⚡️ Britský časopis Spectator se zabývá důvody neúspěchu ekonomické války proti Rusku. Publikace píše, že konfrontace s Ruskou federací neprobíhá pouze na vojenské, ale také na ekonomické frontě a “jen málo lidí na Západě si uvědomuje, jak špatně na tom tento aspekt války je”.

Jedním z důvodů je, že “zatímco Západ měl zájem o ekonomickou válku, zbytek světa ji nechtěl”.

Rusko rychle zvýšilo vývoz do Číny a Indie, které raději nakupovaly ropu se slevou, než aby se bránily invazi na Ukrajinu.

Evropa také nadále obchoduje s Ruskem prostřednictvím třetích zemí.

“Například dovoz německých automobilů do Kazachstánu vzrostl v letech 2021-2022 o 507 % a do Arménie o 761 %. Vývoz chemických výrobků do Arménie vzrostl o 110 % a do Kazachstánu o 129 %. Prodej elektrických a počítačových zařízení do Arménie vzrostl o 343 %,” uvádí zpráva.

Nenaplnily se ani propočty o kolapsu ruské ekonomiky.

👍🥳 Blogger a novinář Jackson Hinkle to jasně ukázal:

“Rusko samo bojuje ve třetí světové válce a vyhrává.”
☀️☀️☀️

🔻 Tohle je velká věc – guvernér Floridy DeSantis oficiálně zakazuje ve svém státě digitální měny centrálních bank (CBDC).

Säntis – “Zákon, který jsem dnes podepsal, činí z Floridy první stát v zemi, který chrání jednotlivce před vládním dohledem nad jejich osobními financemi prostřednictvím CBDC.”

🔴 Bývalý vrchní státní zástupce Alexander B. byl zemským soudem ve Frankfurtu nad Mohanem odsouzen k šesti letům vězení. Bývalý šéf vyšetřovacího útvaru proti korupci se provinil úplatkářstvím, zpronevěrou a daňovými úniky, rozhodli soudci v pátek. Spoluobviněný podnikatel byl odsouzen ke dvěma letům a devíti měsícům vězení za úplatkářství a dotační podvod.

Pětapadesátiletý bývalý špičkový právník byl vedoucím vyšetřovací jednotky proti korupci ve zdravotnictví a mluvčím frankfurtského generálního státního zastupitelství. Vyšetřování vyvolala jeho bývalá partnerka, která podle svých slov poskytovala B. významnou finanční podporu ve formě úplatků.
☀️☀️☀️

✨ Proč je štěstí tak nepolapitelné?

Proč se honíme za tím, co už máme?

Proč hledáme na nesprávných místech něco, co žije jen v tom správném?

Proč ho podmiňujeme mít a dělat, když jde jen o bytí?

Proč nás nikdy nikdo neučil základům života?

Proč se rodíme nejen s amnézií, ale i s naprostou dezorientací a zmatkem?

Proč je hledání odpovědí tak mučivě bolestivé?

Proč se tak málo lidem daří najít správnou odpověď?

Proč to musí být tak těžké?

Proč je život tak krátký, když se z něj máme tolik naučit? 

Proč má být hledání cesty zpět tam, kde jsme byli, takovým bojem?

Proč se cítíme tak odděleni jeden od druhého, když jsme kapkami téhož oceánu?

Proč se cítíme osamělí, když nikdy nejsme?

Proč se držíme svého bezvýznamného ega a ignorujeme svou všemocnou duši?

Proč jsme tak ztraceni?

Proč? Proč? Proč?

Protože PRAVDA byla překroucena, zfalšována, poskvrněna, přepsána, zfalšována, skryta, ignorována a zapomenuta…

Nastal čas, abychom ji všichni hledali, připomněli si ji v sobě a bojovali za ni. 

Vzpomínám si na muže, který byl kdysi ukřižován za to, že sdílel PRAVDU… 

Zkusíme si snad vzpomenout, co se nám snažil říct? 

