zemi umožní později upustit od používání dolaru.

?Čínské nedávné snahy o zvýšení zájmu o domácí měnový trh ukazují na silné odhodlání posílit globální přitažlivost jüanu v době, kdy Peking pracuje na svém přístupu k oslabení hegemonie amerického dolaru.

? Pozorovatelé upozornili zejména na prodloužení obchodních hodin pro jüan. 

https://finance.yahoo.com/news/china-ambitions-dedollarization-another-step-034517702.html

?? Clandestine

Trump naznačuje, že tento debakl předsedů dosáhl určitého cíle.

Je jasné, že to bylo divadlo a byla vysílána zpráva. Ale co se týče toho poselství nebo komu bylo určeno, to netuším.

Strategicky řečeno, máme za sebou 6. ledna a všichni normáci byli silně rozptýleni.

Opticky vzato je naprosto jasné, že mezi MAGA GOP a establishmentem GOP existuje rozkol.

Velký obrázek, zdá se to irelevantní. NIH/DNC vyrábí biologické zbraně.

Kde je armáda?

Data národního institutu Spojených států CDC jsou venku. Výsledky monitoringu bezpečnosti mRNA vakcín jsou devastující.

Ministr zdravotnictví by měl okamžitě jednat a poté rezignovat.

7. 1. 2023

Po dvou letech od začátku očkování se novinářům konečně podařilo vypáčit z národního institutu Spojených států CDC (Center for Disease Control, pozn. red.) data o monitoringu bezpečnosti mRNA vakcín. Výsledky jsou devastující.

CDC a FDA (Food and Drug Administration, pozn. red.) již téměř dva roky usilovně tají své vlastní analýzy, které ukazují, že bezpečnostní profil mRNA vakcín je katastrofální. Tato převratná zpráva by měla vést k okamžitému zastavení očkování mRNA vakcínami po celém světě a zahájení vyšetřování zcela bezprecedentního selhání regulačních orgánů. 

….???

Data národního institutu Spojených států CDC jsou venku. Výsledky monitoringu bezpečnosti mRNA vakcín jsou devastující

… pokračování článku inFAKTA:

První podrobnější zprávy jsou v angličtině k dispozici zde a zde. Je to čtení, při kterém se některým hrnou slzy do očí a jiným otevírá kudla v kapse… a mnohým dalším začíná pomalu ale jistě tuhnout v žilách krev. Článek obsahuje i linky na zveřejněné datové sady, takže si můžete údaje sami ověřit. O této explozivní kauze jistě v následujících dnech mnohé uslyšíte. Ačkoliv se oficiální média budou jistě usilovně snažit, tuto zprávu se nepodaří zcenzurovat – jedná se o datové sady, které zveřejnilo samotné CDC (byť dosti nerado).

Američané nechť si selhání svých regulačních orgánů vyřeší sami, jistě jim nemusíme radit. Ostatně floridský guvernér již s rozsáhlým vyšetřováním zločinů spáchaných při vakcinační kampani začal.

Devastující data vypáčená ze CDC však musí mít důsledky i pro české veřejné zdravotnictví. Potvrdilo se totiž to, co na těchto stránkách píšeme již několik měsíců. Očkovací kampaň v naší zemi je založena na lživých tvrzeních o účinnosti a bezpečnosti mRNA vakcín. Odpovědné orgány (Ministerstvo zdravotnictví, ÚZIS a SÚKL), ale i různé odborné společnosti (vakcinologická společnost, lékařská komora a mnohé další) dlouho a systematicky klamaly veřejnost stran bezpečnostního profilu mRNA vakcín.

Úředníci a „odborníci“ neměli v rukou žádná data, která by bezpečnost prokazovala, ačkoliv do omrzení tvrdili opak (a oficiální média to poslušně papouškovala). Nyní tedy víme, že lhali – žádné důkazy bezpečnosti mít nemohli, protože samotné CDC (na něž se často odvolávali) zveřejnilo vlastní analýzu, která ukazuje opak.

Ministr zdravotnictví by si měl tuto tragickou zprávu přečíst, okamžitě začít jednat a ihned poté rezignovat. Česká lékařská komunita by se měla připravit na rozsáhlé zpytování svědomí a bolestnou ztrátu důvěry veřejnosti. Neočkovaným blahopřejeme k vytrvalosti a očkovaným držíme palce.

