??NOVINKA: Dne 24. října 2022 byla kanceláři úředníka Nejvyššího soudu doručena žádost o vydání certiorari k odvolacímu soudu 10. obvodního soudu. Pokud bude vyslechnut, případ zahrnuje možné odvolání úřadujícího prezidenta a viceprezidenta spolu s členy Kongresu Spojených států.

„Vzhledem k jedinečnosti tohoto případu má soud prvního stupně řádnou pravomoc odvolat odpůrce z jejich úřadů podle 18 amerického zákoníku § 2381, který říká: „Kdokoli z důvodu věrnosti USA proti nim zavede válku nebo se přikloní k jejich nepřátelům, poskytnout jim pomoc a útěchu v USA nebo jinde, je vinen zradou a zemře, nebo bude uvězněn nejméně pět let a pokutován podle tohoto titulu, ale nejméně 10 000 USD; a nebude schopen zastávat žádný úřad pod NÁS.”

https://www.supremecourt.gov/DocketPDF/22/22-380/243739/20221027152243533_20221027-152110-95757954-00007015.pdf

☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️

https://t.me/srdcemprovlast_zive/1090

☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️

Krajně levicový senátor Ed Markey (D-MA) vyhrožuje Elonu Muskovi za to, že umožňuje svobodu slova na Twitteru.

„[Elon Musk] nemůže ignorovat to, co federální vláda požaduje od vaší společnosti, a to platí pro zábradlí, které je třeba vybudovat kolem stránek sociálních médií. [Twitter] zaplatí cenu, pokud nezavedou ‚záruky‘.“
IMG_7231

??Bývalý přítel pedofila Jamese Alefantise, David Brock, odstoupil z funkce předsedy Media Matters.

Jeho organizace investovala spoustu času a peněz do krytí Pizzagate.

13 Deep state

/moc to pozadí teď ještě nechápu, ale je to tam/

“”Vánoční trhy na Pražském hradě se letos rozšíří, Správa Pražského hradu pronajala firmě Astacus jednatele Michala Pechana kromě prostoru za katedrálou nově také část druhého nádvoří, uvedl server Seznam Zprávy. Prezidentská kancelář v posledních dnech usiluje o revizi či omezení bezpečnostních kontrol při vstupu do areálu Hradu, kterými by museli procházet také návštěvníci trhů. V minulosti Hrad kontroly hájil a aktivně se k nim hlásil.””

“Astacus i další Pechanovy firmy jako Pralinka, Galaxie Production nebo Infiteam podle serveru vyšetřují policisté kvůli podezření z fiktivních obchodů, které údajně připravily stát o miliony korun na daních.”

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj naléhá na ukrajinskou účast na vyšetřování incidentu v Polsku. Je nadále přesvědčen, že to byla ruská, a ne ukrajinská raketa.

???? Si Ťin-pching tak trochu vyjebal Justina Castra za to, že lhal o soukromém rozhovoru, který vedli na G20, a který vykecal lživě médiím:

“Všechno, o čem se včera diskutovalo, uniklo do médií, to není vhodné” a navíc, takto rozhovor veden nebyl” říká Xi.
IMG_7238

1⃣Rodina patriotů a žáby

Dobře, mnozí jsou naštvaní, že PREZIDENT Trump včera večer oznámil, že kandiduje na prezidenta. Nyní si chcete přečíst, proč byste neměli být tak naštvaní? Po přečtení dokonce některých z těchto bodů se odvažuji, abyste nebyl naštvaný.

• Vojenské vrchní velení USA složilo prezidentovi Trumpovi 19. ledna 2021 přísahu a prodloužilo jeho funkční období jako zvoleného generálního ředitele americké republiky. Toto období platí dodnes a každé tři měsíce se obnovuje.

 • Podle zákona o povstání z roku 1807, který prezident Trump podepsal v lednu 2021, Trump předal vládu americké armádě.

• Ve zprávě zveřejněné 13. ledna 2021 nazvané „Globalist Election Thieves Are Now The Hunted“ bylo uvedeno: „Prezident Trump s zákonnou pomocí federálních vojenských a zpravodajských kapacit odhalil vlastizrádné akce, které se zavázaly ukrást prezidentské volby a dvě křesla v senátu Gruzie. Bez ohledu na stranu, každá osoba, která vědomě napomáhala tomuto cíli a napomáhala mu, čelí závažnému trestnímu obvinění. Zdá se, že tyto akce mají společný charakter povstání. Prezident Trump mohl podepsat prohlášení odvolávající se na zákon o povstání poté, co obdržel vyšetřovací zprávu sestavenou na základě výkonného nařízení podepsaného v roce 2018 na ochranu před volebními podvody. Povstalci doufají, že se vyhnou zajetí a stíhání tím, že obviní Trumpa ze svých zločinů a chytí ho, než budou sami zatčeni. To je pro Američany riziko, ale výsledek je velmi nepravděpodobný.”