(Laura)

☀️☀️☀️

🔴 Je to horší, než si myslíte: transgenderismus je konečnou stanicí transhumanismu

 Lidé, včetně dětí, kteří se zapletli do současného trans-šílenství, jejichž těla byla lékařsky a chirurgicky zmrzačena a jejichž osobnost byla změněna prostřednictvím společenského “potvrzení”, nejsou ničím jiným než odrazovým můstkem k ještě makabróznější formě existence: transhumanismu.    

“Transhumanismus”, který byl kdysi považován za sektářskou okrajovou ideologii, jež patří spíše do světa science fiction než do reality, se nyní mění v realitu, a to díky vládám, nadnárodním korporacím, globálním bankám, mezinárodním právním firmám a samozřejmě Silicon Valley.   

Co je transhumanismus? Jedná se o hnutí, které usiluje o vytvoření lidí s rozšířenými schopnostmi spojením člověka s technologií.   

Zatímco některé z prvních výprav do transhumanismu mají chvályhodný cíl pomoci lidem s neurologickými poruchami, jako je ochrnutí, demence a Alzheimerova choroba, tyto snahy jsou využívány k tomu, aby se vydláždila cesta k nesmrtelné, “neomezené” existenci sloučením lidského vědomí s počítači a vytvořením hybridního druhu jedinců, který existuje v kyberprostoru.

Konečným cílem je vytvořit vylepšený druh, který by překonal lidstvo. Jinými slovy, má být vytvořena zdokonalená, “postlidská” společnost.   

“Transhumanisté chtějí pomocí technologie překonat omezení, která nám klade naše biologické a genetické dědictví,” vysvětluje Max More, filozof, který se zabývá kulturním dopadem nových technologií.  

“Transhumanisté nevidí lidskou přirozenost jako cíl sám o sobě, ne jako dokonalou a ne jako něco, co si činí nárok na naši příslušnost,” pokračuje More. “Spíše je to jen bod na evoluční cestě a my se můžeme naučit přetvářet svou vlastní přirozenost způsobem, který považujeme za žádoucí a hodnotný.”

“Tím, že na sebe promyšleně a přitom odvážně aplikujeme technologie,” říká More, “se můžeme stát něčím, co už nelze nazvat člověkem – můžeme se stát postčlověkem.”

https://www.lifesitenews.com/blogs/its-worse-than-you-thought-transgenderisms-endgame-is-transhumanism/?utm_source=popular

🔴 Věda o psychiatrii je mýtus

Namísto trapně redukcionistického modelu duševních nemocí “jedna porucha – jedna nemoc – jedna pilulka” ukázal moderní výzkum lidského chování, že toho možná víme méně, než jsme si kdy mysleli.  A že to, co víme o příčinách duševních nemocí, má více společného s konceptem evoluční nepřizpůsobivosti než s geny a chemickými nedostatky.

Metaanalýza více než 14 000 pacientů a Dr. Insel, vedoucí NIMH, zjistili následující:

“Navzdory velkým očekáváním genomika ani zobrazovací metody zatím neovlivnily diagnostiku nebo léčbu 45 milionů Američanů, kteří každoročně trpí závažnými nebo středně závažnými duševními chorobami.”

Abychom pochopili, co je to nerovnováha, musíme vědět, jak rovnováha vypadá, a neurověda zatím optimální stav mozku nepopsala, ani neví, jak ho vůbec určit.

Zpráva časopisu New England Journal of Medicine o těžké depresi uvádí:

“… četné studie metabolitů noradrenalinu a serotoninu v plazmě, moči a mozkomíšním moku, stejně jako posmrtné studie mozků pacientů s depresí, zatím nedokázaly spolehlivě určit předpokládaný nedostatek.”

Údaje vytrhly této teorii díry a dokonce i sama psychiatrie odložila svůj meč.”

https://www.theepochtimes.com/health/depression-its-not-your-serotonin_1245786.html

🔴 Vedoucí představitelé zemí BRICS budou jednat o společné měně, která by zpochybnila dominanci amerického dolaru

Země BRICS budou na nadcházejícím summitu, který se bude konat 22. srpna v Johannesburgu a který bude hostit Jihoafrická republika, diskutovat o možnosti zavedení společné měny.

