Bílé klobouky pronikly na nedělní předávání Oscarů v naději, že zatknou několik zločinných hollywoodských elitářů. Svůj plán však přerušili kvůli drtivé přesile ochranky, která je převyšovala 100:1. I přes tuto překážku získali užitečné, ale znepokojivé poznatky: Tato válka proti obchodníkům s adrenochromem ještě nebyla vyhrána.

Tato silná droga, zčásti biologická, zčásti syntetická, je pro elitu tím, čím jsou heroin a fentanyl pro závislé bezdomovce v ulicích San Franciska a Portlandu: návykovou látkou. Zatímco tableta fentanylu může narkomana stát tři dolary, injekce nebo infuze adrenochromu stojí podle čistoty produktu tisíce nebo desetitisíce dolarů. A ceny nadále prudce rostou, protože subjekty jako Bílé klobouky a Vladimír Putin vedou válku proti výrobním a distribučním sítím adrenochromu ve Spojených státech, respektive ve východní Evropě, čímž vytvářejí nedostatek a s ním spojený prudký nárůst cen – zákony ekonomiky. Ty výpadky však nezabránily tomu, aby někteří nominovaní na Oscara dostali vzorek zdarma.

Zdroj z kanceláře generála Smithe sdělil serveru Real Raw News, že vyšetřovatelé Bílých klobouků tajně získali přístup k Oscarům a viděli, že někteří nominovaní obdrželi dárkovou tašku, odlišnou od tašek s cenami v hodnotě 168 000 dolarů, které každému nominovanému rozdává Luciferská akademie filmového umění a věd.

Stejně jako tyčinky Willyho Wonky ve filmu Karlík a továrna na čokoládu od Ronalda Dahla obsahovaly některé dárkové tašky něco zlatého. Ale místo zlaté vstupenky tyto tašky obsahovaly zlatou krabičku o velikosti a tvaru pouzdra na brýle, která obsahovala injekční stříkačku s adrenochromem.

V tašce Cilliana Murphyho byla injekce, stejně jako v tašce herečky Lilly Gladstoneové.

V jednu chvíli večera sáhla Gladstoneová do tašky pro zlaté pouzdro. Její herecký kolega z filmu Killers Flowers of the Flower Moon, Robert De Niro, se na ni však tázavě podíval, položil svou ruku na její a zasunul pouzdro zpět do dárkové tašky. Nesouhlasně zavrtěl hlavou a zašeptal jí cosi do ucha.

Podle našeho zdroje byli vyšetřovatelé také svědky toho, jak Cillian Murphy držel a poté otevřel zlatý kufřík na toaletě, kde půl tuctu dalších herců chrlilo repliky a bouřlivě se chichotalo. Murphy se zeptal neznámého herce, co je v injekční stříkačce, a bylo mu řečeno: „Přenese tě to na jinou planetu, ale tady ne. To je na později.“ Na pouzdře byl přilepený štítek s nápisem: „Neotvírat při obřadu“.

Murphy varování ze zvědavosti ignoroval. Přesto pomalu přikývl, vrátil krabičku do tašky a opustil toaletu.

Do té doby se vyšetřovatelé nade vší pochybnost domnívali, že v injekčních stříkačkách je adrenochrom, a měli podezření, že ho někdo na Oscarech rozdal celebritám, které si ještě nevzaly okamžitě návykový farmaceutický koktejl.

„Kriminalisté si všimli, že hrstka sáčků má červenou mašli, a předpokládali, že v nich je Adrenochrom. Závislí se snažili indoktrinovat zelenáče do způsobů užívání Adrenochromu. I když měli poblíž zálohy, ochranka tam byla obrovská – mluvíme o chlápcích se samopaly ukrytými pod bundami a bůhví čím ještě. Hromadné zatýkání nepřipadalo v úvahu. Ale kriminálka chtěla dostat do rukou injekční stříkačku, abychom ji mohli chemicky analyzovat a případně zjistit, kde byla vyrobena,“ řekl náš zdroj.

Ke konci večera vyšetřovatelé měli štěstí na základě předtuchy; v odpadkovém koši na záchodě našli prázdnou injekční stříkačku. Někteří příjemci adrenochromu neuposlechli varovné upozornění a píchli si injekci.

Ačkoli nedošlo k žádnému zatčení, Bílé klobouky našly ve vyprázdněné injekční stříkačce dostatek stop, aby mohly provést chemickou analýzu. Domnívají se, že adrenochrom pochází z Ukrajiny, což znamená, že Putin je ještě nestihl úplně vybombardovat a Deep State ho stále dováží ze Zelenského mlýnů na adrenochrom.

„Pořád si myslíme, že to bude užitečné,“ řekl náš zdroj. „Může to pomoci izolovat konkrétní laboratoř.“

https://tadesco.org/adrenochromovi-oscari/