Lidé pomalu začínají chápat. Skutečně se to dostává do povědomí. Počkejte, až si uvědomí, že téměř všichni světoví lídři a nevolení úředníci, které jmenovali, aby řídili naše životy, jsou pedofilové!!!. Počkejte, až se dozvědí, že existují pedofilní policisté, pedofilní učitelé, pedofilní kněží, pedofilní lékaři, pedofilní filmoví herci, pedofilní agentury, pedofilní všechno. Počkejte, až se dozví, že děti jsou platidlem. Počkejte, až se dozví, co ještě tato monstra dělají dětem. Počkejte, až se dozví o satanistických lidských obětech. Je to nepřímá cesta, ale dostáváme se tam.

Teraz sa potvrdilo, že denník Ashley Bidenovej je skutočný, čo znamená, že máme skutočného pedofila, ktorý sa vydáva za prezidenta

Z falešného Airforce 1 a chladného přístupu armády k Joeovi Bidenovi a první dámě by mělo být jasné, kdo má v tuto chvíli kontrolu. Pokud Bílé klobouky létají podle svých představ, jak si vysvětlit speciálně přidělený šatník, který nosí Melania Trumpová, aby nám a ostatním signalizovala, co se děje? Nemyslíte si, že její švadlena vybičuje tyto dokonale ušité outfity přes noc? Zelené šaty jako finanční stopa, tiffany modrý oblek, bílý klobouk jako signál, čepice UFO, šaty „červený říjen“, napodobenina princezny Diany, oblečení ve vojenském stylu… to nejsou náhody. To vše bylo už dávno naplánováno – a boty k tomu.

Nemůžete očekávat, že toto odstranění se uskuteční na očích veřejnosti, když většina Američanů je zcela usněna vůči tomu, co se děje, a musíte počítat s tím, že budete číst mezi řádky a že existuje velké množství dezinformací. Než se armáda snaží vystrašit normální lidi, aby upoutala jejich pozornost – předpokládám, že k tomu využívá lidí jako Mike Adams -, není se čeho obávat. Máme to a od tohoto vysoce informovaného muže se níže dozvíte důvod velké části toho, co jsme viděli ve zprávách a zažívali v každodenním životě. Všechno dává smysl, když znáte zákon, a zejména VOJENSKÉ právo.

Byli jsme svědky toho, jak se více lidí z armády postavilo na nohy a vykonalo důležitou práci. Tulsi Gabbardová, Wendy Rogersová, Dr. Ronny Jackson, Ron DeSantis, kapitán Seth Keshel, generál Flynn… je jich mnohem víc. Nedovolí, aby Amerika padla. Bez ohledu na to, zda souhlasíme nebo ne s metodami použitými k osvobození USA a světa, měli bychom být velmi vděční lidskému prvku, který v okamžiku zasáhl.

Vojenský veterán USA s prísne tajnou vojenskou previerkou vysvetľuje, prečo je Donald Trump stále prezidentom!! zdroj

Stále se směju, když si lidé myslí, že Epstein se zabil nebo je mrtvý.

Jeden z nejlépe profilovaných zločinců v historii je spojen s obchodováním s lidmi, dětmi, pedofilií a vydíráním světových elit. Filmové hvězdy. Prezidenti. Předsedové vlád. atp. Muž, který se infiltroval téměř do všech institucí na celé Zemi, od zpravodajských agentur až po příští 500 společností….. byl jednoduše zatčen a umístěn do veřejného vězení?

Použijte svoji logiku… Dokonce i malí zločinci jsou umístěni do ochranné vazby. Členové mafie nízké třídy a informátoři malého rozsahu jsou v operacích na ochranu svědků.

Jeffrey Epstein byl jedním z nejvýše profilovaných zločinců na celém světě, kterého chtěli zabít statisíce elitních lidí…… Opravdu si myslíte, že by ho vláda zatkla po celosvětovém pátrání a pak ho jen tak hodila do veřejného vězení?

Co se v té vězeňské cele opravdu dělo?

