ZVUK SVOBODY

https://soundoffreedom-film.blogspot.com/

celý film

JAKÝM ZPŮSOBEM “ZVUK SVOBODY” NĚCO ZÁSADNÍHO V NAŠEM LIDSKÉM VĚDOMÍ MĚNÍ A POSOUVÁ HO O MNOHO DOPŘEDU.

https://newflixmovies.com/en/movie/678512/sound-of-freedom

“The Sound of Freedom”, připravovaný thriller režiséra Alejandra Monteverdeho, je založen na skutečném příběhu bývalého agenta CIA Tima Ballarda, který opustil CIA, aby bojoval proti obchodování s dětmi. Roli Ballarda bude hrát Jim Caviezel . Tento film nejenže poskytne zábavu filmařům, ale také zvýší povědomí o globálním obchodování s lidmi a zahájí potřebné rozhovory o této problematice. Film by měl být k dispozici v roce 2020 a je to film, který zásadně mení naše vědomí o nás samotných a posouvá lidstvo o mnoho kupředu.
.
Kdo je Tim Ballard?
Timothy Ballard je zakladatelem a generálním ředitelem operace “Operace podzemní železnice (Operation Underground Railroad). Bývalý agent CIA strávil 10 let prací v pracovní skupině pro internetové zločiny proti dětem. Pracoval také jako tajný agent pro americký tým, který se zabýval odhalování zločinů dětské sexuální turistiky. Ballard pracoval v utajení v USA a v mnoha cizích zemích, kde byl schopen zachránit mnoho dětí před sexuálním otroctvím a přivést překupníky před spravedlnost. V roce 2013 Ballard opustil svou práci, aby mohl zahájit operaci Podzemní železnice.
Co je operace “Podzemní železnice”?
.

Operation Underground Railroad (O.U.R.) je nezisková organizace, která existuje “na záchranu dětí před jejich obchodováním se sexem” prostřednictvím koordinovaného plánování záchrany a obnovy. Od svého začátku v roce 2013 zachránilo O.U.R. přes 3000 obětí a zatklo více než 1800 obchodníků s lidmi. Prostřednictvím partnerství a posílení ostatních společně zachránila více než 10 000 přeživších.
.

“Zvuk svobody”
Jim Caviezel, který se nejvíce proslavil rolí Ježíše Krista ve filmu Mela Gibsona “Umučení Krista”, ztvární Timothyho Ballarda v “Zvuku svobody“. Podle Deseret News, Caviezel říká, že je to “druhý nejdůležitější film”, který kdy natočil. Caviezel pokračoval v rozhovoru o důležitosti tohoto filmu a řekl, že “přinese světlo do temnoty”. V rámci přípravy na film Caviezel sledoval Ballarda na sále a dokonce měl možnost být svědkem záchranné operace v Latinské Americe před začátkem natáčení.
Jak “Zvuk svobody” něco zásadního mění a posouvá?
“Zvuk svobody” něco změní, protože začíná konverzaci o něčem, o čem lidé často nemluví. Nedávno se Tim Ballard objevil v Dr. Oz spolu s americkým spisovatelem Timem Robbinsem, aby se zabývali obchodováním se sexem. Během speciálu Ballard hovořil o výzvě, aby si lidé uvědomili obchodování s dětmi, protože to prostě “trhá srdce” a je to něco, s čím je velmi obtížné se vyrovnat.
Dr. Oz dále řekl: “Nikdo z nás nechce slyšet o zneužívání dětí,” ale že řešení tohoto je jediný způsob, jak s tím bojovat.
Podle Operace Podzemní železnice čelí v současné době sexuálnímu vykořisťování po celém světě 2 miliony dětí, z nichž většinu tvoří dívky. Obchodování s lidmi je nejrychleji rostoucí formou mezinárodní trestné činnosti a je třetím nejziskovějším podnikem organizovaného zločinu za drogami a zbraněmi.
“Zvuk svobody” je film, který má význam díky zvyšování povědomí a zahájení kritických rozhovorů o globálním obchodování s lidmi. Poskytne vnitřní pohled na Operaci Podzemní železnice, obrovským srdcem, které stojí za ní a také Zlo, se kterým O.U.R. bojuje každý den.

– Megan McKeoughová

Jim Caviezel is talking about adrenochrome to a livestream of at least 500,000 people

 

ZVUK SVOBODY – PRAVDIVÝ PŘÍBĚH OBCHODOVÁNÍ S DĚTMI S MEL K & CHARLIE WARDEM

Donald Trump A VÁLKA ZA SVĚT

ZPRÁVA OFICIÁLNÍHO INFORMÁTORA O OPERACI WASHINGTON DUMBS V BÝVALÉM WASHINGTONU D.C. A MARYLANDU.

Poslední mojí misí je zveřejnit to, co se stalo 31. ledna 2021 v podzemí, v podzemní vojenské operaci ve Washingtonu D.C. a Marylandu. Rád bych k tomu uvedl předmluvu s updatem spolu s faktem, že jak donedávna TLS udržovali svou práci v tichém módu díky přirozené povaze jejich mise a operací. S tím, že bylo řečeno, že následující informace mi byly dovoleny sdílet čas s cílem uzavřít, pokud jde o mise a operace, o nichž se hovořilo 31. ledna. Rád sdílím, že jak operace TLS ve Washingtonu DC, tak i v Marylandu byly úspěšně provedeny a dokončeny a oficiálně skončily koncem března, jak jsem stručně zmínil v aktualizaci z 31. ledna 2021. Ačkoliv se operace nesoustředila primárně na děti, protože v tunelech pod Washingtonem DC a Marylandem jich není příliš mnoho, díky těmto misím se jim podařilo mnoho z nich osvobodit. nicméně Nesdělil jsem přesné podrobnosti ohledně přesných čísel. Také nejsem na Liberty, abych diskutoval o tom, kam jsou tyto děti přiváženy, ale mohu vás ujistit, že jsou na bezpečném místě. Těžištěm obou těchto operací bylo připravit jisté jednotlivce a organizace se zlými úmysly o jejich moc tím, že vzaly a v některých případech zničily zdroje, které mu dávají jejich moc v první řadě, jako jsou peníze, zlato, diamanty, stříbro, ale hlavně byly také zabaveny v průběhu operací zlaté, vysoce kvalitní nekonvenční energetické zbraně, speciálně zbraně, které pracují prostřednictvím velmi pokročilé laserové technologie využívající technologii elektromagnetické laserové pulzace jinak známou jako EMLP. Nakonec byla zabaveny a zničeny chemikálie stejně jako neblaze proslulý adrenochrom, který se vyrábí na těchto temných a hrozných místech pro velmi zlovolné účely. Pro každého, kdo se možná diví, že podzemní vlakový systém, o kterém jsem mluvil v minulosti, spolu s nákladními vozy byly použity pro transportní purpury během těchto operací a misí. A pro každého, kdo se možná diví, jak TLS dokáže převzít podzemní vlakový systém, který je provozován těmito zlovolnými organizacemi, aniž bych zacházel do přílišných podrobností. Často používají metodu zvanou TRANS(c)EDUCING. Ještě jednou, aby úspěšně splnili své mise. Tato metoda je názvem jedné z kapitol v „RAYS OF LIGHT“, jak je nastíněno v obsahu, který sdílím s vámi všemi 31. ledna 2021 téhož dne, kdy byla vydána poslední aktualizace mise TLS. Celkově a už zmínil obě tyto operace ve Washingtonu DC a Maryland skončily na konci března a znovu, byly provedeny a úspěšně dokončeny. Prozatím nemám žádné informace, o které bych se s vámi všemi podělil, a nevím, kdy mi bude poskytnuta další aktualizace, protože informace nedostávám soustavně. Ujišťuji vás, že to je vše. Budu-li mít více informací v jakékoliv kapacitě, tak se o ně zase možná podělím s vámi všemi. Děkuji.
Čištění podzemních tunelů v Berlíně – “Podzemním městě chlapců”. které bylo tichým 18 měsíčním projektem bylo ukončeno.

ŠOKUJÍCÍ ZPRÁVY TAKÉ Z ČESKÝCH ZEMÍ A PRAŽSKÉ KABALY O ZNEUŽÍVÁNÍ DĚTÍ V SOUVISLOSTI S FALEŠNÝM TZV. ŠÉFEM ROZVĚDKY” MI6KOUDELKOU, BÝVALÝM ŠÉFEM BIS !!

Koudelka se nejmenuje Koudelka, zjistil docent Ševčík a volby v USA se konečně forenzně auditují: Pokud nemůžeme mít spravedlivé volby, nemáme žádnou zemi, říká TOP News Trump! Jedná se zřejmě o nelegála, který byl pod krycím jménem a falešnými dokumenty infiltrován do státní správy, na což se snažil upozornit i ředitel ÚZIS Randák a Vojenské zpravodajství, stejně jako analytik BIS Rom, který nyní pracuje pro Hrad a prezident Zeman proto šestkrát odmítl návrh vlády povýšit tohoto pseudoplukovníka “Koudelku” na generála.

SPOLU proto chtějí sundat Babišovu vládu, aby mohl Zeman jmenovat svou úřednickou a do čela tajné služby pak dosadil Roma, čemuž brání pirátská koalice feťáků s Filipem, na něž má “Koudelka” svazky plné kompro materiálů včetně  záznamů krvavých zasvěcovacích rituálů s nezletilými a dětmi organizovaných v konspiračních hotýlcích náhle zesnulou lobbistkou Mrencovou, která se pokoušela pracovat i pro manželku Zemana Ivanu.  

Prohlášení Donalda J. Trumpa, 45th presidenta Spojených Států Amerických – Zfalšované prezidentské volby roku 2020 budou od tohoto dne nadále, známé jako VELKÁ LEŽ.

Duben 28, 2021 Palm Beach, FL

Prohlášení Donalda J. Trumpa, 45 Presidenta Spojených Států Amerických:

VELKÉ vítězství dnes v Arizoně. Vysoce respektovaný soudce právě rozhodl, že forenzní audit prováděný senátem státu Arizona může a bude pokračovat. Do boje proti tomuto auditu bylo vysláno více než 100 demokratických právníků. Výsledky budou pro USA a svět velmi zajímavé! Proč demokraté tak tvrdě bojují, aby zakryli fakta? Vím proč, a stejně tak i všichni ostatní!

M. Lindell: “… všechno v Arizoně spadne jako domino, uvidíš .. Arizonou to všechno začne !”

Ministerstvo vnitřní bezpečnosti Spojených států amerických Corp.

17 de abril a las 15:51 ·

Hillary Clintonové skončil soud. Verdikt: VINNÁ

Autor: Michael Baxter – 16. dubna 2021
Vojenský tribunál ve čtvrtek odsoudil bývalou ministryni zahraničí Hillary Clintonovou za obvinění z vraždy, spiknutí za účelem vraždy, spoluúčasti na vraždě, obchodování s dětmi, ohrožování nezletilé osoby, zrady a pobuřování.
Komise důstojníků vojenského tribunálu – dva muži a jedna žena – vynesli jednomyslný verdikt krátce poté, co viceadm. John G. Hannink, který zastupoval obžalobu vojenského tribunálu proti Clintonové, předvedl svého posledního svědka obžaloby, Clintonové bývalou milenku a osobního stratéga, Humu Abedin.
Výměnou za shovívavost a dohodu o přiznání viny Abedin vypověděla, že s Clintonovou “sdíleli” nezletilé děti se svým již odloučeným exmanželem Anthonym Weinerem. Abedin naléhala, aby objasnila svou definici slova “sdíleno”, a svou odpověď kvalifikovala prohlášením, že “praktikovali” oplzlé a lascivní chování vůči znevýhodněným nezletilým, které Clintonová dovezla do Spojených států.
“Americké děti?” Zeptal se zástupce Hanninka.
“Ano, ale ne primárně. Je příliš snadné je vystopovat. Nejčastěji z chudých zemí,” odpověděla Abedin.
“Řekl byste soudu, jak jste si ty děti přivlastnili?” zeptal se zástupce Hanninka.
“Hillary použila své vládní pověřovací listiny. Jako ministryně zahraničí, bývalá ministryně zahraničí a bývalá první dáma měla volnou ruku. Bylo pro ni snadné přivést osiřelé děti z míst, jako je například Sýrie, Afghánistán nebo Irák. Nikdo se na nic neptal. Nikdo je nehlídá,” odpověděla naprosto bezcitně Abedin.
Abedin, která byla požádána, aby vyčíslila jejich činy, uvedla, že nemůže spočítat počet nezletilých chlapců a dívek, které Clintonová přivezla do Spojených států pod záminkou, že jim poskytne plodný život, ale řekla tribunálu, že jich bylo “mnoho”, z nichž většina byla později “prodána nebo darována” vlivným členům Clintonova spolku.
“Kdo jsou ti lidé?” zeptal se zástupce Hanninka.
“Nikdy jsme to přesně nevěděli. Není to tak, že by je Hillary sama rozprodala. Měla někoho, kdo se o to postaral, a já neznám jeho jméno,” odpověděl Abedin.
“A přesto stále odmítá mluvit,” poznamenal viceadm. Hannink.
Zeptal se tribunálu, zda už slyšeli dost; a že armáda předložila zdrcující důkazy o Clintonových zvěrstvech proti Spojeným státům a lidstvu. Připomněl komisi, že na rozdíl od konvenčního trestního řízení není k usvědčení Clintona z žádného z obvinění zapotřebí jednomyslný verdikt. Většinové hlasování by podle něj uspokojilo spravedlnost.
Soud dospěl k verdiktu o vině po pouhých pěti minutách jednání. Shledali Clintonovou vinnou ve všech obviněních, která armáda předložila – ve vraždách Setha Riche, Vince Fostera a soudce Nejvyššího soudu Antonina Scalii; obchodování s nezletilými osobami z Haiti a dalších zemí třetího světa a jejich zneužívání; spiknutí za účelem zavraždění prezidentského kandidáta.
Stejně jako v celém tribunálu Clintonová při čtení rozsudku děsivě mlčela a přítomní důstojníci doporučili, aby za své zločiny dostala trest smrti. Viceadm. Hannink se Clintonové zeptal, zda dává přednost tomu, jak armáda vykoná svůj trest, ale přesto odmítla promluvit.
“Odmítla jste obhájce. Odmítla jste se bránit. Tento tribunál proto rozhodl, že obžalovaná, zadržovaná Hillary Rodham Clintonová, bude až do svého usmrcení pověšena za krk,” řekl otevřeně Viceadmirál Hannink. “Rozsudek bude vykonan 26. dubna po Tapsovi.”
Huma Abedinová bude čelit vlastnímu vojenskému tribunálu, v termínu, o kterém ještě nebylo rozhodnuto.

