Minulý týden bylo mezi vládami Ruska a Spojeného království dosaženo tajné dohody o ukončení války na Ukrajině. Podle zdrojů MI6 a ruského FSB je to součást širší dohody o narovnání, která povede k úplné revizi stávajících mezinárodních institucí letos na podzim. Khazarská mafie v zoufalém pokusu o zavedení války na planetě ve zdravotnictví však trvá tvrdou protiopatření a zahajuje masivní útok biologických zbraní.

.

To znamená, že mezinárodní vyhledávání hlavních představitelů mafie Khazar bude pokračovat po celé léto, aby tomu zabránilo, několik zdrojů se shodne dobře, a začněme s viditelnými známkami, že byla dohodnuta mírová smlouva. Nejviditelnějším rysem bylo oznámení, že „plně očkovaný a dvakrát posílený“, tzv. Prezident Joe Biden, měl minulý čtvrtek „pozitivní test“ pro Covid a šel do izolace. Zdroje Mossadu říkají, že vůdce Saúdské Arábie Mohammed bin Sultan (MBS) „zasáhl Pedofila Bidena přímo do pozitivního testu Covid a poslal slabý dům s prázdnými rukama.“

.

Zdroje CIA se zeptaly: „Jak je možné, že Pedo Joe měl pozitivní test? Musel zlepšit svou umělou inteligenci nebo něco horšího. Aliance nemusí poslouchat tuto opotřebovanou loutku… “Existuje mnoho spekulací, že„ Biden “se již neobjeví a bude nahrazen viceprezidentem Kamala Harrisem nebo Donaldem Trumpem v závislosti na tom, s kým mluvíte. Skutečnost je taková, že nezáleží na tom, zda bude Bidenova show obnovena nebo zda bude nainstalován nový „prezident“, protože americká korporace zkrachovala a byla demontována, tvrdí zdroje CIA. Zdroje MI6 uvedly následující: „Zastavili jsme prezidenta USA na základě volebních podvodů. Nainstalovali jsme novou vládu v Londýně, i když v plném vojenském stavu “. V každém případě dalším znakem toho, že se něco zásadně změnilo, je to, že po desetidenní „udržovací přestávce“ Rusko obnovilo plyn do Německa plynovodem Nord Stream 1. Podle P3 Freemasonry Resources se vedení západní Evropy rozhodlo ignorovat příkazy „přicházející od rabínů z New Yorku, kteří si myslí, že sdílejí svatou válku proti Rusku“.
.

Dalším velkým znakem toho, že se něco zásadně změnilo, byla následující zpráva: zástupci Ukrajiny a Ruska podepsali v pátek dohodu o obnovení vývozu obilí na ne-zprostředkovaném jednání, které se jedná o to, co se týče potravinářské krize způsobené vzestupnou? Dosáhl se v Istanbulu během čtyřstranného setkání, na kterém se také zúčastnili OSN a Turecko, zaručí bezpečné námořní trasy poté, co byl přechod Černého moře zablokován v důsledku ruské invaze na Ukrajinu. To znamená, že byla odstraněna karta vydírání západního hladu. Byla to jedna z nejsilnějších karet v rukou lidí, kteří ovládají země G7. Za těchto okolností šéf MI6 Richard Moore veřejně hovořil na bezpečnostní konferenci v Aspenu v Coloradu, což naznačuje, že na Ukrajině byla uzavřena dohoda o dočasném příměří, když řekl: „Podle našeho odhadu budou mít Rusové stále obtížnější problémy při hledání živého a materiálního materiálu.“ Poté odhalil skutečnou situaci. Musí Ukrajincům pomoci „alespoň vyjednávat z pozice značné síly“, protože čínský vůdce Xi Jinping „to sleduje jako jestřáb“ V zákulisí informoval MI6 asijské tajné společnosti: „Pokud švýcarský Zug, který je hlavní příčinou veškerého světového terorismu, a vlastně celé Švýcarsko a vše, co s ním souvisí, buď nyní nebo v blízké budoucnosti, ukončíme všechny kontakty východ-západ.“

.