Proč armáda v bílých kloboucích připravila ve vězení žihadlo?
můžete si být jisti, že všechno bylo zaznamenáno. Vojenská rozvědka. Vesmírné síly vše nahrávaly a vše sledovaly. Mají každou informaci, která spojuje Clintonovi. ministerstvo spravedlnosti. fBI… a informátory s Epsteinem a pokusem o Epsteinovu vraždu (falešný herecký náhradník)……
měli byste být překvapeni, kolik technologie vesmírných sil.
Vojenská zpravodajská technologie má… Mají technologii 200x silnější než tiktok google facebook atd. A.I. systémy které sbírají každý údaj. Telefonní hovor. Text. Jiná zařízení používaná ve vaší IP adrese…
Síla vesmírných sil je nepředstavitelná.. Mohou sledovat každého člověka podle libosti v živém 3D formátu a slyšet každý šepot…..
to, co mají vesmírné síly, je více než 30 let technologie budoucnosti v jejich rukou…

Trump má karty ♠️♦️

Vše se zahřívá k dokonalé bouři zdroj

Kash Patel bude do poloviny léta 2024 řídit FBI nebo CIA, existuje obrovský důvod, proč Kash šel na několik známých podcasters, kteří jsou následovníky Q a kapky .. Od zprávy x22 po Davida Rodrigueze a několik, několik dalších.
_jako náčelník štábu úřadujícího ministra obrany Spojených států amerických za prezidenta Donalda Trumpa. Patel pracoval v Radě národní bezpečnosti Spojených států amerických a ve Sněmovně reprezentantů Spojených států amerických a dříve byl federálním prokurátorem, který pracoval na případech týkajících se národní bezpečnosti, a právním zástupcem ozbrojených sil Spojených států amerických.

Kash Patel velmi dobře zná tyto kanály, na kterých se nachází, používá Q jako základnu pro své zprávy a informační kapky pro veřejnost. (jelikož Patel má/ měl nejvyšší prověrku na stupeň utajení a jak mnozí stále oprávněně předpokládají, má doživotní prověrku na stupeň utajení modré
.. To znamená, že je vysoce propojen a vždy bude mít přímou prověrku a/nebo má přísežné/milovníky v bílých kloboucích, kteří mu dávají týdenní/denní brífinky)…
není náhoda, že Patel zná kanály q následovníků a vysílací sítě, které jsou věrné hnutí velkého probuzení…

v zákulisí… se dělají pohyby.. A očekává se, že Kash Patel nastoupí do hlavních úkolů agentur FBI nebo CIA… A udělat úplnou čistku !!!!!!!

Úsilí 2022 republikáni přebírají dům a jdou po DOJ a FBI v 2023 vyvrcholí>>>do zbourání hold prokletého domu (úklid CIA. FBI. systému)/////

Mnohé události se blíží k překvapení voleb v roce 2022///
Plány hlubokého státu …
Protipohyb aliance bílých klobouků<////

Sledujete velmi dobře zinscenovaný plán na svržení deepstate……

Trump byl návnadou!

Devoluce
Vnitřní kontinuita vlády

zdroj

Bill Barr<

Levicová média se rozplývají, když obdrží neredigovanou zprávu.

Levice je rozhořčena, že mnozí konečně pochopili, že Barr byl generální prokurátor, který zastavil Muellerovo vyšetřování a pokus o trestní stíhání Trumpa<

Mnozí zpravodajští moderátoři a levicoví podcastři se po zveřejnění memoranda naplno rozhořčili.

Několikrát jsem uvedl…
Barr hraje roli a trump/armáda. Umístili ho a všechno mezi Barrem a Trumpovými argumenty bylo zinscenováno a nadále je zinscenováno////

Skutečná pravda je spojena s hlubokými linkami, které vedou hluboko do Durhamova vyšetřování… Barr/Durham pracují v utajení? Senát pracuje otevřeně? „Hodnota“ veřejnosti dozvědět se pravdu před odhalením?
Propagandistický tlak selhává. Transparentnost & zodpovědnost je jediná cesta vpřed na záchranu republiky.
Toto nejsou další čtyřleté volby. Teorie her. odkaz

Q zdroj

Co je velmi zajímavé na razii FBI je….>>TRUMP byl v kontaktu s FBI několik týdnů / dní před / a TRUMP & FBI měli rozhovor, kde nechat krabice…. Konkrétní rozhovory o tom, jak mají být krabice ponechány a kde////

Zajímavé….

Skutečná hádanka

Toto ODHALENÍ FBI, které se chystá…. Jejich propojení na Světovou Korupci, Manipulaci světových vlád a úředníků… Systematický deep state systém FBI, který byl tedy vytvořen prvními světovými obchodníky s lidmi 18-19. století Rothschilds.. Jezuité, deep state, vatikánská armáda , synovec Napoleona Bonaparte Karel Bonaparte pomáhají vytvořit FBI….. Tato franšíza DEEP STATE Gestapo má původ, který sahá až k ROCKEFELLERS/ROTHSCHILDs