• Od této zprávy z 13. ledna 2021 několik dalších zveřejněných zpráv zopakovalo důkazy a závěry, že Amerika je ve stavu povstání. Bylo uplatněno stanné právo, které je v současnosti spravováno Vojenským vrchním velitelstvím, i když nebylo učiněno žádné formální oznámení veřejnosti.

 • Oooo, tady je několik mocných zajímavých informací: „Jako POTUS v úterý ministerstvem obrany, které se děje každé tři měsíce, podle zákona o povstání z roku 1807, který prezident Trump podepsal v lednu 2021, předal vládu americké armádě. Generál David Berger je předsedou Sboru náčelníků štábů a velitelem americké námořní pěchoty a jedním z maršálů stanného práva. Generál John Hyten, USAF je další Marshall.

 • Prezident Trump má tajnou vládu, protože ČKS zaplatila biliony dolarů na úplatcích za kontrolu USA a podvodné volby.

• Mike Pompeo byl zatčen za přijímání úplatků z Číny, stejně jako Kamala Harris (nebo dvojka) a Joe Biden (nebo dvojka) a Jill Biden za zradu. Mají na sobě kotníkové monitory. Skuteční Joe Biden a Kamala Harris byli před lety souzeni vojenskými soudy a odsouzeni a popraveni. Byli nahrazeni dvojníky stejně jako Clintonovi a další, kteří byli popraveni poté, co byli usvědčeni ze zrady. (Věděli jsme to!)

 • Přemýšlejte o tomto bodu logicky (a strategicky). Proč Trump oznámil, že kandiduje na prezidenta, když už prezidentem je… sledovaly to miliony lidí po celém světě. Mnoho ovcí poprvé slyšelo to, co jsme všichni poznali. Trump v podstatě nutí média, aby ho pokrývala. Není to geniální??? Msm odmítala krýt jeho nebo jeho shromáždění, pokud na to nemohli dát svůj negativní obrat.

 • Úřadující prezident nemůže být zatčen. Oznámení, že kandiduje na prezidenta (optika), brání Deep-state v jeho zatčení. (Další skvělá Trumpova hra).

• Události jsou na cestě a musí se stát, jako jsou přehrady a další místa; kolaps burzy; Děsivá událost 3. světové války. Středem pozornosti je nyní Trump. Už ho nemohou umlčet.

 • Víme, že se připravujeme na návrat k původní ústavě USA, ale nejen pro USA… celosvětově.

 • Pokud Trumpova základna šílí, dokážete si představit, jak nyní slaví deep state? Bez obav se budou nadále chlubit svými zrádnými činy. (Ano, další skvělá past nastražená Trumpem)

 • Teď už chápete, proč Q opakovaně říkal: „Vojenství je jediná cesta???

2⃣• Konečně si pamatujte, že jde o film a je třeba udělat mnoho věcí, aby „optika“ probudila ovečky.

Nyní je čas mít víru a důvěřovat plánu… důvěřovat Trumpovi a bílým kloboukům… co je důležitější, důvěřovat Bohu, protože tento plán je dokonale bezchybný a bezchybně skvělý. Pojďme se tedy nyní podívat, jak se to všechno odehrává. Toto je „akční dobrodružná“ část filmu. Takže teď, když Twitter American Patriot zveřejnil: „Máte pocit, že jste v propasti? Pak víte, že jsme tam. Silní patrioti. SLEDUJ, co bude dál. BIBLICKÝ. Tento okamžik si budeš pamatovat navždy.”

Žáby… právě teď se toho děje tolik. Už nejsme v defenzivě…převzali jsme ofenzívu. Vyhráváme…vyhráli jsme!!! Je tedy čas připoutat se a nabít svou zbraň…jedinou zbraň, kterou jsme kdy potřebovali….PRAVDA….a vraťme se k tomu, v čem jsme tak zatraceně dobří…udržovat nepřítele v rovnováze a zmatenosti. Je čas na moji rodinu. Je načase, abychom jim všem ukázali, že jsme se vyvinuli v nejzuřivější válečníky…nechte svou žábu, aby se stala lvem, který byl držen hluboko uvnitř vás. Ano, jsme Flynnovi F.R.O.G.s a vždy zůstaneme plně závislí na Bohu. Je čas povstat a nechat nepřítele pocítit náš ŘEK. Bílé klobouky jim dodávají svůj úder. Jsme jedním z Trumpových skrytých trumfů. Nikdy nás neviděli přicházet. Stůjte pevně! Stůj pevně..stoj jednotně. Máme to!!! Máš to! NEUKAŽ ŽÁDNÝ strach. Nikdy jim nedovolte, aby měli moc nás znovu zotročit! ROAR BABY ROAR!!!

Láska a hlasitější hlas všem. Pojďme tým! Pojďme si užít to, co má nadcházející den nachystáno. Jsme o den blíž k cíli.

Mar.❤️❤️❤️ 16.11.22

Q-ANON

??Majorie Taylor Greene požaduje audit veškeré americké pomoci a financování Ukrajině.