“Víme, samozřejmě, že Hillary byla 28. března zavěšena za krk.” Vím, že Bill Clinton dostal popravčí četu. Kulka zezadu. Nemohl se před popravčí četu ani postavit, je to děsný zbabělec, a tak se otočil čelem ke zdi a střelili ho do zad.
“Bude existovat kanál v Bílém domě, který bude vysílat osm hodin denně pouze válečné tribunály.”
Z toho, co mi v současné době říkají od 1:00 ráno až do 4:00 ráno – platba za zhlédnutí.
“Budete muset zaplatit dolar, abyste se dostali dovnitř a ověřit, že je vám více než 21 let a že chápete, že obsah je velmi grafický a znepokojující, a že uvidíte, že se budou trestat smrtí.
“Bude to od 1:00 do 4:00, kdy uvidíte věci, jako je pověšení Hillary a zastřelení Billa Clintona.” – Gene Cosensei, který hovoří na YouTube show o naší skvělé “taščičce s oříšky” od QAnona, Amy Vandersteel.

#QAnon Show: The Clintons Have Been Executed And Trump Will Show It On A WH Pay-Per-View Channel

Další stará zpráva o popravě “Killary Klingon”, jak jí přezdívají někteří z Aliance, je součástí našeho staršího článku zde: https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/02/24/tanec-dvojniku/. Ǔsudek je na každém. Kdo ví, ten ví.

GLOBÁLNÍ RESET MĚNOVÉHO SYSTÉMU

Události: Čína Dam, Tianmen Square a Wuhan Big Pharma Labs vedli do 34 satanistických budov, které byly zasaženy raketami Rods from God & Zaplaveny. To jistě způsobí kolaps akciového trhu. TÝDEN BQQM PŘED NÁMI … Whiplash374 Sun. 2. května

1. května Bylo Zelené Světlo (Green Light). Vše bylo aktivováno. Nyní uvidíte změny, které se odehrávají po celém světě, Světlo konečně vychází, pravdy jsou odhaleny, veřejně budou sdělena zatčení, hlavní oznámení budou po celém světě. Je to také návrat planety Pluton. Asi o 250 let později. Přesně ve stejnou dobu, kdy byli Illuminati vytvořeni … Q17_Awakening Sun Telegram ze dne 2. května

Astrologická poznámka GPA: astrologům, kteří čtou námi přeložený intel Aliance doporučujeme, pakliže se chtějí trochu “pobavit nad kolečkem s tématem Ilumináti”, aby si v kterémkoliv astrologickém programu, který zobrazuje astronomické tabulky naťukali kolečko na datum kdy Weishaupt založil Ilumináty. A pak jen sledujte výstupy a sestupy Pluta vůči ekliptice, jeho nejzažší kladnou i zápornou hodnotu a převeďte do datumů a časové osy.
.

Je to opravdu skvělá zábava a člověk vidí JAK se tahle parta kompletních semito-chazarských magorů postupně řekněme “vynořovala” a zase “zanořovala” v rámci lidského vědomí a různých sociálně – ekonomických cyklů. Jednoduše: sleduj Pluto, jeho přechody a extrémní polohy. (wiki: Weishaupt founded Iluminati on 1 May 1776 in Bavaria, today part of Germany.) Pluto přechází přes ekliptiku 23.12.1770 .. ale to už měl náš Adam určitě pořádný šrouby v hlavě :). Planetografická šířka je na sever kladná, a na jih záporná. To znamená, ŽE: z našeho úhlu pohledu na severní polokouli Pluto VYSTUPUJE nad ekliptiku – DO kolektivního i osobního VÉDOMÍ nebo se zase ZANOŘUJE pod ekliptiku – DO kolektivního i osobního NEVÉDOMÍ.

.

Moc zajímavý sledovat tyto cykly s obecným vlivem této party parchantů! Máme v úmyslu napsat menší akademickou práci na toto téma až skončí válka a tato Revoluce nabere menší obrátky .. i když nám není jasné kdy, předpokládáme tiše, že to bude ještě za našeho života :)). Když si obrázky trochu zvětšíte, budete vidět u Latitudy (Šířky) Pluta údaje o kterých mluvíme. První referuje o tranzitu Pluta přes ekliptiku na vánoce 1770 a druhý o datu a místu založení Iluminátů. Je jasné, že Adam asi žádný nadaný eklektický astrolog nebyl, páč tak otřesné datum k založení nějakého podniku by snad nevybral ani opilec :). Naopak, když si všimnete prvního kolečka, tak přechod Pluta přes ekliptiku provázel nádherný zemsko-vodní Bílý Drak.

S tímto astrologickým datování zotročení skrze tajnou pozemskou skupinu – Kabalu zajímavě koinciduje Andromedanská Rada:

Elena dále vysvětluje spojení s Radou v Andromedě:

Ale víte, že jsou naštvaní proti Federaci, ale kdo jsou naštvaní víc než cokoli jiného, ​​je Rada Andromeda, protože Rada Andromedy předvídala, že se to stane už dávno. A díky Radě v Andromedě bojujeme s pomocí Federace a je to naprosto úžasné a vyhráváme. Zde Elena opakuje to, co bylo Alexi Collierovi řečeno počátkem 90. let, že Rada Andromedy předpokládala, že Země, Měsíc a Mars budou semenem galaktické tyranie, která se v budoucnu objeví a potrvá 350 let. Rada Andromedy na to upozornila Galaktickou federaci, která poté začala zasahovat do záležitostí Země.

. To znamená, že to, čeho jsme v tuto chvíli svědky na Marsu, Měsíci a Zemi, je součástí „Dočasné války“, která staví jak Galaktickou federaci tak také Radu Andromedy proti Drakoniánské říši a jejich partnerům v Orionu. Zatímco aliance Draco a Orionu má vynikající palebnou sílu a personál, Federace a Andromeďané mají vynikající rozvědku a tajné operace. To je důležité vědět, protože to sleduje většinu toho, co se v současné době děje se založením německé odtržené kolonie v Antarktidě jako semeništěm této dočasné války. Podrobněji se této dočasné válce budu věnovat na svém webináři z 22. května: „Antarktida, Temná flotila a osvobození lidstva.“

Počítač QUANTUM je aktivován. Digitální válečníci připraveni. Jdeme. Zelené světlo. Nyní je čas bojovat… Q17_Awakening Sun Telegram Ze dne 2. května

Neděle 2. května 4:30 EDT: „Všichni čekáme na příkaz prezidenta Trumpa.“… Q

Finální čistka přichází – Vytvořte malé obranné skupiny – Mějte v rodině někoho, kdo jezdí na koni – Mějte někoho v rodině, kdo používá kuš – Mějte podzemní úkryt

…. Jdeme ze Tmy do Světla, které je vlastně kontrolováno z Nebe. Je to velice zajímavé, jak se vyvíjí ta dynamika. Deep State kabala vlastně kontrolovala celý svět z podzemí, z podzemních tunelů a základen. Pod Vatikánem, pod Washingtonem, pod Londýnem, všude jsou podzemní základny a síť tunelů a v tom je právě ten symbolismus “z Temnoty do Světla”, což znamená také na zemský povrch, ale poukazuje to na zemskou orbitu. Protože TO co je na orbitě, to co je ve Světle, to co je NAD zemským povrchem, čili “v nebi” z toho bude kabala naprosto šílená a šokovaná, protože s tímto prostě už nemůže v žádném případě a nijak soupeřit … zdroj: charlie ward video speciál (bohužel nám někam zmizel v průběhu psaní z youtube:( )

Pátek 23. dubna Telegram: americký viceprezident John F. Kennedy Jr.:
Rusko vyloučí 10 amerických diplomatů a na seznam nezapsaných osob umístí 8 členů současné i bývalé americké administrativy, včetně ředitele FBI Wraye.
Naši soudci Nejvyššího soudu podporují právní stát, nikoli emoce zákona. Rozjezd Nejvyššího soudu k přijetí příznivých výsledků přináší do soudní síně partyzánskou politiku. SCOTUS je poslední místo, kde potřebujeme politické hry.
Budeme bojovat za naši svobodu! Budeme bojovat proti Fake News!

Pátek 23. dubna Telegram: druhá dáma US Republiky, Carolyn Bessette-Kennedy:
Prezident Trump říká, že existuje „KABALA“, který žádá kulku pro Bidena: https://thetruereporter.com/president-trump-says-theres-a-cabal-calling-the-shots-for-biden/
Říká se, že Gitmo je plné. Tribunály stále probíhají i v noci ve federálních budovách D.C. Tribunály se konají i v táborech FEMA, kde se budují a rozšiřují zadržovací zařízení. Popravy jsou vykonávány každý den.
.

Hodně se stalo a hodně se děje, pokud dáváte pozor. Spousta hádanek a spousta faktů, o kterých veřejnost nevěděla byla odhalena. Jen se nevzdávejte naděje. Audit v Arizoně nemá prokázat, že došlo k podvádění, jde o prokázání cizího vlivu. Dům ústavní Republiky Spojených států: Mar-a-Lago, Palm Beach, Florida.
.

Díky prezidentu Trumpovi již naše země není korporací ovládanou NWO Banksters z Londýna a Vatikánu. Nyní je na armádě Spojených států, aby to prosadila. Jsem si jistá, že ano. Sbohem Federální rezervní systéme, IRS a finanční služby, které nás trhali na kusy Přímý přenos hlasování z Arizony. V pátek začíná dlouho očekávané ruční přepočítávání a forenzní audit voleb v okrese Maricopa. Proces bude živě streamován na AZAudit.org

Předběžný plán:

23. – 26. Dubna bude klíčovým okamžikem v čase… „náhlým“ okamžikem, kdy se vše změní… Bo Polny před rokem předpověděl: bencarsonteam.club https://bencarsonteam.club/we-are-one-week-away- z-našeho-náhle-okamžiku

24. dubna: Hillary Clintonová bude oběšena podle rozsudku vojenského tribunálu GITMO vinná ze zrady, vraždy a podněcování ke vzpouře.

Pátek 23. dubna byl Den Hodnot, přičemž Wells Fargo potvrdil sazby jako: Mezinárodní sazby
IQD 16,37 $
VND 14,25 $ a více
Rupiah – 8% IQD = 15,07 $
RIAL – 5% IQD = 15,30 $

Sobota 1. května: Bude zahájeno deset dní temnoty a uvolňování dluhů GESARA / NESARA.

GESARA přichází jemnými a tichými krůčky také do českých zemí. Banky, které to nepochopí, budou zlikvidovány, stejně jako bankéři :).

Pondělí 3. května: Americká armáda ve vysoké pohotovosti. Očekávají se masivní kybernetické útoky. Brigádní generál uvedl, že systém nouzového vysílání EBS se aktivuje v Neděli 2. května o půlnoci EDT.

Úterý 4. května: má začít Nová republika

Čt 6. května: EBS Star-link Zahájení veřejného oznámení, stanné právo po celém světě a globální reset měny (GCR).

Těsně před tím, než systém nouzového vysílání převezme hromadné sdělovací prostředky, se očekává, že dojde ke kybernetickému útoku a události falešné nukleární hrozby – Nuclear Scare. Kvantový internet zničí operaci Mockingbird (program CIA, který ovládá sdělovací prostředky od konce druhé světové války).

V prvních třech dnech by projekt Odin společnosti Quantum Starlink sundal masmediální satelity Kabaly, aby zlikvidoval masmédiální základny po celém světě – všechny hromadné sdělovací prostředky, které vlastní Mossad, královské pokrevní linie, 5 Eyes a CIA, budou odstraněny, v momentě, kdy přejdeme na Quantum System, který také aktivuje vojenské nouzové vysílání (EBS). Jedinou zpravodajskou službou bude potom jen zpravodajství vojenské rozvědky.

Při přechodu na nový systém Telsa Free Energy by mohlo dojít k občasným výpadkům elektřiny. Mohlo by dojít k pádům na akciovém trhu, zrušení leteckých a vlakových spojů, kdy by také nternet (lokálně!) padal a byl postupně nahrazen kvantovým internetem. Internet by byl restartován se vším, co je vymazáno a už žádná operace Mockingbird nebo Microsoft – to samé s televizí, novinami atd.