Připravujeme pokračování.

Pokud by to konečně prasklo a dostalo se v téhle podobě ven, lidi by to neuvěřitelně nakoplo a vlády i média po celém světě by ztratili veškerý respekt a váhu u zbytku spících. To by mohlo celý svět posunout k cíli a zároveň ukázat, kolik těch lidí mezi námi je ještě pro budoucnost funkčních. 

Média nám dají jednoho dne za pravdu a možná se to už blíží.

Finále – video:  https://t.me/QMartinCornel/13971

?? ČÍNA: Zatímco novináři jsou v pasti a musí povinně psát o „tisících úmrtí denně, milionech nakažených a lidech zavřených ve svých domovech ze strachu ze smrti“, podívejte se na Wu-chan. 

Záběry jsou čerstvé.?? IMG_7886

17 Q

Fischer je Deep state na provázkách, a jak nejlíp zazdít tohohle kandidáta a hlasy nasměrovat někam jinam, možná přímo někam? …každopádně pryč…

Přinutíte ho, aby mluvil o zvyšování daní občanům a zároveň kritizoval současnou vládu/taky Deep state/.

?…asi tak by to mohlo být.

Českou republiku již měsíce tíží ekonomická krize, vysoká inflace a rostoucí ceny energií, řadě lidí hrozí pád do chudoby. Rozpočtové schodky jsou v posledních letech historické a současná vláda pro nápravu podle prezidentského kandidáta a senátora Pavla Fischera nedělá dost. Podle něj by měla začít mluvit o zvyšování daní, sám v rozhovoru pro Novinky navrhl korporátní daň či větší zdanění bohatých.

? Američané se probouzejí. Divadlo kolem McCarthyho ukazuje, jak se masy probudily. RINOs už nemohou předstírat, že jsou jedni z nás, aniž by si toho lidé všimli. V minulosti satanistické rodiny, jako je dynastie Bushů, tahaly ovčany za nos. 

Už ne. Gaetz vyjadřuje vůli lidu a naše vůle je jako plamen, který je vidět na míle daleko. Ti, kdo stojí na straně lidu, se rozrostli mílovými kroky. 

Toto je Velké probuzení. Bez tohoto probuzení by se status quo nikdy nezměnil. Nenechte se mýlit. Krok za krokem se vše mění.

(Pepe)

? Zde je několik prohlášení od Pepe ?

? “Nemám žádné obavy, když se McCarthy stane předsedou Sněmovny reprezentantů. Nic neotřese mým přesvědčením, že to nejlepší teprve přijde. Toto přesvědčení můžete sdílet. Ujišťuji vás, že je to tak mnohem pohodlnější.”

? “Trump dnes večer dokázal, že je stále alfa samcem Republikánské strany, a když na to přijde, rozhoduje on. Nemusí se vám líbit všechno, co se děje, ale on ten film režíruje.”

? “McCarthy vyhrál volby v patnáctém kole, čímž se tato Q Delta stala skutečnou senzací.”

? Q příspěvek 497 ze dne 7. ledna 2018 pětiletá Delta dnes!

Dobrá [výhra].

[Výhra]/když

[15]

Q

? Pozn.:  Pětiletá Delta ? bylo zverejneno prave dnes pred 5ti lety.

? McCarthy oznamuje vyšetřování v Afghánistánu, vznik Covidu a lži FBI. Nezapomeňte prosím na Hunterův notebook! IMG_7889

? Lula ma problem ?‍♀️

??⚡️ – Zprávy od policie ve federálním distriktu naznačují, že se obávají, že není dostatek policistů, aby zvládli vlnu protestů v Brasílii. IMG_7892

??⚡️ – Více z Národního kongresu, Brasília. IMG_7891

??? – Prezident Lula (PT) je nyní v São Paulu a budova ministerstva spravedlnosti byla evakuována………….A opět je to 8. den v měsíci, kdy se koná akce. ?…… Armáda a federální policie se stáhly a počet protestujících v Národním shromáždění roste…..V současné době to armáda a federální policie nechávají být.

???⚡️? – Protestující vyhánějí policejní kavalerii z federální čtvrti IMG_7890

? Nic neni nahoda… VK to taky sdilel ?