“Vyzývám k auditu každého jednotlivého haléře, který byl zaslán na Ukrajinu.

To musí být pro americký lid učiněno co nejdříve.

Daňoví poplatníci si zaslouží transparentnost a zaslouží si vidět, kam jdou jejich peníze.”

??? [ DAVOS]+[BIDEN]+[DNC]+[UKRAINE]+

[Světové operace praní špinavých peněz]

[Dark Crypto]+>>[ROCKEFELLERS]

Zatímco operace Světové aliance neustále pokračují a OSN . NATO je v neuvěřitelném KOLAPSU a státy EU se obracejí proti sobě a svým vůdcům, … Je moudré říci, že NĚMECKO přeběhlo. Turecko se obrátilo. Itálie se obrátila a polovina zemí EU důležitých pro obchod s Ruskem se zdvojnásobila……. Vzhledem k tomu, že země EU se začínají odklánět od podpory UKRAJINY, jsou hlavním zdrojem financování války na Ukrajině USA.

Mil. INTEL věnuje pozornost volbám v USA a jednomu z NEJVĚTŠÍCH skandálů, který otřásá USA a světem, stejně jako skandál FTX, který otřásá DNC. DAVOS… WEF ROCKEFELLER REGIMES, které kontrolují zájmy USA. Peníze. Volby a agendy Deep State.

Výkonný ředitel FTX Sam Bankman-Fried (SBF ).

Zhrzený zakladatel FTX Bankman-Fried údajně použil miliardy dolarů z peněz klientů k obchodování, aby podpořil společnost (a zároveň financoval demokraty).

>(SBF) byla po společnosti SOROS druhým největším dárcem DNC.

>Kryptografický systém SBF byl nainstalován jen několik dní po Bidenově zvolení.

>FTX byla operace demokratů na praní špinavých peněz, která pomohla demokratům vyhrát volby v polovině volebního období (kromě jejich zjevných podvodů, falšování hlasovacích lístků a sběru hlasů).

>Miliardy, které šly do UKRAJINSKÉ VÁLKY, jsou spojeny se zeměmi EU, které využívaly FTX a podílely se na operacích praní špinavých peněz.

>Z přímých vazeb SBF na CLINTONS, WEF a za podpory ROCKEFELLERS SUBSIDIARY COMPANIES zřídila ukrajinská vláda v březnu webovou stránku pro krypto-dary, která Kyjevu umožnila převést digitální tokenové dary na fiat peníze uložené u Národní banky Ukrajiny. Ukrajinská vláda stanovila cíl 200 milionů dolarů. Do října získala více než 60 milionů dolarů.

Z darovaných prostředků bylo nakoupeno vše potřebné pro válečné úsilí, například digitální dalekohledy, zdravotnický materiál, polní příděly, pohonné hmoty, vojenské oblečení a další nezbytnosti.

Iniciativu s názvem “Pomoc Ukrajině” zahájila společnost FTX.

? Existuje tolik vazeb na praní špinavých peněz z USA do EU. Do UKRAJINY. DNC . Světové banky dceřiným společnostem ROCKEFELLER……////

____

>]WIRES; Bílé Klobouky věděly, že FTX je tah pěšcem ♟ CHESS (oběť) z DEEP STATE.

A tento krok byl určen pro latet ////.

Důvodem, proč chtěli [DS] ROCKEFELLERS obětovat FTX, bylo zavedení PLNÉ AUTORITATIVNÍ KONTROLY nad kryptoměnou.

( VYKRADEJTE JICH a zničte všechny krypto……. Polovina kryptoměn je skutečnou hrozbou pro centrální bankovní systém a polovina pádu měny FIAT) ////.

Ministerstvo spravedlnosti chtělo do léta 2023 obětovat FTX a ukázat světu, jak je kryptoměna KORUPČNÍ, a zavést nové zákony (autoritářskou kontrolu) nad krypto trhy v USA > VELKÝM cílem byly operace MUSK investované do kryptoměn > 

Bitcoin

Ethereum 

Dogecoin 

_MOHAMMED BIN SALMAN vlastní stovky MILIARD v rámci stejných OPERACÍ s dceřinými společnostmi a tichými investory.

Skutečná PRAVDA je……. KDO SKUTEČNĚ ZAČAL KOLAPS FTX A EXPOZICE PŘED RUKAMA ( Z[ DS] ) 2023 PLAN.<

TEORIE HRY

ARMÁDA JE JEDINÁ CESTA

MAJÍ VÍC, NEŽ SI MYSLÍTE

??? Není _PŘEDEM [] PLÁNOVÁNO []<

>Již dříve v tomto roce jsem uvedl, stejně jako několik dalších kanálů, že RUSKO obsadí východní UKRAJINU a bude dosaženo mírového urovnání, protože centrální UKRAJINA se stane součástí UKRAJINY.////

/Poslední týden jsem informoval, že Bidenova administrativa jedná s Ruskem za zavřenými dveřmi o dosažení dohody o ukončení války…… A že USA drží peníze v RUSKU….