Zároveň by při dalším zatýkání byly zrušeny vlády všech zemí na celém světě.

Pá 7. května: JFK Jr. a Caroline Besset-Kennedy budou potvrzeni jako americký viceprezident a druhá dáma.

https://drcharlieward.com/where-to-find-you-john-kennedy-jr-lives/

Čt 20. května: Konec Trumpova výkonného nařízení # 13848 National Emergency Act. Daňové lhůty prodlouženy armádou do 20. května.

Čtvrtek 20. května: konec Q Hodin.

Neděle 1. srpna: Odtajnění VŠEHO dokončeno.

Neděle 8. srpna: GESARA block-chainové volby. Všechny vlády na světě jsou redukovány na 10% členů. Trump uznán jako americký prezident.

Během této doby:

 • Masové zatýkání po celém světě Deep-State a Globalistů (pořád v kurzu od 2017)
 • Biden bude vyřazen a aktivován Trump a NESARA.
 • Pouze vojenské zpravodajství.
 • Necenzurované zprávy, vysílání vojenských soudů a tři až osm hodin
  veřejné vysílání 24/7.
 • Krach burzy a kryptoměn (skrytý během 10 dnů Temnoty; nevytvářet paniku)
 • Výpadky elektřiny.
 • Výpadky internetu.
 • 34+ budov Kabaly bylo zničeno.
 • Svět přechází na nový kvantový finanční systém (QFS) a měny kryté zlatem.
 • Centra výkupů, která každému poskytnou finanční prostředky na rozšíření
  ekonomiky.
 • Crypto, XRP, ZLATO, XLM, STŘÍBRO, budou EXPLODOVAT a vyletí nahoru kvůli aktivaci QFS.

https://operationdisclosureofficial.com/2021/05/04/restored-republic-via-a-gcr-as-of-may-4-2021/

Přinášíme speciál pro naše coronavirové příznivce, diváky, posluchače, nadšence, fanoušky a sponzory. Přijďte na léčebnou meditaci proti coronaviru do našeho centra .. :)))

Podívejte se, říká QFS. Spoj si body. Nařízení ISO20022. Nový kvantový finanční systém. Zůstanou pouze mince, které prošly mezinárodní regulací. 99,5% z nich nepřežije, včetně bitcoinu, když se vypnou servery pod přehradou Tři soutěsky. Pak nové volby v rámci kvantové agendy GESARA budou využívat tuto technologii po celém světě. Volené nové vlády budou redukovány na 10% dnešních parazitů=zaměstnanců, až je armády sesadí a je přiměje je všechny odstoupit, nebo je rozvnou popraví nebo uvězní. Jak to všechno bude fungovat dohromady je prostě úžasné.

17. květen je tedy daňová lhůta. Ezra zmínil, že nebude platit daň. [VIZ ČERVENÉ ZNAČKY na seznamu NESARA) IRS A DANĚ. 20. ledna až 20. března (původní 60denní výkonná vyhláška) Poté armáda prodloužila dalších 60 dní do 20. května. Turecká banka a další ve Spojených státech na začátku týdne uvedly, že REGULACE budou vynuceny „DO“ 2 týdnů. Tím, že to připustí, musí být spuštěna událost – Čína 3GD, Wuhan Big Pharma Labs a náměstí Tiananmen + 34 budov. Odstranění serverů CIA na těžbu BITCOINŮ pod přehradou. SEC CONF bude analyzován DARK 10 = PŘEDPISY, které budou vynuceny během 10 dnů temnoty z důvodu UDÁLOSTI / Odstranění / Smrti čínské měny. (VSTUP DO KVANTOVÉHO FINANČNÍHO SYSTÉMU) Rainbow Treasury Notes podložené drahými kovy + malá skupina amerických mezinárodně „regulovaných“ mincí podložených drahými kovy.

Hodiny Q se dnes seřadí s 11/3. Den voleb byl 11/3. Volební den +1 se seřadí 3. května. Masivní kybernetické útoky 11.4 (zítra.) Někdo si všiml, že aktuální hodiny Q končí 20. 5.?

Sledujte vodu: 100% déšť ve Wu-chanu po pondělí 3. května.

Simulace katastrofy na přehradě “Tři soutěsky”. Přehrada Tři soutěsky cz.

Telegram Whiplash347:

https://t.me/Whiplash347/9576 Vypadá to, že se právě otevřela 1. protipovodňová brána. R1, R2, R3 a CR 1. kolo, 2. kolo, 3. kolo (Zaplavené Brány) a CR (myslím, že tam bude Vrchol) MYSLI na VLNY 2 severní přehrady v Chong Qing, pak 3GD. (WUHAN) BOOM, BOOM, BOOM, BOOM

https://t.me/Whiplash347/9534 CERN ŠVÝCARSKO, Curych Protože CERN je největší a nejpokročilejší laboratoř jaderné a částicové fyziky na světě, je bezpečnost v přísně tajném zařízení nejpřísnější na Zemi. Proto je to ideální místo pro skrytí vstupu do jediné skutečné Ústřední zpravodajské služby (CIA).

Jak bylo původně popsáno ve zprávě Truther.org z 31. března 2015 s názvem „10 důvodů, proč je Švýcarsko domovem CIA“, důkazy nyní potvrzují, že Švýcarsko CIA ve skutečnosti ukrývá. Přesné umístění ústředí CIA ve Švýcarsku však zůstalo záhadou – až dosud.

Stručně řečeno, CERN slouží jako tajný vchod do ústředí CIA, které se nachází v podmořských alpských kaňonech Ženevského jezera, jezera tak hlubokého, že jej musely prozkoumat Mir 1 a Mir 2, ruské ponorky, které jsou známé svou schopností potápět se až 6 000 metrů (19 685 stop).

Názor, že CERN je tajným vchodem do ústředí CIA pod Ženevským jezerem, je potvrzen skutečností, že od roku 2013 měl CERN 2 513 zaměstnanců a 12 313 spolupracovníků, spolupracovníků a učňů, z nichž většina je pravděpodobně je personálem CIA.

Vzhledem k tomu, že přibližně 15 000 lidí denně dojíždí do CERN a / nebo do ústředí CIA, musí tak činit tajnými podzemními vlaky, protože v CERNu nejsou žádná velká parkovací místa, jak je vidět z leteckého pohledu na ústředí CIA v Langley ve Virginii.

Proto je ústředí CIA pod Ženevským jezerem přístupné pouze podzemními vlaky z CERNu a ponorkami, které cestují podzemním tunelem o délce 275 kilometrů, který evidentně začíná v italské části Ženevy a končí v Ženevském jezeře.

CIA – velitelství CIA v Langley ve Virginii je uzavřenohttps://breaking911.com/breaking-security-incident-regarding-intruder-reported-at-cia-headquarters-in-virginia/

Whiplash347: Barack Hussein Obama Jeho 4 identity “Postava Obamy, postava Bin Ládina, postava Barry Soetoera, ale jeho skutečné jméno Bari Shabazz. Skrytý zapálený nacista IV. velkoněmecké říše. Dokumenty ukazují, že skutečné jméno Baracka Obamy je Bari Shabazz. Narodil se jako milované dítě v roce 1959 v New Yorku bílé dívce jménem Jo Ann Newman / Stanley Ann Dunham a černochovi jménem Malcolm Shabazz.
.

Malcolm Shabazz byl více neslavně známý jako Malcolm X. Malcolm X byl oddaným muslimem a komunistou, stejně jako jeho syn dnes. Podle dokumentů na vlastních webových stránkách CIA byl Usáma bin Ládin americkým zpravodajským aktivem jménem Tim Osman. Tim Osman byl přijat americkou zpravodajskou agenturou krátce poté, co se otec George W. Bushe stal v roce 1976 ředitelem CIA. http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?lang=EN&item=16196https://www.mediamatters.org/%E2%80%A6/osama-bin-laden-our-presiden%E2%80%A6 https://www.corbettreport.com/osama-bin-laden-pronounced-d%E2%80%A6/ https://www.hollywoodreporter.com/%E2%80%A6/fox-affiliate-reports-p%E2%80%A6

Osman se stal známějším jako Usáma bin Ládin. Tim Osman bylo jméno, které mu bylo přiděleno CIA pro jeho turné po americe a amerických vojenských základnách při hledání politické podpory a výzbroje. Existují důkazy, že Tim Osman navštívil Bílý dům. Project Camelot’s TRUTH UNITE hostuje informátora americké armády Scotta Bennetta a veterána americké armády Michaela-Jaye rozhovor s vyšetřovatelkou Martou Trowbridge o skutečné osobní historii „Baracka Obamy“. Aka Obama je synem „nepravděpodobné lásky“ aktivisty za občanská práva Malcolma X a dcery Adolfa Hitlera; proto jeho potřeba podvodu s identitou, aby bylo možné svrhnout USA „Vláda a institut Hitlera vedené tajné nacistické vedení Čtvrté říše v Americe“ http://web.archive.org/%E2%80%A6/terribletruth.marthatrowbrid%E2%80%A6/blog/ https://alethonews.com/%E2%80%A6/the-false-tale-of-killing-osama-b%E2%80%A6/

OBAMA JE VNUKEM ADOLF HITLERA; A JEHO MATKA JE DCERA ADOLFA HITLERA A EVY BRAUN

Zpravodajství Rafapal, [24.04.21 10: 21]
Stručně řečeno, co se stane ve světě kryptoměn, je to, že budou muset dodržovat mezinárodní nařízení ISO 200022, které vyžaduje, aby byly všechny mince – pokud se chtějí účastnit mezinárodního obchodu a být považovány za takové – podloženy drahými kovy.

.

To znamená, že toto pravidlo je právě to, který povede k obnovení měnového systému a zároveň bude slučovat svět “tradičních” mincí s kryptoměnami, tak, že finanční/měnový kvantový systém zajistí, že se nebudou dále “vyrábět” další nepotřebné měny-mince, které by jenom generovali inflaci (protože stávající drahé kovy, kameny a elementy budou pevně spojeny s vlastním hashem, který je jedinečný, a který bude zabraňovat falšování statistik zlata nebo stříbra, jako je tomu až dodnes). .

Měna (ať už krypto nebo analogová), která není podložena drahými kovy a kameny, prací nebo primárními materiály je mimo měnový systém. Proto je tato legislativa současně oznámením návratu ke zlatě – stříbrnému standardu a vzniku kvantového systému, protože “běží” prostřednictvím platformy XRP, která bude (protože podložená zlatem a jinými kovy a kameny) jedním z mála z přeživších této “kryptoměnové apokalypsy”. Pověsti, které jsem slyšel už dávno, jsou, že Fondy Prosperity budou nasazeny prostřednictvím platformy XRP (ačkoliv to není, prozatím, tak jisté).

Americká sněmovna schválila návrh zákona, podle kterého mají finanční regulátoři zřídit pracovní skupinu pro digitální aktiva.
Zákon o odstranění překážek k inovacím z roku 2021 usiluje o vytvoření pracovní skupiny pro digitální aktiva se zástupci SEC a CFTC

Aktualizováno 21. Dubna 2021 v 6: 41
Podle úterní Tiskové zprávy sněmovního výboru pro finanční služby schválila US sněmovna reprezentantů několik částí dvoustranných právních předpisů včetně sekce o digitálních aktivech.

Známý také pod jménem jako Zákon o Odstranění Překážek Bránících Inovaci Akt 2021 (H. R. 1602), návrh zákona byl představen Reps. Patrickem McHenrym (R-N. C.) a Stephenem Lynchem (D-Mass.) v březnu.

Legislativa se snaží nastavit digitální aktiva v pracovní skupině se zástupci z Komise pro cenné Papíry (SEC) a Komise pro Obchodování Komoditami a Futures (CFTC).

Bleskový pád kryptoměn vymazal 300 miliard dolarů za méně než 24 hodin, což vyvolalo masivní likvidaci bitcoinů
Poté, co na začátku týdne došlo k nárůstu cen, který zahájil dlouho očekávaný tržní debut společnosti Coinbase, trh s kryptoměnou brzy v neděli poklesl poté, co výpadky v Číně vedly k masivnímu poklesu rychlostí těžby bitcoinů – ceny tankování a urychlení likvidace miliard dolarů.

—————————————————–

A jaká je reakce české bankovní kabaly na nový finanční systém ? Inu zcela předpokládaná:

LHANÍ, LHANÍ, LHANÍ A ZASE LHANÍ …

….. a tím se všechno, a jako vždycky v semito-chazarstánu, vyřeší! Jediné co “lze čekat do léta” je kompletní krach všech kabalistických loutek, stran a megafirem” a zavedení agendy GESARA.