Bohemian Grove se datuje do roku 1901 …do období poté, co se MARK TWAIN stal obchodníkem s lidmi a přivedl do Bohemian Grove krásné ženy/chlapce a mladé dívky, aby zabavily BOHATÉ a ELITU, kteří připravovali ovládnutí světa (dokonce strýc Grety Thunburhové byl součástí ELITY Bohemian Grove, která vymyslela taktiku klimatických změn na ovládnutí civilizací)
…. Vytvoření FBI bylo ve skutečnosti na potlačení politického protivníka umístěných [DS] demokratů. že odhalovali jiné soupeře v obchodování s lidmi …. A vypouštěli příběhy do zpravodajských agentur z první ruky, které sloužily jako zdroj k zatýkání jejich rivalů …

Tento pokračující únik nepravdivých informací do médií, kde předstírali, že je informovali mediální org. což následně vysvětluje vyšetřování a zatýkání, je dodnes používanou technikou DS.)…. Dlouholetá korupce FBI A OBCHODOVÁNÍ S LIDI PŘÍMO SOUVISÍ s j Edgarem Hooverem, který byl pedofil a převaděč, který často navštěvoval nelegálně skrytá sexuální zařízení po zemi.

Dnes a teď. Pravda o FBI se odhaluje, protože mají moc ve více zemích

63 kanceláří právních atašé – obecně známých jako legáty – a více než dvě desítky menších poboček v klíčových městech po celém světě, které zajišťují pokrytí více než 180 zemí, území a ostrovů. Tato moc, kterou FBI kontroluje několik zemí, včetně jejich způsobů poskytování falešných INFORMACÍ místním úřadům, vládám, prezidentům, premiérům s cílem dosáhnout politického výsledku nebo politického kroku, který je spojen s AGENDOU světových hlubinných státních elit, je konečně odhalena.

Tato současná, ve Spojených státech probíhající záležitost [ODHALENÍ] FBI> SE TÝKÁ VŠECH HLAVNÍCH ZEMÍ A JEJICH KORUPCE.

[CIA] [ FBI] [ DS SVĚTOVÉ ZPRAVODAJSKÉ SLUŽBY]
JE VŠECHNO SPOJENÉ…. A začíná se pád.

Uvnitř bouře zdroj

Malá připomínka…
Před rokem se zřítil tento bytový komplex v Miami. Bylo to 2 týdny potom, co softwarový magnát John McAfee zveřejnil místo, kde jsou uloženy jeho servery s důkazy proti DS Cabal.

Vláda USA dlouhodobě využívala ve svých zařízeních antivirový software společnosti McAfee. Tento program však skrytě ukládal a odesílal záznamy interních dat z každého počítače a veškerou komunikaci. John McAfee tak od konce devadesátých let nashromáždil 31TB důkazních dat. Pro rodinu Bushe, Clintons, Obamu a spol. se McAfee stal nepřítelem číslo jedna, a pro armádu nejdůležitějším zdrojem důkazů. Likvidace McAfeeho byla na dobré cestě, když byl za smyšlené daňové úniky zatčen ve Španělsku, a měl být vydán do USA.
Armáda (White Hats) McAfeeho zachránila fingovanou sebevraždou a převezla z věznice do bezpečí. Ještě předtím ale napsal na Twitter, že pokud se mu něco náhodou stane, data jsou na serverech v Miami a zveřejnil lokaci.
?
Samozřejmě to byla past a všechno má dávno armáda.
Budovy byly díky WH prázdné.?zdroj

Doplnění k aktuálním událostem v Iráku.
Už delší dobu tam hrozí vypuknutí občanském války. Nejspíš se děje právě teď. Nepozorujeme teď nic jiného, než dávání „věcí“ do pořádku. Každá země je doprefuz v pozadí připravená, a nic se neděje z náhodně. Pracovalo se na tom posledních deset let, a to všude včetně ČR. Události se posouvají a musí se to udělat všude postupně. Nejde to utnout ze dne na den tím, že vypneme proud a posbíráme současné vlády. Určitě víte, na co narážím.
Nic většího jsme nikdo v životě nezažili, tak vydržte a držte se. Hlavně se připravte… přesně tak, jak už druhý rok víme. Ani pro Evropu to nebudou hezké měsíce, ale víme co bude na konci.
ZAČÁTEK!!!

V Íraku nejspíš vypuká definitivně občanská válka, a ta je samozřejmě potřeba k provedení čistek??zdroj

Nyní tedy definitivně vychází najevo, že FBI pohřbila příběh o laptopu Huntera Bidena ještě před volbami, protože věděla, že pokud by to neudělala, „Trump by snadno vyhrál prezidentské volby v roce 2020“. Jedná se o masivní PODVOD a zasahování do voleb na úrovni, jaká v naší zemi ještě nebyla. NÁPRAVA: Prohlásit právoplatného vítěze nebo, a to by bylo minimální řešení, prohlásit Volby 2020 za nenapravitelně ohrožené a okamžitě uspořádat nové Volby! Trump svým dnešním prohlášením na sociální síti Truth Social situaci kolem podvodu v roce 2020 ještě více vyhrotil. Trump nyní naznačuje možnost konání nových voleb.Já a mnozí další jsme s touto myšlenkou koketovali jako s možným lékem na podvody ve volbách v roce 2020. Před několika měsíci jsem o této možnosti diskutoval se Zakem Painem, Scottem Andersonem a kongresmanem J. R. Majewskim a zatím jsem ji odložil, protože neexistuje žádný právní precedens ani dodatek k ústavě, který by řešil odvolání prezidentských voleb.