(Oba tyto faktory jsou nyní ve veřejných médiích) ……..

Vraťme se k první otázce: RUSKO se stáhlo za řeku Dněpr, která rozděluje UKRAJINU…. A nárokuje si východní region. > Minulý týden navštívil německý kancléř Scholz Čínu a bylo mu slíbeno, že pokud NĚMECKO bude souhlasit s ruskými, čínskými, indickými a saúdskými > aliančními silami, stáhne ruské jednotky.

To vše se stalo TEĎ. (ale tuto informaci jsem dostal před několika měsíci, že se to stane) ////

> V současné době probíhají jednání mezi RUSKEM a americkou armádou v zákulisí….. RUSKO CHCE, aby Zelenskij přímo veřejně sdělil MSM, že uznává mírovou dohodu!!!!…..

Pokud se NATO nestáhne, jsou ruské síly v pohotovosti s BĚLORUSKEM se 400 000 vojáky a 240 000 vojáky v jižních a východních oblastech a 80 000 bojovníků za svobodu na UKRAJINĚ.

_

>Většina lidí nechápe, že NATO bylo v tichosti poraženo a operace západních ROTHSCHILDŮ CIA CLINTONŮ na praní špinavých peněz na UKRAJINĚ skončily.  …… úmrtí Evelyn ROTHSCHILDOVÉ.

( Jednalo se o zinscenovanou událost.. ALLIANCE ji donutila vzít si smrtící pilulky, aby vyslala celosvětový vzkaz) ////.

Nyní s Německem v rámci RUSKÉHO, ČÍNSKÉHO spojenectví…. NATO. EU [ DS] je v závěrečné fázi volného pádu. 

Pád ROTHSCHILDŮ v EU je spojnicí se Spojeným královstvím. A vlast USA. …. //// Pět synů ROTHSCHILDŮ, kteří ovládli EU. Konečně padla Evelyn ROTHSCHILDOVÁ, strážkyně francouzských bank, která prala peníze s pobočkou ROTHSCHILDŮ ve Spojeném království …. Moc ROTHSCHILDŮ klesla, jak ukazuje bankrot BLACKROCKU.

///////

Vojenské operace ALLIANCE se nyní zaměřují na.

[ROCKEFELLERS], kteří ovládají USA a KANADU </////. Jejich současné operace praní špinavých peněz v kryptoměnách/DIGITÁLNÍCH měnách se nadále rozpadají////. 

[ROCKEFELLERS] v rámečku KILL BOX.

__

Jak nyní víte, původní plán elitních ruských, německých a čínských rodin na nastolení míru na Ukrajině byl pouze dočasně pozastaven…..

JAK HLUBOKÝ STÁT VYTVOŘIL UDÁLOST POD FALEŠNOU VLAJKOU V POLSKU<

HLUBOKÝ STÁT NECHCE MÍR S RUSKEM A HRAJE SVÉ POSLEDNÍ ♠️ ♦️ KARTY, ABY VYVOLAL SVĚTOVOU VÁLKU…. ZINSCENOVÁNÍM RAKETOVÉHO ÚTOKU POD FALEŠNOU VLAJKOU V POLSKU….

Nyní může NATO aktivovat své protokoly pro VÁLKU a zapojit všechny země////.

Jak jsme mluvili…. V Turecku se setkávají představitelé Pentagonu a šéfové ruské armády a ruských zpravodajských služeb. Od Marthy Schollové

Připomenutí!!!

23.6.2021

1⃣

“”Nemáte ani potuchy o tom, jaká je skutečná podstata globální operace a jaké břemeno zodpovědnosti nesou Bílé klobouky, vojáci, anonymní informátoři a vlastenci.

Temná strana se stále snaží naplnit a pokračovat ve svém vytýčeném programu, ale už se jí to nepodaří. Lidé uvidí, kdo stojí za těmito silami i to, že nic nedělají pro dobro lidí, ale dělají jen to, co slouží jen jejich zájmům! Celá tato situace trvá už tak dlouho, protože davy jsou infikovány “falešnými pravdami” médií a kontaminovaným vzděláváním, a proto budou neustále tvrdohlavě odmítat pravdu. Až skončí celosvětová osvobozovací akce a její poslední epizoda, tak se náš život konečně změní k lepšímu. Většině těchto lidí bohužel nemůžete říci pravdu, ale musíte jim ji ukázat na vlastní oči. Pravda o podvodech na voličích bude odhalená jako první v Arizoně a po Arizoně už bude padat všechno jako domino. Osvobozovací aliance má vše pod kontrolou, a odpočítávání již začalo.??