Bankovní systém je prostě plný vypláchnutých shalomtupců, kteří si nevidí ani na špičku nosu a vedou svou zautomatizovanou zoombie stupiditou podloženou “akademickými” tituly celý národ přímo do finančního pekla. To o co se tato židozednářská skupinka psychopatů z Rothschildovy “české národní” Banky (Rothschild ČNB) je kompletní likvidace koruny a financí českého státu. Inu, to je tak, když “pořezaní na ptáku” řídí české národní finance. Na jedné straně megalži o milonech z Evropské Unie (nevím KDE by je vzala, když je celá aurozóna několik let v hlubokém bankrotu 🙂 a kromě nepodložených papírů parafovaných “pořezanejma na ptáku” jako kupř. CDO a jiných finančních “toxik” nemá, co nabídnout) a na straně druhé odmítnutí členství v regulačníBankovní Unii (kontrolované pochopitelně QFS, jako celý systém), která je sice výsledkem eurounijní bankovní semito-chazarské stupidní zlodějiny, NICMÉNĚ, která je dohližitelským orgánem nad semito-chazarským plněním dohod Zlatého standartu, tj. dohod Basel III a jiných, a KTERÁ BUDE … a TEĎ je to důležité, a TO vám NIKDO neřekne, ani starý a vychcaný sběrač akademických titulů, viceprezident a prolhaný psychopat Tomšík (!!), i když setsakra dobře VÍ o co jde:

kontrolována přímo NSA, která je v rukou amerických patriotů, presidenta Trumpa, gen. Flynna a hlavního štábu Q

“To by vyžadovalo, aby ECB vybudovala místní přítomnost v celé eurozóně, a to buď přímo (např. převodem pracovníků dohledu z NSA do ECB), nebo nepřímo prostřednictvím budování nadnárodních týmů dohledu nebo uzavíráním dohod o spolupráci nebo společných agenturách s NSA. Na základě takové dohody o spolupráci nebo agentuře by ECB dala pokyny NSA a přijala konečná rozhodnutí v oblasti dohledu ve vztahu k dotyčným bankám, případně (ale ne výlučně) na doporučení NSA.
.

Ačkoli je pravděpodobné, že první přímý přístup bude v průběhu času efektivnější, může být druhý agenturní přístup proveditelnější jak z časového hlediska (vzhledem k napjatému harmonogramu provádění SSM), jakož i z politického hlediska (spolupráce nebo agenturní přístup zachovává pro nestátní subjekty větší roli. To může být relevantní, jelikož přijetí SSM vyžaduje jednomyslné schválení členskými státy.) 5https://repositorio.bde.es/bitstream/123456789/11459/1/ref2013242.pdf, kapitola 3.1

Opravdu dojemný článek (dole) o důležitosti kontroly bank tajnými službami, který musel v r. 2012 vyznít, jako reklama pro ajťáky ze Shin Bet. Semito-chazarská globální bankovní Kabala se necítila nikdy bezpečně, ale zato si vždy mohla platit špičkové specialisty z prostředí tajných agentur. Je jasné, že tyto kontrolní a bezpečnostní agentury najímané v minulosti na kontrolu bank, jsou – dnes již – samotné pod plnou kontrolou kvantového systému a patriotů z týmu Q:

Přesto v Izraeli – zemi, která pohladí cestující dříve, než jim bude povoleno nastoupit do letadla – komerční banky nechávají Shin Bet, národní tajnou službu, dohlížet na jejich počítačové systémy, protože se obávají, že by mohly být terčem kybernetických útoků, které by mohly ochromit ekonomikou země , jak informuje izraelský Haaretz.
.

Stejně jako jejich protějšky ve Spojených státech i jinde izraelští bankéři a jejich regulační orgány v průběhu let pochybovali o tom, jak poskytovat vládní bezpečnostní agentuře takový dohled nad informačními systémy jejich společností. Hlavním problémem izraelských bankéřů nebylo samo o sobě vládní nařízení, ale strach z auditů a supervizí, který by vystrašil zahraniční investory a vkladatele. (p.př.: .. jinými slovy, Kabalu – DeepState bankovní mafii a její masívní nezákonné obchody se vším od lidí, dětí, jejich orgánů, zbraní a drog až po nynější novodobé zbraně hromadného ničení ve formě “vakcín” samozřejmě děsí k smrti každý orgán mezinárodního dohledu a standartním zvykem “pořezanejch na ptáku” bylo vždy takové orgány královsky uplácet.)

„Sledujte peníze“
NSA sleduje finanční svět
NSA monitoruje banky a transakce s kreditními kartami – někdy ve zjevném rozporu s národními zákony a globálními předpisy. Evropská síť finančních transakcí SWIFT je využívána na různých úrovních, ukazují interní dokumenty největší americké špionážní agentury (p.př.: asi 10x větší než CIA a článek z r.2013; dnes je situace diametrálně odlišná co se týče vedení NSA, ale řekli bychom daleko výkonější, co se týče kontroly globálního finančního systému ze strany NSA (Echelon) skrze QFS a výkon sankcí skrze mezinárodní vojenskou komunitu pozemské Aliance, zvláště Pentagon, ruskou a čínskou armádu).

A jak židovská bankovní Kabala z Rothschildovy Národní Banky (ČNB) českých Goyim kryje svoje zločiny, aby nemusela vydat své tiskárny na českou korunu Alianci ? Inu vždycky si najde nějakého obětního běránka a situaci, kterého obětuje ve svém vlastním tisku jako zastírací taktiku pro blbce, co čtou semito-chazarská masmédia v plné škále. V tomto případě vyhrabali zase “další dva ruské agenty”, kteří nikdy neexistovali, aby je obvinili z problému, který jim (Pražské Kabale-Deep State) vyčítá globální zpravodajská komunita zastoupená Ruskem – zákaz výroby, skladování a přechovávání protipěchotních zbraní.

.

Natvrdlé a vyděšené Pražské Kabale se přímo nabízejí členové Domobrany, exponující se na sociálních sítích i se svým velitelem. Ale tady to našim malým estébáčkům asi nevyjde (i kdyby to byla jejich hra i s tím velitelem) a nebude to jenom proto, že mají sníženou inteligenci. Tomuto skoro vyhynulému druhu idiotů už nikdo na světě ruku nepodá, a tím míň Aliance, protože v této “dirty game”, kterou rozjela zcela určitě vojenská rozvědka Aliance, jde především o to, vyčistit stávající společnost od těchto zdegenerovaných a neschopných komunistických estébáckých parazitů, a většina z nás je bude s obrovskou chutí a entuziasmem brzy dorážet na ulici stejně jako ostatní parazity Deep State, zejména policejně-soudně-exekuční ex-mafii. Seznamů hajzlů i s jejich adresami a telefony je k dispozici spousta.

a tady je k světoznámým Vrběticím pár dalších, velmi, velmi podobných historkek (výbuch podobného druhu skladu v Albánii a další), vysvětlující několik dalších pašerácko-obchodních modelů zbraňových megakšeftů českých estébáků a jejich firem, resp. bílých koníků, přičemž se nabízí elementární otázka: CO BYLO USKLADNÉNO ve Vrběticích?

Jedna věc je jistá: Společnosti to neprodaly České Armádě. V reakci na otázky mluvčí uvedl, že ozbrojené síly země byly zaměřeny na standardy NATO a nepoužívají čínské zbraně ani střelivo. Zástupci Strnadových společností potvrdili, že „společnosti z československé skupiny nakupují nadbytečnou munici, zbraně, vojenské vybavení nebo náhradní díly v různých evropských zemích, včetně Albánie,“ a trvali na tom, že většina nákupů byla prodána zákazníkům z EU. Zástupci skupiny STV odmítli odpovědět na otázky reportérů. Odborníci na zbraně konzultovaní novináři vyjádřili skepsi, že munice najde evropské kupce, s odvoláním na její věk, typ a pravděpodobně špatný stav. “Jsem si jistý, že [velká část] je nepoužitelná, což vysvětluje její velmi nízkou cenu,” řekl Berghezan.

Dosud není zcela jasný skutečný obsah vybuchlých skladů. Spolu se dvěma sklady vylétly do povětří i důkazy o tom, co přesně tam bylo uloženo. Tehdejší ministr vnitra Milan Chovanec pro portál Aktuálně.cz uvedl, že stát ví jen to, jaká munice tam byla „papírově“.

Česká republika je největší dodavatel zbraní pro PKK
Česká republika je největším dodavatelem zbraní pro Kurdskou stranu pracujících (PKK) a její odnože v Sýrii, uvedl turecký deník Yeni Şafak s odvoláním na bývalého velitele turecké armády.
Většina zbraní, které USA poskytují kurdským teroristům, pochází z České republiky, která v úterý, navzdory žádosti Turecka o jeho vydání, propustila z vazby spoluvedoucího vůdce Strany demokratické unie (PYD) Saleha Muslima, uvedl Yeni Şafak .
.

Zbraně, které zahrnují pušky BKS, Dochka, Draganof a Kalashnikov, stejně jako 23 milimetrové protiletadlové zbraně ZU-23, IGLA (SA-18), minometné granáty, rakety Kaťuša a zbraně Grad byly předány americkým základnám v Bulharsku a Rumunsko. Odtud byly transportovány do zbrojnic teroristické skupiny v syrském Al-Hasakahu, uvedl deník.

Tato zpráva je samozřejmě spjata s jinými zprávami tohoto druhu a jak “ti, kteří vědí, vědí”, že speciálně PYD Saleha Muslima překupovala kradenou iráckou a syrskou ropu(stejně jako to dělali také tam nasazení agenti-veteráni z Mossadu, CIA, MI5 a MI6) pro izraelský Mossad, který ji skrze British Petrol Davida Rothschilda potom zase pašoval do Evropy. A tak se nám kruh uzavírá a zjišťujeme, že CELÁ EVROPA, nejvíce však samozřejmě VYSOCE CHAOTICKÉ VÝCHODOEVRIOPSKÉ STÁTY byly ZÁMĚRNĚ RABOVÁNY od r. 2001 9/11 WTC – nukleární masové vraždy a globálního sionacistického převratu, a jejich vlády, na rozkaz globální Kabaly, rabovaly a kradly (a zabíjeli ty, kteří si to nenechali líbit) a násilně vystěhovávali celé české rodiny a částečně odváděly tento zisk Islámskému Státu v Íráku a Levantě skrze Ministerstvo spravedlnosti a Ministerstvo financí, přičemž podporovaly migrační politiky zvýhodňující degenegroidy s inteligenčním kvocientem vašeho domácího mazlíčka nebo podobně inbreedingem-incestem zdegenerované jihádistické stvůry-zrůdy pod krytím “íráckých či syrských uprchlíků”. Ostatně, málo lidí ví také, že tzv. Exekutorská komorabyla také založena 1 a půl měsíce po pádu dvojčat 9/11 WTC – a logicky tedy jako výkonný orgán persekuce (!) odpůrců globálního sio-nacistického New World OrderBush-Clintonovy kliky a jimi dosazovaných vládních elementů skrze kompletně falšované volby, a nikoliv jako “nástroj věřitelů”, jak je podávána jako “kobliha bez šlehačky” pro hluboce věřící české ultratupé goyim idioty, speciáně těmi, kdo mají enormní profit z persekucí českých občanů.

Na iráckém kurdském severu bylo nedávno odhaleno zatýkání místních podnikatelů, kteří nakupovali ropu od Islámského státu v Iráku a Levantu nebo od ISIL, ať už přímo, nebo prostřednictvím zprostředkovatelů. Podnikatelé, kteří byli spojeni s politiky a bezpečnostními úředníky, poslali platbu na ISIL prostřednictvím několika arabských kmenových vůdců. Podle kurdských sdělovacích prostředků bylo jedno nákladní vozidlo s naftou kolem 28 tun a bylo prodáno za 3500 dolarů.

Úředníci pro ropu a zemní plyn zde v Kirkúku informují International Business Times, že ISIS se domlouvá s pašeráky v západním Iráku a na východě Sýrie a vyplácí prostředníkům pracujícím pro regionální vládu Kurdistánu (KRG) za přesun ropy z iráckého Kurdistánu.
“ISIS hodně těžili z ropných polí, která převzali.” Na začátku konfliktu se toto [pašování] často stávalo. Lidé by nakupovali a prodávali ropu od ISIL a převáželi ji přes turecké hranice,“ uvedla Brig. Generál Sarhad Qader, vedoucí policie v Kirkúku a jeho podoblastech. Qader řekl IBT, že zatkl desítky ISIL pašeráků ropy, kteří produkt smísili s legitimní kurdskou ropou. Řekl, že zatímco region měl zprvu těžké časy s bojem proti pašování, nicméně jeho tým je dnes mnohem vybavenější.

Izrael nakupuje většinu ropy pašované z území ISIS
Izrael se stal hlavním odběratelem ropy z území ovládaného ISIL, uvádí „Al-Araby al-Jadeed“.
Podle několika zpráv v arabských a ruských médiích
kurdští a turečtí pašeráci přepravují ropu z území ovládaného ISIL v Sýrii a Iráku a prodávají ji Izraeli. Odhaduje se, že na území ovládaném ISIL se denně vyprodukuje 20 000–40 000 barelů ropy, což teroristické organizaci vytvoří denní zisk 1–1,5 milionu dolarů (!!!)
.

Ropa se těží z Dir A-Zur v Sýrii a ze dvou polí v Iráku a transportuje se do kurdského města Zakhu v trojúhelníku zemí poblíž hranic Sýrie, Iráku a Turecka. Do města přicházejí izraelští a turečtí zprostředkovatelé a po dohodnutí cen se ropa pašuje do tureckého města Silop označeného jako pocházejícího z kurdských oblastí Iráku a prodává se za 15–18 USD za barel (WTI a Brent Crude se v současné době prodávají za 41 $ a 45 $ za barel) izraelskému zprostředkovateli, muži ve věku 50 let s dvojím řecko-izraelským občanstvímznámým jako Dr. Farid. Přepravuje ropu přes několik tureckých přístavů a ​​poté do dalších přístavů, přičemž mezi hlavní destinace patří Izrael.

V srpnu Financial Times uvedl, že Izrael získal až 75 procent dodávek své ropy z iráckého Kurdistánu. Více než třetina takového vývozu prochází přístavem Ceyhan.

