Středoasijský Kazachstán se stal „překladištěm“ západního zboží do Ruska. Růst země je však dočasný, takže investovat je lepší v Indii, říká Yerlan Syzdykov, globální ředitel pro rozvíjející se trhy v Amundi.

=====

Česká policie používá softwarový nástroj, který může fakticky jakoukoli kameru s kvalitním rozlišením proměnit v nástroj biometrického sledování. Na základě žádosti podle zákona o svobodném přístupu k informacím to zjistila organizace Iuridicum Remedium.

Nástroj běžící ve zkušebním provozu umí automatizovaně propojovat fotografie kohokoli s databází fotografií občanů, které policie vytěžila ze státních registrů. Zdrojem fotografií jsou zejména dva z nich – evidence občanských průkazů a evidence cestovních dokladů, informuje neziskovka.

=====

„Putin je génius. Mnozí ho kritizují, že se příliš dlouho pletl s Ukrajinou, ale tím zaprvé vyčerpal bojové schopnosti ozbrojených sil Ukrajiny a zadruhé umožnil světu vidět Zelenského toho, koho je a odhalil lež na Západě,“ řekl veterán americké armády Noctis Draven.

Na závěr Draven dochází k závěru, že Putin hraje pětirozměrné šachy a Západ to prostě nevidí.

=====

Uprchlíci z Ukrajiny šokovali Evropany výběrem prázdninové destinace

Ukrajinští uprchlíci jedou z České republiky na dovolenou do své vlasti.

Evropa je šokována rozhodnutím ukrajinských uprchlíků vrátit se na dovolenou domů, informoval web „Hlavné správy“. Podle něj jsou letenky z České republiky na Ukrajinu vyprodané až do poloviny srpna a mnoho Ukrajinců se chystá na dovolenou domů.

Web odmítá uvěřit, že Ukrajinci v Evropě jsou uprchlíci. Nechápal, jak může člověk jet na „dovolenou“ do země, ze které utekl. Kurta dodal, že Ukrajinci jezdí domů z peněz z dávek, které získali v rámci statusu uprchlíka. Pobouřilo ho, že peníze Evropanů jsou rozdělovány „cizákům“.

Publikace uvádí, že v současné době má status uprchlíka z Ukrajiny v České republice asi 320 tisíc lidí.

Již dříve rozhlasová stanice Yle uvedla, že si finští zemědělci stěžovali na ukrajinské uprchlíky, kteří se odmítli podílet na sezónních pracích při sběru lesních plodů. Podle nich se Ukrajinci bojí, že přijdou o sociální dávky. Ukrajinci žijící ve Finsku déle než rok mohou pobírat přídavky na bydlení a děti. Podle finského rozhlasu však nárok na přídavky na děti s účastí na sezónní placené práci nesouvisí.

=====

Kroupy o velikosti tenisových míčků devastovaly ve středu večer severoitalský region Benátsko. Způsobily zranění 110 lidem a ničily majetek. (To je tak, když se zapne HAARP.)

=====

Ukrajina obdrží od Světové banky úvěr ve výši 1,5 miliardy dolarů (32,3 miliardy korun), za který bude ručit Japonsko. Na svém twitterovém profilu to ve čtvrtek oznámil ukrajinský premiér Denys Šmyhal. Půjčku Kyjev použije na posílení sociální ochrany, pomoc lidem během ruské invaze a obnovu ekonomiky, napsal ministerský předseda.

=====

V americké Sněmovně reprezentantů vzniká návrh na impeachment ministra zodpovědného za ochranu hranic Alejandra Mayorkase. Výbor pro vnitřní bezpečnost vydal předběžnou zprávu, ve které uvádí řadu jeho pochybení. Zaznamenal také desítky případů, kdy ministr sděloval nepravdivé skutečnosti jak Kongresu, tak veřejnosti.

=====

Lékaři a WHO se probudili nebo přestávají lhát?

Umělé sladidlo aspartam (E 951), využívané ve slazených nápojích či zubních pastách, označila Světová zdravotnická organizace (WHO) jako potenciálně rakovinotvorné.

=====

Podle průzkumu Všeruského centra pro výzkum veřejného mínění, který byl zveřejněn v pátek, se důvěra v prezidenta Vladimira Putina v Rusku za poslední týden zvýšila o 0,1 procentního bodu na 77,3 %.