Zdroj varoval: „Pokud se takzvaní mnozí lidé ptají, proč oblast kolem Ženevského jezera ve Švýcarsku již nebyla zasažena jadernou zbraní. Existuje více než 200 organizací, které rozdávají pasy, které jim dávají imunitu vůči trestnímu stíhání kdekoli na světě, který jim dal toto právo? Do domestikovaných zvířat. Ti, kteří akceptují tento režim, dostanou potravinové příděly. Ti, kteří jej nepřijímají, budou zničeni. Tito mezinárodní zločinci samozřejmě neplánují potichu odejít do noci. Světová zdravotnická organizace (WHO), se sídlem ve Švýcarsku, se rozhodla, na rozdíl od všech vědeckých důkazů, které tvrdí, že? Ghebreyesus zrušil rozhodnutí Výboru odborníků, kteří hlasovali proti prohlášení.„ Tedros není lékařem a je členem „fronty pro osvobození lidí tygrů“, kterou vláda USA v 90. letech vyhlásila teroristickou organizací. Ruské ministerstvo obrany hovoří o bio-laboratořích a biologických zbraních, které Rusové našli na Ukrajině. Mnoho z nich bylo pod kontrolou takzvaných. Prezidentův syn Hunter Biden.
– Ben F zdroj

Správy RT

Dôvodom, prečo boli RT news v mnohých krajinách zablokované, je to, že Rusko začalo odtajňovať správy spravodajských služieb, ktoré boli zhromaždené za posledných 22 rokov… To sa začína Bushom,>obamom< HRC >>> hunterom Bidenom<<<… Joe
Všetky agendy a prepojenia deep state sa spájajú s OSN. NATO. EU elitami a prezidentmi. premiérmi. Svetové centrálne banky… skupina Davos. CDC. atď…

Ruské ministerstvo začína odtajňovať ďalšie spravodajské informácie a správy z celého sveta…. (existuje
Niekoľko veľkých krajín, ktoré nezablokovali rt správy a ruské kanály > s miliardami divákov!!!!).

Ruské ministerstvo obrany aktuálne poskytlo viacerým krajinám vrátane vnútra EÚ vojenské správy a odtajnenie Bidenovho režimu, Obamovej prepojenej> nadácie Georgea Sorosa<, ktorá vytvorila jadrové ⚠️>zbrane na Ukrajine.<
biologické zbrane
svetové schémy prania špinavých peňazí

A to všetko je spojené s Hunterom Bidenom, ktorý riadi tieto laboratóriá s Rosemont Seneca na Ukrajine.

????????
Blížia sa svetové udalosti… zdroj

V Německu už pravda vychází najevo….. vedlejsi ucinky ockovani. Očkování lituji (#IchbereuedieImpfung)
? Maďarský premiér Viktor Orbán jednal s Donaldem Trumpem v sídle bývalého amerického prezidenta v Bedminsteru ve státě New Jersey.
? Proč se nikdo v Kongresu ani na ministerstvu spravedlnosti neangažuje za zveřejnění seznamu klientů Ghislaine Maxwell?
Nechte to na sebe působit. Existují velmi závažné důvody, proč udělají cokoli, aby @realDonaldTrump nebyl ve funkci.
Nezapomeňte, že žádný prezident nikdy nezasáhl proti impériu obchodníků s lidmi tak jako Trump.
To nejlepší teprve přijde!
Nikdy si nemysleli, že by mohli prohrát.

