Mezinárodní agentura pro atomovou energii (MAAE), mezinárodní jaderný dozorový orgán OSN, právě dokončila zprávu týkající se probíhajícího vyšetřování íránských zásob jaderných zbraní. Právě potvrdili, že se zvětšují.

Co to znamená? Znamená to, že ačkoli Obama dal Íránu přes 150 miliard dolarů od daňových poplatníků, aby nevyráběl jaderné zbraně, stejně to udělal. Anoni už to věděli, ale proč je MAAE v Íránu NYNÍ? Proč zkoumají íránské jaderné zbraně TEĎ? Íránská dohoda v americkém zpravodajském cyklu? Dokumenty z Mar-a-Lago o dohodě s Íránem?

Mezi vyšetřováním MAAE v Íránu a razií FBI v Mar-a-Lago MUSÍ být souvislost. Trump nám potvrdil, že dotčené dokumenty se týkaly dohody s Íránem. Data na fotografiích potvrzují, že jde o dohodu s Íránem. A shodou okolností Mezinárodní dozorový orgán OSN pro jadernou bezpečnost vedl vyšetřování íránské jaderné výroby ve stejnou dobu, kdy FBI potřebovala Trumpovy soukromé dokumenty týkající se Obamovy dohody s Íránem… něco se děje.

Lidé… razíe FBI je podstatně větší než Amerika nebo obvinění Trumpa za nesprávné uložení dokumentů, které již odtajnil… Toto je globální jaderná situace… a jak říkám už několik týdnů, jde o Obamu!

Nejsem si jist, zda FBI spolupracuje s OSN, aby se pokusila zlikvidovat Trumpa, nebo se snaží zlikvidovat Obamu, nebo se snaží krýt si vlastní zadek, dokud MAAE nezjistí Obamovu DS šlamastiku prostřednictvím dohody s Íránem. Nemám ponětí. Ale není náhoda, že Obamova dohoda s Íránem z roku 2015 je v epicentru probíhajícího mezinárodního vyšetřování ze strany nejvyššího diplomatického orgánu na planetě, jakož i zdrojovým materiálem prezidentských dokumentů ukradených z Mar-a-Lago.

Na závěr lze říci, že OSN vyšetřuje íránskou jadernou výrobu, konkrétně jadernou dohodu s Íránem z roku 2015, což je přivede ke kostlivcům v Obamově skříni. Je Obama předmětem mezinárodního jaderného vyšetřování?

Nejsem si jist, na čí straně je v této situaci MAAE (OSN). Jelikož závěrem, že íránské jaderné zásoby se zvýšily, nepřímo napomínají Obamu a selhání íránské jaderné dohody. Stále chybí příliš mnoho kousků skládačky, ale myslím si, že to souvisí s mnohem větším množstvím věcí než jen s FBI. Souvisí to s mezinárodním vyšetřováním! -Clandestine

zdroj

„Bill Gates financoval alianci EcoHealth, Wuhanskou univerzitu a grant Moderna, který podal shodu patentu DNA s Covidem, roky předtím, než byl Covid vůbec znám lidem. Podle některých vědců pravděpodobnost 1 ku 3 miliardám“ zdroj

Soudce dnes ukončil vyšetřování FBI vůči TRUMPOVI a všechny dokumenty předá speciálnímu zmocněnci, který případ překontroluje (není stanovena lhůta, kdy může speciální zmocněnec zveřejnit zjištění. Což znamená, že plán DEEP STATE okamžitě vznést obvinění vůči TRUMPOVI před volbami v polovině voleb zrušen…. ).

Ministerstvo spravedlnosti nechtělo, aby byl jmenován zvláštní zmocněnec a vědělo, že by to vytvořilo problém s časovým rámcem jejich pokusu o obvinění TRUMPA FALSE FLAG.

Jediný způsob, jak zvrátit rozhodnutí soudců, je obrátit se na Nejvyšší soud… Ale ministerstvo spravedlnosti FBI vědělo, že CLARENCE THOMAS by případ zrušil… Někdy se musíte usmívat, jak byly všechny tyto šachové pohyby předurčeny již před lety. Jak bylo vše nastaveno…

Zákulisí> Projekt Veritas sehrál důležitou roli při rozhodování soudců<

Projekt Veritas chystá říjnové překvapení…… A nedivil bych se, kdyby CNN (jehož úklid domu by měl být do té doby téměř hotový) tento příběh vypustili.

] INFILTRÁCE

♠️♦️

CNN Moderátorka Sara Sidner
Súbory požiara búrky…
Upriamením pozornosti na krytie Huntera Bidena ?…
Twitter ľavičiarske krivdy v rozruchu a ťahajú Saru Sidnerovú
(toto je len začiatok infiltrácie CNN bielymi HATS…. Sledujte ďalej a uvidíte, čo CNN urobí pred voľbami v polovici volebného obdobia → prekvapenie) zdroj

Dokument o Billu Gatesovi, který byl ze všech médií smazán❗️❗️❗️
Po jeho shlédnutí Vám bude jasné proč

?Pojďme si dát závazek, že tento dokument uvidí 5 našich blízkých.

