Čína může hrát důležitou roli v ukrajinském konfliktu díky vazbám na Rusko, řekl Macron

„Čína, která nedávno potvrdila své silné vazby s Ruskem, může sehrát důležitou roli,“ řekl na začátku své středeční návštěvy Číny, když hovořil před místní francouzskou komunitou.

*****

Vstup Finska do NATO je provokací, jejímž cílem je eskalace konfliktu s Ruskem, řekl ve středu agentuře TASS předseda francouzské strany Les Patriotes (Patrioti) Florian Philippot.

„Považuji to za provokaci, jejímž cílem je přilít olej do ohně konfliktu s Ruskem,“ řekl Philippot, když komentoval vstup Finska do Severoatlantické aliance. „Tento krok považuji za nevhodný a agresivní,“ dodal politik.

*****

Ruské síly udeřily na velitelská stanoviště dvou brigád ukrajinské armády v DLR

Ruské síly během speciální vojenské operace na Ukrajině zasáhly velitelská a pozorovací stanoviště dvou brigád ukrajinské armády v Doněcké lidové republice, informoval ve středu mluvčí ministerstva obrany generálporučík Igor Konašenkov.

„V oblastech osad Lastočkino a Novomichajlovka v Doněcké lidové republice byla zasažena velitelská a pozorovací stanoviště praporů ze 110. mechanizované a 95. letecké útočné brigády ukrajinské armády,“ uvedl mluvčí.

*****

Ukrajina nabízí Evropě třetinu svých zásobníků plynu na příští zimu

Ukrajina nabídla evropským zemím až 10 miliard metrů krychlových svých plynových zásob, informoval ve středu bruselský portál Euractive s odvoláním na Alexeje Černyševa, předsedu představenstva ukrajinské společnosti Naftogaz.

*****

Více než 200 obchodů skupiny Inditex (vlastník řetězců Zara, Pull&Bear a dalších), které opustily Rusko pod názvy Maag, Dub, Ecru, Vilet, bude v Rusku otevřeno v květnu, uvedl náměstek ruského ministra průmyslu a obchodu Viktor Evtuchov v rozhovoru pro televizní kanál Rossija 24.

„Všechny prodejny jsou připraveny k otevření – v současné době jich je více než dvě stě. Oficiální otevření je naplánováno na květen,“ řekl. „Inditex měl zhruba 1,5násobný počet prodejen, ale noví majitelé říkají, že pokud budou prodeje uspokojivé, nevyhnutelně síť rozšíří,“ dodal.

*****

Arménie vzala na vědomí obavy Ruska z přistoupení Jerevanu k Římskému statutu Mezinárodního trestního soudu (ICC) a podle místopředsedy Národního shromáždění Arménie Hakoba Aršakjana nehodlá zatknout ruského prezidenta Vladimira Putina, na kterého ICC vydal 17.3. zatykač kvůli obvinění z „nezákonné deportace dětí“ z Ukrajiny. Zdůraznil, že povinnosti Jerevanu vyplývající z přistoupení k Římskému statutu nepoškodí vztahy země s Moskvou. Arménie schválila Římský statut v roce 1998, ale dosud jej neratifikovala, píší Vedomosti.

*****

Rusko a Írán v dohledné době uzavřou partnerský pakt

Ministerstva zahraničí Ruska a Íránu dokončí návrh komplexní smlouvy o dvoustranném strategickém partnerství a samotný dokument může být podepsán během návštěvy ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova v Teheránu v blízké budoucnosti, uvedl jeho íránský protějšek Hosejn Amir-Abdollahian během své návštěvy Moskvy 29. března.

