Lékaři z Womack Army Medical Center ve Fort Bragg v pátek uvedli, že klony nelegitimního prezidenta Josepha R. Bidena a doktora Anthonyho Fauciho jsou nedokonalé, a kdyby nechali své klonované jedince  naživu, byly by pod podrobnou prohlídkou zjistitelné.

Jak již bylo dříve oznámeno, americké speciální jednotky našly a zničily klonovací laboratoř Deep State v Missouri Ozarks. Před zhroucením konstrukce pořídily důkazy, včetně neživých klonů Josepha Bidena a doktora Anthonyho S. Fauciho.

Mrtvé klony byly okamžitě odeslány do Fort Bragg, pevnosti White Hat, k analýze. Tam lékařský personál studoval epidermis klonu Fauciho a porovnal jeho vizáž s fotografiemi, které personál GITMO pořídil Faucimu, když poprvé dorazil na Guantánamo. Všichni zadržení v GITMO jsou fotografováni od hlavy k patě a mají odebránu krev. Krev je kontrolována kvůli důkazům o očkování proti sraženině – protože většina lidí z Deep Staters tvrdí, že jsou očkováni, ale nejsou – a další je přítomnost Adrenochromu.

Fauci, který šel v dubnu na GITMO, měl na levém stehně 1“ kruhové mateřské znaménko, zatímco klon ne. Měl také mateřské znaménko na pravé lopatce, ale klon ne. Dospělé zuby obou klonů nebyly plně vyvinuté – chyběly jim obě horní i dolní druhé stoličky; lékařský personál nenašel žádné známky extrakce. Klon Biden a Fauci měl navíc platfus, což je stav, kdy se oblouky na vnitřní straně chodidel při tlaku zploští. Měli normální genitálie, řekl zdroj z kanceláře generála Davida H. Bergera pro Real Raw News.

„Tohle je z předběžné zprávy. Ještě nebyly rozpitvány. Je zřejmé, že jde o jemné abnormality a člověk by opravdu potřeboval vědět, co má hledat, aby poznal rozdíl mezi klonem a originálem. Doufáme, že se brzy dozvíme víc,“ řekl náš zdroj.

https://realrawnews.com/2022/12/report-clones-are-imperfect-and-detectable/


JAG: Zadržení v Gitmo jsou originál

„Je nepravděpodobné, že by zadržení zločinci v táboře Delta byli klony,“ tvrdil zdroj z GITMO pro Real Raw News poté, co zdravotnický personál prohlédl Nancy Pelosiovou, Jima Bakera, Miguela Cardonu, pět vězňů, jejichž jména RRN nesdělil, a mrtvolu Jeffa Zientse kvůli důkazům o klonování.

Jak včera informoval lékařský tým Womack Army Medical Center ve Fort Braggu, který zkoumal neživé klony Josepha Bidena a zesnulého doktora Anthonyho Fauciho, zjistil abnormality naznačující, že klonovací proces Deep State produkuje chybné klony. Především to, že ani jeden z klonů neměl druhé stoličky.

V pátek večer vytáhli z klece vzpurnou Nancy a odvezli ji do zdravotnického centra na komplexní vyšetření. Personál ji musel uspat, řekl náš zdroj, protože se pokusila kousnout do prstů forenzního zubaře provádějícího vyšetření. Měla své přirozené zuby, včetně druhých stoliček.

Lékař také zkontroloval její nohy na stav zvaný flatfoot, který byl přítomen na obou klonech, ale Nancyiny oblouky vypadaly normálně. Nakonec porovnali staré veřejně dostupné snímky Pelosiové s fotografiemi, které pořídila JAG, když přijela do GITMO, protože klony nezdědí mateřská znaménka přítomná na skutečných osobách. Zjistit nesrovnalosti na Nancyině tváři, řekl náš zdroj, bylo prakticky nemožné, protože prodělala řadu kosmetických operací.

„Měla požádat o vrácení peněz,“ žertoval náš zdroj. „Podle toho, jak to vypadá, je zŕejmé, že lidé, které jsme zkontrolovali, nejsou klony.“

Když jsme se zeptali, kolik přesně cel je obsazeno na základně Guantánamo, odpověděl mlhavě: „Víc, než vám bylo řečeno a víc, než si možná myslíte.“ ?

Zdroj potvrdil, že všechny osoby popravené na základně Guantánamo jsou zmraženy, a JAG zkontroluje zesnulé na známky klonování.

https://realrawnews.com/2022/12/jag-detainees-unlikely-to-be-clones/