🏁 Konec 💥‼️ Toto je tweet hackera Kima Dotcoma, který se zamýšlí nad výroky Klause Schawba během summitu G20.

🔻 Překlad:

WEF Klaus Schwab na summitu G20 přiznává, že globalizace skončila, dominance USA skončila a na řadě je multipolární uspořádání (BRICS+). Je čas na světový mír a sdílenou prosperitu namísto nekonečných válek a globálních krádeží.

🪖 18.11.22 A9 Ra Koekern ve směru na Mnichov Velký kontingent Buntenwehru, téměř celé odpočívadlo uzavřeno 😉 , dle vyjádření na místě se musí s kulometem zajistit přeprava.

ℹ️ Stále existuje mnoho skeptiků ohledně globálních DUMB (Deep Underground Military Bases), tunelů a toho, čemu také říkám miliardářské bunkry.  Na Ukrajině se také hodně mluví o obrovských podzemních zařízeních a systémech tunelů.

 Zde je několik uniklých fotografií masivních podzemních systémů – až na to, že tyto fotografie NEJSOU uniklé, jsou to fotografie z internetu a také NEJSOU z Ukrajiny.  Jedná se o obrázky podzemních systémů na Manhattanu v New Yorku.  A teď si představte ty, které jsme neviděli.

 Armáda vydává půl miliardy na výcvik vojáků pro boj v podzemí.

💣💥💥💥💥💥 Nemecky MSM se zminuje o zednarskych ‼️ RITUALECH ‼️ 💥

🔴  ZEDNÁŘSKÁ LÓŽE V BAD HOMBURGU

Stěny pro lidstvo.

Svobodní zednáři se scházejí jednou týdně. Dva muži z lóže vyprávějí, co znamená být jedním z 38 bratrů. A účastnit se rituálů.

https://www.faz.net/aktuell/rhein-main/region-und-hessen/zwei-brueder-aus-der-freimaurerloge-in-bad-homburg-berichten-18458862.html

‼️❌ Skutecny vyznam slova ASTRAZENECA….podle satanskeho zakona nam musi vse predhodit…. oni vi, ze masy nebudou patrat po etymologii slov….. nic neni nahoda 😉

👉 Zbraň, která zabíjí 👈….. Weapon that kills

🚨 Protestující zapálili dům bývalého íránského nejvyššího vůdce, demonstrace trvají už třetí měsíc

Ve městě Chomejní, Chomejního rodišti, protestující zapálili dům přeměněný na muzeum zakladatele islámské republiky, jak ukázaly záběry šířené na sociálních sítích.

Na dalších videích z Chomejního bylo vidět, jak protestující provolávají hesla proti íránským duchovním vůdcům.

🔥 Tucker Carlson: “Krach kryptoměnové burzy FTX je … událostí, která mění dějiny.

A

📌 Nizozemská politička Nilufer Gündogan vystupuje v televizi s ochrnutým okem. Tvrdí, že její stav souvisí se stresem.

🧐 G20 na Bali… malého Olafa postavili před zeď s hákovými kříži 🙈… určitě žádná náhoda 😁

‼️ “Vyšetřování republikánského výboru odhalilo, že prezident Joe Biden lhal americkému lidu o svém osobním zapojení do globálních obchodních transakcí své rodiny. Důkazy naznačují, že prezident Joe Biden se osobně účastnil těchto finančních podniků a profitoval z nich, čímž se stal zranitelným vůči vlivu, vydírání nebo vydírání ze strany zlovolných nebo zahraničních organizací, jako je ČKS.”

https://republicans-oversight.house.gov/wp-content/uploads/2022/11/Interim-Staff-Report-A-President-Compromised-The-Biden-Family-Investigation.pdf

🙈 BREAKING: FBI nyní, týden po rozhodujících volbách, prozradila deníku Washington Post, že zátah režimu na Mar-a-Lago byl v podstatě politickou akcí:

“Agenti a státní zástupci nenašli v dokumentech z Mar-a-Lago žádný zřetelný obchodní zájem”.

https://www.washingtonpost.com/national-security/2022/11/14/trump-motive-mar-a-lago-documents

💥‼️ “Velký den pro Bavorsko”: armáda USA umístila v Ansbachu dalších 500 vojáků.

🥳😆  Je to svět klaunů 🤡💩 IMG_7270

Naši vedoucí představitelé tvrdě pracují na summitu G20. Vše pro klima

📌 Nový šéf Elon Musk (51) prý doslova zavřel krám. Podle konzistentních zpráv médií nadnárodní tech. společnost oznámila svým zbývajícím zaměstnancům, že kanceláře jsou s okamžitou platností uzavřeny. Opatření platí do 21. listopadu.