? Lidé se mě vždycky ptají, PROČ se to všechno děje? Proč by měli ničit ekonomiku nebo škodit dobrým lidem? Nejprve musíte pochopit, kdo a co jsou „oni“….. „Oni“ jsou velmi mocní bankéři a pokrevní linie, kteří jsou absolutní psychopati. „Oni“ mohou dosáhnout kýženého výsledku pouze totálním zničením a spálením starého systému. Nyní se nacházíme v počáteční fázi, kdy spalují systém, aby vytvořili nový otrocký systém pro lidstvo. „Oni“ to dělají podle rovnice: problém – reakce – řešení. „Oni“ vytvářejí problémy, zatímco mají připravené požadované řešení. „Oni“ toho dosahují tím, že získávají reakce, využívají školský systém, církve a mainstreamová média k ovládání masového mínění. Lidé, přestaňte jim to umožňovat. Jakmile se osvobodíme od této kontroly mysli, jejich hra iluzí a kouzelnických triků skončí. Navštivte stránku Ninoscorner.tv a ukončeme to jednou provždy. zdroj

? Nezapomeňte, že Tchaj-wan je o biolaboratořích. Wuhan byl reakcí na to, že Tchaj-wan má dvě laboratoře BSL-4. Vedení Zeleného kříže (jednotka 731) na Tchaj-wanu nebylo nápomocné. Wuhan a Corona nejsou možné bez závodu o bioagens, který vytvořil Tchaj-wan.

Pohled do čínské laboratoře, která bude zkoumat nejnebezpečnější patogeny světa. Vysoce zabezpečená biolaboratoř je součástí plánu na vybudování sítě zařízení BSL-4 po celé Číně. Výstražné obleky visí v Národní laboratoři biologické bezpečnosti ve Wuhanu, první laboratoři v pevninské Číně vybavené pro nejvyšší úroveň bioscreeningu. Foto: Wuhan Virological Institute.

Laboratoř ve Wuhanu je na pokraji schválení pro práci s nejnebezpečnějšími patogeny na světě. Tento krok je součástí plánu zřídit do roku 2025 v pevninské Číně pět až sedm laboratoří s biologickou bezpečností úrovně 4 (BSL-4).

„Čínským výzkumníkům to poskytne více příležitostí a náš příspěvek k patogenům na úrovni BSL-4 bude přínosem pro celý svět,“ říká George Gao, ředitel Klíčové laboratoře patogenní mikrobiologie a imunologie Čínské akademie věd v Pekingu. Tchaj-wan již má dvě laboratoře BSL-4, ale Národní laboratoř biologické bezpečnosti ve Wuhanu by byla první v pevninské Číně. zdroj

? BioTour 2022 pro Nancy Pelosiovou pokračuje, zdá se, že z jedné biolaboratoře do druhé. Také na Filipínách a v Singapuru.

„Čínským výzkumníkům to poskytne více příležitostí a náš příspěvek k patogenům na úrovni BSL-4 bude přínosem pro celý svět,“ říká George Gao, ředitel Klíčové laboratoře patogenní mikrobiologie a imunologie Čínské akademie věd v Pekingu. Tchaj-wan již má dvě laboratoře BSL-4, ale Národní laboratoř biologické bezpečnosti ve Wuhanu by byla první v pevninské Číně.

Zdravotnické centrum ministerstva obrany vybuduje laboratoř za 900 milionů tchajwanských dolarů
Nahrazení úrovně 4: bezpečnostní specifikace nové laboratoře budou vycházet z přísných kanadských norem, uvedl jeden z představitelů centra.

Národní obranné zdravotnické centrum plánuje vynaložit téměř 900 milionů tchajwanských dolarů (32,23 milionu USD) na vybudování nové laboratoře s biologickou bezpečností úrovně 4, která bude po dokončení do pěti let špičkovým zařízením v asijsko-pacifickém regionu pro boj s infekčními chorobami, uvedlo včera.
Středisko to oznámilo na tiskové konferenci pořádané ministerstvem vědy.

? Jak jsem informoval před několika měsíci, Orbán spolupracuje s PUTINEM a je již léta spojován s TRUMPEM.

Podle interních zpravodajských zdrojů Orbán spolupracuje s klíčovými MILIARDAMI v Evropě.
To je spojitost se svržením OSN a NATO (deep state) a plánem na reorganizaci systému EU po rozbití TOGETHER.

Vše je na svém místě a probíhá podle plánu. (S.R.) zdroj

Čína zahajuje vojenské manévry u Tchaj-wanu.

Ministerstvo obrany Tchaj-wanu: Připravte se na válku, aniž byste ji chtěli.