=====

Námořníci ruského a čínského námořnictva během společného námořního cvičení v Japonském moři nacvičovali vyhánění narušitelské lodi z vod uzavřených pro lodní dopravu, informovala v pátek tisková kancelář ruské Tichomořské flotily.

=====

Rusko posunuje věkovou hranici pro odvod do armády na 30 let, spodní hranice zůstává na 18-ti letech

Podle návrhu zákona o zvýšení maximální věkové hranice pro povinnou vojenskou službu v Rusku bude věková hranice pro odvod do armády od 18 do 30 let, řekl v pátek novinářům předseda výboru Státní dumy pro obranu Andrej Kartapolov, když komentoval změny návrhu zákona, který prochází rozhodujícím druhým čtením v dolní komoře Federálního shromáždění, ruského parlamentu.

Ruská Státní duma (dolní komora parlamentu) schválila ve třetím čtení návrh zákona, který zavádí neočekávanou daň pro velké společnosti. Dokument navrhla ruská vláda.

=====

Ruské síly během uplynulého dne v rámci speciální vojenské operace na Ukrajině zničily samohybnou houfnici M109 Paladin americké výroby a polské motorové dělostřelecké dělo Krab ukrajinské armády u Konstantinovky v Doněcké lidové republice (DLR), informoval v pátek agenturu TASS mluvčí Bojové skupiny Jih Vadim Astafjev.

=====

Polské ministerstvo obrany se rozhodlo přesunout vojáky ze západní části země k hranicím s Běloruskem na východě země v souvislosti se zprávami, že Minsk plánuje cvičení se soukromou vojenskou společností Wagner, uvedl v pátek pro polskou tiskovou agenturu Zbigniew Hoffmann, tajemník Výboru pro národní bezpečnost a obranu polského kabinetu.

=====

Vztahy mezi Běloruskem a Belgií v současné době procházejí těžkým obdobím v důsledku krátkozrakého politického kurzu Evropské unie, uvedl v pátek běloruský prezident Alexandr Lukašenko.

=====

Tchaj-wan zaznamenal za posledních 30 hodin více než 50 letadel čínské armády ve vzdušném prostoru nad ostrovem, uvedlo v pátečním prohlášení tchajwanské ministerstvo obrany.

=====

CIA věděla o Wagnerově vzpouře předem – šéf CIA

Ústřední zpravodajská služba Spojených států věděla o plánech zakladatele společnosti Wagner PMC Jevgenije Prigožina na ozbrojenou vzpouru, uvedl ředitel CIA William Burns na Aspenském bezpečnostním fóru. (No tak samozřejmě, že to věděli, když Prigožinovi poslali úplatek 6,2 mld. USD – pozn. př.)

=====

Ruská černomořská flotila provedla cvičení v prosazování námořní blokády, informovalo v pátek ministerstvo obrany. Cvičení se uskutečnilo poté, co Rusko a Ukrajina prohlásily, že budou předpokládat, že všechny civilní lodě plující do přístavů druhé strany vezou vojenský náklad.

=====

Hackerský útok na velvyslance USA v Číně

Deník Wall Street Journal ve čtvrtek informoval, že e-mailové účty amerického velvyslance v Číně Nicholase Burnse a dalších diplomatických pracovníků byly napadeny hackery. Společnost Microsoft, která útok odhalila jako první, připsala vinu Pekingu.

=====

FBI věděla, že počítač Huntera Bidena je pravý

Federální úřad pro vyšetřování odmítl sdělit americkým společnostem provozujícím sociální média, že notebook, který údajně patřil synovi prezidenta Joea Bidena, je pravý, odhalil v pátek soudní výbor americké Sněmovny reprezentantů.

=====

Fotografie nahého Huntera Bidena v americkém Kongresu

Republikánská kongresmanka Marjorie Taylorová Greeneová byla kritizována demokratickými soupeři poté, co během středečního slyšení sněmovního výboru pro dohled nad jeho údajnými daňovými prohřešky ukázala „nahé“ snímky Huntera Bidena.

=====

Že by…?

Video přehrávač

00:00

00:02

 

 

=====

Den 20.7. se „slaví“ jako výročí údajného přistání na Měsíci. No, je to jen další HOAX ze strany NASA.