Řítíme se do neznámých vod, ale Trump nám dnes svou pravdou dal obrovskou nápovědu. Co vyvolává otázku, jak těžké by bylo přilepit Trumpovo a Bidenovo jméno na volební lístek v polovině volebního období v roce 2022? Už teď jsou to velmi očekávané federální volby. Určitě je to proveditelné.

Vysvětlovalo by to, proč se Trump shromažďuje jako na předvolební kampani. Vysvětlovalo by to, proč se stále chová jako prezident a proč ještě neoznámil, že bude kandidovat v roce 2024. Rozhodně to vypadá, že Trump má v úmyslu vrátit se dříve než v roce 2024, a vypadá to tak, že právě odhalil svou cestu ( cesty), jak to provést.

Myslel jsem si, že nejpřímější cestou by bylo vyhrát střednědobé volby se supervětšinou, čímž by se demokraté stali zbytečnými, jmenovat Trumpa předsedou parlamentu, odvolat Bidena a Harrisovou a Trump je prezidentem. Trump to popřel jako možnost a teď vidím proč. Normíkům je třeba ukázat, jak moc národ PRAVDIVO podporuje Donalda Trumpa.

Proč? Lidé jsou mimořádně náchylní ke skupinovému myšlení a davovému smýšlení. Máme vrozenou snahu „patřit“ do skupiny z vrozeného STRACHU z ostrakizace. Proto se levicové ovce cítí tak oprávněné diskriminovat a nenávidět Trumpovy příznivce. Protože média je podmínila, aby věřila, že „všichni to dělají“. Ovce nevědí, co dělají, dělají jen to, co si myslí, že by měli dělat.

Když se však karta obrátí a veřejnost uvidí, že nejenže opravdu došlo k podvodu, ale uvidí i spoustu lidí, kteří legitimně hlasovali pro Trumpa, ovce se psychicky složí. Budou se muset smířit s tím, že nejsou tou většinou, za kterou se považovali. A když budou konfrontováni s realitou, že „všichni podporují Trumpa“, mnozí odhodí své vlajky Ukrajiny a BLM, a to jen proto, aby „patřily“ do skupiny.

Ano, stále tu bude těch nešťastných 4 – 6%, kteří se z vymývání mozků nikdy nevzpamatují a navždy odmítnou přijmout realitu. Ale z velké části by opakování prezidentských voleb v roce 2020 masově probudilo lidi a poskytlo jim psychologickou a sociální „svobodu“, aby se bavili realitou, že Trump není takový, jak ho vykreslují média. Velké procento lidí souhlasí s Trumpovou politikou, ale bojí se ho otevřeně podpořit nebo o tom dokonce uvažovat ze strachu z reakce nebo ostraspirismu.

Tyto volby by uvolnily tento společenský tlak a masivně by změnily skupinové myšlení a výrazně by oslabily jakoukoli zbývající moc médií nad masami. Jejich jediná moc spočívá v ovládání skupinového myšlení. Jak mohou přesvědčit ovce, že „všichni nenávidí Trumpa“, pokud právě vyhrál masivní volby?

Pokud se to Trumpovi podaří, kromě psychologického hlediska by to zároveň usvědčilo všechny jeho nepřátele z vysokých zločinů a vlastizrady, jakož i potvrdilo správnost všech Trumpových narativů o korupci FBI a zločinech DNC/Deep State atp. Rovněž by to velmi rozzlobilo ovce za to, že byly tak silně oklamány lidmi, kterým důvěřovali, čímž by byly náchylnější přijmout možnosti, že tito lidé spáchali JINÉ zločiny. Řekněme výroba biologických zbraní, možná?

Pokud jde o to, JAK to Trump udělá, netuším, ale veřejně by o tom nemluvil, kdyby neměl plán, jak to provést. A tato možnost by zabila mnoho mouch jednou ranou a učinila by Deep State zcela bezbranným bez kontroly skupinového myšlení, a tudíž by mu hrozil bezprostřední zánik.

-Clandestine zdroj

 

Převzato:https://vitazstvosvetla.org/spravy-30-08-2022/