Chazarská mafie se zoufale snaží svést bharatského premiéra Naréndru Módího tím, že mu slibuje etnickou Indku Kamalu Harrisovou jako prezidentku USA, spolu s etnickým Indem, britským premiérem Rišem Sunakem. Jinými slovy, v čele obou vedoucích anglofonních zemí by stáli příslušníci malé indické menšiny v jejich zemích. Problémem je, že Módí se nenechal oklamat. Ví, že chazarská mafie (ChM) vždy říká lidem to, co chtějí slyšet, než jim vrazí kudlu do zad. Pamatuje si také, že stejní lidé mu kdysi zakazovali návštěvu USA.

Skutečnost, že Módí nazval Indii původním jménem Bharat namísto „Indie“, kterému dávali přednost řečtí a arabští dobyvatelé, je známkou odhodlání země zůstat nezávislou.

ChM se také pokusila svést Afriku, ale neúspěšně. Minulý týden se generální tajemník OSN António Guterres, předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová a zvláštní vyslanec Spojených států pro klima John Kerry pokusili uspořádat „africký klimatický summit“ v Keni. Problém je, že se na něj obtěžovala přijít méně než třetina afrických lídrů. Vsadíme se, že těm, kteří tak učinili, připomněli kostlivce ve skříních a miliardy dolarů na jejich švýcarských bankovních účtech.

Afričané prožili stovky let genocidy a krádeží zdrojů a nyní bojují za skutečnou nezávislost. Proto jsou nadnárodní společnosti ChM z Afriky vyhazovány.

Nyní se zdá, že na řadě je Jižní Amerika. Kolumbie právě nařídila obřímu dolu Glencore, aby ukončil svou činnost.

Tyto neúspěšné pokusy svádět a klamat nejpopulárnější regiony světa, aby se připojily k ChM v „boji proti Číně a Rusku“, se odehrály na řadě mezinárodních setkání, včetně setkání G20 a setkání BRICS 11. Všechna tato setkání jsou přípravou na jakési zúčtování, které se očekává na Valném shromáždění OSN 18. a 19. září.

Tato setkání ukázala, že loutkové státy G7 ovládané ChM jsou nyní v mezinárodní izolaci. Nyní kontrolují pouhých 9 % světové populace a 29 % HDP. Nejen to, jsou hluboce zadlužené a ztrácejí schopnost krást zdroje zbytku světa.

Například 11 zemí BRICS má nyní zásoby ropy v hodnotě 736 miliard dolarů, což je více než trojnásobek 205 miliard, které má k dispozici G7. Ztráta schopnosti krást ropu bude pro ChM finančně fatální.

Na znamení toho, co to může znamenat pro americký dolar, íránská státní vysílací společnost vystavila bankovku 100 BRICS, kterou ukázala na setkání, kde Írán vstoupil do BRICS.

Po tomto oznámení byly podle íránských zdrojů všechny americké dolary staženy z turistických směnáren.

Jinými slovy, útok z 11. září, který se odehrál před 22 lety jako záminka pro globální uchvácení ropy, se velkolepě nepovedl.

Další věcí, která se velkolepě nepovedla, je konflikt na Ukrajině. Ruská reklama, která dává ukrajinským vojákům poslední šanci vzdát se, ukazuje, jak tento konflikt probíhá.

Na posledním zasedání G20 se loutkové státy ChM musely vzdát jakýchkoli prohlášení odsuzujících Rusko za tuto operaci. V konečném důsledku se státy G20 shodly na tom, že „dnešní doba nesmí být dobou války“.

Pokusy „ukrajinizovat cokoli… jsou pro země, které se chtějí angažovat v konkrétních záležitostech, a ne podporovat propagandu ve prospěch kyjevského režimu, stále únavnější,“ říká ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

Země světa chtějí hovořit o „udržitelném rozvoji… řešení problémů v oblasti potravinové a energetické bezpečnosti, zlepšení připravenosti na mimořádné události, zavádění digitální ekonomiky a mnoha dalších,“ dodává.

Zdroje z Mossadu tvrdí, že „loutkovodiči z ChM s avatarem Zelenským skoncovali; byl hozen přes palubu„. Zelenskyj je nyní nucen uspořádat prezidentské a parlamentní volby, které jeho režim téměř jistě zbaví moci.

Velkou otázkou nyní je, zda přední světový teroristický subjekt, KORPORACE SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH, po 30. září, kdy skončí fiskální rok, konečně zbankrotuje.

Poslední známkou toho, že americký finanční systém se hroutí, je 45% pokles nákupů domů v USA, což je větší propad než během krize banky Lehman Brothers v roce 2008. Podobné šoky postihují společnosti vydávající kreditní karty, malé podniky, půjčky na automobily atd., protože celá ekonomika je ve volném pádu.

Realitní sektor v panice:
45% pokles nákupů domů – větší než v roce 08! Prodej domů je nyní
v roce 2023 o 31 %.

Bez obchodů je mnoho pracovních míst, která jsou orientována na provize. Zaznamenaly obrovský pokles příjmů. Realitní makléři, hypoteční makléři, pojišťovny, inspektoři domů. Všechny různé kategorie se kvůli nedostatku transakcí dostávají do deprese. Zdroje CIA uvádějí, že odchod ADL je jedním z mnoha signálů, že v USA již došlo k nějaké zásadní změně moci.

Pokud se americká Korporace The USA Inc. skutečně zhroutí, dozvíme se to všichni do poloviny října. S jejím zhroucením přijde i konec Světové banky, MMF, BIS, WHO, Rady bezpečnosti OSN atd.