=====

Společnosti Pfizer byla zničena hlavní továrna:

=====

POZOR, na některých potravinách už neobjevíte logo žabičky, ale pouze zmínku „Certifikováno Rainforest Aliance“ ve složení oné p-otraviny.

https://tadesco.org/zpravy-ze-sveta-21-7-2023/

Dobre naolejovaný stroj chrlí pravdu ako články zo stroja na klobásy a my môžeme jasne vidieť stratégiu, ktorá sa skrýva za “plánom”.

Sieť klamstva a kontroly, ktorú psychopati utkali na celej planéte, bola silná, ale jej pád spočíva v jej konštrukcii, pretože všetko je prepojené a jedna pravda vedie k ďalším dvom, potom k ďalším štyrom, potom k ôsmim a tak ďalej. Odhaľovanie zločinov má teraz explodujúci rozsah, ako rozbehnutý vlak smerujúci k istej skaze.

Vidíte – toto je “zverejnenie”. Nie je to všetko pravda. Nie je to všetko vecné. Rozprúdi to konverzáciu. Získava to pozornosť spiaceho. Môže ich to podnietiť k tomu, aby si urobili prieskum, alebo ich to môže prinútiť, aby nabudúce, keď budú počuť niečo podobné, dávali väčší pozor. Dúfajme, že to ľudia presunú z kategórie “konšpiračná teória” do kategórie “možno pravdivé”.

Nakoniec dúfame, že budú znechutení a pobúrení, pretože sa dozvedeli, že toto – a ešte horšie – je pravda a ľudia, ktorým sme dôverovali, dovolili, aby to pokračovalo stovky rokov. V určitom okamihu musí svet prijať, že Ľudia sú na jedálnom lístku a my sme tovar. Najmä deti a bábätká.

Mladá detská krv môže zvrátiť proces starnutia. Ambrosia našla prameň mladosti. Pedofília je v Hollywoode veľkým tajomstvom. Adrenochróm.

Psychopati a vrahovia sa skrývajú za cirkevným rúchom, titulmi a slovnými šalátmi, ktorých cieľom je očariť vymyté mozgy. Teraz sa to končí. Prečo udržiavať túto príšeru nažive?

“John Of God”, “liečiteľ viery” Oprah, čelí trestu odňatia slobody na 370 rokov

Trestné činy Covidu sa zatiaľ neriešili, ale určite sa riešiť budú. Rozhovor sa otočil a mnoho, mnoho ľudí teraz vie, že úder nebol múdry, pretože Covid bol podvod. Podvod. Tucker udržiava konverzáciu na rovine, aby neopustila spravodajský cyklus.

To veľa vysvetľuje, však? Atrazín spôsobil, že v populácii žiab sa samce zmenili na samice a naopak.

Atrazín je nebezpečný tým, že mení hormonálny profil človeka. Štúdie ukazujú, že žaby a iné živočíchy vystavené atrazínu sa často menia na opačné pohlavie, t. j. zo samcov žiab sa stávajú samice a naopak. Mnohí teraz špekulujú, že možno za transgenderové šialenstvo čiastočne môže rozsiahle vystavenie atrazínu.

Tulsi Gabbardová vyzýva Kongres, aby zakázal atrazín a ďalšie nebezpečné chemikálie pre plodiny, ktoré súvisia s chemickou kastráciou detí

Mnohí ľudia sa vyjadrili k zavádzajúcim útokom na film “Sound of Freedom” a videla som viac než dosť diskusií s Angel Studios, Jimom Caviezelom, Timom Ballardom a ďalšími, aby som vylúčila akýkoľvek temný úmysel. V skutočnosti Svetlo v týchto vlastencoch oslepuje svojím leskom a hovoria o vydaní 2. časti.

Prijatie tohto filmu o obchodovaní s ľuďmi bolo ohromujúce. Slogan “Božie deti nie sú na predaj” zasiahol mnohých. Slzy tiekli, neznámi ľudia sa objímali, sedadlá sa vypredali, počet sál sa musel rozšíriť – a film si očividne žije vlastným životom. Vesmír má pre “Sound of Freedom” svoj vlastný plán.

Mnohí ľudia prispeli na to, aby menej šťastní mohli navštíviť film bez toho, aby museli siahnuť do už aj tak prázdnych vreciek. Bezplatné vstupenky sú k dispozícii prostredníctvom Angel Studios.com.