Jihoafrická ministryně pro mezinárodní vztahy a spolupráci Naledi Pandorová v úterním rozhovoru pro agenturu Bloomberg uvedla, že nechce předbíhat diskusi zemí BRICS. Zdůraznila, že:

“Je to záležitost, kterou musíme řádně projednat a prodiskutovat.”

“Nemyslím si, že bychom měli vždy předpokládat, že tato myšlenka bude fungovat, protože ekonomika je velmi obtížná a je třeba brát ohled na všechny země, zejména v situaci nízkého růstu, kdy se dostáváme z krizí,” pokračovala.

Země BRICS, kam patří Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jihoafrická republika, zintenzivnily úsilí zbavit se dolaru a očekává se, že společná měna BRICS pomůže členským zemím zbavit se závislosti na americkém dolaru. Jeden z ruských představitelů nedávno uvedl, že očekává dohodu o měně BRICS v letošním roce. O vstup do hospodářského bloku BRICS požádalo nebo projevilo zájem devatenáct zemí včetně Saúdské Arábie a Íránu.

Jihoafrický ministr uvedl, že země BRICS a rostoucí počet zemí říkají:

“Proč nemůžeme obchodovat ve vlastních měnách? Proč jsme nuceni obchodovat prostřednictvím dolaru?”.

Nicméně naznačila: “Jihoafrická republika má mezinárodně obchodovatelnou měnu. Máme však velký dluh v dolarech, takže k této diskusi musíme přistupovat zodpovědně.”

Několik lidí předpokládá, že společná měna BRICS oslabí dominanci amerického dolaru. Bývalý ekonom Bílého domu uvedl, že pokud by země BRICS používaly v mezinárodním obchodě pouze společnou měnu, “odstranily by překážku ve svém úsilí vymanit se z hegemonie dolaru.

https://www.riotimesonline.com/brazil-news/new-multipolar-world-order/brics-leaders-to-discuss-common-currency-to-challenge-us-dollar-dominance-in-upcoming-summit/

🤔 ANATASIA ROMANOV 🤷‍♀️ 👆

🔴 Očekává se, že šéf NSA Paul Nakasone v nadcházejících měsících odstoupí.

Generál Paul Nakasone, ředitel Národní bezpečnostní agentury (NSA), podle lidí obeznámených s touto záležitostí oznámil svým kolegům z Bidenovy administrativy, že v nadcházejících měsících odstoupí z čela vojenské agentury pro elektronickou špionáž a kybernetického velení.

https://www.wsj.com/articles/nsa-chief-paul-nakasone-has-said-he-expects-to-step-down-in-coming-months-7c21681f#

✈️✈️✈️  Polsko 12.5.

https://globe.adsbexchange.com/?icao=48988e,48be0e,48b9e6

video: IMG_9445

📌 Trump na TS:

“Joe Biden oficiálně zrušil poslední zbytky amerických hranic a proměnil Spojené státy v odkladiště nelegálních přistěhovalců z celého světa. Stali jsme se zemí třetího světa. Právě teď stojí desítky tisíc nelegálních přistěhovalců ve frontě, aby vstoupili do naší země, protože vědí, že Joe Biden je okamžitě pustí do amerických komunit, i když je chytí. A mnozí z těchto lidí jsou velmi nebezpeční.”

🔻Dodatek:

Republikáni ve Sněmovně reprezentantů schválili ve čtvrtek jen několik hodin před vypršením platnosti hlavy 42 rozsáhlý balíček opatření na ochranu hranic. Návrh zákona obsahuje mnoho priorit konzervativců, včetně obnovení výstavby hraniční zdi, rozšíření elektronických kontrol a zavedení nových omezení pro žadatele o azyl.