⚡️ Výpadek proudu ve Vídni – šest okresů je částečně bez proudu.

https://www.heute.at/s/stromausfall-in-wien-sechs-bezirke-betroffen-alle-infos-100239308

📌 Manželka Rišiho Sunaka zřejmě vydělává desítky milionů ve společnosti Infosys (digitální ID), která – stále – působí v Moskvě.

Říká, že o tom nic neví……😂😂😂

📌 Podle zasvěcených osob pracují německé finanční orgány na pohotovostních plánech pro případ, že by v důsledku plynové krize došlo k delšímu výpadku proudu. Bundesbanka, BaFin a několik průmyslových sdružení se na takovou situaci připravují intenzivněji. Součástí plánů bylo vytvořit v Bundesbance hotovostní rezervy a případně omezit částky, které si klienti mohou vybrat ze svých účtů, uvedl jeden ze zasvěcených. 

V případě výpadku by byly elektronické platební systémy a bankomaty mimo provoz. “V případě výpadku elektřiny bude hotovost jediným oficiálním platebním prostředkem, který bude fungovat,” odhaduje Thomas Leitert, generální ředitel společnosti KomRe, která radí městům, jak se připravit na výpadky elektřiny. Zpráva o důsledcích trvalého výpadku elektřiny, kterou si nechal vypracovat Spolkový sněm, v roce 2011 varovala, že v případě výpadku dodávek hotovosti by mohlo dojít k “nelibosti a někdy i k agresivním střetům”.

https://www.boersen-zeitung.de/banken-finanzen/finanzbehoerden-arbeiten-an-notfallplaenen-ae08e19e-64d4-11ed-a8ee-76a419d2158f

📌 Vlády používají bezpilotní letouny ke špehování Američanů. Podívejte se, jak se lidé brání

Američané se již dlouho obávají vládního dohledu, a to oprávněně. Být sledován vládou je neuvěřitelně znepokojující, zejména když vládní agenti zasahují do vašeho soukromého života.

Vzestup technologie dronů v tomto ohledu nepomohl. Zatímco dříve vláda potřebovala k pořízení leteckých snímků vás nebo vašeho majetku letadlo nebo vrtulník, nyní stačí malé dálkově ovládané zařízení.

Otázka využívání bezpilotních letounů vládami ke špehování Američanů se objevila v řadě nedávných soudních případů a právních sporů. Nedávný případ se týká Todda a Heather Maxonových, kteří žijí na pozemku o rozloze pěti akrů v obci Long Lake Township ve státě Michigan. Todd Maxon rád opravuje auta a na svém pozemku má několik vozidel.

Obec již několik let stíhá manžele za porušování stavebních předpisů a obviňuje je z nelegálního skladování “harampádí” na jejich pozemku. Ale tady je ten háček. Auta nejsou vidět ani zvenku ….. pokud nad nimi nepřeletíte s dronem. A přesně to obec udělala.

Aniž by se obec pokusila získat povolení, najala dodavatele, který během dvou let několikrát přeletěl s dronem nad pozemkem Maxonových ve výšce až 150 stop. Obec se nyní snaží použít snímky pořízené dronem jako důkaz, že Maxonovi porušili místní vyhlášku o územním plánování.

“Pokud chce vláda provádět sledování narušující soukromí, musí získat povolení podle čtvrtého dodatku,” řekl k případu Mike Greenberg, právník Institutu pro spravedlnost. “Skutečnost, že se stavební úřad ani nepokusil získat takové povolení, ukazuje, jak lhostejný je k ústavním právům obyvatel Michiganu.

https://fee.org/articles/governments-are-using-drones-to-spy-on-americans-here-s-how-people-are-fighting-back/

📌Amazon nemůže sehnat dostatek lidských pracovníků, a tak nastupují roboti

Tlak na rychlost vedl v některých skladech Amazonu k organizování odborů (https://www.axios.com/2022/04/06/amazon-union-vote-starbucks-labor-jobs), které si stěžovaly na zranění a vyčerpání.

Míra fluktuace je tak vysoká, že se společnost obává, že do roku 2024 nebude schopna najít nové pracovníky pro své sklady v USA, uvádí Recode (https://www.vox.com/recode/23170900/leaked-amazon-memo-warehouses-hiring-shortage) s odkazem na interní průzkum společnosti Amazon.