*****

Zelenský se kryje pro případ porážky v Arťomovsku

Podle ukrajinského vůdce Zelenského je vzdání se ukrajinských jednotek v Arťomovsku (na Ukrajině nazývaném Bachmut) provázeno únavou místních obyvatel, pokusy mezinárodního společenství o obnovení jednání a snahou ruského prezidenta Vladimira Putina „prodat“ to jako své vítězství. Tímto způsobem se pokusil bagatelizovat vojenský a strategický význam očekávaného ústupu z města jako čistě materiální ztrátu. Přitom americký ministr obrany Lloyd Austin prakticky potvrdil dodávku zbraní delšího doletu Kyjevu, čímž zřejmě myslel pozemní pumy malého průměru (GLSDB) s doletem kolem 150 kilometrů.

*****

Putin a Lukašenko dnes (5.4.) budou jednat o bezpečnostních problémech a dalších otázkách, oznámil Kreml

Na dnešním setkání budou ruský prezident Vladimir Putin a jeho běloruský protějšek Alexandr Lukašenko jednat o dvoustranné spolupráci a bezpečnostních otázkách, řekl ve středu novinářům mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov.

Oba lídři „budou jednat především o dvoustranných vztazích. <…> Kromě toho budou na pořadu jednání také společné bezpečnostní otázky v prostředí velmi nepřátelského prostředí,“ uvedl mluvčí Kremlu.

Na otázku, zda se na dnešním setkání bude hovořit o Lukašenkových mírových iniciativách, Peskov odpověděl: „Alexandr Grigorjevič Lukašenko to zřejmě bude považovat za nutné vysvětlit sám. Pak si samozřejmě vymění názory.“

Podle Peskova bude po dnešním setkání obou prezidentů následovat neformální oběd.

*****

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov zahájil v pátek v prezidentském komplexu v Ankaře jednání se svým tureckým protějškem Mevlütem Cavusogluem, informoval reportér agentury TASS.

Očekává se, že Lavrov bude s tureckou stranou podrobně diskutovat o energetických otázkách, konfliktu na Ukrajině, realizaci dohody o obilí a úsilí o normalizaci situace v Náhorním Karabachu a dialogu mezi Ankarou a Damaškem.

*****

Západ není v pozici, aby dával Pekingu pokyny ohledně situace na Ukrajině, uvedl čínský velvyslanec v Rusku Zhang Hanhui v rozhovoru pro deník Izvestija, který byl zveřejněn v pátek.

*****

Brazilský prezident Luiz Inacio Lula da Silva trvá na tom, že Severoatlantická aliance by neměla být v blízkosti ruských hranic a že tato otázka by mohla být předmětem mírových jednání o Ukrajině.

*****

Izraelské ozbrojené síly provádějí dnes od časných ranních hodin údery na území pásma Gazy, uvedla tisková služba izraelské armády. Televize Al Hadath uvedla, že na území palestinské exklávy bylo slyšet několik výbuchů.

*****

Švédští prokurátoři zatím nevidí potřebu spolupracovat s Ruskem při vyšetřování sabotáží na plynovodech Nord Stream, řekl agentuře TASS hlavní prokurátor případu Mats Ljungqvist.

„Rádi budeme spolupracovat, pokud uvidíme, že je to potřeba. Ale v tomto případě tu potřebu nevidíme,“ řekl prokurátor.

*****

Prozatímní síly OSN v Libanonu (UNIFIL) vyzvaly izraelskou a libanonskou stranu, aby zachovaly zdrženlivost a zabránily další eskalaci, uvádí se v prohlášení, které bylo ve čtvrtek zveřejněno na webových stránkách UNIFIL.

*****

Umístění amerických biologických zařízení ve třetích zemích ignoruje zájmy místního obyvatelstva a představuje hrozbu pro celé regiony, prohlásil v pátek velitel sil radiační, chemické a biologické ochrany ruských ozbrojených sil Igor Kirillov.

*****

Velení ukrajinských sil v Avdějevce nedaleko Doněcku není schopno dostatečně dobře organizovat operace, aby rozptýlené skupiny vojáků neskončily jako obětní beránci tváří v tvář koordinovaným úderům ruských sil, řekl v pátek agentuře TASS zajatý ukrajinský voják Alexandr Ljašenko.

