Nový světový řád (NWO) je plán na zotročení lidstva prostřednictvím světové vlády řízené několika vyvolenými, kteří odmítli možnost uctívat Boha prostřednictvím svobodné volby, k diktovanému uctívání Satana prostřednictvím pedofilie, mučení lidí a zvířat, obětování dětí. V podstatě cílem bylo proměnit lidi v roboty, kdy nebudou schopni myslet sami za sebe a být závislí na NWO, pokud jde o jejich obživu.

V nedávném rozhovoru pro Fox News prezident Trump uvedl, že jeho nová mediální společnost bude pravděpodobně představena a spuštěna v prvním čtvrtletí roku 2022, přičemž uvedl, že platforma je v současné době „ve vývoji“ a bude to způsob, jak „přenést hlas svobody do většiny lidí.”

Poznámka Judy: Nikdo kromě těch úplně nahoře nevěděl, kdy armáda spustí nouzový vysílací systém, aby zahájila Deset dní temnoty a globální obnovení měny 209 národů, ačkoli tři městské státy, které ovládaly globální ekonomika od počátku 20. století – US Inc, Crown a Vatikán – oficiálně zbankrotovaly na konci prosince 2021.

Aby se tedy svět finančně udržel nad vodou, je nezbytné, aby byl zaveden Global Currency Reset. 1. ledna 2022.

A. Aktuální zprávy dne:

Ne. 26. prosince – Irácké banky uzavřeny na čtyři dny. Nový dinár je na cestě, prosáklo na veřejnost veřejnosti.
Dne 1. ledna 2022 by mělo ministerstvo financí USA znárodnit nejvyšší banky Tier 1, protože do této doby by měl být fiat americký dolar oficiálně mrtvý.
Velitelství Kabaly – CIA – CERN pochopili, že Aliance zvítězila… 24. prosince 2021… Štědrý den.
CNN právě ukončila rozhovor Bidena v živém televizním vysílání, jeho průzkumy o ekonomice označila za hrozné a přirovnala ho k Jimmymu Carterovi.
.
Sionisté: Hitler byl řízenou opozicí – jeho děda bastard byl Rothschild, který financoval obě strany války. Sionisté nejsou Židé, sionisté jsou chazarští pedofilní satanisté a druhá světová válka byla satanským rituálem. Poté tito zbabělci utekli (operace Paperclip) do USA a do celého světa, aby nastolili Nový světový řád.

Vatikánský zákon a pořádek: Úpravy vatikánského právního systému ovlivňují probíhající vyšetřování korupce týkající se vatikánských financí.

https://www.youtube.com/watch?v=1NPwla2h2wc

Hromadná rušení letů pokračuje – více než 11 000 zpoždění během vánočních svátků.

Bývalá manželka plukovníka námořní pěchoty Iluminátů odhalila zednáře, lebku a kosti, jednotky vojenských vrahů, narkomany, nelegální obchody se zbraněmi a sexuální zvrácenost hluboko v nejvyšších úrovních americké armády a vlády.
.
Mše se v uzavřeném Vatikánu jako obvykle na Štědrý den a 25. prosince nekonala. Papež je  považován za mrtvého, ačkoli jeho smrt ještě nebyla oficiálně oznámena. Královna Alžběta je také považována za zesnulou, přičemž obě oznámení čekají na vydání Global Currency Resetu, který odebral peněžní zásobu Cabale.

.
Čínská komunistická strana se změnila v republiku pod vedením XI (vyžadovalo to, aby se Čína účastnila NESARA Global Currency Resetu).

