Hunter Biden, zneuctěný syn nelegitimního prezidenta Josepha Bidena, bude souzen v pondělí 4. října, necelý měsíc poté, co byl zatčen na americkém letišti Dulles ve Washingtonu, D.C.

Podle zdroje z Úřadu vojenských tribunálů obviněný Hunter Biden je kriminální živel: Armáda má údajně důkazy prokazující, že v letech 2012–2020 měl ve Spojených státech sexuální styk s mnoha nezletilými dívkami, z nichž většinu údajně před znásilněním zdrogoval.

Den po Bidenově zatčení podal sbor generálního prokurátora amerického námořnictva návrh seznamu svědků 15 dívek, které Hunter Biden zdrogoval a znásilnil. Jejich svědectví proběhne dálkově přes ZOOM, z důvodu zamezení vzniku traumatu způsobeného se setkání s Bidenem. Další oběti, řekl náš zdroj, si nepřejí spolupracovat ze strachu před odvetou Deep State.

JAG hodlá spojit Huntera Bidena se smrtí tří žen, které údajně zavraždil při výrobě „šňupacích“ filmů.

Minimálně v jednom incidentu armáda poskytne důkazy o tom, že Hunter a jeho otec v roce 2013 znásilnili tehdy čtrnáctiletou dívku.

Mezi další prohřešky patří praní špinavých peněz, obchodování s drogami a celá řada menších přestupků.

Real Raw News poskytne informace, jakmile začne soud.

Poznámka: Stále čekáme na aktualizace Gatesova tribunálu. Bohužel je poslední prázdninový víkend, takže možná budu mít další informace až v úterý.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/09/military-schedules-hunter-biden-tribunal/