*****

Spolupráce mezi Ruskem a Čínou v oblasti automobilů a domácích spotřebičů se rozběhla, uvedl čínský velvyslanec v Rusku Zhang Hanhui v rozhovoru pro noviny Izvestija.

*****

Viktor Bout zve Trumpa do Ruska, aby vedl „vzpouru proti globalistům“

Ruský podnikatel a člen ruské Liberálně demokratické strany Viktor Bout poslal bývalému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi telegram, v němž ho zve do Ruska, aby vedl „vzpouru proti globalistům“.

„Dnes jsem poslal telegram bývalému prezidentovi USA Donaldu Trumpovi. Především se domnívám, že je ohrožen jeho život. Proces, který začal v New Yorku, neskončí tím, že Donald Trump bude pouze odsouzen a ztratí šanci na prezidentský úřad,“ uvedl Rus po odeslání telegramu.

Podle Bouta také zve Trumpa do Ruska a nabízí mu ochranu a politický azyl, aby byl schopen vést „vzpouru proti globalistům a zachránit americký lid“.

*****

Občas mě MSM pobaví, k čemu se přiznají (publikováno před několika týdny).

*****

Bez komentáře, snad každému jasné.

*****

Oberführer Fialenko a další politici se svými statisícovými platy pokrytecky nabádají český lid, že musí šetřit. I za cenu toho, že si oblékneme dva svetry.

*****

Spojenci Vladimíra Putina se vykreslují na mapě s tím, jak se další země začínají přiklánět k Rusku. Afrika se stále více přiklání k Rusku.

*****

„Mimozemská mega-technologie“ již byla objevena? Vědci ji chtějí identifikovat.

*****

*****

Složka na Billa Gatese se brzy objeví!

*****

Stormy Danielsová musí po prohraném odvolání v případu pomluvy zaplatit Donaldu Trumpovi 300 tisíc dolarů.

„Půjdu do vězení, než bych zaplatila jediný cent,“ napsala herečka z filmů pro dospělé na Twitteru poté, co odvolací soud rozhodl v její neprospěch.

*****

Jednoho dne se probudí.

Téměř před 100 lety si slavný americký karikaturista Bob Minor uvědomil: Západní národy vládly světu, protože byly bohaté na peníze a zbraně.

Čína, Indie a Afrika byly chudé na peníze a zbraně, ale bohaté na lidi. Jednoho dne se rovnováha sil změní.

Minor nakreslil tuto karikaturu v roce 1925. Nyní, o 98 let později, se lidé na světě probouzejí a uvědomují si, že se něco změnilo.

*****

*****

Noviny The Egyptian Gazette v roce 1926 hlásají: Záhadný předmět objeven v Gíze. Brána bohů?

Na tomto místě nutno zopakovat, že Sci-Fi nebývají sci-fi. Tak to je i v případě seriálu Hvězdná brána (Stargate SG-1). Zde nám ukázali, že existují portály k cestování. 

Vše už bylo dávno vymyšleno! Včetně elektroaut, elektrokoloběžek, vlaků jezdících na magnetických „polštářích“, volné energie, léků proti rakovině a dalším nemocem.

*****

Bank of America ve snaze zmírnit odliv svých klientů, vydává jednu směšnou reklamu za druhou.

Tato hlásá: Nyní je čas mít býka v zádech, s Merrillem. (Ve smyslu: Nyní je čas, aby vám Merrill kryl záda.) A vyzývá, abyste si našli svého poradce pro investice. :)))

Američané nyní v hojném počtu opouštějí velké americké banky a své peníze ukládají do menších regionálních bank. Ale to nebude k ničemu platné.

https://tadesco.org/zpravy-ze-sveta-7-4-2023/

Od Marty Scholler: vrcholí bouře!!!