Uniklý projekt Pandore a Magneto. Čeká nás zombie apokalypsa. Oxid grafenu vytváří uvnitř našeho těla operační systém. Toto je program transhumanismu. https://youtu.be/9IhgSKNg8q4

Gates, Fauci a Daszak byli obviněni z genocidy v zažalováni u mezinárodního soudu.
Globální potravinová, palivová a zásobovací krize, letadla, uzamčené vlaky…

Hromadné rušení letů pokračuje, jak se Omicron rozšiřuje. Na Štědrý den a svátkybylo celosvětově zrušeno více než 4 500 letů a více než 11 000 zpožděno, přičemž za většinu přerušení byli odpovědní američtí a čínští dopravci. Výpadky pokračovaly i v neděli. Podle společnosti FlightAware pro sledování letů bylo pozdě odpoledne zrušeno 2 323 letů a dalších 8 327 bylo zpožděno.

Sledujte vodu:

WATCH THE WATER má mnoho významů. Všechny hlavní přehrady s jadernými reaktory se budou hroutit – toto je součást NESARA. Průběh války a likvidování agrese, cílené bombardování DUMBS/tunelů, blokování Suezského průplavu, likvidita, kolaps akciového trhu, hlasování označené vodou a XRP-Ripple. P.S. Bílý dům a dalších v 34 cílů zaplaveno. Stanou se svatyní nebo něčím jiným.

Voda. Všechny hlavní přehrady. 3GD, Nile, Hoover atd. Think Superman 1. Viz tweet Ivanky Hello Hoover Dam. Ripple XRP Liquidity Stock Market Vodoznak hlasovacích lístků. Jděte a podívejte se, kolik velkých přehrad se zhroutilo během operace Covid. …Whiplash347

Přehrada se zhroutila a vyvolala naléhavou evakuaci na severovýchodě Brazílie
Španělsko zničené mini tsunami! Tenerife zasáhla prudká bouře s obrovskými vlnami! Silné bouře měly za následek rozbití oken restaurací, vynesení aut na moře a zničení fotbalového hřiště silnými záplavami na turistickém ostrově Tenerife.

Kalifornské Vánoce Smrtící bouře: Smrtelné sněhové bouře vytvářejí chaos pro kalifornské Vánoce. Hasičům se v neděli nepodařilo zachránit dva lidi uvězněné v ponořeném autě poblíž San Francisca, protože přívalové lijáky zaplavily rozsáhlé oblasti Kalifornie.

Tři červené hrady, Q:

Q mluví o 3 červených hradech. 1 – US Army Corp of Engineers 2 – Rock Of Gibraltar 3 – Myslím, že je to náměstí Nebeského klidu.
Rock of Gibraltar: Blockchain Rock of Gibraltar by se mohl stát prvním krypto centrem. Burza cenných papírů na středomořském ostrově se připravuje na převzetí společnosti blockchainovou firmou Valereum – což znamená, že by se mohla stát první na světě, která bude obchodovat s kryptoměnami vedle konvenčních dluhopisů. Gibraltar – který má pověst daňového ráje – se zavázal k regulaci kryptoměn, na rozdíl od Číny a Spojeného království, které se snažily transakce blokovat.

Náměstí Nebeského klidu: Sochu právě odstranili také z náměstí Nebeského klidu. Další dvě sochy označující masakr na náměstí Nebeského klidu byly strženy.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10346487/Two-statues-marking-Tiananmen-Square-massacre-torn-down.html
Vatikánské tajné archivy: Historie lidstva uzamčena: https://youtu.be/cfuEdaw283I
Věci se dějí, připravuje se na UDÁLOST. …Whiplash347

Globální hospodářská krize:

Při dlouhodobém zmrazení venezuelských aktiv Spojené království nadále zadržuje 31 tun zlata uloženého v Bank of England, přičemž nové rozhodnutí Nejvyššího soudu podpořilo zabavení.
https://youtu.be/cfuEdaw283I

Mezinárodní sexuální obchodování s dětmi:

Mnoho globálních generálních ředitelů na palubě Lolita Express. Soukromá letadla, lodě, ponorky atd. Dlouhá desetiletí. Zbraně na ně mířily, aby dělaly hrozné věci. Provoz medové nádoby. Totéž se stalo v tunelech poblíž Playboy Mansion. To bylo také vykopáno. …Whiplash347