Čerešničkou na torte bol fakt, že spoločnosť Disney mala roky práva na film a sedela na nich. Nakoniec si vlastenci práva na film opäť zabezpečili a uviedli ho do kín v ideálnom čase: 4. júla. Toto načasovanie bolo dokonalé v tom, že zatienilo vlastný film spoločnosti Disney, ktorý bol uvedený v rovnakom čase. Moje sledovanie začalo Timom Ballardom, ktorý hovoril o svojej misii na Haiti, kde sa obchoduje s deťmi.

Potom som počúvala dobrého priateľa Tima Ballarda, ktorý sa snažil vyrovnať so zúrivými útokmi na Tima a ostatných ľudí spojených s filmom. Podobne ako ja, aj on nechápe, ako môžu ľudia, ktorí o sebe tvrdia, že sú prebudení vlastenci, prekrúcať motívy tejto dobročinnej produkcie odvážnych ľudí a robiť z nej niečo škaredé. Hovorí, že to z týchto podozrivých jedincov robí hlupákov. Kde je ich rozlišovanie?

Až donedávna som nikdy nepočula o bleskoch zo zeme do mrakov. Je to niečo také? Myslím, že teraz už áno.

Väčšina z nás si pravdepodobne uvedomuje, že naša DNA bola použitá na zhromažďovanie a použitie proti nám. Nepriateľ plánoval a robil výskum biologických zbraní. Zrejme sa dostali až tak ďaleko, že sa mohli zamerať na jednotlivcov, nielen na konkrétnu rasu.

V nasledujúcom videu od Maxa Igana z organizácie The Crowhouse poukazujem na tento výskum nie preto, aby som mávala vlajkou strachu, ale aby som zvolila inú taktiku, a to, že môžeme túto technológiu použiť aj na zameranie sa na našich nepriateľov.

Chcem tým povedať, že by som očakávala, že armáda si urobí domácu úlohu, všetko zdokumentuje a zabráni príšerám, aby vyvraždili Ľudstvo tým, že proti nim použijú svoje vlastné zbrane. Nie je to náhodou to, čo Sun Tzu uviedol v knihe Umenie vojny? Načo používať cenné zdroje na boj proti netvorom, keď prostriedky na to už existujú? Prečo to proti nim neobrátiť?

V skutočnosti mi môj tím pripomenul, že Gene Decode povedal, že vakcíny boli nabité v prospech eliminácie určitých krvných línií. Uznávam, že je možné, že zopár dobrých ľudí, ktorí sa rozhodli dostať vakcínu, tiež mohlo vypršať. Tomu sa hovorí vedľajšie škody. Nechápem, ako by mohli bojovať a vyhrať túto vojnu o planétu Zem/Terra a ľudstvo bez toho, aby došlo k nejakým stratám na životoch nevinných ľudí.

Toto sú možno úvahy šialenca, odznak, ktorý hrdo nosí po viac ako pätnástich rokoch sledovania činnosti na tejto rovine a snahy prebudiť mŕtvych. Uvidíme, čo sa stane, ale tento príbeh sa ešte chvíľu nerozpovie. Vojna sa ešte neskončila a stále máme vonku veľa zaspatých ľudí. Časom sa zvykneme dozvedieť, že všetko, o čom sa dozvedáme teraz, sa v skutočnosti dlho používalo.

Medzitým budeme spiacim naďalej ukazovať, na čom psychopati za naše financie pracovali.

Stále pribúdajú nové zábery zo 6. januára z Kapitolu. Zvláštne, ako to funguje.

január 6 – Zverejnené predtým utajené zábery ukazujú závažné narušenie bezpečnosti – bola to nahratá akcia!

Potkany opúšťajú potápajúcu sa loď. Škodcovia strácajú rozum, pretože ich máme na muške a z ich úpadkového režimu zostali len potkaní prisluhovači. Nemyslite si to, pretože všetko, čo sa tu píše, je, že odstúpil. Dostane, čo mu patrí. Očividne bol kompromitovaný a nepochybne za svoju zradu dostal slušnú kompenzáciu.

Prezident Stanfordskej univerzity odstúpil po obavách z jeho výskumu a prác. odkaz

Takmer sa mi nechce o to deliť, ale je tu Michael Jaco mimo domova na dovolenke v Kostarike a stále nám prináša správy. To je ale bojovník. Hovorí o tom na začiatku videa a potom opäť o Covide a tomto pravdepodobnom pokuse o planémie neskôr vo videu.