2⃣ Celkově se musí vyčistit 10 000 podzemních zařízení po celém světě, včetně 1 800 DUMBS v Americe. Není jednoduché toto všechno rychle vyčistit. Probíhá skutečná válka a je mnoho zemí, kterým je potřeba věnovat speciální pozornost a přístup – týká se to lidí, dětí, zbraní, chemikálií, genových laboratoří, továren na klony ad.

Ti, kteří za nás bojují, jsou skvělí vojáci, mají vynikající výcvik, velké technické možnosti, ale stojí proti obrovskému množství nejrůznějších nástrah. Ve všech zemích musí “Bílé klobouky” bojovat proti tajným službám, zkorumpované policii, bohatým korporacím a nelegálním vojenským formacím. Také musí bojovat s celou armádou Temna a bojovat v hlubokých, záludných, podzemních zařízeních. Tam někde venku je několik vojsk, která jsou rozdělena do táborů, proti sobě stojících. Mnozí světlí bojovníci už pronikli do temné sítě elit.

K nepřátelům lidstva také patří zkorumpovaní lékaři, mainstreamová média, soudní struktury, vědci, státní představitelé a farmaceutické společnosti…

Je smutné, že se někteří členové z vašich rodin a vašich přátel v hluboké nevědomosti nechali naočkovat, jen aby nevyčnívali ze společenské normy a zachovali si svůj komfort cestovaní a chození do restaurací…

Všechno to, co tady skrytě probíhá, sleduje jen jeden cíl – osvobození lidstva.””

https://celostnivzdelavani.cz/nemate-ani-potuchy-o-tom-jaka-je-skutecna-podstata-globalni-operace-a-jake-bremeno-zodpovednosti-nesou-bile-klobouky-vojaci-anonymni-informatori-avlastenci

Video: IMG_7242

Signál

“”Pokud bude Rusko útočit na Ukrajinu, není vyloučeno, že podobný incident, jaký se odehrál v Polsku, se může stát i na Slovensku. Ve středu to řekl slovenský ministr obrany Jaroslav Naď (Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti, OLaNO).””

Toto si poslechněte?vydržte až na novinářku Laru Logan budete v šoku co zazní v přímém přenosu ?‼️?skutečná realita na Ukrajině

Odkaz https://t.me/QMartinCornel/10597

Dnešní aktuality od Martina Cornela – Telegram

Několik poznámek k proslovu prezidenta trumpa

Důležitá data pro čtenáře…..

…..jak jsme Vám neustále říkali, staňte se pozorovateli a v žádném případě se nezúčastňovat dění. Být jen pozorovateli SHOW. Zde máte vysvětlení a následně úryvky ze včerejšího projevu Prezidenta trumpa k lidstvu celého světa.

***** **** ***** ****

Trump zněl jinak než obvykle. Jeho chování je prezidentské. Tento projev byl poprvé simultánně přeložen na celém světě.

Žádná zmínka o kandidatuře v roce 2024. Nyní oficiálně „kandiduje“, viceprezident zatím nebyl zveřejněn. Včera jsem na jednom americkém chatu četl, že nové volby se budou konat v březnu 2023.

Mluvil o prosinci, o temné zimě. (Události v okolí Polska)

Prezident trump také řekl, že se ještě neprobudilo dost lidí a že my lidé se musíme navzájem podporovat.

Cesta, která nás čeká, nebude snadná. Každý, kdo se skutečně pokusí postavit tomuto zkorumpovanému a zmanipulovanému systému, bude čelit bouři ohně, kterou málokdo pochopí.

Bylo zmíněno obchodování s lidmi, žumpy krve. Genderové šílenství skončí. Genderové šílenství, které musí skončit.

Čína hrála ve volbách 2020 velmi aktivní roli.

Biden v roce 2020 nedostal další 4 roky.

Nebudu čekat další dva roky.

Trest smrti za ohavné činy! (Bushman, Semafor, chtějí z dobrého důvodu zrušit trest smrti po celém světě. Bílé klobouky)

Pomoc je na cestě.

Sjednotíme lidi.

Omezení funkčního období v Kongresu, to bude vyžadovat změnu Ústavy.

Nastane zlatý věk!

Budeme stát vysoko v bouři.

Nakonec zvítězíme.

Jde o to, aby se lidstvo probudilo. Q nás také upozorňuje na Merkelovou slovy: „Myslete na Merkelovou“ a také ji přímo oslovuje ohledně zrady. (tm komentuje: V ten moment byl jeho proslov v přímém přenosu na krátkou chvíli přerušen).

Ve filmu nadále „vládne“ SpyGate, zde měla Merkelová spolu s BND (německá tajná služba) v roce 2016 hlavní roli, aby zabránila Trumpovi jeho zvolení. Věděli, co bude v případě jeho zvolení následovat. Stínová vláda, která se musí stát veřejnou, už byla, Scholz si od ní pravidelně nechává radit, protože mnoha věcem v politice nerozumí. Šílenství tedy v Německu skončí. Každý musí vidět a uvidí, co a kdo byla Merkelová.