Celebrity a slavní lidé na ostrovech Turks a Caicos. Žádné daně, jedno letiště a dostatečně blízko také na Haiti a ostrov Epstein: https://www.visittci.com/about/celebrities-famous-people

DUMBS zničeny:

27. prosince Írán: Zemětřesení o síle 5,2 stupně zasáhlo jižní Írán. Zemětřesení zasáhlo Bandar Abbas, centrální město provincie Hormuzgán, a došlo k němu v hloubce 9,32 mil. (Teheránské seismologické centrum). Některé online zprávy naznačují řadu mrtvých a poškození majetku.https://t.me/DUMBSandUnderground/10545

Covid/Vax Hoax:

Trump si vynutil spolupráci kabaly, protože věděl, že úder byl proveden již v roce 2018. Tato odvážná akce zničila potřebu blokování, které mělo skončit až koncem roku 2024, a údery uvolněné od roku 2025. Trumpovo předčasné uvolnění úderu ospravedlněno konec blokování a konec zákona o nouzovém použití, což opět přinutí Big Pharmu, aby požádala FDA o řádné schválení komerční vakcíny, kterou by FDA nikdy neschválila. To je důvod, proč přišli s novými kmeny, aby zachovali EUA a uzamčení. To také způsobilo, že Cabal věci zrychlila, dělali chyby a lidé se začali probouzet dříve a rychleji.

B. Videa, která musíte vidět:

Draining the Final Swamp, Charlie Ward: https://rumble.com/vqsa8m-draining-the-final-swamp-with-charlie-ward.html
Slunce. Situační zpráva z 26. prosince Video: Aktualizace situace: Konečné odstranění! Před úsvitem je vždy nejtemnější! Gene Decode! Ruské vojenské stěhování! Maska šílenství! Hollywoodské čarodějnictví! – We The People News | Názor – konzervativní | Before It’s News (beforeitsnews.com)
Illuminati Wife Tells All: Illuminati Wife Tells all – The Kay Griggs Story [Full Bombshell Interview]! Video musíte vidět! |

Proroctví | Before It’s News (beforeitsnews.com) Kay Griggs, manželka bývalého plukovníka námořní pěchoty, mluví o vojenských zabijáckých jednotkách, drogovém běhu, nelegálních obchodech se zbraněmi a sexuální zvrácenosti hluboko v nejvyšších úrovních americké armády a vlády. Dlouhých 11 let Kay Griggsová slýchávala všechny chaotické detaily od svého vojenského manžela, obvykle když pil, než upadl do jednoho ze svých opileckých strnulostí. Drogové obchodování, prodej zbraní, sexuální perverze a vražedné komando se naučila z první ruky od svého manžela. „Můj bývalý manžel George, který je vycvičený zabiják, nazývá lidi, se kterými je zapletený, členy The Firm nebo The Brotherhood. Pokud jste v kliku, jste nad zákonem a doslova vám může uniknout vražda.“

Celé roky, většinou když pil, mi vyprávěl, jak on a další z této elitní vojenské skupiny zabíjejí lidi,“ řekla Griggsová, když zmiňovala jméno po mocném jménu a příběh po podrobném příběhu o sexuální perverzi, vraždě, vojenské úderné čety, vymývání mozků a kontrola mysli, všechny aktivity schvalované, účastnící se a tolerované skupinou vojenské a politické elity. „Řekl mi, že byl dlouhou dobu střelcem č. 1 pro skupinu mocných lidí na vrcholu. Pokud je chlap například příliš upřímný, zbaví se ho.“

„Co se týče samotného počtu lidí zapojených do této čepice a šatů, Skull and Bones Secret Society, je těžké říci. Ale je založeno na starých přátelstvích, vztazích na vysoké škole a v přípravce, zakrývání tajemství a sexuální perverze. Většinou to byli všichni zednáři. „Můj manžel mi vyprávěl o všech sexuálně zvrácených rituálech, jako je anální a orální sex v rakvi na opileckých večírcích a běhání nahý v lese v Bohemian Grove. Pak jsem George viděl naposledy v roce 2001 a říkal mi, abych mlčel, ale myslím, že ví, že nikdy nepřestanu říkat pravdu.“