?Povšimněte si, jak moc (ne)podobný si je sociálně vyloučený autista Gates z roku 1998 a sebevědomá verze 2.0.

?Pokud jste to ve videu nezaznamenali, tak Gates, či jeho klon číslo XYZ (to je celkem jedno, tato entita je nám stále prezentována jako živá, tak to akceptujme) plně ovládá WHO, která tlačí „pandemické zákony“ po celém světě. A co znamenají „pandemické zákony“? Povinné očkování a tyranii, postavenou na lžích o existenci imaginárních virových onemocnění.
?Veškeré informace v tomto videu jsou záležitostí existujících veřejných záznamů, takže fact-checkeři nemají šanci cokoli z toho popřít.
—-
?Doplněný fact-check – orální vakcína proti obrně byla podávána již od roku 2000
—-
Přímý odkaz na video je rovněž k dispozici na kanále Rumble zde

B?????M

Rockefellerovi oznamují:
Dolar je pohřben

Ruchir Sharma je předsedou Rockefellerovy nadace. To znamená, že je jedním z architektů, kteří určovali dolar a drželi nitky bank po celém světě.

Ve Financial Times pro pochopení lidí oznamuje, že dolar bude nyní pohřben a přijde nový čas (řád):

„To, co se stalo před dvěma desetiletími, naznačuje, že se dolar blíží svému vrcholu, než aby pokračoval v zotavování. I když americké akcie klesaly v dot-com propadu, dolar pokračoval v růstu, než vstoupil do poklesu, který začal v roce 2002 a trval šest let.“ Podobný inflexní bod může být blízko. A tentokrát by pokles americké měny mohl trvat ještě déle.“ odkaz zdroj

NOVINKA – Německý ministr hospodářství Habeck si umí představit, že části ekonomiky „prozatím jednoduše přestanou vyrábět“.

Teď: 40 generálních ředitelů evropských výrobců kovů v otevřeném dopise varuje před „existenční hrozbou“ pro průmysl.

ELON??‍?
Kalifornie zvyšuje stav nouze na síť, protože hrozba blackoutu roste

Je potřeba více solárních + baterií. Baterie skvěle zvládají špičkovou poptávku.

Věří lidé, že všechny nedávné rezignace, letecké havárie, přesměrování letadel, aktivace EMS/EBS, výpadky atd. jsou prostě náhoda?
Proč Sessions [na začátku] zdůraznil, že vyšetřování/řízení jsou důvěrná?
Myslete na magii.
Co vidíš …….
Opravdu věříte, že se nic nedělá?
Re_read minulé drobky.
kdo má moc?
Proč to bylo zdůrazněno na začátku?
Máte víc, než víte.
Q zdroj

Právě teď: ???
„“Michiganský soudce zveřejnil bombovou zprávu o auditu Dominion Voting Systems, která odhaluje, že stroje a jejich software byly „navrženy“ tak, aby „vytvářely systémové podvody“.““ odkaz

↑ Nedávno jsem s vámi řešil, jestli ten a ten může být ten samý člověk, nebo jestli si jsou jenom podobní.
Není to stejný člověk, ale jsou si podobní.
Ten první byl v ochrance Miloše Zemana/2019 foto/, ten druhý byl letos vysoká ochranka na Karlovarském filmovém festivalu, a chvíli si tam povozil a hlídal na vozíku Schwarzenberga. Možná to jsou bratři.

Našel jsem ale úplně jiného bodyguarda, který byl při Zemanově posledním opuštění Vojenské nemocnice 08.2021, a v listopadu 2021 hlídal v Praze Čaputovou, při jejím čerstvém zatčení.
U nás, ani nikde ve světě samozřejmě nefunguje žádná jakoby „centralizovaná“ ochrana politiků. Každý prezident i politik má svoji ochranku. Rozhodně se nestřídají a neposílají, kam je zrovna potřeba.
Ten člověk je jen dalším malým důkazem operace WH. Zemanova návštěva Vojenské nemocnice byla vojenská operace, a věděli jsme to od začátku.

Agenti WH byli u akce Zeman. O měsíce později byla Čaputová zatčena, a ten konkrétní agent byl přesunut k ní.
Fotku záměrně nezveřejňuju. zdroj

Film Hunter Biden je už k dispozícii. tu

O čo v skutočnosti išlo pri nájazde na Trumpa?

Obama>Iránska jadrová dohoda///FBI krytie a korupcia spojená s OSN

(minulý rok som vám povedal, že vo vnútri OSN a NATO sa začala vzbura a vojna, pretože v tichosti prepukli boje medzi radou, generálmi a vedúcimi predstaviteľmi. (Aliancia sa plne infiltrovala do OSN/ NATO už v roku 2010 a tajne dávala odtajniť niektoré hlavy v programoch… Teraz infiltrácia bielych klobúkov vo vnútri OSN začala medzinárodné vyšetrovanie Obamu a iránskej jadrovej dohody).

