Úřad vojenských tribunálů a sbor generálního prokurátora amerického námořnictva naplánoval datum soudu pro bývalého guvernéra státu New York Andrewa Cuoma. Zneuctěný politik, který rezignoval kvůli množství obvinění ze sexuálního zneužívání, se postaví před tříčlennou porotu 20. září.

Jak již bylo dříve oznámeno, Cuomo byl vzat do vazby 15. srpna, když americká námořní pěchota zaútočila na jeho sídlo v East Hamptonu. Cuomo strávil dva dny v dočasném zadržovacím zařízení a poté byl převezen do GITMO k rozsudku. V současné době je umístěn ve vazebním bloku GITMO v Camp Delta.

Podle zdrojů obeznámených se zatčením byl Cuomo „neukázněným“ zadrženým a často slovně napadal zaměstnance GITMO.

“Téměř nespí, na všechny nadává, hází tácky s jídlem na zeď a stále požaduje hovořit se svým bratrem Chrisem. Stráže ho museli zpacifikovat roubíkem, protože na ně plival, když jej vedly z cely do sprchy. Stále křičí, že jej jeho lidé zachrání, “uvádí zdroj.

Americká armáda viní Cuoma z odpovědnosti za smrt nejméně 32 000 amerických seniorů, kteří zbytečně zahynuli během počáteční vlny globální plandemie. Úřad vojenských tribunálů tvrdí, že Cuomo pohrozil zadržením státních finančních prostředků nemocnicím, pečovatelským domům a hospicům, pokud Covid-19 nepřičítají úmrtím, která vůbec nejsou způsobená nemocí covid-19. Žalobci navíc naznačují, že Cuomo nařídil těmto zařízením umístit živé lidi do mobilních, chladírenských osmnáctikolových vozidel dodatečně vybavených jako pohyblivá krematoria.

RRN podá zprávu o soudu, jakmile začne.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/09/omc-slots-cuomo-military-tribunal/