House Republicans Pass Massive Border Security Bill with Conservative Priorities Ahead of Title 42 Expiration

🪖 Vojenská operace, 12. května

Hlavní body z ruského pohledu:

▪️ Ukrajinské jednotky zaútočily ve směru na Soledar na 95 km frontě, ale útoky byly podle ruského ministerstva obrany odraženy;

▪️ Podle ruského ministerstva obrany nepřítel na tomto směru ztratil přes 540 ukrajinských vojáků;

▪️ Na doněckém směru nepřítel ztratil asi 900 vojáků;

▪️ V západní části Arťomovska pokračovaly boje v okolí okrsků, přičemž výsadkové jednotky potlačovaly pokusy ukrajinských jednotek o protiútok na křídlech;

▪️ Podle ruského ministerstva zahraničí povede britská dodávka raket dlouhého doletu Storm Shadow na Ukrajinu k vážné eskalaci ukrajinského konfliktu;

▪️ Rusko si vyhrazuje právo přijmout veškerá opatření k neutralizaci hrozeb, které mohou vzniknout v důsledku použití těchto raket, dodalo ministerstvo;

▪️ USA považují rozhodnutí Velké Británie o raketách Storm Shadow za suverénní krok Londýna; USA stále nemají v úmyslu dodávat tyto zbraně Kyjevu, tvrdí Bílý dům;

▪️ ukrajinské jednotky vypálily dvě rakety na Lugansk, informace o typu zbraní a škodách se upřesňují, uvádí zastoupení LVR při JCCC;

▪️ Zvláštní čínský vyslanec zahajuje 15.5. cestu po Ukrajině, Polsku, Francii, Německu a Rusku, aby jednal o urovnání ukrajinské krize, podle čínského ministerstva zahraničí.

🇷🇸 Srbsko nemůže a nebude uvalovat sankce na Rusko z politických, lidských a morálních důvodů. 

– Srbský ministr zahraničí

🇪🇺 Krátce předtím Evropský parlament vydal Srbsku ultimátum. 

Evropané již pouhou perspektivu možného členství v EU používají jako nástroj útlaku suverénních zemí, jako je Srbsko.

🇬🇪 Ale i Gruzii bylo nedávno ze strany EU vyhrožováno, aby se jako potenciální kandidátská země podřídila směru vládnutí EU:

🇪🇺 EU vyzývá Gruzii, aby se jako potenciální kandidát na vstup do EU podřídila sankcím vůči Rusku týkajícím se zákazu letů! 

🇬🇪 Gruzínský premiér dnes reagoval kriticky: 

Kritizoval Západ za to, že vyzývá Tbilisi, aby dodržovalo sankce vůči Rusku a zabránilo ruským letadlům ve vstupu na své území.

Přitom zopakoval, že země nebude přijímat jednostranná ekonomická opatření! 

💬 Prakticky – unijní impérium naláká potenciální kandidáty na vstup a pak je v tomto postavení drží desítky let, aby neokolonialisté z EU měli páky, jak této suverénní zemi vnutit svou vlastní politiku. 

Jedna unijní říše, jedno vedení…

🔴 Zvýšení cen ropy pro Evropu

Bloomberg: Irák a Saúdská Arábie zvyšují ceny ropy pro Evropu

Bagdádská červnová cena ropy Basra Medium byla nejvyšší za poslední rok. Rijád rovněž zvýšil ceny pro Evropu. 

Podle agentury Bloomberg cena ropy pro asijské země zůstala na stejné úrovni nebo oproti předchozímu měsíci klesla.

🔻 CERN OPĚT ZAPNUTÝ!

Velký hadronový urychlovač CERN dnes srazil svazky 2400 protonových paketů na svazek, čímž dosáhl svého maximálního cíle pro LHCRun3 při rekordní energii 6,8 TeV na svazek. Na obrázku je zobrazení události zaznamenané systémem ALICE, které potvrzuje fungování všech jeho subsystémů. Stále si myslím, že jde o nebezpečnou hru, která sice umožní vědecký pokrok, ale energie, s nimiž se pracuje, jsou milionkrát vyšší než částice radiační bouře ze Slunce, – ta poslední vyslala na Zemi protony o energii 10 MeV, které během dvou dnů ionizovaly polární ledové čepičky! S nestabilitou složek zemského systému se riziko ještě zvyšuje a bezpečnostní opatření nebo možné (neznámé) účinky energetického rozptylu bohužel zůstávají skryty.