Takže celkově řeč byla velice důležitá. Jediným řešením je armáda. Když jsem četl za 2 týdny vše bouchne, všechno je hotovo. Na jiných kanálech – tito provozovatelé kanálů jsou daleko od „domova“. Trvá to mnohem déle, ale přinese nám to svobodu. Už jsme vyhráli, teď to chce ránu, aby se probudilo víc lidí.

Snažil jsem se to do jisté míry „vytřídit“ nedůležité a hledal to dobré….

A pak tam bylo 19 vlajek se zlatým lemováním a orlem…..

Trump je 19. ústavní prezident.

A zlaté židle.

Jinak je bezletovou zónou označen pouze Bílý dům, proč také Mar -o-Lago!!!?

Tak to si už domyslete sami.

***** ****

A nyní výňatek z projevu Prezidenta trumpa: Moji spoluobčané, americký comeback začíná právě teď!‌‌

***** ****

Kratičké vysvětlení tm:

Autobusy Národní gardy, které byly 11. listopadu v 7:30 hodin zadrženy před vchodem do Bílého domu, vezly vězně k vojenským soudům.

Mnozí z nich byli spoluviníky Covid tyranie, které padlo za oběť mnoho lidí. Podle amerických zákonů se vojenské soudy na území Spojených států konat nesmějí.

Proto se od 20. ledna 2021, kdy prezident Trump opustil Bílý dům a přestěhoval svou kancelář do Mar-a-Lago, konají vojenské soudy v Bílém domě, protože Washington DC je cizí území prodané Vatikánu prostřednictvím štědré půjčky od města Londýn.

Chápete nyní celou SHOW? Kamínky do mozaiky zapadají.

***** ****

Dále řekl:

Cesta před námi nebude snadná. Každý, kdo se skutečně pokusí ovládnout tento zmanipulovaný a zkorumpovaný systém, bude čelit ohnivé bouři, které jen málokdo dokáže porozumět‌‌‌‌.

***** ****

„Úpadek Ameriky nám vnucují Biden a radikální levicoví šílenci, kteří ženou naši vládu do propasti. Tento pád není úděl, který musíme přijmout.“‌‌

***** ****

„Radikálně levicoví demokraté přijali extrémní ideologii vládní dominance a kontroly. Náš přístup je opačný, založený na svobodě, hodnotách, individuální odpovědnosti a prostě zdravém rozumu.“‌‌

***** ****

Fox News omezuje zpravodajství, když Trump mluví o bývalé německé kancléřce Angele Merkelové.‌‌

***** ****

Žádné výbory s modrou stuhou. Zrychlený proces a trest smrti

***** ****

Prezident trump dále řekl: „Převzali jsme Kongres, Nancy Pelosiová byla vyhozena“

***** ****

„Abychom ještě více vysušili bažinu, prosadím ústavní dodatek, který uvalí omezení na členy Kongresu. Budu požadovat trvalý zákaz financování kampaní z peněz daňových poplatníků, doživotní lobování bývalých členů Kongresu… zákaz členům Kongresu obchodovat s akciemi na základě důvěrných informací.“

A velmi dobře si zapamatujte následující vzkaz:

Kanály, které Vám říkají, že Prezident trump je falešný, popřípadě skrytý herec NWO, jsou kanály, které nahrávají Deep State. Nevšimnou si toho, protože neprovádějí žádnou sebereflexi.

Nepřipouštějí žádnou diskusi, něco vám názorně předvedou, nejlépe s čísly, protože to vždycky funguje jako přesvědčovací prostředek. Reinterpretují vše, co Q řekne. Ale to platí pro všechno.

Zapomněli jen na jednu věc: Q chce, abyste si všechno sami prozkoumali a nevěřili ničemu, co říká. Máte se na všechno ptát a všechno zkoumat! Zapomněli jste na to? To není lež, protože tato klika rozhodně nechce, abyste mysleli sami za sebe. Myšlení bolí, že ano. Q to chce!
A kdo je Q, nemusím snad ani psát. Vy všichni to víte moc dobře.

Ve zkratce jsem Vám nastínil situaci, která se před námi rozvinula a očekávejte nyní to nejlepší. Nutné se připravit i na problémy přechodu do zlatého věku, a tedy si udělat zásoby, jak Vám neustále radíme.

napsal tm

https://tadesco.org/nekolik-poznamek-k-proslovu-prezidenta-trumpa/

Vedení americké armády tvrdí, že příští válka se bude odehrávat ve velkoměstech, ale armáda se pustila do ambiciózního úsilí připravit většinu svých bojových brigád na boj nikoliv v nich, ale pod nimi.

Koncem loňského roku (2017) armáda zahájila urychlené úsilí, v jehož rámci věnuje přibližně 572 milionů dolarů na výcvik a vybavení 26 z 31 aktivních bojových brigád pro boj v rozsáhlých podzemních zařízeních, která se nacházejí pod hustě obydlenými městskými oblastmi po celém světě.