Keď som si túto chorobu vyhľadávala na internete, videla som správu, že existuje “vírusová” forma krvácavej horúčky. Sklamú nás ovce opäť? Alebo sa zastavia a povedia: “Čo? Ďalšia pandémia? To si nemyslím.” Možno to závisí od krajiny. Myslím, že Kanaďania by s tým súhlasili.

Pandémia 2.0 je v plnom prúde, keďže Spojené kráľovstvo varuje, že sa v Európe šíri krvácavá horúčka.

Vo Phoenixe je veľmi horúco, najmä v noci. Nepamätám si na leto, keď by v noci nekleslo pod 32°C, takže naše prechádzky o šiestej ráno sú super teplé. Hlavné správy sú presné a hovoria o “takmer rekordných teplotách”, čo je pravda, ale pre nás je typické, že uprostred leta cez deň býva 43 – 46 stupňov. Nevidím, že by používali frázu o “klimatických zmenách” – zatiaľ. zdroj

🇺🇸 USA, Karen Kingstonová, biotechnologická analytička a bývalá zaměstnankyně společnosti Pfizer: “Nanočásticové technologie jsou nasazovány po celé planetě. V posledních 20 letech se používají v kosmetice, potravinách, vodě a vzduchu.”

“Jsou to anorganické materiály, kovy, které poškozují nervový a reprodukční systém. Mění houby, řasy, bakterie a všechny formy života na planetě. Poškozují naše mitochondrie a modifikují náš genom.”

🍀 Sdílejte s přáteli: @cz24news odkaz

Symbol žaby – hmyz, červy aj s výkalmi, MRNA a ako pridaná hodnota análnodegustačného sektoru, hormonálne oteplovadlá. Je to uz takmer vo vsetkom. odkaz

Doplněno o další informace a zdroje pro Slovenské přátele, čtěte skutečně celé, né jen do půlky. Milí probuzení, pozor na Logo žabky opak je zase pravdou jde o potraviny Hmyz, GMO, jedy, tak doufám, že jim někdo na to neskočil. Podrobnější popis níže a: odkaz

Rainforest Alliance představuje certifikaci udržitelnosti . Chce pomoci etickým pěstitelům, aby byli klimaticky chytří . Tedy označení zelená žabička mají údajně potraviny , které pochází od pěstitelů zapojených do projektu udržitelného zemědělství , kteří používají technologie proti změně klimatu např. suchu, horku, povodním a jiným přírodním pohromám na zásadách udržitelnosti.

Až sem to zní docela dobře, problém jsou ale ty technologie , o jaké konkrétně se jedná a kdo celý tento projekt sponzoruje. Jedním z největších sponzorů RA je Nadace B & M G a navíc celý projekt je součástí Zeleného údělu. GR taď to asi dochází úplně všem.

Myslím , že tím je řečeno vše a nemussíme si ani domýšlet, že se zde rozhodně pracuje s GMO a různými technologiemi pro konzervaci a postřiky na bázi hmyzích vykalů, grafenu, jedů a cokoliv dalšího, o čem zatím nemáTE někteří tušení .

Určitě to není symbol pro opravdu čisté potraviny, které by podpořily naše zdraví . Etikety najdete také na kávě, čokoládě a patrně dalších výrobcích .

Krásný den a hlavu vzhůru , pořád máme možnost volby a naši poctiví farmáři jsou tady pro nás , stačí je jen našim nákupem podpořit POZOR také – Mondelēz International

Majitelé Vanguard Group (5,5 %) Capital Group Companies (3,3 %) Lindsell Train (2,2 %) V současné době prodává své produkty ve 160 zemích světa. Na českém a slovenském trhu patří mezi její klíčové značky čokolády Milka a Figaro, sušenky Opavia, Milka, BeBe Dobré ráno, Kolonáda a bonbony Halls.

Přátelé, pokud řešíte šelak, košenilu a karmín, resp. E120 a E904, zbystřete a buďte na POZORU❗☝️ Jedná se o logo s žabičkou 🐸, na které mě upozornil jeden člen naší rodiny a kterému za to ze srdce upřímně děkuji…a jsem nesmírně vděčná..