V časti 11 000 dokumentov, ktoré mal Trump, sa FBI zamerala najmä na utajované dokumenty, ktoré [odhaľujú] Obamu v súvislosti s jadrovou dohodou s Iránom z roku 2015. Úplatky pre radu OSN a najvyššie elity, ktoré boli podplatené v rámci nezákonnej dohody s Iránom. Viac ako 200 miliárd$ z peňazí amerických daňových poplatníkov na vytvorenie špinavých fondov so 400 miliardami $. Ďalšie medzinárodné finančné prostriedky prúdia cez Ukrajinu do Iránu Dohľad/nedbanlivosť/korupcia OSN. NATO v Obamovej dohode s IRÁNOM bola plne zdokumentovaná bankovými záznamami/servermi/počítačmi a vnútornými agentmi s priamymi kontaktmi na OSN. NATO a úplatky.

Obama>iránske utajovanie smrti Usámu bin Ládina spojené s raziou FBI.

Zákulisie> Irán/CIA poskytli Obamovi falošné informácie o tom, kde sa Usáma bin Ládin nachádza v Pakistane. > Obama okamžite poslal vojenské špeciálne jednotky, aby bin Ládina zatkli/zadržali/zabili. Okamžite len niekoľko minút po tom, ako bol Usáma bin Ládin pri operácii zabitý, špeciálne jednotky potvrdili jeho smrť. S týmto prezident Obama usporiadal špeciálne vysielanie takmer vo všetkých sieťach a oznámil americkému ľudu, že zabili Usámu bin Ládina…… Ale len niekoľko minút po Obamovom prejave vojenské sily potvrdili, že išlo o omyl a že zabili dvojníka/zástupcu bin Ládina.
(preto bol falošný dvojník bin Ládina zhodený z vrtuľníka cez horu a falošná správa o tom, že bin Ládin bol pochovaný v mori, bola lož).
Obama klamal americkému ľudu a bol znovu zvolený na základe lži, že je prezidentom, ktorý priniesol spravodlivosť za 911… Irán nastražil Obamu a jeho administratívu a temných generálov. >Teraz mal Irán Obamu vo svojich rukách… A začalo sa vydieranie a stovky miliárd US $$$$$$$$ v hotovosti boli dodané Iránu a ďalšie miliardy boli presmerované cez ukrajinské banky a spoločnosti. Toto všetko by viedlo k Obamovi a jadrovej dohode s Iránom a svetovej korupcii, ktorá podporovala nelegálnu dohodu, ktorá by sa potenciálne mohla spájať s jadrovým holokaustom alebo s blízkou jadrovou udalosťou.

Trump pripravuje scénu. (dokumenty, ktoré má k dispozícii)
Biele klobúky vo vnútri FBI pripravili scénu (razia)
Biele klobúky vo vnútri OSN. NATO pripravilo scénu
(medzinárodné vyšetrovanie dohody medzi Obamom a Iránom prostredníctvom MAAE)

Teraz chápete, prečo Bidenovo ministerstvo spravodlivosti išlo po Trumpových dokumentoch o Iráne. >Jane Sullivanová< ktorá dala dokopy dohodu s Obamom, teraz pracuje pre Bidena ako poradkyňa pre národnú bezpečnosť. Manžel Sullivanovej je radca (top-pomocník) generálneho prokurátora Merricka Garlanda, ktorý nariadil razie FBI s cieľom zabaviť jadrové dokumenty.
????
Vnútri búrky storočia
Vojenské operácie svetovej aliancie zdroj

Michelle Fielding – Vojenské právo, bankovnictví, Starlink
Video z 2.9.2022
Ahoj všem, dnes bych ráda poskytla malou informaci o tom, co jsem dostala ohledně Velké Británie a bankovního systému a potenciálních vůdců USA do budoucna:

 • bude příštím premiérem Velké Británie Rishi Sunak nebo Liz Trussová? – Ani jeden z nich nebude premiérem, protože v podstatě je britský politický systém jen skořápkou, která má veřejnosti umožnit, aby věci vypadaly normálně, zatímco v zákulisí pokračuje vojenská operace.
 • Co ta vojenská operace obnáší – Řekli, že v zákulisí armáda White hat zavádí nový decentralizovaný rámec a systém a soubor politik, aby se politika a rozhodování mohly přenést na lidi a odklonit se od hierarchické kontroly. Vůdci, které vidíte v současnosti, jsou jen zástupní, takže kdokoli nastoupí jako premiér Velké Británie, bude jen zástupný a nebude mít žádnou skutečnou politickou moc v souladu s právním rámcem Velké Británie.
 • Rishi Sunak a Liz Truss pracují pro Bílé klobouky? Ani jeden z nich nepracuje pro Bílé klobouky, oba jsou klobouky kontrolováni. V zákulisí se připravují a provádějí masivní změny, celý bankovní systém přejde na decentralizovaný systém využívající kvantový finanční systém
 • Banky už nebudou potřeba v tom smyslu, jak je chápeme v současnosti. Digitální měna centrální banky je zástěrkou pro systémy, které vytvářejí Bílé klobouky. Skutečný systém v budoucnu nebude centralizovaný tak, jak naznačuje titulek, bude centralizovaný na bankovní systém zvaný kvantový finanční systém, a fyzické jednotky, které jsou známé jako banky v současné době, už nebudou potřeba.
 • Ve skutečnosti je to digitální měna centrálního bankovnictví, ne digitální měna centrální banky. Slova znějí podobně, ale koncept je velmi odlišný s přesným rozlišením v tom, kdo má kontrolu. Lidé jsou pod kontrolou a měnové fondy budou řízeny kvantovým finančním systémem a Starlinkem. Starlink je kvantový výpočetní systém – blockchain.
 • Starlink je systém propojení, který bude lidi přímo spojovat se systémy bankovnictví, hlasování, medicíny, energetiky, vzdělávání a cestování. V současné době mají země plné ruce práce s tím, aby se všichni zaregistrovali do kvantového systému.
 • V budoucnu nebudou existovat žádné hranice ohledně cestování, pas ve stávající podobě a víza již nebudou nutné, všichni budou moci volně a snadno cestovat. Nový systém zabrání obchodování s lidmi a černým penězům
 • Velké sumy peněz, které Evropa v současné době žádá, aby je měli lidé neustále na svých bankovních účtech, aby mohli získat dlouhodobější víza k cestování – tyto systémy, kde po vás žádají velké částky peněz na vašem účtu kvůli vízu, opět to jen pomáhá probudit lidi.
 • V budoucnu budou všechny národy samy o sobě bohaté a prosperující, a jakmile budou kvantový finanční systém a digitální a fyzické peněžní systémy plně funkční, budou si všechny národy rovny z hlediska ekonomického postavení.
 • Bude ve Spojeném království nebo v jiných částech světa zaveden univerzální základní příjem, který by pomohl s inflací a rostoucími životními náklady? – Ano a ne. Zatímco bude kvantový systém nastavován na pozadí, budou nejchudším a nejzranitelnějším lidem pomáhat s různými projekty, které jim pomohou, dokud nový systém nezačne fungovat pro masy. celý preklad tu

??Ukrajina připouští zásah na ruské vojenské základny na Krymu. ? odkaz

Blíži sa búrka….⚡️??Cornel

Převzato: https://vitazstvosvetla.org/spravy-08-09-2022/

Tajemství nezjistitelného ovládání mysli

Oprášil som tento článok z februára 2012 z časopisu Knowledge of Today
Zdá sa, že dnes je rovnako aktuálny, ak nie viac, ako v čase, keď bol pôvodne napísaný.

Pokiaľ nepochopíte, ako sa prejavuje realita, váš osud a osud planéty bude v rukách vládnucej elity, ktorá tomu rozumie. „Niekedy ľudia nechcú počuť pravdu, pretože nechcú, aby sa im zničili ilúzie.“ -Friedrich Nietzsche

Život v tretej dimenzii môže byť blaženým zážitkom, keď máte moc, zdravie, bohatstvo, pohodlie a slobodu. Práve to si vládnuca elita zhmotnila, zatiaľ čo zvyšok sveta zápasí s chudobou, chorobami, drogovou závislosťou, dlhmi a nevoľníctvom.

Konečným cieľom iluminátov nie je len jedna svetová vláda. Je ním úplné ovládnutie tretej dimenzie času a priestoru. Všimnite si, ako úspešne sa im darí manifestovať pre seba utopický 3. rozmer – peniaze, jachty, súkromné tryskáče, zámky, letoviská, dostihové kone, korporácie, zlato, drahokamy, služobníctvo a všetko, po čom túžia.

Ste súčasťou ich manifestácie. Vy a zvyšok sveta im doslova ležíte pri nohách. Ako to dokázali? Svojimi znalosťami nástrojov Stvorenia a univerzálnych zákonov.

Univerzálny zákon príťažlivosti

Na čo myslíte? Odpoveď odhalí život, ktorý vediete. Ak si myslíte, že váš život je mizerný alebo skvelý, máte pravdu. Život je taký, aký si myslíte, že je. To isté platí aj pre stav sveta. Je taký, aký si ľudstvo kolektívne myslí, že je. Energia a všetky formy hmoty priťahujú podobne vibrujúcu energiu. Naše myšlienky sú energetické magnety. Priťahujú všetko, na čo ich nasmerujeme.