Pro tento nový typ boje budou muset pěší jednotky umět efektivně navigovat, komunikovat, překonávat těžké překážky a útočit na nepřátelské síly v podzemních bludištích od stísněných chodeb až po tunely široké jako obytné ulice. Vojáci budou potřebovat nové vybavení a výcvik, aby mohli operovat v podmínkách, jako je naprostá tma, špatný vzduch a nedostatek krytí před nepřátelskou palbou v oblastech, které jsou výzvou pro standardní armádní komunikační zařízení.

Vyšší velitelé se ve veřejných projevech zmínili o malých částech tohoto úsilí, ale armádní představitelé v Manévrovém centru excelence ve Fort Benningu v Georgii – organizaci, která vede úsilí o podzemní operace – se zdráhali hovořit o rozsahu tohoto úsilí.

Nezmíněny zůstaly nedávné studie, které armáda provedla, aby toto úsilí podpořila. Armáda v roce 2017 dokončila čtyřměsíční revizi svého zastaralého přístupu k boji v podzemí a vydala novou výcvikovou příručku věnovanou tomuto prostředí.

Nová priorita

Armáda si vždy uvědomovala, že může být nucena vyčistit a zabezpečit podzemní zařízení, jako jsou kanály a systémy metra pod hustě obydlenými městy. V minulosti se taktikou a postupy zabývaly příručky o boji ve městech, jako je Příručka pěšáka pro boj v zastavěných oblastech z roku 1993.

Před válkou v Iráku a Afghánistánu byly úkolem dobývat rozsáhlé podzemní vojenské komplexy pověřeny jednotky speciálních operací prvního stupně, jako jsou armádní Delta Force a námořní SEAL Team 6, stejně jako armádní 75. pluk Rangerů.

Ale nové zaměření Pentagonu na přípravu na boj s rovnocennými armádami, jako je Severní Korea, Rusko a Čína, vše změnilo.

(kráceno)

Zdroj: military.com

Článek je sice z roku 2018, ale krásně ilustruje, že armáda se začala více připravovat na čištění podzemních tunelů a vojenských základen Deep state. Označované zkratkou DUMB, tedy Deep Underground Military Base (Hluboká podzemní vojenská základna). Tyto Deep state základny a vojenské laboratoře jsou (byly) po celém světě. Jejich skenování a poté ničení začalo nejvíce od roku 2020. Děly se tam hrůzostrašné věci, které byly šokující i pro otrlé a zkušené chlapy.

S tímto článkem úzce souvisí i video níže. Slavný herec Jim Caviezel hovoří o adrenochromu a o svém novém filmu Zvuk svobody, který byl natočen podle skutečných událostí.

Doporučuji si pustit trailer k tomuto filmu: https://youtu.be/7oZE2nod4i0

https://tadesco.org/armada-utrati-pul-miliardy-dolaru-za-vycvik-vojaku-pro-boj-v-podzemi/


Skutočný dôvod ruskej špeciálnej operácie na Ukrajine

Síce zriedkavo, ale v športe existuje čosi také ako „hrajúci tréner“. Stáva sa totiž, že tréner tímu sám ide na ihrisko. Je zrejmé, že ak tím prehrá, je horkosť porážky pre trénera o to silnejšia.

Čo si však ani v športe nemožno predstaviť, je „hrajúci rozhodca“. Je jasné, že už zo svojej podstaty nemôže byť objektívny. Je predsa prirodzené, že urobí všetko, aby jeho tím vyhral.

USA ako „hrajúci svetový rozhodca“

Čo ale nie je možné v športe je zjavne povolené v medzinárodnej politike. Do pozície „hrajúceho rozhodcu“ sám seba pasoval Západ. Presnejšie USA. A to odkedy sa svet pred tridsiatimi rokmi stal jednopolárnym.

Domnelí víťazi studenej vojny sa stali pre porazených rozhodcami i učiteľmi. V rámci hesla „70 rokov ste boli čiernou dierou, teraz vám ukážeme civilizáciu“. Zapojte sa do „spravodlivej súťaže“ s krajinami slobodného sveta. Ale podľa našich pravidiel.

Ozajstný dôvod operácie na Ukrajine

Len s tou konkurenciou to Západ celkom tak vážne nemyslel. Každý trh, či už miestny alebo globálny, má predsa niekoho, kto ho riadi. Stanovuje pravidlá pre obchodovanie. Každému „prisúdi“ jeho miesto. A ak postupuje podľa daných pravidiel, možno sa mu ujde i niečo lepšie.

Nie každému nováčikovi hneď došlo, že na trhu obchodujú i jeho samotní organizátori. Pokiaľ sa im nepletiete do cesty a pokiaľ vás potrebujú, je všetko v poriadku. Ale ak ohrozíte zisk „šéfov“, potom vás „hrajúci rozhodcovia“ klepnú po prstoch.