👏👏 Leonid Pasetschnik blahopřeje obyvatelům LVR ke Dni republiky

Poprvé po devíti letech slaví LVR výročí vzniku republiky jednotně – bez demarkačních linií a kontrolních stanovišť zřízených ukrajinským režimem, informoval  

Historie vzniku republiky “je poznamenána těžkými a tragickými událostmi, ale to nezabránilo tomu, aby se obyvatelé LVR sjednotili”.

“Po nesouhlasu s nezákonným převzetím moci jsme společně vyšli na náměstí našich měst a učinili první kroky ke sjednocení s naší velkou vlastí – Ruskem,” řekl Pasečnik.

Zdůraznil přitom, že po celou dobu obyvatelé republiky nepochybovali o tom, že se v referendu před devíti lety rozhodli správně.

“Chtěl bych poděkovat všem, kteří pracovali a pracují pro blaho republiky. Děkuji vám za odvahu a vytrvalost, kterou jste prokázali a prokazujete každý den! 

Samostatná slova díků samozřejmě patří našim bojovníkům, kteří nás přibližují ke konečnému vítězství,” napsal Pasetschnik.

🔴 MUSK OZNAMUJE REZIGNACI

Novým šéfem Twitteru bude ONA❕ 🐦

Šéf Twitteru Elon Musk (51) si našel svého nástupce ve společnosti Twitter. Své funkce na sociální síti se ujme zhruba za šest týdnů, oznámil Musk ve čtvrtek na Twitteru.

“Odstoupím z funkce generálního ředitele, jakmile najdu někoho dostatečně bláznivého, aby tu práci vzal! Poté už povedu pouze softwarový a serverový tým,” napsal Musk následně na Twitteru.

Podle listu Wall Street Journal to však má být Linda Yaccarino. Ta má v současnosti na starosti globální reklamní byznys amerického mediálního gigantu NBCUniversal.

“Odstoupím z funkce generálního ředitele, jakmile najdu někoho dostatečně bláznivého, aby tuto práci přijal! Potom už budu řídit jen softwarové a serverové týmy,” napsal Musk následně na Twitteru.

Yaccarino byla podle svého profilu na síti Linkedin v čele společnosti NBCUniversal více než jedenáct let.

https://m.bild.de/politik/2023/politik/eilmeldung-musk-kuendigt-baldigen-ruecktritt-als-twitter-chef-an-83895356.bildMobile.html

🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣

📌 SCHUMI SE SILNOU DISONANCÍ – 12.5.2023

Schumiho rezonanční pole vykazuje silnou disonanci; – v dolním poli dochází k rozpadům a v horním poli se objevují “přerušení”, která naznačují poruchy spřažení frekvencí, – rezonanční chování ze Schumiho orchestru je pouze suboptimální, – výsledkem je chaos a neuspořádanost. Ty se stávají viditelnými v amplitudových nábojích, které nenacházejí jednotný zvukový vzor a v důsledku toho tvoří v poli pouze slabé signatury. Frekvence stojatých řádových vln se pohybují v rozmezí F1 – F3 kolem svých směrných hodnot, – pouze F4 zůstává trvale pod směrnou hodnotou. Kolísání kolem vodivosti vytváří zpětný chod, – vnější a vnitřní řídicí impulsy se velmi rychle mění, což může způsobit nejednoznačnost, nedorozumění a disharmonii. Extrémní náboje v ionosféře, které se v takové míře vyskytují jen zřídka, jsou dalším faktorem chaosu, – stabilitu a řád lze v danou chvíli nalézt pouze v sobě samém. 👇

📌 GLOBÁLNÍ VĚDOMÍ UP-DATE 

Kdo vysoko stoupá, může nízko klesnout – tak to momentálně vypadá, – graf GCP je dlouhodobě v MAXu své dekoherence, což je pravděpodobně způsobeno tím, že si člověk vykládá utrpení kolem sebe po svém, což vede k formě utrpení v odděleném prostoru, kam se schovává, což se děje vždy, když člověk zůstává sedět ve strachu a nechává se jím ovládat, místo aby se hnal za řešením, které vede ven ze strachu. Zdá se, že to je v současné době pro člověka globální úkol učení. Povznesení se nad vlastní strach vytváří světlé perspektivy a ty zase vytvářejí silnou a konzistentní soudržnost v masách. Dokud však bude člověk obětí strachu z mnoha globálních událostí, které v současnosti silně narůstají, zůstane to nahoru a dolů, což spíše náhodně, prostřednictvím vrcholů strachu, vytváří krátké koherentní stavy! 