„Všetko je energia a to je všetko, čo s ňou súvisí. Zhodujte sa s frekvenciou reality, ktorú chcete, a nemôžete si pomôcť, ale túto realitu dostanete. Inak to ani nemôže byť. Toto nie je filozofia. Toto je fyzika.“ -Albert Einstein/Bashar

„Alfa vlny v ľudskom mozgu sa pohybujú medzi 6 a 8 hertzmi. Vlnová frekvencia ľudskej dutiny rezonuje medzi 6 a 8 hertzmi. Všetky biologické systémy pracujú v rovnakom frekvenčnom rozsahu. Alfa vlny ľudského mozgu fungujú v tomto rozsahu a elektrická rezonancia zeme je medzi 6 a 8 hertzmi. Celý náš biologický systém – mozog aj samotná Zem – teda pracujú na rovnakých frekvenciách. Ak dokážeme elektronicky ovládať tento rezonančný systém, môžeme priamo ovládať celý mentálny systém ľudstva.“ -Nikola Tesla

Vaše myšlienky sú živé veci. Keď vstúpite do miestnosti plnej ľudí, môžete vnímať živú atmosféru, ktorú vytvárajú kolektívne myšlienkové vlny ľudí v miestnosti. Môžete vnímať pokojnú alebo napätú atmosféru.

Kolektívne myšlienkové vlny 7 miliárd ľudí na planéte Zem tiež vytvárajú atmosféru a ovplyvňujú každého buď vedome, alebo nevedome. Podobne ako Borgovia v Star Treku sa môžete naladiť na toto „kolektívne vedomie“ a vysielať myšlienky ostatným, ktorí ich prijmú a budú podľa nich konať. Ste kvapkou v oceáne myšlienok a oceán myšlienok je v každej kvapke.

Univerzálny zákon príťažlivosti pôsobí vo vašom živote práve teraz. Priťahujete si osobné situácie, ktoré prežívate. Prostredníctvom svojho individuálneho príspevku do kolektívneho masového vedomia priťahujete aj globálne situácie. Zamyslite sa nad tým, čím prispievate. Keď si uvedomíte tento univerzálny zákon a jeho fungovanie, môžete ho začať vedome používať na priťahovanie toho, čo chcete, namiesto toho, čo nechcete.

Akákoľvek vaša myšlienka v kombinácii s emóciou vibruje z vás do vesmíru. Ako bumerang sa vám vráti to, na čo sa sústredíte. Jediné, čo musíte urobiť, je dovoliť si očakávať to, čo chcete. Znie to jednoducho, však? Najťažšie je stať sa „bez pochybností“. Musíte bez pochybností očakávať to, čo chcete, správať sa tak, akoby ste to už mali, a byť za to vďační. Ako kvapky v oceáne je každý človek individuálne zodpovedný za svoj príspevok k masovému vedomiu.

Tým, že očakávate nový svetový poriadok, Antikrista, apokalypsu a koniec sveta, je váš príspevok ku kolektívnemu vedomiu „temný“. 

Očakávajte zázraky. Očakávajte Zlatý vek. Keď prevezmete stopercentnú zodpovednosť za všetko, čo práve teraz zažívate vo svojej realite – úplne za všetko -, len vtedy budete mať moc zmeniť svoju realitu.

„Náš svet je odrazom našich podvedomých presvedčení. Naše podvedomie dokáže spracovať 40 miliónov nervových impulzov za sekundu, zatiaľ čo naša vedomá myseľ dokáže spracovať len 40 nervových impulzov za sekundu. Všetci vieme, že ak sa na niečo sústredíme dostatočne dlho, dokážeme to robiť bez rozmýšľania, stane sa to súčasťou našej podvedomej rutiny. Urobme zo súcitu a porozumenia súčasť našej podvedomej rutiny tým, že sa budeme vedome sústrediť na tieto vyššie aspekty seba samého v každodennom živote.“

 

ZMENA VAŠICH PRESVEDČENÍ

Ste zložení z miliárd a miliárd „naprogramovaných“ presvedčení o tom, čo je skutočné a čo nie je skutočné, čím by ste mali alebo nemali byť, čo by ste mali alebo nemali nosiť, čo by ste mali alebo nemali hovoriť alebo robiť. Máte presvedčenia o tom, akí ste príťažliví, o svojom tele, o svojej inteligencii, o Bohu, hriechu, živote po smrti, morálke a triede. Boli ste zaplavení katastrofickými scenármi o budúcnosti ľudstva – globálna depresia, apokalypsa, Armagedon, koniec sveta, vyľudňovanie, jadrová vojna, vláda Antikrista a iná zneisťujúca, strach naháňajúca, toxická propaganda.

Len veľmi málo ľudí rozumie programovaniu strachu a tomu, prečo deformuje naše vnímanie. Hoci strach je program používaný na naše prežitie, strach vytvára aj iracionálne presvedčenia, ktoré spôsobujú väčšie systémy strachu, ako sú politika, náboženstvo a médiá.

Vírus zvaný strach je krátky film o podmienenosti strachu a o tom, k čomu môžu viesť iracionálne obavy.

Ak sa zastavíte a pozorne sa pozriete na svoje myšlienky a presvedčenia, zistíte, že namiesto toho, aby slúžili vám, slúžia agende vládnucej elity. Hoci máte možno pocit, že ste voči náboženskej a politickej propagande imúnni, vašu imunitu prekonáva opakovanie posolstiev, ktoré sa vám zavŕtavajú do podvedomia tesne pod vaším vedomým radarom.