Trochu primitívne, ale účinné. Len čo Rusko po desaťročiach svedomitých, ale neúspešných pokusov stať sa „západným“, spochybnilo „svetový poriadok založený na pravidlách“, sa „hrajúci rozhodca“ rozčertil. Celkovo bolo na Rusko uvalených viac ako 13 tisíc rôznych obmedzení. Žiadny iný hráč v globálnom svete nikdy nedostal toľko „trestných minút“.

Formálne existujú aj nezávislé inštitúcie, na ktoré sa teoreticky možno odvolať. Napríklad Organizácia spojených národov (OSN). Američania už ale neraz ukázali, ako svojich spojencov a vazalov dokážu pritlačiť, aby hlasovali „správne“.

Nie nadarmo sa ústredie OSN nachádza v New Yorku. Kam sa diplomati z príliš „tvrdohlavých krajín“ v prípade potreby jednoducho nedostanú. Veď predsa USA „láskavo hostia“ túto organizáciu na svojom území. A platia za jej fungovanie najviac zo všetkých.

„Nenápadný záujem zámorských chlapcov“ o medzinárodné organizácie

Vo svojom príspevku v sociálnej sieti Telegram naň nedávno upozornil prvý zástupca stáleho predstaviteľa Ruska pri OSN Dmitrij Poľanský. Dňa 31.októbra sa v Bezpečnostnej rade uskutočnilo stretnutie, ktoré zvolali predstavitelia Západu v súvislosti so závermi Medzinárodnej organizácie civilného letectva (ICAO).

Išlo o incident s lietadlom Ryanair v máji 2021. Lietadlo írskej spoločnosti vtedy núdzovo pristálo na letisku v Minsku po správach o bombe na palube. Medzi cestujúcimi bol „zhodou okolností“ bieloruský opozičný bloger Protasevič. Po pristátí bol zadržaný.

Podľa verzie Západu bolo lietadlo prinútené pristáť pod nátlakom. Podľa bieloruských orgánov hrozba skutočne existovala a žiadne protokoly ICAO neporušili.

Počiatočná správa ICAO podľa Poľanského potvrdila oficiálnu verziu Minska. Lenže Západniari, využijúc väčšinu v rade ICAO, prinútili túto organizáciu zmeniť svoje závery na presný opak.

Poľanský sa preto obáva, že organizácii ICAO hrozí smutný osud Organizácie pre zákaz chemických zbraní. Jej technický sekretariát totiž svojho času stratil dôveru potom, ako sfalšoval správy o chemickom incidente v sýrskom meste Dúmá.

Názorný príklad toho, ako „hrajúci rozhodca“ koná s pomocou ním vytvoreného „hodnotiaceho tímu“. Je takmer nemožné ho poraziť podľa daných pravidiel. Pretože, ak hra neprebieha podľa jeho predstáv, pravidlá jednoducho zmení. To je dôvod, prečo Rusko začalo špeciálnu operáciu na Ukrajine.

Šport ako nástroj konfrontácie a trestania

Vráťme sa k športu. Hoci sa tak tvári, už dávno nie je miestom pre „mierumilovné súperenie“. Možno povedať, že už takmer 40 rokov. Medzinárodný šport sa totiž stal plnohodnotným nástrojom konfrontácie a trestania krajín, ktoré sa priečia záujmom Západu. Preto aj tu vidíme jasnú stopu „hrajúceho rozhodcu“. A zneužívanie dopingových a politických škandálov na odstraňovanie nežiadúcich hráčov z ihriska.

Najnovšie sa „hrajúci rozhodca“ rozhodol pozdvihnúť úroveň „spravodlivého“ športového súperenia ešte na „vyššiu úroveň“. Muži, ktorí sa rozhodli byť ženami, by mali súťažiť s ozajstnými prirodzenými ženami.

„Rozhodcovi mrkvu“

Zjavne je čas si uvedomiť, kto je vlastne ten „hrajúci rozhodca“. A rozpamätať sa na stále populárny pokrik nespokojných fanúšikov, ktorí jasne vidia, že rozhodca nadržiava „tej svojej správnej strane“. Takže „rozhodcovi mrkvu“! Aby sa mu konečne zlepšil rokmi pokazený zrak.

Preložil g. / Zdroj: Komsomolská pravda

https://tadesco.org/skutocny-dovod-ruskej-specialnej-operacie-na-ukrajine/

Netradiční zásah v Bratislavě, na ulici vystřelují kanalizační poklopy

Tak se nám to na Slovensku opět dějí věci. Na ulici vystřelují poklopy kanálů. V předešlých dnech se hodně skenovalo letadly kolem Bratislavy a Trnavy. A ty poklopy jsou asi ten výsledek. Všechno v podzemí likvidují. Jak řekl prezident trump, bažina je velmi, velmi hluboká.

Článek najdete na topky.sk.

Pro názornost přikládám skenování území na Slovensku:

Napsal tm

https://tadesco.org/netradicni-zasah-v-bratislave-na-ulici-vystreluji-kanalizacni-poklopy/