Podle čínské státní televize zahájila Čína ohlášené vojenské manévry v blízkosti Tchaj-wanu. „Cvičení začínají,“ uvedla ve čtvrtek na internetové síti Weibo televizní stanice CCTV. Tchajwanské ministerstvo obrany uvedlo, že situaci pozorně sleduje. Ozbrojené síly ostrovní země by jednaly podle zásady „připravovat se na válku, aniž by ji chtěly“. Neusiluje se ani o „eskalaci konfliktu“. link zdroj

Národ promluvil
Kandidáti America First zůstávají neporaženi, což znamená konec establishmentu GOP, a volební účast naznačuje, že volby v polovině volebního období by mohly být pro DNC událostí na úrovni zániku.
Levice šílí. Vědí, co to znamená.
(Clandestine)

GENE DECODE – Aktualizace k 3.8.2022

Kosovo protestuje a Blinkin tlačí na registraci, aby si znepřátelil Srbsko a i Rusko tím, že požaduje registraci, což je krok DS, který má Putinovi a Rusku způsobit problémy.

Pelosiová navštíví Tchaj-wan, aby DS dělala problémy Číně. Čína se začíná připravovat; velmi komplikovaná situace, neboť jedním faktorem je Si, druhým ČKS, a pak desetiletí nejisté postavení Tchaj-wanu.

Gazprom sdělil EU, že vyřešit jejich nadcházející palivovou krizi je jednoduché; „Ať se ukrajinská kyjevská vláda otočí zpět na plynovod Sudsha. K 1. srpnu stále dodávají 41,7 milionu metrů krychlových paliva do této jediné zbývající vstupní tranzitní stanice. Problém vyřešen!“ Zelenskij to v květnu přerušil, aby vyvinul tlak na EU a dosáhl uvalení sankcí na Rusko a získání dolarů a zbraní.

Rusko nyní vyřadilo 6 HIMARSů a 1 pořídilo na černém trhu od „ukrajinské“ kanceláře v Azovu za 10 % jeho hodnoty. Bylo jich vysláno 12 a rychle je neutralizují.
Kromě toho je Doněcká oblast blízko kolapsu. Kritický most, Rusko vytváří most duchů na jeho ochranu;

Ukrajina použila HIMARS k zásahu zajateckého tábora provozovaného Ruskem, kde zajaté síly AZOV ztratily přes 150 mužů, 13 ruských vojáků zabito. Ukrajina tvrdí, že šlo o ruský útok, ale má k dispozici úlomky rakety HIMARS, která tábor zasáhla. Zajatci poskytovali Rusku informace, proto je Ukrajina zasáhla a také proto, aby varovala současné síly, co se s nimi stane, pokud se vzdají.

Nyní byla společnost Lloyd’s of London požádána, aby NEpojišťovala lodě ruské společnosti převážející ropu. Řekli, že od 31. prosince bude plnit VÝJIMEČNĚ pro mimořádné situace. Je zřejmé, že pak VŠECHNY lodě s Rusy budou v nouzových situacích.

Pobaltské státy jsou závislé na ruském plynu;

Francouzský premiér Sanchez říká, že šetřit energii tím, že následujte jeho příkladu nenosit kravatu! lol

Ale dobrá zpráva je, že svět se probouzí k pravdě o očkování! zdroj

? cervena pilulka pro ?….. jestli uz ani ted nepochopi, tak jim neni pomoci ?‍♀️… uz fakt nemuzu ??

? NAVZDORY ČTYŘNÁSOBNÉMU OČKOVÁNÍ.
Lauterbach má Coronu.

Nejvyšší německý představitel Corona byl pozitivně testován na virus.