? ” Zvláštní, jak se věci vyvíjejí….

Rozdíl mezi dnem ratifikace Deklarace nezávislosti a dnem ratifikace Ústavy = 11 let, 11 měsíců a 17 dní.”

? Dokonce uz i nemecky MSM informuje ?

? Policie použila slzný plynBolsonarovi příznivci vtrhli do budovy brazilského Kongresu.

Příznivci radikálně pravicového brazilského exprezidenta Jaira Bolsonara v neděli vtrhli do uzavřeného areálu kongresu v hlavním městě Brasília. Od té doby vstoupili do několika veřejných budov.

Fotograf tiskové agentury AFP sledoval, jak policie použila slzný plyn, aby zatlačila stovky protestujících. K incidentu došlo týden po inauguraci nového levicového prezidenta Luize Inácia Luly da Silvy. Několik videí na Twitteru ukazuje, jak lidé o chvíli později vtrhli do budovy Kongresu. Mezitím vstoupili také do prezidentského paláce a Nejvyššího soudu.

https://www.focus.de/politik/ausland/polizei-setzt-traenengas-ein-bolsonaro-anhaenger-stuermen-gelaende-vor-brasiliens-kongress_id_182511258.html

? ⚖️ První “robotický právník” na světě bude příští měsíc obhajovat člověka u soudu.

V únoru bude umělá inteligence vyvinutá společností DoNotPay (https://donotpay.com/) radit obžalovanému v průběhu soudního řízení. Pravděpodobně se tak jedná o první případ obhajoby umělou inteligencí.

Umělá inteligence běží na chytrém telefonu a poslouchá jednání v soudní síni, načež dává obžalovanému do sluchátka pokyny, co má říkat, uvádí New Scientist.

World’s first ‘robot lawyer’ will be defending a human in court next month

IMG_7895

Divadlo je v rozehraném  představení

1⃣ V podstatě mě to vůbec nezajímá a je mi úplně jedno, kdo tím prezidentem bude a ještě včera jsem ani nevěděl, který víkend se to koná.

Jsme docela důležitá země, a když si vzpomenete třeba na ten Fialův Twitter, moc dobře vidíte, jak je o nás postaráno. Naše vláda je velký loutkový divadlo, a jistý si nejsem jenom kolem těch několika menších veksláků, jako SuperMario Jurečka nebo ten teploušek z ODS s brejličkama/nevím teď jméno/, atd. Ti mě přijdou pořád přirození/nemyslím teď kokoti/ a jako kdyby vůbec nic netušili./Kupka/. Těm ostatním a důležitým je už pěkně dlouho blbě a hrají povinně inscenaci.

Víme to naprosto jistě a před rokem to bylo právě tohle, na co jsem se zaměřil a důkladně sledoval. Zatčení Čaputové jsem poznal z jejího proslovu ve videu ještě o pár dní dřív, než byla návštěva v Praze a celé to představení, a všechno jsem ukazoval. Ani Vy asi  nepochybujete, co vidíte.

2⃣ Je o nás skvěle a do detailů postaráno a nikdo na tom nic nezmění, scénář je jasný a ať vyhraje kdo vyhraje, v žádném případě to nebude úspěch nepřítele, protože ten už je poražený.

A tak mám pocit, že ještě před konečnou volbou se vypustí nebo udělá něco, co ovcím zamotá hlavu případně zamotá i s výsledky. Nabízí se útok na toho vojína DS. Dlouho v tom nebylo jasno a sám jsem tipoval právě Pavla, ale dáma nejspíš dostává přednost. Tyhle volby nic neznamenají a kdo jde volit, ještě nic neví anebo nepochopil. Armáda má dopředu vybráno a pokud by hlasování lidu dopadlo jinak, výsledky se prostě upraví. Je jen neznalost a naivní si myslet, že banda zmanipulovaných ovcí dostane moc si někoho zvolit. Tuhle operaci řídí jiní, scénář je napsaný a osoba a kroky nového prezidenta taky.

Sledujeme nejlepší film a čekám, že se v nejbližších dnech stane něco, co tuhle SHOW okoření. Kdybych to režíroval já, nějakou pecku v rámci startu probouzení bych měl rozhodně nachystanou…

Tohle nemůže proběhnout nudně ❗️??

Zprávy Marta a Cornel