📌 ATMOSFÉRICKÁ ELEKTŘINA DNE 12.5.2023

Noc začala 8 hodin trvající neklidnou stagnací, s rovněž trvajícími nábojovými špičkami, což vneslo do spánku mnoho neklidu a stresu.  – Pak kolem půlnoci začala energie poměrně strmě stoupat z 1373,5 mV a kolem 7:00 dosáhla svého MAX na 1378,5 mV. Během spánku se uvolnilo hodně kinetické energie, která proto zůstala jen povrchně v dolním alfa pásmu, ale mohla vyvolat intenzivní sny, protože hybná energie se může ve skutečnosti vyvinout jen ve snovém mozku. Od 7:00 hodin ráno to pokračuje snově, protože energie přešla do plochého poklesu, – pokračujícího, – který kondenzuje její náboje a “otravné” špičky se zřetelně zvyšují, což v tuto chvíli přináší mnoho neklidu do zablokované činnosti, – pohon je silný, ale pohyb je zablokovaný, – přetížení, blokády, tíha a detoxikace otevírají den, který je nejlépe začít velmi klidně.

📌 PROUD SLUNCE 12.5.2023

Bouřka se zatím nedostavila, – zhruba od 7:30 je zvýšený KP na 4, což je způsobeno velmi silným větrem o rychlosti 580 km/s a tlakem, který vyvíjí na magnetosféru, ale podstatné shluky chybí a index DST je daleko od bouřkových hodnot, se slabým ozářením 2 x 12 GW a mezitím je KP také zpět na 3! – Na Slunci se na jihu vytvořil podivný konglomerát koronálních děr a jsou zde obrovské rozdíly v energetickém záření, což je patrné z barevných rozdílů, přičemž na jihu se kolem Slunce vytvořily 3 fragmenty magnetického pole. 9 aktivních oblastí dnes produkuje 152 SP, což je navzdory jedné aktivnější oblasti o 2 SP méně než v gersternu, a rádiový tok také klesá, ale zůstává v pásmu silných bouří a udržuje trvalou ionizaci horních vrstev atmosféry. Zůstává vzrušující a zcela libovolné, jak se bude sluneční den vyvíjet dnes!

🧖🏳️‍⚧️ Transsexuálové by přece jen měli mít povolen vstup do dámských saun.

Podle nového návrhu zákona o sebeurčení mají provozovatelé ženských saun právo rozhodnout, kdo smí do jejich zařízení vstoupit. Nyní však  federální komisař pro queer Sven Lehman v rozhovoru prozradil, že právo na přece jen neplatí.

“I nadále bude zakázáno vylučovat transsexuální osoby ze zařízení kvůli jejich transgenderovosti,” zdůraznil Lehmann.

https://www.tagesspiegel.de/gesellschaft/queerspiegel/hausrechtsparagraf-lost-angste-aus-queerbeauftragter-will-anderungen-an-selbstbestimmungsgesetz-9790259.html

🙈 Faktická situace ohledně “slavné zprávy” o ÚMYSLNÉM “odpálení” ruské hypersonické zbraně systémem Patriot, kterou oznámil zaměstnanec koncernu BILD

No…. Člověk nemusí být genealog a už vůbec ne odborník na RuSHA, aby dokázal určit původ této lživé tlamy JEN na základě jejího postoje.

O samotné “hypersonické zbrani” se toho také moc říci nedá…… Směšná tragédie, která je opět předkládána “německému občanovi”……

💥 Jen obrázek žalující strany Trumpa E. Jean Carroll s bláznivou Kathy Griffinovou. Tihle lidé jsou šílení. 

video:
IMG_9448

🇪🇺 ❌  🇷🇺……. 😂🤣

Vojenská přehlídka v EU vs. Rusko

ZDROJ:

By Martha – Telegram