C. Naše tělo potřebuje magnetickou energii. Každá buňka má v DNA pozitivní a negativní pole. Dělení buněk je proces zodpovědný za udržení těla zdravého a omlazeného. Síla, která aktivuje tvorbu a dělení buněk, je magnetická energie. Správná funkce a interakce všech orgánů a systémů v těle závisí na stálé přítomnosti adekvátní magnetické energie. Magnetismus je nezbytný pro elektromagnetickou aktivitu těla a hraje hlavní roli ve zdraví. … Spiritual 5D Awakening, Trump +Q, The Great Awakening

D. „Dvacet dva tváří: uvnitř mimořádného života Jenny Hill a jejích dvaadvaceti rozmanitých osobností,“ od Judy Byington, Předmluva Dr. Colina A. Rosse, M.D. RAW: Dr. Colin Ross – Robert David Steele

Svědek Jenny Hillové o satanském dětském obětním obřadu:

http://www.youtube.com/watch?v=F626Lsrdwg4

VAROVÁNÍ: Jenny názorně popsala, jak byla v útlém věku pěti let znásilněna, mučena, donucena podívat se na Dětskou oběť a zachránit se před Božím zásahem, jak byla sama téměř zabita – ne nepodobné hnusným zkušenostem tisíců jiných dětských obětí. satanských ctitelů. Zdá se, že pachatelé uctívající Satana byli organizováni od CIA americké Inc, rodin královny Alžběty, bankovnictví Iluminátů a vatikánského kultu obětí dětí v devátém kruhu až po Clintonovi, Hollywood, Pizzagate a místní náctileté coveny. Byly financovány stejnou Cabalem, která řídila náš globální měnový systém – právě tou organizací, která byla v procesu pádu aktivací Global Currency Reset. Není divu, že prezident Trump prohlásil: “Tito lidé jsou nemocní.”

E. Zdroje Save the Children:

Pomozte prosím dětem a dospívajícím, kteří byli nuceni uctívat Satana, tím, že budete právnickým osobám oznamovat jakékoli satanské aktivity, které jste pozorovali, zejména ve svém okolí. Vzhledem k tomu, že satanisté byli známí tím, že infiltrovali policejní oddělení, zakryjte své stopy tím, že se také spojíte s americkým imigračním a celním úřadem (ICE): https://www.ice.gov/webform/hsi-tip-form a federální web o obchodování s lidmi: https: //www.state.gov/humantrafficking/

F. The Global Currency Reset a NESARA/GESARA byly celé o dětech není to o penězích. Je o dětech – tisících podvyživených a traumatizovaných dětí, které byly na počest Satana znásilněny a zavražděny, aby jejich elitní pachatelé mohli údajně získat moc a vládnout světu. Prvním oficiálním činem, který prezident Trump učinil ráno před svým přísahou do úřadu, byla návštěva ústředí CIA a vyhlášení války mezinárodnímu kruhu pro obchodování se sexem s dětmi, který řídí tyto globální elity.

Postíme se a modleme se za tyto miliony maličkých, kteří byli právě teď zachraňováni z kabalských podzemních tunelů po celém světě a mučeni a zabíjeni satanskými coveny hned vedle. Modleme se také za ty vojenské jednotky po celém světě, které riskovaly vlastní životy, aby je zachránily. Starodávná doktrína půstu a modlitby byla vysvětlena zde v čase 10:30:32:

https://www.youtube.com/watch?v=4Mb9gU6DmKs

Judy Poznámka: Nyní a ani jsem nikdy nedostal peníze za psaní mých aktualizací a článků. Kompenzace spočívala v tom, že máme odbytiště na pomoc Save the Children odhalováním pravd o velmi tajném satanském rituálním zneužívání, pedofilii a dětském obětování, které bují v naší mezinárodní společnosti.