Tady máme úřední doklady z lodi:

Tady v dalších útržcích máme jen potvrzeno, že ropa kradená ISIL a kupovaná nejvíce, převážně a masívně (kým jiným než!) IZRAELEM šla třemi různými cestami. Ostatně se o topm zmiňuje i Benjamin Fulford několikrát s tím, že poskytuje přesnější intel dávno před tím, než ruské ministerstvo oficiálně:

TISKOVÁ KONFERENCE ASISTENTA RUSKÉHO MINISTRA OBRANY
Rusko dokazuje, že DAESH (=ISIL) obchodoval s ropou přes Turecko.
Do obchodování s Islámským emirátem
kradenou ropou, což je dlouhá kolona přepravující denně více než 200 000 tun ropy do Turecka, je každý den zapojeno více než 8 500 cisternových vozidel. Ruští generálové předložili mapu ukazující tři hlavní trasy, kterými ISIL pašuje ropu ze Sýrie a Iráku do Turecka (a dále do Evropy).

Jak investovat s Rothschildem – do irácké ropy
Pokud si chcete vzít nějaký leták o svých budoucích investicích v irácké ropě, bude to pravděpodobně Genel Energy. Společnost má nejvyšší objemy produkce a pravděpodobně nejlepší aktiva na ropných polích v kurdské oblasti Iráku. A její vyhlídky chrání nejen věrné síly pešmergů kurdské regionální vlády, ale také silná bezpečnostní síť mezinárodních obchodních gigantů.
.

Velkými podporovateli společnosti Genel jsou bankovní potomek Nathaniel Rothschild a turecký miliardář Mehmet Emin Karamehmet. Generálním ředitelem společnosti je Tony Hayward, bývalý šéf BP, který je rovněž předsedou komoditního giganta Glencore PLC. Finanční ředitel společnosti Genel býval ve společnosti Goldman Sachs vedoucím britského investičního bankovnictví.

Chorvatsko, Slovensko, Rumunsko, Bulharsko a Česká republika schválily od roku 2012(!!) prodej zbraní na Blízký východ v hodnotě 1,2 miliardy EUR (1 miliarda GBP).
AK-47, raketomety a těžké kulomety patří mezi útočné pušky zasílané do Turecka, Saúdské Arábie, Jordánska a Spojených arabských emirátů.
Nová ohromující zpráva však tvrdí, že smrtelný náklad je směrován do válkou zničené Sýrie, aby jej využili džihádisté ​​ISIS a konkurenční skupina Fronta Al-Nusra.

Z Uherského Brodu až k teroristům Z Číny pocházelo 43,5 procenta zbraní nalezených u tzv. Islámského státu v Sýrii a v Iráku. Z Rumunska 12 procent a z Ruska 9,5 procenta. Česko je v tabulce sice „až“ jedenácté, se svými více než 2 procenty vyrobených zbraní ale ve výzbroji tzv. Islámského státu předstihlo i USA (1,8 procenta). Druhý případ české techniky v rukou islámských teroristů, který CAR uvádí, jsou elektrické detonátory nalezené v syrském Kobane a v iráckém Kirkúku. Znovu s pomocí údajů české vlády CAR určila jako výrobce detonátorů Zbrojovku Vsetín. Přesný rok výroby se zjistit nepodařilo, nebylo to ale později než v roce 1998.

Zbraně vyrobené v ČR se podle v minulosti v médiích zveřejněných informací objevily například na nelegálním trhu v Somálsku a nedávno vyplulo na povrch, že moderní české zbraně skončily v Ázerbájdžánu.


A jako standartní vyústění této (podle našeho úsudku “provokací Aliance-Resistence) bude samozřejmě hloubkový audit všech estébáckých kšeftů se zbraněma od začátku “kulturní revoluce” česko-žido-zednářských-komunistů v r.1989 zvaný semito-chazarskými MSM a jejich de-mentálními lokaji “Sametová revoluce” .. a možná ještě dál v čase. Jak víte, a proto neuvádíme data s kradenou ropou náhodou, tito estébáci či jejich bílí koníci provozují také většinu jak ropných, tak benzínových a naftových obchodů v České republice.

.

V redakci si myslíme, že Spojené Státy se připojí k této žalobě brzy. Tak si vemte popcorn a sledujte divadlo. Příští scény této reality show přijdou pravděpodobně více z Východu. Výsledkem bude kopa (těch nejzvrácenějších, protože nejbohatších) popravených estébáků, kteří ovládali po dlouhá léta český černý obchod se zbraněmi a ropou, což nás v redakci hřeje u srdce. Díky Sergeji & týmu ruského ministerstva zahraničí!

Česká Republika podporovala satanistický jihád ISIL NEJEN zbraněmi, ale také penězi ukradenými českým občanům prostřednictvím nezákonných exekucí jejich majetku a jejich násilným vysídlováním, přičemž byly prázdné lokality nabídnuty negrům, islamistům a jihádistům. Jak jednoduché schéma!
nabízíme naše malé schéma JAK byly deufraudovány nebo kradeny zdroje pro jihád v rámci českého Deep State a jeho semito-chazarských bank. Autor: Josef Kolek.

A co se stane po vyšetřování iniciovaném Moskvou?

Málokdo si pořád uvědomuje, že se jedná o předehru a hlavně přípravná vyšetřování a soudní řízení k Norimberku2.0. Modernímu up-datu slavného Norimberského tribunálu pro lidská práva, který je v současné době iniciován Globální Aliancí Lékařů, která je součástí Pozemské Aliance (viditelně BRICS), resp. její neviditelnou a nejsilnější zbraní – globální intel komunitou a vesmírnými silami. Ačkoliv primárně je kvůli globální Kabalou-DeepState plánované medicidě (= forma genocidy – masového zabíjení obyvatel prostřednictvím “mediků” v davové psychóze a jejich vražedných “medicín” BigPharma) a plandemii (= dlouhodobě plánované plošné globální redukci obyvatel skrze vakcinaci), vojenské tribunály budou i za korupci a hrubé porušování lidských práv.

.

Čeští estébáci-výrobci-překupníci zbraní zapojení v korupci, obchodech s lidmi a dětmi, stejně jako zločinech proti lidskosti a válečných zločinech, ke kterým dodávali zbraně a zbraňové systémy to mají spočítáno. Jedna nejbohatší kasta českých superparazitů odejde tiše a bez palcových titulků. Doufejme, že Aliance pustí aspoň popravu toho největšího (který měl kompra na ostatní), který žije ve skrytu už dlouho – generála Lorenze (jestli nezpíval jak kanárek!) a všechny vůdčí StB + KGB hlavouny řídící doposud českou politiku a ekonomiku z pozadí, tak jak je definovali a jmenovali ve svých pořadech Michal a Petr.

Zde můžete napsat KAM JE TŘEBA: https://worldfreedomalliance.org/

.. tihle patří také k partě, která má superzvýšenou úmrtnost. Nikdo z nich se nedožil vánoc 2020 :). Pedofilové, pederasti, lháři, podvodníci a masoví vrazi.

GhostEzra [28.04.21 05:48]
Lidé často říkají, proč nevzbudit ovce prostě jen zatřesením. Ale proces probuzení je velmi vážný a choulostivý. Máte co do činění s velkým vážným lhaním, které bude odhaleno. NASA, CIA, Disney, II. světová válka, 9/11, Antarktida, Vatikán, Mockingbird, Mossad, Media, Němci, Centrální banky, Fed, Satanova synagoga, Černé trojúhelníky, Země, Královské pokrevní linie, Frazzeldrip, Vril, Adrenochrom a mnoho a mnoho dalších skutečností. Nyní si představte, že se to všechno vybalí najednou.

.

Lidé by byli v polstrovaných místnostech nebo skákali z útesu. Ano, do této kategorie spadají i konzervativci, kteří nenosí masky. Z důvodu vlastního zdravého rozumu to je nutné jemně rozmotávat. Vychet z malých intel-info = drops&beans. Nic v tomto okamžiku se to nemůže zastavit. Možná tomu procesu nerozumíte, ale nakonec ho budete velmi respektovat a oceňovat. Bitva je již vyhraná, toto co aktuálně sledujete je Operation Wakeup. Věnujte pozornost všemu, ale nenechte se ničím pohltit. Na všem záleží a je to nějakým způsobem propojeno. Nemůžeš to lidem říct, musíš jim to ukázat. Desetiletí vymývání mozků se potom rozmotává velmi pomalu .

Abreviace a zkratky používané v šifrované komunikaci Aliance a týmu Q s veřejností

Také kódování a zápisy času jsou při této komunikaci ve vojenském protokolu a nikoliv v civilním.

GhostEzra, [28.04.21 06:00]
Často slyším „nemůžeme se prostě vrátit do normálu.“ To je problém. Nechcete se vrátit do normálu. To normální je nefunkční více než 100 let. Prostě jste si toho dosud nevšimli. Velikost toho všeho je OBROVSKÁ.

GhostEzra, [28.04.21 06:10]
Když Lincoln osvobodil otroky, DeepState kabala si uvědomila, že potřebují jinou formu otroctví. Založili tedy americkou korporaci. Vaše číslo sociálního pojištění je jako čárový kód.

Podlitiny na oku předních kabalistů nejsou JEN od adrenochromové závislosti, ale také od něčeho úplně jiného, daleko horšího.

DRONINGOVACÍ PROCES PROBILSKÉHO VRILA

Droning nastane, když Vril vstříkne své brko / proboscis do lidského oka, kde ještěří parazit převezme kontrolu nad hostitelským lidským mozkem. Pro lidskou bytost je to strašně bolestivé, dokud její lidské vědomí nezemře a vědomí Vril parazita nemá nad ním plnou kontrolu. Celá (nebo většina) paměti a schopností bývalého člověka je zachována a ještěrčí vědomí nyní napodobuje chování bývalého člověka. Bývalý člověk je nyní dron. Jedná se o „lidi“, které společnost Vril používá k infiltraci do vlád, náboženských, právních a finančních systémů, organizací a / nebo korporací. Není neobvyklé, že mužské nebo ženské drony ztratily v mladším věku všechny vlasy.

.

Zdá se, že inteligence je trochu snížená – s minimální kapacitou – pokud vůbec existuje, aby pochopila sarkasmus a / nebo suchý humor. Potomci mají zvýšené riziko různých porodních abnormalit. Drony se často zdají neschopné empatie / soucitu a mohou také často vykazovat psychotické chování. Drony si užívají zvrácenosti, sexuální deviace a uspokojování sebe sama. Dron bude vypadat jako nemocný člověk, dokud se úplně nezotaví z parazitické infekce, která trvá různou dobu, ale obvykle je minimální. Oko, které bylo provrtáno proboscisem, zůstane poškozeno a nikdy se úplně nezotaví, takže postižené oko bude vypadat jinak než druhé. Většina dronů vypadá úplně normálně a kráčí mezi námi nezpoznáni.
.

Probilský vril se spojuje s lidským okem a uvolňuje pěnivou látku, prostřednictvím které se parazit vstřikuje do lidského mozku. Nešťastný člověk trpí dočasnou agónií. Jakmile začne být parazit v mozku funkční, člověk prakticky přestane existovat a Vril má plnou kontrolu nad svým hostitelským tělem. Starověký symbol „Horova oka“ představuje letitý droningovací proces, který byl velmi dobře skryt před historickými knihami. Drony zajišťují, že agenda Vril úspěšně pokračuje a ustrášení a / nebo ochotní a vyhovující lidé jim účinně pomáhají v jejich misi … až do TEĎ!

~ Drony NEMAJÍ ještěrčí oči. V lidském těle nedochází k žádným závažným ani zjevným fyzickým změnám. Jedinou změnou je, že lidské vědomí přestalo existovat a vědomí Vrilu má tělo dotyčné/ho nyní plně pod kontrolou.

ještěrčí oči u humanoidních (nebo hybridních) druhů

~ Drony NEMĚNÍ svůj vnější tvar-zjev-image. Jakmile ještěrka převezme kontrolu nad člověkem, nedochází k žádnému přenosu dovnitř a ven z těla, protože jde o trvalý jednorázový přenos, dokud vědomí ještěrky nezemře. Tvaroměnnost je považována za metaforický popis droningu, protože pro lidi a / nebo jejich kultury bylo obtížné sdělovat ostatním zkušenosti o existenci Vrilu, natož droningový postup způsobem, který by jim nepřinesl škodu za pokus o odhalení starodávného tajemství nebo uchovavání jakýchkoliv informací.

~ Nadměrné nebo zvýšené mrkání a / nebo lízání rtů MŮŽOU MOŽNÁ být rysy ještěrky, které se přenášejí s vědomím.

~ Potomci dronů mají zvýšenou pravděpodobnost výskytu různých syndromů a / nebo abnomalit při narození.

~ Drony NEJSOU žádní milí lidé. Jsou to ještěrky, které zabily člověka pomocí parazita pomáhajícího pouze a jenom

vrilské agendě.

~ Většina dronů je nemilosrdná, psychopatická, sexuálně motivovaná a sadistická.

~ Uvádí se, že genitálie mají vliv na mužské genitálie, což vede k výskytu nedostatečně vyvinutého penisu.

~ Ztráta vlasů je údajně běžnou vlastností mužských a ženských dronů. Objevují se více kožních anomálií, jako jsou

mateřská znamínka, kožní znaménka, stařecké skvrny atd.