Vládnuca elita vás naučila otrockému vedomiu. V živote tikáte budíkmi, hodinami v aute, pracovnými hodinami, televíznymi hodinami, hodinami v mobilnom telefóne, náramkovými hodinkami, nástennými hodinami a kalendármi. Je to „čas raňajok“, „čas obeda“, „čas prestávky“, „čas dopravy“, „čas správ“, „šťastná hodina“, „koniec týždňa“, „čas večere“, „čas spánku“, „čas daní“. Sedíte v dopravnej zápche, stojíte v radoch, sledujete otupujúce televízne triky prerušované nekonečnými reklamami.

Z 365 dní, ktoré Zem potrebuje na obehnutie Slnka, sa uspokojíte so 14-dňovou dovolenkou. Svoju prácu vymeníte za cifry v banke. Oslavujete narodeniny, Nový rok, Valentína, Deň svätého Patrika a nespočetné ďalšie opakujúce sa cykly komercionalizovaných nezmyslov. Od kolísky až po hrob poslušne tikáte životom ako automat a slúžite vládnucej elite. Napriek otroctvu vás akosi presvedčili, že ste slobodní.

„Skutočné beznádejné obete duševných chorôb sa nachádzajú medzi tými, ktorí sa zdajú byť najnormálnejší.

„Mnohí z nich sú normálni, pretože sú tak dobre prispôsobení nášmu spôsobu existencie, pretože ich ľudský hlas bol umlčaný tak skoro v ich živote, že ani nebojujú, netrpia a nerozvíjajú sa u nich symptómy ako u neurotika.“ Nie sú normálni v tom, čo možno nazvať absolútnym významom slova; sú normálni len vo vzťahu k hlboko nenormálnej spoločnosti.

Ich dokonalé prispôsobenie sa tejto nenormálnej spoločnosti je mierou ich duševnej choroby. Tieto milióny abnormálne normálnych ľudí, ktorí žijú bez rozruchu v spoločnosti, ktorej by sa, keby boli plnohodnotnými ľudskými bytosťami, nemali prispôsobovať.“ -Aldous Huxley, Brave New World Revisited

„Nikto nie je tak beznádejne zotročený ako tí, ktorí sa falošne domnievajú, že sú slobodní.“ – Wolfgang von Goethe

„Elektrická aktivita neurónov bola korelovaná s rôznymi stavmi vedomia. Deti nevykazujú nervovú elektrickú aktivitu spojenú s vedomým uvedomením až do šiestich rokov. Prvých šesť rokov svojho života strávia v stave označovanom ako hypnogogický tranz. Je to ten istý stav, ktorý hypnotizéri navodzujú, aby implantovali návrhy priamo do podvedomia.

Všetky vzorce správania, ktoré vznikajú na základe skúseností, pri ktorých absentuje alebo je pozastavené vedomé spracovanie, zostávajú pod úrovňou vedomého uvedomovania a majú tendenciu sa opakovať. V dospelosti akýkoľvek zážitok, ktorý prekročí určitý prah stresu, vyvoláva hypnogogický stav, čo vedie k pozastaveniu vedomého spracovania. V tomto stave sa všetko, čo zažijeme, uloží do našej podvedomej pamäte, ale nie je vedome spracované.

To je dôvod, prečo sme denne bombardovaní negatívnymi správami, ktoré nás desia. Pozastavuje naše vedomé spracovanie a udržuje naše podvedomie otvorené sugestívnemu programovaniu. Týmto spôsobom sme formovaní tak, aby sme vyhovovali agende elity. Médiá a zábavný priemysel nás denne regresujú do stavu hypnogogickej poddajnosti a sťahujú do nás prediktívne programovanie.“ -Vito Santana

Na nasledujúcom videu je úžasný rozhovor z roku 1985 s bývalým agentom KGB, ktorý bol vyškolený v technikách podvratnej činnosti. Vysvetľuje 4 základné kroky sociálneho inžinierstva celých generácií, aby mysleli a správali sa tak, ako chcú tí, ktorí sú pri moci. Je to šokujúce, pretože náš svet bol transformovaný presne rovnakým spôsobom a postupoval presne podľa rovnakých krokov.

„Niekedy majú ľudia základné presvedčenie, ktoré je veľmi silné. Keď sú im predložené dôkazy, ktoré sú v rozpore s týmto presvedčením, nové dôkazy nemôžu prijať. Vyvolá to pocit, ktorý je mimoriadne nepríjemný a nazýva sa kognitívna disonancia. A pretože je pre nich veľmi dôležité chrániť si základné presvedčenie, budú racionalizovať, ignorovať a dokonca popierať všetko, čo nezodpovedá základnému presvedčeniu.“ -Frantz Fanon

14 rôznych metodík kontroly mysle

Tieto metódy je potrebné pochopiť, pretože majú najväčší vplyv na masové vedomie.