💰 Našla jsem a přeložila

Kvantový finanční systém QFS a kvantový internet

VYSVĚTLENÍ KVANTOVÉHO FINANČNÍHO SYSTÉMU

Zde uvedený text, mírně zkrácený a přeložený, pochází z webových stránek qfs2020com. 

Kvantový finanční systém (QFS) je megalitická finanční struktura, kterou lidstvu darovalo nebe. Megalitem ji nazývám proto, že je sama o sobě nejpokročilejším finančním systémem, jaký si kdo dokáže představit. Tato technologie nemá v současné době na Zemi nic podobného. Je to skvělý systém navržený tak, aby zvládl komplexní finanční účetnictví nezbytné k provedení každé finanční transakce na světě v reálném čase.

QFS je umístěn v MEGA Kvantovém vědomí (QC), které je často označováno jako počítač. Kvantové vědomí je božské vědomí, které máme k dispozici v této třetí dimenzi. Obsahuje všechny nástroje potřebné k tomu, abychom mohli nastolit Zlatý věk lidstva. ČKS je účetní systém sestávající z jednotlivých účtů. QFS je jen jednou z mnoha aplikací, které jsou již umístěny v QC a připraveny k implementaci.

Další aplikací jsou struktury akčního plánu Společnosti pro výhru lásky, které budou využívat stovky majitelů Zim.

Kvantový internet je již zaveden a bude aktivován po zapnutí satelitů Starlink. Každý bude mít k dispozici osobní portál tohoto kvantového internetu (QI), přičemž k přístupu na internet bude nyní možné použít jakékoli zařízení i bez poskytovatele internetu. Bude mít vlastní webové prohlížeče, které nebude možné zneužít, ze strany Googlu apod. Nebude obsahovat reklamy a na rozdíl od pozemských počítačů jej nelze hacknout, nelze jej infikovat viry a nevyžaduje externí zdroj energie.

Dalším bezpečnostním prvkem je vaše osobní spojení s QC. Připojení je přímé ke kvantovému počítači a nevyužívá poskytovatele služeb, takže neexistuje možnost, že by se do vašeho počítače stáhly viry, červi nebo jiný destruktivní sajrajt. To platí i pro umělou inteligenci, která by mohla proniknout do vašeho počítače a hledat soukromé informace. QC je benevolentní strážce.

Kromě aspektu finančního systému má tento kvantový počítač (QC) dostatek paměti a kapacity, aby mohl převzít jakoukoli funkci počítače na světě, a to s velkými rezervami. Bude fungovat jako cloud a bude obsahovat všechny vaše aplikace, soubory a fotografie. Všechna ostatní počítačová paměťová zařízení se stanou zastaralými, QC bude prvním počítačem s globálními aplikacemi, který bude moci používat každý.

Čekali byste něco jiného, až vystoupíme do vyšších dimenzí? Kvantový počítač nás bude podporovat při přechodu do páté dimenze existence. Je v blahodárné harmonii s vyššími sférami stvoření a je připraven pro nový finanční systém a pro budoucnost lidstva jako dar od Boha, dokud nebude nahrazen vyšší technologií, která je v harmonii s vyššími sférami existence.

Tento kvantový počítač je připraven k začlenění do systému Galactic-Wide-Web (GWW; galaktická celosvětová síť), který usnadní mezigalaktický obchod. Tento systém bude fungovat jako řetězec obchodů umístěných na planetách, které budou uchovávat zboží určené k výměně. Stane se galaktickým internetem pro obchod, který bude využívat antigravitační a mezihvězdné transportéry jako prostředky pro realizaci. Tento kvantový počítač zpečetí náš vstup do galaktické společnosti a z pozemšťanů udělá galaktické lidi.

Víte, že často píšu, ať se neupínáte na žádné termíny…. bude celoplošné obsazení armádou, zatýkání v následném čase! …

Tady opět jeden máme a já jsem se to rozhodla přeložit a zveřejnit. 