VĚDA O PARAZITECH

Po přečtení příběhu Donalda Marshalla, kde prohlašuje, že je obětí klonu, který podléhá komplikovaným činům královny Alžběty a jejích drsných elitních přátel, zůstala jedna část jeho tvrzení, které jsem si prostě nemohl dovolit uvěřit … Vril. Můj vědomý mozek mi nedovolil uvěřit této části Donaldových tvrzení, přesto mě něco podvědomě vedlo k tomu, abych se na to podíval. Nakonec jsem se rozhodl dovolit svému egu riskovat potenciál objetí této „směšnosti“.

Několikrát jsem s Donaldem komunikoval přes Skype a zjistil jsem, že nejen, že je velmi SKUTEČNÝ, ale je také velmi psychicky stabilní. Je vtipný, laskavý a inteligentní. Je skutečně úžasnou, silnou, odvážnou a morální lidskou bytostí. Poté, co jsem dostal dobré vibrace od Donalda, pokračoval jsem ve skutečně intenzivním výzkumu a věřím, že mohu uznat záslužná Donaldova tvrzení o ještěrkách Vril. Otevřete prosím svoji mysl velmi reálným vědeckým možnostem, které mohou vysvětlit pouze pár věcí.

Chtěl bych spojit vědu s možnostmi ještěrky Vril, protože věřím, že to je ta oblast, které se normální lidé nejsou schopni věnovat tak, jako já.

Lidé, zvířata, hmyz a plazi se mohou všichni nakazit parazity. Nejedná se o nový koncept a je široce známý. Paraziti „převezmou“ myšlenkový proces hostitele (těla), který napadnou. Infikovaný mravenec bude „hnán“, aby vylezl na stéblo trávy, aby jej úmyslně sežrali pasoucí se zvířata, aby mohl vstoupit do žaludku ovcí, krav atd. A dokončit svůj životní cyklus. Někdy může být parazit přenesen na člověka, který sežere nově infikované zvíře, například prase.

.

Prasata jsou biologicky velmi ošklivá stvoření a Bible ZAKAZUJE jakoukoli konzumaci tohoto masa nebo masa jakéhokoli jiného zvířete – sudokopytníka. Někdy mohou lidé nakazit parazita také z infikované kočky (Toxoplasma gondii). Bez ohledu na to, jak se zkrátí, jakmile vstoupí do těla, může ve skutečnosti napadnout mozek. Paraziti napodobují svého hostitele, přesto se myšlenkové procesy a další chování infikovaných osob významně mění.

V případě „Toxoplasma Gondii“ nalezeného v žaludcích koček, tak kočky potom vylučují vajíčka a vajíčka jsou sežrána menšími zvířaty, jako jsou krysy. Krysy parazita pohltí a jejich chování je „převzato“ parazitem do té míry, že ztratí strach z koček a vystaví se kočce přímo tak, aby ji mohla kočka sníst a tak se dále infikovala. Parazitická instinktivní povaha je ‚převzít ‘co nejvíce a tak často, jak je to možné. Existuje několik způsobů, jak se paraziti přenášejí ze zvířat / brouků / plazů na člověka a jakmile jsou uvnitř lidského hostitele, přirozeným procesem je „převzetí“ lidského myšlenkového procesu a jeho ovládání.

.

To je vědecky prokázáno! Vzhledem k tomu, že lidé jsou nadřazení a nezbývá jim nic k „převzetí“ (od parazita), je parazit spokojený s životem v člověku a člověk jednoduše onemocní. Parazit se musí krmit a pokud infikoval mozek, začne se krmit samotným mozkem, kde hostitel začne ztrácet pocity jako empatie a soucit, stanou se zlovolnými a ovládnutými samy sebou. Nakonec se tito lidé nestarají o nic jiného než o sebe a svou sebezáchovu. Ublíží / zničí téměř kohokoli / cokoli, aby dostali to, co chtějí / potřebují. Stávají se z nich nejbezohlednější lidé na planetě.

Takže o co ve skutečnosti jde? Našim světovým vůdcům sedí tento popis „psychopata“ jako pěst na oko. Myslíte si, že všichni naši zkorumpovaní vůdci, korporace, vědci, učitelé, lékaři, armáda, duchovenstvo, právníci / soudci, pracovníci péče o děti, policie atd., byli nakaženi škrábnutím kočky, nebo by mohli být infikováni jiným způsobem? Vzhledem k tomu, že paraziti jsou u ještěrek velmi běžní, zajímalo by mě, jestli byste i na zlomek sekundy věřili, že může existovat pravda o tom, že nejlépe střeženým tajemstvím Iluminátů jsou ještěrky Vril. Mohli by ještěrky Vril přenášet parazity a „přebírat“ tak elitní postavy na naší planetě a přimět je, aby se stali „Zlem“, kterému v dnešním světě prostě nerozumíme? Myslím, že ano. Pokud si nejste jisti, pokračujte ve čtení.

Když neinfikovaná krysa cítí poblíž nějakou „kočku predátora“, velmi se vyděsí a snaží se kočce za každou cenu vyhnout, jak to „normální“ chování a lidé se tak chovají přirozeně, když cítí „ďábelskou“, „špatnou“ nebo „zkorumpovanou“ osobu. Přesto, když infikovaná krysa ucítí „dravou“ lovící kočku, ukáže se kočce sama od sebe. To má velký smysl, pokud jde o mě. „MY“, neinfikované „krysy“ přirozeně cítíme stejný „strach“, když jsme vystaveni „dravé“ kočce a „utíkáme“ jí, přesto se infikované „krysy“ (psychopati) mezi námi nebojí „predátorských“ vlastností kočky a místo toho dokonce touží a snaží se stát se stejně mocným „predátorem“. Tito lidé se nebojí větších koček, které by je mohly „jíst“ a „touží“ být stejně „mocnými“,a za to se vzdát všeho, čím se mají (duchovně – karmicky) stát. Nestarají se o své dřívější já … nyní už usilují jen a jen o moc. Paraziti a psychopati často touží jen a jen po „rozvíjející se moci“.

parazitologická laboratoř ~ zdraví kanada
fepn ~ ottawská univerzita
parazitismus ~ wikipedia
cdc ~ paraziti

RŮZNÉ ODKAZY O CHOVÁNÍ PARASITÚ

PARASITE REX

SCIENTIFIC AMERICAN

HERP PARAZITI

ZOMBIE PŘIJÍMAJÍCÍ PARAZITY

ĎÁBELŠTÍ PARAZITÉ


Pozdrav všem, kteří trpí pod genocidou zkorumpovaných covidových lapiduchů – medicínských psychopatů = medipatů!

Brzy pomstíme všechny naše zavražděné prarodiče, rodiče i děti! Pozabíjíme vás všechny a nenecháme žít žádnou stvůru-zrůdu bez Duše!

Helena Heclová: Tohle je dobrý, třeba ještě stihnete někoho zachránit promyšlenou argumentací 🙂Tak vytisknout, nastudovat a nebojte se mluvit, odvahu přeju!!! .. fundovaný rozbor, vše pohromadě pro nerozhodnuté

18 důvodů, proč si nenechat aplikovat vakcínu proti Covid-19

5. května, 2021 Christian Elliot

Christian Elliot uvádí 18 důvodů, proč si nenechá aplikovat vakcínu proti Covid-19 včetně přetrvávajících otázek a obav z bezpečnosti. Mezi tyto důvody se řadí kriminální minulost výrobců těchto vakcín, absence dlouhodobého testování jejich bezpečnosti a informovaného souhlasu pacienta, a nedostatečné ohlašování nežádoucích účinků i úmrtí.Dále tu máme celkovou míru přežití Covidu 99.74%, nadsazená čísla zemřelých na Covid, a skutečnost, že Dr. Anthony Fauci a další vlastní patenty vakcíny Moderna.

.

Znepokojuje ho cenzura a nedostatek vědecké debaty o věcech jako studie účinnosti a bezpečnosti vakcín, stejně jako mnoho případů lidí, kteří dostali Covid-19 po tom, co byli očkováni, a varování od vakcinologů.Pár přátel se mě zeptalo na můj názor na covidové vakcíny, takže myslím, že je čas napsat na toto téma článek. Žádný z mých přátel o těchto detailech, které sděluji, předtím neslyšel, takže si myslím, že byste mohli ocenit pár informací, z toho, co jsem jim pověděl.

.

Protože vím, za jak kontroverzní tyto věci jsou považovány, raději bych psal o něčem jiném, ale cítím, že debaty a zprávy jsou tak jednostranné, že musím promluvit.Tři základní pravidla debaty. Pokud se chcete zapojit do debaty na toto téma, výborně. Zde jsou pravidla. Velmi rád vám odpovím, pokud: Jste zdvořilí a chováte se ke mně tak, jak chcete, aby se ostatní chovali k vám. Ptáte se na promyšlené otázky ohledně toho, co vám dává smysl. Prokazujete své myšlenky pomocí logiky a neschováváte se za internetové odkazy a slovo „věda“.

Pokud na mě budete reagovat a porušíte nějaké z těchto pravidel, vaše komentáře budou ignorovány/vymazány. No a když toto máme nyní vyřešeno, dovolte mi říci následující – zdaleka nevím všechno, doposud mi ovšem nikdo nebyl schopen odpovědět na mé námitky níže.

1. Výrobci vakcín jsou chráněni před zodpovědností za vakcínyJediným průmyslovým odvětvím na světě, které nenese žádnou odpovědnost za zranění nebo úmrtí v důsledku jejich produktů, jsou výrobci vakcín. Poprvé zavedeno v roce 1986 na základě zákona o dětských úrazech způsobených vakcínami a posíleno zákonem PREP Act, výrobci vakcín nemohou být žalováni, i když se projeví, že jednali z nedbalosti.Tvůrci vakcín proti Covidu mají povoleno vytvářet univerzální produkt bez testování na subpopulacích (tj. Osobách se specifickými zdravotními podmínkami), a přesto nejsou ochotni přijmout žádnou odpovědnost za jakékoli nežádoucí události nebo úmrtí, které jejich produkty způsobí.Pokud společnost není ochotna stát za svým produktem jako bezpečným, zejména s tím, který se vrhl na trh a přeskočil pokusy na zvířatech, nejsem ochoten riskovat jeho produkt. Žádná odpovědnost. Žádná důvěra. Důvod:

2. Pohnutá minulost výrobců vakcín Čtyři hlavní společnosti vyrábějící vakcíny:dosud nikdy neuvedly na trh žádnou vakcínu před Covidem (Moderna, Johnson & Johnson)jsou zločinci (Pfizer a AstraZeneca)jsou obojí (Johnson & Johnson)Společnost Moderna se roky snaží „modernizovat naši RNA“ (z toho plynoucí jméno společnosti), ale nikdy úspěšně neuvedla na trh žádný preparát – jak hezké, že od vlády obdržela masivní finanční injekci, aby nepolevila ve snažení se o to.Vlastně všechny tyto společnosti vyrábějící vakcíny kromě Moderny byly nuceny vyplatit desítky miliard dolarů za škody, způsobené jejich preparáty uvedenými na trh, přestože věděly, že tyto produkty způsobí poškození a smrt – jako pár příkladů se podívejte se na přípravky Vioxx, Bextra, Celebrez, Thalidomide a opioidy.

.

Pokud se tehdy výrobci léčiv rozhodli uvádět na trh zdraví škodlivé preparáty i přestože dobře věděli, že za to budou soudně stíháni, proč bychom měli věřit jakémukoli jejich preparátu, když víme, že za něj nenesou ŽÁDNOU odpovědnost? Pro případ, že jsem se nevyjádřil jasně, zopakuji to – tři ze čtyř výrobců vakcín byli souzeni za preparáty, které uvedli na trh, i když si byli vědomi toho, že tyto preparáty poškodí zdraví a způsobí smrt.Společnost Johnson & Johnson prohrála velká soudní řízení v letech 1995, 1996, 2001, 2010, 2011, 2016 a 2019. Mimochodem, vakcína Johnson & Johnson obsahuje mimo jiné tkáně potracených plodů – to je možná téma na jinou diskuzi.

.

Pfizer se vyznamenal vyplacením historicky největší částky (pozn. překl. za újmu). Společnost prohrála tolik soudních sporů, že je obtížné je i spočítat. Zde se můžete podívat na jejich trestní rejstřík. Možná to je důvodem, proč společnost požaduje peněžní záruku po zemích, kde není zbavena odpovědnosti za své preparáty.Podobně AstraZeneca prohrála mnoho sporů. Pro případ, že vám to uniklo, aplikace vakcíny AstraZeneca byla přinejmenším v 18 zemích světa pozastavena kvůli obavám z krevních sraženin, a zcela zpackali jednání s FDA prezentací čísel z jejich studie, které neodpovídaly skutečnosti.

.