☝️ Výrobky označené tímto logem (podotýkám zdánlivě klamavým dojmem, zdravým životním stylem, v souladu s přírodou působícím znakem) mají právě naopak opět a zas nově co do činění s našimi starými známými 🐜🦗🪲🦟🪳🪰 a o to to celé považuji za ještě zákeřnější❗

☝️Zavádějící na tom celém je, že nikde nemáte nic napsáno, ani číslo Éčka, pouze to logo 🤔

Z výrobků bacha třeba na Lídl čokoládu🙈, ale už jedou i zmrzliny a jinak mnohé kávy na trhu…podle všeho to perou do kakaa🤷‍♀️🤔

Do ČR dorazily “ekobanány” s logem žabičky. Málokdo ho zatím zná. odkaz

A tuto organizaci sponzoruje??? Hle….No co myslíte?!🥴 Náš starý dobrý filantrop Kill Bill!

Jistojistě jen s čistými úmysly 🤣🤣🤣

❗Už jen samotný fakt, že to dotuje Mr.Gates mě zrovna moc klidnou nenechavá. Cokoliv dotuje Nadace Gatesových, to mi přijde proti lidskosti pod záštitou záchrany lidstva. odkaz

💥UPDATE💥 Vzhledem k lavině příspěvků a komentů, že se jedná o pravý opak, že logo zelené žáby naopak znamená symbol environmentální i sociální a ekonomické udržitelnosti apod a že jde dokonce o planý poplach jsem nucena vás všechny, kteří si to stále myslíte, vyvést z omylu a bohužel i přes bezpochyby zřejmě kladný původní záměr z minulosti, si trvám na svém původním příspěvku, že o hmyz s jistotou JDE❗viz třeba zde: odkaz

❗A protože možná ani nejde “jen” o hmyz❗☠️, nechci zatím ještě nic předbíhat, jsem v tuto chvíli už několik dní, sama ve fázi pátrání a ověřování a testování.., ale pokud se mi potvrdí na co mi to teď vypadá, budu vás určitě informovat dál!🙌

🤨🤔Jen tak mimochodem, přátelé, a není vám třeba už jen divné, že doposud neobjevil s tímto logem skorožádný výrobek?!

A nyní jsou najednou naše obchodní řetězce doslova zaplaveny tímto zbožím s brouky a namáčené v jejich výkalech! Třeba v Lídlu, při včerejší návštěvě, už ani nešlo při pohledu kterýmkoliv směrem tento symbol nevidět..🙈🙉☝️dobrá kdyby nestačilo pošlu další ale myslím že už víte kde hledat– Upřímně si myslím, že to je jedno.. žába, nežába.. mrkněte na tohle, ať víte jak to funguje.. podle mě je to všude (tím myslím opravdu všude, v zemi, ve vzduchu, ve vodě, všechny potraviny). Jediný unik před tím je nastavení našich myšlenek, a vyhýbat tomu největšímu svinstvu. odkaz odkaz

Maurice Blondet

Doporučuje každému otevřít odkaz, přeložit do češtiny a pak se zamyslet.

V USA začali dubnem cpát mRNA covid “vakcíny” do skotu – maso, mléko a výrobky z nich.

Ve Velké Británii povolili mRNA GMO do zeleniny a salatů.

A pak se zamyslete zda jim jde skutečně o vaše zdraví. zdroj

Rodina 👨‍👩‍👦 vs Lgbti 🏳️‍🌈▫️V sobotu 22/7/2023 sa uskutoční 11. ročník národného podujatia “Hrdí na rodinu” na Jakubovom námestí v Bratislave so začiatkom o 15.00 h.▫️Pochod Hrdí na rodinu chce poukázať na dôležitosť manželstva muža a ženy i ochranu detí. Podujatie je určené pre každého, kto si myslí, že otec a mama sú to najlepšie pre deti.

—————

A v sobotu (22/7) o 12:00 na Námestí slobody v Bratislave organizuje podujatie aj LGBTI komunita na Slovensku.

Hlavným cieľom Dúhového PRIDE Bratislava je (ako inak) podpora viditeľnosti komunity lesieb, gejov, bisexuálnych, transrodových a intersexuálnych (LGBTI+) ľudí v ich plnej rozmanitosti na Slovensku. ~ Nie je podujatie ako podujatie. Ktoré podporíte VY ?

Zdroj https://hrdinarodinu.sk/ https://www.facebook.com/DuhovyPRIDE

https://vitazstvosvetla.org/spravy-21-07-2023/