 1. Zahmlievanie: Základná zámena jednej veci za druhú – hra s dymom a zrkadlami.
 2. Otrávenie svetonázoru: Podmieňovanie spôsobu, akým ľudia vnímajú ľudskú prirodzenosť a svoju vlastnú hodnotu.
 3. Podmieňovanie prvotného strachu: Využívanie prvotného strachu.
 4. Stratégia rozdeľuj a panuj: Vyzdvihnutie akýchkoľvek vnímaných rozdielov medzi ľuďmi a následné využitie týchto rozdielov na vyvolanie bojov, aby ich bolo ľahšie ovládať a podmaniť si ich.
 5. Indoktrinácia vzdelávacieho systému: Ľavicová forma nacizmu sa nazýva mastery learning. základná škola, HS a univerzita. Trivium a kvadrivium vzdelávania by tomu mohlo čeliť.
 6. Riadená opozícia: Základná dialektika – dialektická mechanika alebo hegeliánstvo Vytváranie konfliktov, pre ktoré už máte systém riadenia výsledkov. Vytvorte konflikt a počkajte na typ reakcie na konflikt (zvyčajne chaotický, ktorý si vyžaduje riešenie) a potom zasiahnite a vyriešte ho. Umelé riešenie konfliktov.
 7. Peňažný systém riadenia: Dlh založený na fiat mene frakčné rezervné bankovníctvo systém ilúzie, ktorý nazývame peniazmi, ale ľudia vň veria, akoby to bolo náboženstvo alebo boh. Zdá sa, že ľudia sú najviac bezmocní, aby z toho vyšli. Existuje výlučne v mysli.
 8. Kontrola masmédií: Ak môžete kontrolovať informácie, ktoré ľudia vidia, počujú a čítajú, kontrolujete ich vnímanie reality. Ak obmedzíte rozsah toho, čo môžu prijať do svojej mysle a vedomia, obmedzíte ich možnosti riešení. Riadenie ľudského vnímania.
 9. Jedlo a medicína: Útok na fyzické aspekty tela súvisí s tým, ako prebieha vývoj nášho mozgu. Ovplyvňujete myslenie a vedomie, ste tým, čo jete. Používanie techník, ktoré poškodzujú vedomie prostredníctvom moderného lekárskeho systému.
 10. Ilúzia času: Vedomie a vedomie, ktoré je súčasťou vedomia, je súčasťou vedomia a vedomia: Veľmi dôležité, aby ľudia pochopili. Hrajte na zdanlivú neschopnosť ľudí žiť v skutočnom vedomí prítomného okamihu – prinúťte ľudí žiť v ľútosti nad minulosťou alebo v úzkosti z budúcnosti. Je to technika založená na strachu. Vyvádza nás zo skutočného prítomného vedomia. Byť plne prítomný teraz a prijať to, čo sa deje teraz. Ak sa naše vedomie dá zmanipulovať tak, aby sme sa vždy pozerali na to, čo sa stalo. Odoberá nám to účinnosť riešenia súčasnej situácie.
 11. Faktor DHR: Odmietanie, obťažovanie, výsmech: To, čo o vás vnímajú iní ľudia. Faktor popierania, ťažkostí, výsmechu. Veci sú v poriadku tak, ako sú. Nechcem rozkývať loď, pretože by som sa mohol stretnúť s ťažkosťami iných ľudí. Zóna bez ťažkostí je – nechcem všetky nepríjemné aspekty života, ktoré sú spojené s obhajovaním pravdy. To všetko je založené na strachu. Zvyšovanie týchto troch foriem duševnej nestability. Pasca nečinnosti a nič nerobenia pre to, aby sa veci zlepšili.
 12. Náboženstvo: Tieto posledné tri musíme pochopiť najlepšie. Náboženstvo je forma spútania. Formy moderného náboženstva sú ovládaním mysle na základe astroteológie. Dávať ľuďom exoterickú verziu niečoho, čo bolo kedysi ezoterické alebo vnútorné. Vláda je viazanie na ľavý mozog… náboženstvo je viazanie pravého mozgu.
 13. Používanie podvratnej symboliky: Vychádza zo starovekej posvätnej symboliky. Na základe symbolov, ktoré sú s nami od staroveku. Slnečná symbolika, symboly životnej sily, energie, krvi alebo čohokoľvek, čo potrebujeme pre existenciu a život. Používajú ich v moderných inštitúciách – bankách, polícii, médiách, obchodoch. Sme nimi presiaknutí. Základné symboly majú silný psychický vplyv. Dokážu k nám prehovoriť aj bez slov. Bezslovná forma komunikácie. Súvisí s okultizmom.
 14. Problém – reakcia – riešenie (čarodejníctvo chaosu): Masová demonštrácia alebo verejné predvádzanie temných aspektov Hegelovej dialektiky. Hegelovská dialektika sa môže používať v pozitívnom alebo negatívnom zmysle. Čarodejníctvo chaosu alebo terorizmus pod falošnou vlajkou. Ide o rituálnu mágiu používanú otvorene na dennom svetle. Vytvárate chaotickú situáciu na dennom svetle a viete, že to vyvolá extrémnu reakciu strachu a chaosu, ktorá si vyžaduje čo najskoršie nastolenie poriadku. Manipulujete so strachom v limbickom systéme – ľudia nie sú v stave, v ktorom by mohli uvažovať. Dožadujú sa riešení výlučne z emócií. Sú v reakčnom režime vedomia. Chcú, aby bol výsledok hry známy skôr, ako sa hra odohrá. Vtiahnite chaos, viete, akú reakciu vyvolá, a viete. Skok vo vedomí túto techniku vyvráti. Táto technika funguje znova a znova. Ľudstvo sa neprebudí. Jedenásteho septembra bolo čarodejníctvo chaosu.