A podle všeho Johnson & Johnson a AstraZeneca trochu zaměnili ingredience vakcín v 15 milionech dávek – ups!Když to zopakuji – pokud tyto společnosti nenesou odpovědnost za své preparáty a zvážíme-li jejich pohnutou minulost, proč bychom měli předpokládat, že všechny jejich vakcíny jsou naprosto bezpečné? V jakých jiných oblastech života byste důvěřovali někomu s takovou reputací?Mně to dává zhruba takový smysl jako očekávat, že partner, který vás podvádí, zneužívá vás a necítí za to žádnou vinu, se změní, jen protože soudce řekl, že v nitru je dobrým člověkem. Ne, tomu nevěřím. Absence odpovědnosti – absence důvěry. Zde je další důvod, proč jim nevěřím:

3. Ošklivá historie pokusů o vývoj vakcín na koronaviry V minulosti proběhlo mnoho pokusů o vývoj virových vakcín, které skončily naprostým fiaskem, což bylo také důvodem, proč nebyla tato vakcína dostupná už v roce 2020. V šedesátých letech minulého století se vědci pokusili vyvinout vakcínu na RSV pro novorozence. Vědci v té studii přeskočili testování na zvířatech, protože to v té době nebylo vyžadováno.Novorozenci očkovaní touto vakcínou se po vystavení tomuto viru stali mnohem nemocnějšími, než neočkovaní novorozenci – 80 očkovaných novorozenců museli být hospitalizováni a dva z nich zemřeli.

.

Po roce 2000 se vědci mnohokrát pokoušeli vyvinout vakcíny na koronaviry. Za posledních 20 let ale všechny tyto pokusy selhaly, protože zvířata v klinických studiích onemocněla a mnoho jich zemřelo, přesně jako děti v šedesátých letech. Zde si můžete přečíst shrnutí těchto pokusů. Pokud si chcete přečíst individuální studie, podívejte se na tyto odkazy (pozn., všechny odkazy jsou v odkazu na reference na konci článku):

Rok 2004 – pokus o vakcínu způsobil u fretek hepatitiduRok

2005 – myši a cibetky po vakcinaci onemocněly a snadněji podléhaly koronavirůmRok

2012 – fretky onemocněly a zemřely. A v této studii se u myší a fretek rozvinula onemocnění plic.

Rok 2016 – v této studii se u myší opět rozvinulo onemocnění plicCharakteristickým vzorcem ve výše uvedených studiích bylo, že si děti i zvířata vytvořily protilátky. Výrobci vakcíny si tedy mysleli, že mají vyhráno. Problém se objevil teprve, když byly děti a zvířata vystaveny divoké („wild“) verzi tohoto viru.

Když se to stalo, spustil se nevysvětlený jev zvaný „zesílení závislé na protilátkách“ (ADE – antibody dependent enhancement), který je také znám jako „nemoc zesílená vakcínou“ (VED – vaccine enhanced disease), kdy imunitní systém spustil cytokinovou bouři (respektive imunitní systém rozsáhle napadl tělo) a proto děti a zvířata zemřely. A tady je ten problém.

Současní výrobci vakcín nemají žádná data naznačující, že dokázali tento problém v jejich urychleně vyvinutých vakcínách odstranit. Jinak řečeno, pokusy o vyvinutí vakcíny proti koronaviru nebyly nikdy dříve úspěšné, ani žádné genové terapie (mRNA vakcíny) nebyly nikdy bezpečně uvedeny na trh, ale co – když dostali od vlády finanční prostředky v řádech miliard dolarů, tak to určitě byli schopní vyřešit. Až na to, že oni sami neví, zda to vyřešili.

4. Mezery v datech, které výrobci vakcín předložili FDAKdyž výrobci vakcín předložili jejich dokumenty FDA, aby jim vakcíny schválil pro nouzové užití (pozn. EUA není to samé jako plnohodnotné povolení FDA), kromě různých mezer v údajích uváděli, že jejich studie neobsahují nic, co by naznačovalo, že se jim podařilo vyřešit problém s VED („nemoc zesílená vakcínou“).

Oni prostě neví – nemají potuchy, zda vakcíny, které vyrobili, také dokážou způsobit stejnou cytokinovou bouři (a úmrtí) jako u dřívějších pokusů o vyrobení vakcíny. Dr. Joseph Mercola zdůrazňuje:

„Předešlé pokusy o vyvinutí léku založeného na mRNA s použitím lipidových nanočástic selhaly a musely být ukončeny, protože když byla dávka léku příliš nízká, lék neměl žádný efekt; když byla příliš vysoká, lék byl příliš toxický. Zřejmou otázkou je: co se změnilo, že je nyní tato technologie považována za bezpečnou pro masové použití?“

Pokud tato informace není dostatečně alarmující, zde jsou další mezery v datech – neexistují žádná data, která by zaručila bezpečnost nebo účinnost u: -osob mladších 18 let a starších 55 let osob s autoimunitním onemocněním, těhotných žen nebo kojících matek osob s narušeným imunitním systémem

neexistují data o zabránění úmrtí na Covid neexistují data o přenášení Covidu neexistují data na délku účinnosti ochrany na Covid

Těžko uvěřitelné, že? Pokud si myslíte, že si vymýšlím, a chcete vidět ty dokumenty, koukněte se do referencí.Nyní se podívejme na data, která předložili výrobci vakcín k získání povolení k užití vakcín v nouzovém stavu.

kdo ví, ten ví 🙂 ..

5. Nezpracovaná data ze studií nejsou dostupná Chcete vidět ta data, která vedla ke tvrzením, že vakcíny mají účinnost 90 a 95%, jak říkají ve zprávách? Já také. Ale oni nám ta data neukážou. Jak bylo uvedeno v BMJ, tvrzení o účinnosti Moderny a Pfizeru jsou zvláštní.

V celkové studované skupině bylo „celkem 3 410 případů podezření, ale nepotvrzeného COVID-19, ve skupině s vakcínou se vyskytlo 1 594 oproti 1 816 ve skupině s placebem.“ Počkat, cože? Neselhali při své studii tím, že neověřili hlavní proměnnou? Oni snad nemohli otestovat ty „nepotvrzené případy podezření na Covid“? Asi ne. Proč neotestovat všech 3410 účastníků, kvůli přesnosti? Můžeme se nyní pouze dohadovat, že to testování neprovedli, protože by to poškodilo jejich tvrzení o „90-95% účinnosti“?

Kde je FDA? Nebylo by od FDA rozumné očekávat/požadovat, aby výrobci vakcín testovali lidi, kteří mají „příznaky podobné COVIDU“, a aby zveřejňovali své nezpracované údaje tak, aby třetí strany mohly zkoumat, jak výrobci tato čísla odůvodňují? Tyto experimentální vakcíny se snaží získat „pouze“ každý občan světa. Proč to FDA nevyžadoval? Není to celý účel FDA? To je dobrá otázka. Vlci, co hlídají ovčí stádo? Vypadá to tak. Žádná odpovědnost, tedy žádná důvěra.

6. Žádné dlouhodobé testování bezpečnosti Je zřejmé, že u preparátů, které jsou na trhu pouze několik měsíců, nemůžeme mít žádné dlouhodobé údaje o bezpečnosti. Jinými slovy, nemáme tušení, co tento preparát v těle způsobí za měsíce nebo roky – pro JAKÉKOLI obyvatelstvo. Vzhledem ke všem výše uvedeným rizikům (rizikům, která mají VŠECHNY farmaceutické výrobky), nebylo by rozumné čekat, až se skutečně vyhneme nejhorším scénářům? Nemělo by smysl chtít zaplnit ty otravné „mezery v datech“, než se to pokusíme dát každému muži, ženě a dítěti na planetě? To by dávalo smysl, ale aby měli tato data, musí se preparát nejdřív otestovat na lidech, což mě vede k dalšímu bodu.

7. Žádný informovaný souhlas To, co většina lidí, kteří vakcínu dostávají, neví, je to, že protože tyto preparáty jsou stále ve fázi klinických studií, tak se každý, kdo ji dostane, stává součástí klinické studie. Vakcinovaní jsou součástí experimentu. Lidé (jako já), kteří vakcínu nedostanou, jsou součástí kontrolní skupiny. Pouze čas ukáže, jak tento experiment dopadne. Možná se ptáte; pokud vakcíny způsobují nějaká poškození, jaktože to nevidíme ve všech zprávách? FDA by snad do situace vstoupil a pozastavil distribuci? Pokud by fungoval systém hlášení nežádoucích účinků, možná by to bylo jinak.

8. Nedostatečné hlášení nežádoucích účinků a úmrtí Podle studie provedené Harvardem (z pověření vlády USA) je méně než 1 % všech nežádoucích účinků na vakcíny skutečně odesláno do národního systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) – přečtěte si stranu 6 Harvardské studie (odkaz 40 v referencích).

I když problémy s VAERS nebyly vyřešeny (jak si můžete přečíst v dopise CDC – odkaz 42), v době psaní tohoto článku uvádí VAERS více než 2200 úmrtí na současné vakcíny COVID a téměř 60 000 nežádoucích účinků.

„Dnes zveřejněná data v systému VAERS ukázala 50 861 hlášení o nežádoucích příhodách po vakcínách COVID, včetně 2 249 úmrtí a 7 726 vážných ublížení na zdraví mezi 14. prosincem 2020 a 26. březnem 2021.“

A tato čísla nezahrnují 578 případů periferní obrny lícního nervu. Pokud jsou tato čísla stále pouze 1 % z celkových nežádoucích účinků (nebo 0,8 až 2% z toho, co tato studie – odkaz 45 – publikovaná nedávno v JAMA uvedla), dokážete si spočítat, že to se k dnešnímu dni rovná okolo 110 000 až 220 000 úmrtí na vakcíny a obrovskému počtu nežádoucích účinků.

.

Vsadím se, že to jste ve zprávách neviděli. Tento počet úmrtí by v současné době stále byl nižší než 424 000 úmrtí díky lékařským chybám, ke kterým dochází každý rok (o čemž pravděpodobně také nevíte), ale od zavedení těchto vakcín ještě neuplynulo ani šest měsíců. Pokud se chcete hlouběji ponořit do problémů se systémem hlášení VAERS, můžete se na to podívat zde a zde (odkazy 46 a 47). Ale pak je tu můj další bod, díky kterému bychom se mohli dohadovat o tom, jestli nejsou vakcíny COVID zbytečné.

slavný kolaps dánské ministryně zdravotnictví přímo na konferenci … padají jak švestsky, trubky vygumované 🙂

9. Vakcíny nezastavují přenos ani infekci Moment, cože? Nemají tyto vakcíny být tím, co jsme čekali, že nás „vrátí do normálu“? Ani náhodou. Proč si myslíte, že dostáváme všechny tyto protichůdné zprávy o tom, že musíme dodržovat rozestupy a nosit roušky PO obdržení vakcíny? Důvodem je, že tyto vakcíny nikdy nebyly navrženy tak, aby zastavily přenos NEBO infekci. Pokud mi nevěříte, odkazuji vás znovu na dokumenty předložené FDA, na které jsem odkazoval výše. Primárním cílem (čeho mají vakcíny dosáhnout) je zmírnit vaše příznaky. To zní jako téměř každý jiný lék na trhu, že?

Toť vše – zmírnění příznaků nemoci je ten velký benefit vakcíny, na kterou jsme čekali. Zdá se to ještě někomu kromě mě naprosto zbytečné?

To nám nemůže zabránit v šíření viru.Vakcína nedokáže zastavit ten virus, jakmile ho chytneme.Nechat se očkovat touto vakcínou znamená přijmout všechna rizika těchto experimentálních preparátů a to nejlepší, co dokážou, je zmírnění příznaků nemoci?

Sakra, existuje spousta dalších věcí, které mohu udělat, abych zmírnil příznaky, které nezahrnují užívání toho, co se jeví jako opravdu riskantní preparát. Nyní k další logické otázce: Pokud se obáváme asymptomatických přenašečů, nezpůsobí vakcína, že vytvoříme s větší pravděpodobností asymptomatické šíření? Pokud vakcína skutečně zmírní příznaky, kdokoli, kdo Covid dostane, možná ani nebude vědět, že je nemocný, a proto je pravděpodobnější, že virus rozšíří, že? Od mnoha lidí jsem slyšel, že vedlejší účinky vakcíny (zejména u druhé dávky) jsou horší, než dostat COVID. To také nedokážu pochopit. Riskujete a stejně nezískáte žádnou ochranu. Trpíte pak vedlejšími účinky vakcíny. Na sobě stále musíte mít roušku a dodržovat rozestupy. A i nadále jste schopni šířit virus. A bude hůř.

10. Lidé dostávají COVID i po úplném očkování To je ale pech. Necháte se očkovat a i přesto dostanete COVID.

Děje se to ve státě Washington Děje se to v New Yorku Děje se to v Michiganu Děje se to na Havaji Děje se to i v několika dalších státech Stalo se to 80 % z 35 jeptišek, které dostaly vakcínu v Kentucky.Mimochodem, dvě z nich zemřely. Ve skutečnosti se tento jev pravděpodobně odehrává všude, ale právě o nich teď přicházejí zprávy. Vzhledem k výše uvedeným důvodům (i těm uvedeným níže) vás to už možná nepřekvapí, ale pokud jste si mysleli, že vakcína je jako štít, který vás udrží v bezpečí, smůla. Tak to není. O to ani nikdy nešlo. Pokud 66 % pracovníků ve zdravotnictví v L.A. aplikaci vakcíny odkládá (nebo o ni vůbec nestojí), možná ani oni nejsou ohromeni uspěchanou vědou. Možná taky protože vidí podezřelý způsob hlášení úmrtí a případů nákazy.

11. Celková míra úmrtnosti na Covid Podle vlastních čísel CDC (Center for Disease Control and Prevention – Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí, pozn. překl.) má COVID míru přežití 99,74 %.Proč bych riskoval s vakcínou, která nezastaví infekci ani přenos nemoci, aby mi pouze pomohla překonat nachlazení, které má 0,26% šanci mě zabít – vlastně v mém věkovém rozmezí má šanci asi 0,1% (a 0,01% šanci na zabití mých dětí), ale nedohadujme se tu o detailech. S tak nízkou mírou úmrtnosti budeme každý rok v lockdownu – to znamená navždy. Ale počkejte, a co těch víc než 500 000 úmrtí – to je znepokojující, že? Jsem rád, že se ptáte.