Jestli to tak bude probíhat a jestli to bude probíhat v tomto termínu ❗️NIKDO Z NÁS❗️ neví. Jsme ve vojenské operaci a na celém světě je jen málo lidí, kteří jsou do toho zasvěceni. 

Berte to jako opáčko, připomenutí….. a znovu dodávám👉 bez očekávání nebudeme zklamání….. ale je dobře být připraven 😉….. uvidíme 🤷‍♀️

🔻 Kolem ne/po 9.-10. dubna měl POTUS na Twitteru napsat: “Moji milí Američané, bouře je nad námi”, což by byl spouštěcí mechanismus k tomu, abychom přešli do plného globálního válečného stavu.

Na naše telefony přijde sedm “trumpet”, alias textových zpráv E B S, které nás upozorní, abychom si naladili televizi, rádio nebo telefony.

Prostřednictvím americké armády vypnou všechny armády na celém světě všechna média, internet, telefony a televizní programy. (Pohotovostní služby zůstanou aktivní).

Během této doby nebude fungovat internet a bankomaty a naše telefony budou fungovat pouze pro volání na tísňovou linku.

Součástí tohoto globálního stanného práva bude desetidenní komunikační temno, kdy bude po celém světě aktivován systém nouzového vysílání, který bude třikrát denně (24 hodin denně, 7 dní v týdnu) přehrávat osmihodinové dokumenty na téma podvodů, korupce, pedofilie, zatýkání a soudních procesů pro globální elity.

Armáda odstraní vlády po celém světě, které byly pod kontrolou Kabaly, a zároveň provede zatýkání na základě 500 000 zapečetěných obvinění po celé Zeměkouli.

Po 10 dnech komunikační tmy se připojíme k novému Kvantovému internetu.

Staré systémy vlády, vzdělávání, financí, zdravotnictví, obchodu a komerce atd. budou demontovány a nahrazeny novými.

Bude aktivována GESARA/NESARA.

V USA bude zrušen daňový úřad IRS (který byl ve skutečnosti portorickým trustem vlastněným Kabalou) a bude nahrazen 14% daní pouze z prodeje nových věcí, bez daně z potravin a léků.

USA se vrátí ke zvykovému právu namísto dodržování admirálského práva, které bylo loajální pouze anglické koruně. Podle Common Law, pokud nedošlo ke škodě nebo poškození, nedošlo k porušení zákona. Tím by se odstranily miliony zákonů, které sloužily k ovládání mas a ochraně zkorumpovaných politiků. Právníci, soudci a soudní úředníci by byli přeškoleni na Common Law.

Vyzýváme vás, abyste si na přechodné období udělali zásoby potravin, vody, peněz a základních potřeb alespoň na tři týdny. Armáda bude rozdávat potraviny, vodu a základní zásoby pro ty, kteří je potřebují.

👍 Perfektní od Putina 😂  Měl je nechat stát za dveřma 🤣  

🔴 Obrázek vydá za tisíc slov: Putin přijal v Kremlu velvyslance EU a USA

Vladimir Putin se v Moskvě setkal s novými velvyslanci EU a USA. Při slavnostní inauguraci v Kremlu stojí prezident ve velké vzdálenosti a zdůvodňuje to hygienickými předpisy, které nadále platí v důsledku pandemie korony. Sedmdesátiletý prezident ještě nedávno objímal státní hosty nebo jim dlouze podával ruku. EU zinscenovala konfrontaci s Ruskem a opustila své poslání “rozvíjet hospodářskou spolupráci a integraci na evropském kontinentu”, říká Putin. Obviňuje USA, že konflikt na Ukrajině vyvolaly revolucí. Zároveň hovoří o zásadní připravenosti Ruska k dialogu se všemi státy a k partnerství rovných s rovnými.

https://www.n-tv.de/politik/16-57-Ein-Bild-sagt-mehr-als-tausend-Worte-Putin-empfaengt-EU-und-US-Botschafter-im-Kreml–article23143824.html