Výše uvedené bylo shrnutím informací z internetu. Je na čtenáři, aby si provedl vlastní průzkum a rozhodl, zda to bylo platné nebo ne.

Judy

Zdroj:

https://operationdisclosureofficial.com/2021/12/27/special-restored-republic-via-a-gcr-report-as-of-december-27-2021/


Zprávy od Marty:

???????????? ‼️‼️‼️‼️‼️ ? ? ? ?
? Tak na Schum. vidime letovisko na Kube ????
? SCHUMI SE SILNOU DISONANCÍ! – 26.12.2021
Schumiho pole pozadí vykazuje mírné poruchy, ale významné jsou přerušení v poli pozadí, které se opět zvýšily v důsledku neoptimálních fázových vazeb pro udržení stojatých vln ELF, což přináší nestabilní stav v procesech elektromagnetického spektra. Již čtvrtý den v řadě tento jev pokračuje, poprvé se objevil v roce 2020! – Frekvence dnes kmitají v opačných směrech, – F3 zůstává ve své pohybové strnulosti a také amplitudy se nabíjejí nerovnoměrně, u A2 a A3 dochází k velmi silnému sblížení, ale superpozice stále chybí. To všechno jsou známky velkých změn, které je třeba vědomě řešit, a já nám dnes přeji, abychom v tomto směru byli úspěšní.
? MEGA SLUNEČNÍ SKVRNA V JEDNÉ PŘÍMCE SE ZEMÍ
Tento víkend se sluneční skvrna AR2916 zvětšila čtyřikrát a stala se jednou z největších skvrn 25. slunečního cyklu. Tento 48hodinový film z observatoře NASA Solar Dynamics Observatory ukazuje, jak se aktivní oblast zvětšuje a otáčí směrem k Zemi. – AR2916 má nestabilní magnetické pole třídy “delta”, které je zdrojem energie pro silné sluneční erupce třídy X. Pokud by k takovému výbuchu došlo dnes, byl by namířen na Zemi a mohl by způsobit výpadky krátkovlnného vysílání a radiační bouře.
? SLUNCE AKTUÁLNÍ DNE 26.12.2021
NASA se ve svých předpovědích opět naprosto zmýlila – namísto předpovězeného KP 4 je nyní KP 0 při 42 GW záření, což je při tak slabém slunečním větru hodně. Pouze ve čtyřech aktivních oblastech se stále tvoří 128 slunečních skvrn, včetně nebezpečné skvrny AR2916, která zmutovala na sluneční skvrnu beta-gama-delta a v příštích dvou dnech bude mířit přímo na Zemi! – I když je v současné době klid, nenechte se zmást, situace je dnes velmi výbušná!
? Aktivita erupcí se dnes poprvé po více než 8 dnech dostává do “zeleného” pásma, – v současné době jsou pouze erupce B a sluneční skvrny si dávají přestávku na rekonfiguraci, – “klid před bouří”?
? ATMOSFÉRICKÁ ELEKTŘINA DNE 26.12.2021
OMG – co se tam stalo! – Data jsou nyní zpět, ale domnívám se, že výpadek byl způsoben extrémním nárůstem energie oscilací z atmosféry! – Včera až do 21:00 probíhala dlouhá stagnační fáze, která ve 21:30 doslova explodovala směrem vzhůru. Ze značky 1438 mV oscilace trvale vystřelila až na značku 1466 mV, což je nárůst o 28 mV! – Tak silnou oscilaci jsem od svých pozorování ještě nezažil, a tak mě nepřekvapuje, že jsem byl fit už po 3 hodinách spánku. Dnes se přeměňuje spousta kinetické energie, která jistě pomůže odhodlání lidí, kteří dnes požadují právo na život!
Zdroj FB