Odpověď společnosti Amazon? Další automatizace. Společnost chce přenechat nejnáročnější, opakující se úkoly robotům a následně přeškolit zaměstnance na kvalifikovanější práce, jako je mechatronika nebo softwarové inženýrství.

https://www.axios.com/2022/11/17/amazon-robots

📌 Vyšetřovací výbor Ruské federace zahájil trestní řízení ve věci hromadné popravy zajatých ruských vojáků.

‼️ Pokud se OSN nebude zabývat masakrem ruských vojáků a bude tuto záležitost brzdit, musíme tuto organizaci rozpustit – Lugovoj

18. listopadu se na internetu objevila dvě videa, na nichž vojáci ukrajinských ozbrojených sil popravují ruské zajatce. Podle ministerstva obrany ukrajinská armáda zastřelila více než deset vojáků ruských ozbrojených sil.

Podle prvního místopředsedy Výboru pro bezpečnost a boj proti korupci Andreje Lugového by na tento válečný zločin měly reagovat mezinárodní organizace – a především OSN.

📌 Vůdce LDPR Sluckij: Kruté zacházení ukrajinských ozbrojenců s ruskými válečnými zajatci by mělo být potrestáno smrtí.

“Od roku 1996, kdy jsme vstoupili do Rady Evropy, máme moratorium na ukládání trestů smrti. Taková zvěrstva, jakých jsme byli svědky, nelze jinak diagnostikovat jako hodná takového rozsudku.”

🚨 💥 Desítky dokumentů týkajících se spolupracovníků zesnulého pedofila Jeffreyho Epsteina budou ODTAJNĚNY poté, co soudce rozhodl, že veřejný zájem převažuje nad právem na soukromí.

– Soudkyně Loretta Preska v pátek nařídila odtajnění desítek dokumentů týkajících se spolupracovníků Jeffreyho Epsteina.  

– Bombastické dokumenty jsou součástí žaloby pro pomluvu, kterou oběť Virginia Roberts Giuffreová podala proti finančníkově milence a zprostředkovatelce Ghislaine Maxwellové.

– Soudkyně Preskaová přešla námitky Toma Pritzkera, miliardáře a výkonného předsedy představenstva hotelů Hyatt Hotels.

– Pritzker ve svém podání soudu tvrdil, že by “neoprávněně poškodilo (jeho) soukromí a pověst”, kdyby byly materiály týkající se jeho osoby zveřejněny.

🙄 V poslednich mesicich jsem mela nabehnuto na depku 😒 

Duvod 👉 uz nikoho nezajima, jak vypadam, kolik mam roku, jaky mam hlas, jestli jsem vdana….. atd. 🤣

💥 Pred tydnem se ale opet ozval jeden zvedavy nestastnik 🙈…. A ted jsem si vzpomnela na moji starou zpravu a video…..👉 a ejhle!!! 👉 vse mam jeste ulozeno. 

😁 Tak tady je opacko pro nove virtualni pratele……tenkrat jsem psala 👇👇

IMG_7276

🤣😅🙃🙃😂 Umiram smichy 🙃😂😂. Dostala jsem do SZ 📩 s textem: 

👉 “Takto pracujes? 😄 Hned ako prva si mi prisla na rozum 😄”…

😳  Neskutecne jsem se lekla a malem jsem sla hledat 🧐 kamery v mem byte. Ale pri blizsim pohledu jsem nasla nekolik rozdilu 👇

📌 nesouhlasi barva vlasu

📌 vek… jsem “maaaaalinko” 🙈 starsi, ale jen maaaalinko 🙈🙈🙈🙈 

📌 kocicak je jeden a taky se po mne plazi, a casto ma hlavu na laptopu a sleduje kurzor mysi 😹😹… i to skrabkani souhlasi… kolikrat uz mi pacinkou smazal dlouhy preklad 🙍‍♀️ 🤦‍♀️ a ja po nem sykla: “Pockej ty chlupaty potkane! Dam te do kocicaku (decaku)! 😹😻😹😹😹

👇

👆

📌 na videu chybi prazdne lahve od Rumu a Vodky 🍾🍷🥃🍾🥂🍾🍷…😂🤣

📌 turecky sed je opravdu problem 😟…… dlouhe preklady zpusobuji nehybnost a bolest kycli… hold nejsem Turkyne 🤷‍♀️

Mooooc dekuji 🙏 za zaslani videa. Je to priblizna odpoved na vase dotazy na Messengeru. 

Video je bez zvuku, ale jak uz jsem psala pred nekolika dny 👉 hlas mam podobny krakorani vran a havranu 🤣

Toz tak 🤷‍♀️