Nejnovější zprávy! 20 milionů lidí celosvětově zabito vakcínami proti Covidu a 2,2 miliardy vážně zraněno

Alex Jones rozebírá video od Dr. Rogera Hodkinsona, které vysvětluje, jak Covid vakcíny zabily 20 milionů lidí na celém světě.

20 milionů celosvětových úmrtí přímo připsaných vakcínám proti Covidu a 2,2 miliardy závažných nežádoucích účinků. Tato čísla jsou nejlepšími odhady s využitím vládních dat. Anthony Fauci, Bill Gates, Ralph Baric, Tedros a další vytvořili pandemii, která infikovala svět.

Nejprve vytvořili podvodnou pandemii záměrným vypuštěním Covidu-19, který vyvinuli ve Spojených státech v Baricově The University of North Carolina v Chapel Hil. Vyvinuli to Baric a jeho tým, který Anthony Fauci financoval. Pak použili podvodný PCR  test k vytvoření nadměrného počtu případů. Poté zablokovali bezpečnou účinnou léčbu, jako je Ivermectin, aby získali schválení Asociace evropských univerzit (EUA) pro Covid vakcíny.

Truth Justice pak dále zveřejnil na platformě X rozsáhlý seznam všech jedinců a institucí, které bude čekat soudní tribunál za porušení článku 6 (Genocida) a článku 7 (Zločiny proti lidskosti) podle Mezinárodního trestního zákoníku.

 

Podívejte se na tuto zprávu Alexe Jonese, která diskutuje o nejnovějších statistikách Dr. Johna Campbella z EU, které ukazují, že experimentální Covid vakcíny zabily mnohem více milionů lidí, než se dříve předpokládalo.

Překlad: M. Kirschner

ZDROJ