Ministr zdravotnictví Karl Lauterbach (59, SPD) měl ve čtvrtek večer pozitivní test, jeho ministerstvo to oznámilo v pátek večer. „Ministr je v pořádku, má jen mírné příznaky. Dočasně vykonává své úřední povinnosti z domácí izolace.“

Lauterbach byl čtyřikrát očkován. „To ukazuje, že u vysoce nakažlivé varianty omicron nelze infekci zcela vyloučit ani při nejvyšší opatrnosti.“

V prohlášení se dále uvádí: „Ministr proto znovu apeloval na všechny, aby byli obezřetní a zajistili si dostatečnou ochranu očkováním, aby se infekcím a těžkým průběhům pokud možno zabránilo.“

Pro Lauterbacha přišla infekce v politicky nevhodnou dobu. Právě byl oznámen plán Corona vlády semaforů na podzim. zdroj

Sting během koncertu ve Varšavě:

„Válka na Ukrajině je absurdita založená na lži.
Pokud tuto lež spolkneme, pohltí nás.
Lež se bojí pravdy.
Pravda musí být vyslyšena.
A tento boj nesmíme prohrát!“ zdroj

? Maďarský premiér Viktor Orbán přijel na konferenci Konzervativní politické akce v Dallasu, aby poslal vzkaz celé Americe:

„Potřebujeme méně gayů a více Rangers, méně drag queens a více Chucka Norrise.“

PS: Přemýšleli jste někdy o tom, jak je možné, že prezident evropské země přiletí na návštěvu USA, ale nesetká se s oficiálním úřadujícím prezidentem Bidanem, ale jde se setkat s příznivci exprezidenta Trumpa na CPAC?

Pozorujte věci z pohledu ovčana.

A pak si upřímně řekněte, zda je Joe Biden skutečně současným prezidentem USA? zdroj

Maďarský prezident Viktor Orbán sklidil v Americe ovace za obhajobu rodinných hodnot – „Méně transvestitů a více Chucka Norrise“!

Stručně řečeno: matka je žena. Otec je muž. A nechte naše děti na pokoji. Tečka. Konec diskuse,“ požádal politik a sklidil bouřlivý potlesk.

Maďarský premiér Viktor Orbán sklidil tento týden na konferenci Conservative Political Action Conference (CPAC) obrovský potlesk za svou otevřenou obhajobu manželství, tradiční rodiny a otevřené odmítání radikální genderové ideologie.

„Maďarsko bude chránit instituci manželství jako svazku jednoho muže a jedné ženy!“ řekl Orbán ve čtvrtek jásajícímu davu na konferenci CPAC v Dallasu v projevu nazvaném „Jak bojujeme“.

„Rodinné vazby by měly být založeny na manželství nebo na vztahu mezi rodiči a dětmi. Matka je zkrátka žena. Otec je muž. A nechte naše děti na pokoji. Tečka. Konec diskuse,“ dodal šéf konzervativní vlády, načež kamera ukázala dav, který maďarskému politikovi tleskal vestoje. link zdroj

? ANWALT: Jednou z věcí, o kterých jste mluvil ve svém pořadu, je vaše tvrzení, že vládní představitelé podporují pedofilii, obchodování s dětmi a grooming, že?

?ALEX JONES: Myslíte jako Jeffrey Epstein s Clintonovými? zdroj

Převzato: https://vitazstvosvetla.org/spravy-05-08-2022/

???Plukovník Státní bezpečnostní služby Ukrajiny (GUR) Ruslan Popov byl zlikvidován v jižním sektoru.

Popov se od roku 2014 podílel na teroristické operaci v Donbasu, za což obdržel řadu ocenění. Během bojů o Mariupol se také podílel na letech vrtulníků do Mariupolu. Informace o jeho likvidaci byla oficiálně potvrzena na internetových stránkách GUR ministerstva vnitra Ukrajiny.

? V Chersonu bylo zadrženo šestnáct osob, které byly členy místní teroristické buňky připravující teroristické útoky v osvobozených oblastech Chersonské oblasti.

Většina zadržených byli bývalí příslušníci “teritoriální obrany”, kteří byli v kontaktu s SBU.

IMG_5706

Mládežnícká organizace Sima-Land uspořádala masový flashmob “My jsme Rusové” na podporu hlavy státu, V. Putina!?✌️

https://t.me/selskyrozum/9836