12. Nafouklý počet úmrtí na COVID Něco na tomto opravdu smrdí. Naše vláda nikdy v historii úmrtních listů nezměnila způsob hlášení úmrtí. Proč teď uvádíme u všech, kteří zemřou s COVID v těle, že zemřeli na COVID, spíše než na komorbidity, které jim ve skutečnosti vzaly život? Až do situace s COVID nebyl žádný typ koronaviru (běžná nachlazení) nikdy uveden jako primární příčina smrti, v případě, že někdo zemřel na srdeční onemocnění, rakovinu, cukrovku, autoimunitní onemocnění nebo jakoukoli jinou významnou komorbiditu. Takové onemocnění bylo uvedeno jako příčina smrti a na samostatném řádku byl uveden hlavní faktor, jako je chřipka nebo zápal plic.

.

Aby bylo možné počet ještě více nafouknout, WHO i CDC změnily své pokyny tak, aby do počtu úmrtí byli zahrnuti i ti, u nichž je podezření nebo pravděpodobnost – odkaz 58 – (ale nikdy se nepotvrdilo), že zemřeli na COVID. To jako vážně?Pokud jsme toto udělali, neměli bychom se vrátit zpět a změnit počty všech minulých období nachlazení a chřipky, abychom mohli porovnávat jablka s jablky, pokud jde o úmrtnost? Podle vlastních čísel CDC (odkaz 59 – přejděte dolů do sekce „Komorbidity a další stavy“) je pouze 6 % úmrtí přisuzovaných COVID případů, kdy se COVID jeví jako jediný problém.

.

Jinými slovy, snižte počet úmrtí, který vidíte ve zprávách, o 94 % a máte pravděpodobný skutečný počet úmrtí právě na COVID. I když má bývalý ředitel CDC pravdu a COVID-19 byl laboratorně vylepšený virus (viz bod č. 14 níže), 0,26% úmrtnost stále odpovídá míře úmrtnosti na viry, které každoročně projdou planetou.Pak je tu ten Fauci. Rád bych mu věřil, ale kromě toho, že neléčil jediného pacienta s COVID, byste pravděpodobně měli vědět následující.

13. Fauci a 6 dalších ze společnosti NIAID vlastní patenty ve vakcíně Moderna Díky zákonu Bayh-Dole můžou vládní pracovníci žádat o patenty na jakýkoli výzkum, který provádějí, s využitím financování daňových poplatníků. Tony Fauci vlastní více než 1 000 patentů (další podrobnosti najdete v tomto videu – odkaz 64), včetně patentů používaných na vakcínu Moderna, pro kterou schválil vládní financování. Ve skutečnosti NIH (National Institute of Health – Národní institut zdraví pozn. překl. jehož součástí je NIAID) požaduje společné vlastnictví vakcíny Moderna. Vidí to někdo jiný jako HLAVNÍ střet zájmů nebo dokonce zločin? Říkám zločin, protože je tu také další problém, díky němuž jsem ještě více nedůvěřivý vůči Faucimu, NIAD a NIH obecně.

14. Fauci je v horkém křesle pro nelegální výzkum přidané funkce Co je to výzkum přidané funkce (gain of function)? Zde se vědci pokoušejí zajistit, aby viry získaly funkce – tj. učinily je více přenosnými a smrtícími. Zní to přinejmenším neeticky, že? Jak by to mohlo být užitečné? Naše vláda souhlasila a zakázala tyto praktiky. Co tedy Faucim vedená NIAID udělala? Zaměřili a outsourcovali výzkum přidané funkce (navíc na koronaviry!) do Číny – ve výši grantu 600 000 $. Další podrobnosti, včetně důležité časové osy těchto událostí, najdete v tomto fantasticky dobře prozkoumaném dokumentu (odkaz 69).Doktore Fauci, máte co vysvětlovat a doufám, že až budete muset svoje činy obhájit, kamery budou u toho. Prozatím obraťme naši pozornost zpět k viru.

15. Virus nadále mutuje. Virus (stejně jako všechny viry) nejen nadále mutuje, ale podle světoznámého vývojáře vakcín Dr. Geerta Vandena Bossche (pokud ho neznáte, seznámím vás s ním níže) mutuje přibližně každých 10 hodin. Jak budeme pokračovat ve vytváření vakcín, abychom drželi krok s touto úrovní mutací? To nedokážeme. To by také mohlo vysvětlit, proč plně očkovaní lidé nadále chytají COVID. Proč, vzhledem k tomu, že přirozená imunita lidstvu nakonec nikdy neselhala, jí najednou nedůvěřujeme? Proč, když budu klást otázky jako ty výše, nebo zveřejním odkazy, jako jste našli výše, budou moje myšlenky vymazány ze všech hlavních platforem sociálních médií? To mě přivádí k dalšímu znepokojivému problému, který mám s těmito vakcínami.

Profesor z Yale University prozradil, že až 60% nových pacientů s covidem jsou očkovaní lidé! (video)

16. Cenzura – a neexistence vědecké debaty Jak se vám líbily všechny ty národní a celosvětové televizní debaty vedené úředníky v oblasti veřejného zdraví a vysílané současně na všech hlavních zpravodajských stanicích?

Nebylo to skvělé, slyšet od těch nejlepších mozků z medicíny, virologie, epidemiologie, ekonomiky a vakcinologie z celého světa, protože energicky a s úctou diskutovali o věcech jako:

Lockdowny

Nošení roušek

Rozestupy

Účinnost vakcíny a studie bezpečnosti

Jak prověřit citlivost na možnost poškození zdraví vakcínou Terapeutika (tj. možnosti léčby bez použití vakcín)

Nebylo skvělé vidět, jak byly názory úředníků v oblasti veřejného zdraví (kteří nikdy nikoho s Covidem neléčili) zpochybňovány? Nebylo skvělé vidět panel FDA veřejně grilovat tvůrce vakcín v hlavním vysílacím čase, když stáli v horkém křesle těžkých otázek o preparátech, za které nenesou žádnou odpovědnost? Počkej, tyto debaty jste neviděli? Ne, ne – protože se nikdy nestaly. Místo toho se stala těžkopádná cenzura celého vyprávění kromě jednoho. Je ironií, že Mark Zuckerberg může pochybovat o bezpečnosti vakcín, ale já ne? Pokrytec? Kdy se první dodatek (ústavy USA pozn. překl.) stal návrhem? Je to PRVNÍ dodatek – věc, kterou naši otci zakladatelé považovali za nejdůležitější.

.

Když je tolik v sázce, proč nás krmí jen jednou stranou příběhu – nemělo by být slyšeno a profesionálně diskutováno mnoho perspektiv? Co se stalo s vědou? Co se stalo s vědeckou metodou, která vždy zpochybňuje naše předpoklady? Co se stalo s živou debatou v této zemi, nebo alespoň v západní společnosti? Proč je někdo, kdo nesouhlasí s WHO nebo CDC, tak silně cenzurován? Je nyní věda o veřejném zdraví náboženství, nebo má být věda o debatě? Pokud někdo řekne „věda (v souvislosti s Covidem) byla prokázána“, tak vím, že mám co do činění s někým, kdo má uzavřenou mysl.Podle definice není věda (zejména biologická) nikdy u konce. Pokud by to bylo, bylo by to dogma, ne věda. Dobře, než se příliš propracuji, dovolte mi říci toto: Chci být dobrý občan. Opravdu. Pokud nevycházení z domu funguje, chci se o to postarat a zůstat doma.

.

Pokud roušky fungují, chci je nosit. Je-li sociální distancování/rozestupy účinné, chci tomu vyhovět. Ale pokud existují důkazy, že tyto způsoby nefungují (například roušky), chci slyšet i toto. Pokud mají vysoce důvěryhodní vědci odlišné názory, chci vědět, co si myslí. Chci mít šanci vyslechnout si jejich argumenty a rozhodnout se sám. Nemyslím si, že jsem nejchytřejší člověk na světě, ale myslím, že dokážu přemýšlet. Možná jsem divný, ale pokud je někdo cenzurován, opravdu chci slyšet, co si myslí. Že ano? Pro všechny mé přátele, kteří nemají problém s cenzurou, budete mít stejný názor, když je to, co si myslíte, cenzurováno?

.

Není cenzura technikou diktátorů, tyranů a chamtivých lidí, chtivých po moci? Není to známkou toho, že ti, kdo cenzurují, vědí, že je to jediný způsob, jak mohou vyhrát? Co kdyby muž, který celý svůj život vyvíjel vakcíny, byl ochoten dát stranou celou svou pověst a vyzvat všechny světové vůdce, aby okamžitě zastavili aplikaci vakcín na COVID kvůli problémům s jejich vědou? Co kdyby prosil o otevřenou vědeckou debatu na globální scéně? Chcete slyšet, co říká? Chcete vidět debatu, kterou požaduje?

17. Přední světový vakcinolog bije na poplach Zde je možná nejdůležitejší důvod, proč mi tato vakcína COVID nedává smysl. Když někdo, kdo je velmi pro vakcíny a který celou svou profesionální kariéru věnoval dohledu nad vývojem vakcín, křičí z vrcholků hor, že tu máme obrovský problém, myslím, že bychom toho muže měli vyslechnout.Pokud jste o to přišli a chcete-li se na to podívat, zde je Dr. Geert Vanden Bossche, který vysvětluje:Proč vakcína COVID může natolik tlačit na virus, že zvyšujeme schopnost viru mutovat a stát se smrtelnějším.Proč vakcíny COVID mohou vytvářet viry rezistentní na vakcíny (podobné bakteriím rezistentním na antibiotika).Proč, kvůli předchozím problémům se zesílením závislým na protilátkách, se můžeme v příštích několika měsících / letech připravit na událost hromadných nehod.Pokud se jen polovina toho, co říká, splní, mohly by být tyto vakcíny nejhorším vynálezem všech dob. Pokud se vám jeho věda nelíbí, prodiskutujte to s ním. Jsem jen posel. Ale mohu také mluvit o COVIDu osobně.

18. Už jsem měl COVID. Neužil jsem si to. Po dobu dvou dní to bylo nehezké nachlazení.Neúprosné bolesti hýždí a zadTéměř žádná energieMírná horečka Bylo to divné, že jsem za pár dní nic necítil. Ještě o týden později chutnala káva trochu divně. Ale přežil jsem to. Nyní se zdá (jako to bylo vždy), že mám přirozenou a celoživotní imunitu – což není něco, co by se po několika měsících dostavilo, kdybych vakcínu dostal. V mém těle a mé domácnosti je COVID u konce. Teď, když jsem ho měl, existují důkazy, že vakcína na COVID může být pro mě ve skutečnosti ještě nebezpečnější. To není riziko, které jsem ochoten podstoupit.

.

Závěr: výše uvedené jsou jen mé důvody, proč vakcínu nechci. Možná vám moje důvody dávají smysl, možná ne. Ať už máte jakýkoliv názor, snad můžeme i přesto zůstat přáteli. Já si myslím, že máme společného mnohem víc než to, co nás rodděluje.Všichni chceme žít ve svobodném světě.Všichni se chceme podílet na pomoci druhým a na tom, abychom žili dobře.Všichni chceme mít právo vyjádřit své názory, aniž bychom se obávali, že za ně budeme cenzurováni nebo brutálně napadáni.Všichni si zasloužíme přístup k faktům, abychom mohli činit informovaná rozhodnutí sami za sebe.

Ať už se mnou souhlasíte nebo ne, nebudu se k vám chovat odlišně. Jste člověk stejně hodný lásky a úcty jako kdokoli jiný. Za to vám projevuji poctu a opravdu vám přeji vše nejlepší. Doufám, že vám to přišlo užitečné. Pokud ano, neváhejte se o to podělit. Pokud ne, klidně mi (laskavě) dejte vědět, co vám nedávalo smysl, a rád bych si poslechl i vaše myšlenky. Zůstaňte zvídaví a buďte pokorní.

Překlad: Klára Janová

Lidé, kterým je injekčně podána vakcína mRNA, se jejich těla transformují na továrny na biologické zbraně a produkují pokročilé proteinové částice, které se šíří ústy a kůží (mimochodem spermatem) a infikují všechny kolem sebe. Protein je biologicky aktivní a způsobuje krevní sraženiny, což vede k mrtvici, infarktu, plicní embolii a neplodnosti. Vlastní dokumenty společnosti Pfizer ukazují, že tento fenomén je vývojářům vakcín dobře znám.https://tadesco.org/bleskovka-carstena-q5-q5-2q21-dalsi-superbomba-explodovala/

… a dvě šťastné zprávy nakonec:

 1. vidíte, že popravy Kabaly – DeepState jedou na plné obrátky, dokonce že v Jižní Karolíně je to tak intenzívní, že došly smrtící injekce
 2. začíná něco, čemu se říká BLOWBACK – zpětný náraz … očkovaní budou mít velké problémy se svým okolím i zaměstnáním .. inu, komu není rady, tomu není pomoci!

UKRAJINA – RUSKO – EVROPA – POHYB VOJENSKÝCH ÚTVARŮ A TECHNIKY

Zdroj: https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2021/05/05/zvuk-svobody-prichazejici-s-armadou-a-stannym-pravem/