Musíme verejnosť oboznámiť s týmito technikami, aby sa ľudia stali vedomými. Šírte tieto vedomosti vo svojej komunite.

Musíme byť odrazom – hovoriť pravdu späť do poľa, ktorého sme súčasťou. V skutočnosti hovoriť vedomosti, ktoré sme prijali, späť do sveta okolo nás. Máte moc uzdraviť seba i Zem. Začína to vierou, že to dokážete, a potom to skutočne „urobte“!

Naučte sa manifestovať realitu, ktorú chcete, namiesto reality, ktorú pre vás manifestuje vládnuca elita.

Keď sa vzdáme svojej mysle a zodpovednosti, vzdáme sa aj svojho života.

To je dôvod, prečo malá skupina vždy ovládala masy. Jediným rozdielom dnes je, že tí niekoľkí teraz manipulujú celou planétou vďaka globalizácii obchodu, bankovníctva a komunikácie.

Základ tejto kontroly bol vždy rovnaký: udržiavať ľudí v nevedomosti, strachu a vo vojne so sebou samými. Rozdeľovať, vládnuť a panovať, pričom najdôležitejšie poznatky si nechávajte pre seba.“ –

Práve keď sa pozrieme na zdroj týchto inšpiratívnych citátov v historických životopisoch týchto ľudí, dôkazy o zákone príťažlivosti sa stanú oveľa silnejšími.

„Predstavivosť je všetko. Je to predobraz nadchádzajúcich životných atrakcií.“ -Albert Einstein

„Najväčším objavom mojej generácie je to, že ľudia môžu zmeniť svoj život zmenou svojho duševného postoja.“ -Wiliam James

„Sledujte svoje myšlienky; stávajú sa slovami. Sledujte svoje slová; stávajú sa činmi. Sledujte svoje činy; stanú sa zvykom. Sledujte svoje zvyky; stanú sa charakterom. Sledujte svoj charakter; stane sa vaším osudom.“ -Lao Tzu

„Všetko, čím sme, je výsledkom toho, na čo sme mysleli.“ -Buddha

„Formujú nás naše myšlienky; stávame sa tým, na čo myslíme. Keď je myseľ čistá, radosť ju nasleduje ako predstavenie, ktoré nikdy neodchádza.“ -Buddha

„Človek je len produktom svojich myšlienok, na čo myslí, tým sa stáva.“ -Gandhi

„Čokoľvek si vaša myseľ dokáže predstaviť a čomu dokáže uveriť, to môže dosiahnuť.“ -Napoleon Hill

„Pestujte svoju myseľ veľkými myšlienkami, lebo nikdy sa nedostanete vyššie, ako si myslíte.“
-Benjamin Disraeli

„Sme tým, čo predstierame, a preto si musíme dávať pozor na to, čo predstierame.“
-Kurt Vonnegut

„Svoj vlastný vesmír si vytvárate za pochodu.“ -Winston Churchill

„Šťastie tvojho života závisí od kvality tvojich myšlienok: preto sa podľa toho chráň a dávaj si pozor, aby si nemal žiadne predstavy nevhodné pre cnosť a rozumnú povahu.“ – J. C. -Marcus Aurelius Antoninus

„Keď zmeníš spôsob, akým sa na veci pozeráš, zmenia sa aj veci, na ktoré sa pozeráš.“
-Dr. Wayne Dyer

„Vaše okolnosti môžu byť nepríjemné, ale nezostanú také, ak budete vnímať len ideál a usilovať sa ho dosiahnuť. Nemôžete cestovať vo vnútri a stáť na mieste vonku. Nech človek radikálne zmení svoje myšlienky a bude prekvapený, akú rýchlu premenu to spôsobí v materiálnych podmienkach jeho života.“ – J. S. -James Allen

„Výberom svojich myšlienok a výberom toho, ktoré emocionálne prúdy uvoľníte a ktoré posilníte, určujete kvalitu svojho Svetla. Určujete účinky, ktoré budete mať na druhých, a povahu skúseností svojho života.“ -Gary Zukav

„Nasledujte svoju blaženosť a otvoria sa vám dvere, o ktorých ste nikdy netušili, že existujú. Nasledujte svoju blaženosť a vesmír vám otvorí dvere tam, kde boli doteraz len steny.“ -Joseph Campbell

„Urobte prvý krok vo viere. Nemusíte vidieť celé schodisko, stačí urobiť prvý krok.“ -Dr. Martin Luther King Jr.

„Čo je to za silu, to neviem povedať. Viem len, že existuje.“ -Alexander Graham Bell

Zdroj