Jak již bylo zmíněno v předchozích reportech, plán použít 4. října systém nouzového vysílání k odvysílání zprávy do všech televizorů, rádií a přenosných zařízení v USA je znamením, že tehdy pravděpodobně dojde k nějaké události typu „černá labuť“. Otázkou je, zda to budou bílé klobouky, nebo ChM, kdo bude řídit případnou vyhlášenou mimořádnou událost.

Mnohé nasvědčuje tomu, že v zákulisí probíhá nelítostný boj právě o tuto otázku. V jejím rámci šéf MI6 tvrdí, že byli vysláni lidé typu Jamese Bonda 007, aby se vypořádali se třemi vysoce postavenými šéfy ChM. Jejich jména nesmíme z důvodů bezpečnosti zveřejnit.

ChM se také zoufale snaží zabít nezávislé novináře, neposlušné politiky a další. Jednou z prominentních obětí může být novinář Jim Stone, který před tím, než se jeho stránky přestaly aktualizovat, zveřejnil následující text:

„Mám zřejmě velké potíže. Takže zveřejním svou „zatracenou stránku“, o které jsem přemýšlel, že ji udělám, VŠICHNI Z NÁS jsou vyřízení, protože jestli „oni“ vytáhli tu sračku, kterou právě vytáhli, nebudu to jen já.“ Nedávno se na jeho stránce znovu objevily příspěvky, ale soudě podle obsahu to vypadá na typickou krádež identity ze strany ChM. Doufám, že se mýlím.

Dalším příkladem je ukončení činnosti webu DEBKA napojeného na Mossad poté, co „zemřel“ jeho zakladatel a šéfredaktor Giora Shamis.

I já jsem byl z různých zdrojů varován, abych byl obzvláště opatrný, protože útoky na novináře, kteří se opírají o pravdu, se stupňují.

Jde o součást kampaně, jejímž cílem je nahradit aktivisty za šiřitele jejich „naděje“.

Jedním z příkladů, které jsme si ověřili, je Michael Baxter z Real Raw News. Vždy píše o tom, že generální soudce na Guantánamu nechal pověsit lidi jako Hillary Clintonová a Nancy Pelosiová. Celkově jeho zprávy působí pocitově: „Dobří hoši vítězí, takže se uklidněte a vraťte se k pití piva a sledování porna.“

Po neúspěšných pokusech ho kontaktovat jsme zavolali důstojníkovi JAG pro styk s veřejností ve Washingtonu a zeptali se na Baxtera. Odkázali nás na stránky checkyourfact.com. CYF je dceřiná společnost za účelem zisku, která je plně vlastněna společností The Daily Caller, Inc. Ta je financována společností META. Víme, kdo to je… Mark Zuckerberg Rockefeller a další. (Zde asi BF záměrně podává nepřesné informace za účelem ochrany samotného Baxtera – pozn. př.)

Králičí nora je hluboká.

To vše znamená, že období mezi dneškem a polovinou října bude obzvláště nebezpečné.

Kromě atentátů používá ChM jako kruté šelmy zahnané do kouta všechny ostatní zbraně ve svém arzenálu: meteorologické zbraně, DEW, propagandistické lži, podplácení, vydírání atd. v zoufalé snaze udržet se u moci a vyhnout se soudům za válečné zločiny.

Zintenzivňují také snahy odebrat lidem zbraně. Guvernér Gavin Newsom se snaží prosadit dodatky k Ústavě USA, z nichž jeden by výrazně omezil druhý dodatek neboli právo nosit zbraň.

Guvernérka Nového Mexika Michelle Lujan Grishamová se snaží zakázat zbraně a zároveň tvrdí, že americká ústava „není absolutní“. Zdroj ze CIA říká: „Znám ji, je to totální přisluhovačka ChM-WEF.“

ChM se snaží odebrat zbraně, protože jejich loutkoví vůdci Macron, Trudeau, Biden a dalšínemohou vystoupit na veřejnosti, aniž by je někdo vypískal a napadl. Vědí, že je jen otázkou času, kdy se je někdo pokusí zastřelit.

To platí zejména nyní, kdy selhala jedna z dosud nejúspěšnějších zbraní ChM – pokus o pandemii biologické války a masové vraždění pomocí vakcín.

WHO se pokouší zahájit další kampaň zaměřenou na strach z COVIDu, ale pouze 10 procent(20 ze 194) členských zemí se tentokrát obtěžuje poskytnout jí údaje o hospitalizacích v důsledku COVIDu. Jinými slovy, WHO je nyní ignorována.

V důsledku toho je ChM nucena opět používat figuríny k zobrazování „lidí umírajících na Covid“ v nemocnicích. Chtějí vyvolat více strachu.

Na videu gumová figurína:

Jejich lži jsou také stále zjevnější a směšnější. Například právě oznámili, že Jill Bidenová „měla pozitivní test na Covid“. Hned poté oznámili, že se chystá zavedení nových posilovacích injekcí proti Covidu.

Dalším příkladem je WHO financovaná Billem Gatesem, která nyní tvrdí, že k řešení dopadů „změny klimatu“ bude nutné masové očkování.

Lidé se nyní konečně začínají smysluplně bránit. Například Jižní Karolína je posledním státem, který prohlásil, že se nebude řídit Covid nařízeními.

Pátý obvodní soud také rozhodl, že Bidenova administrativa, FBI a CDC porušily první dodatek tím, že se spolčily s velkými technologiemi, aby cenzurovaly Američany.

Abyste pomohli, ukažte prosím tuto fotografii každému, koho znáte a kdo má natolik vymytý mozek, že si znovu začne nasazovat plenu na obličej. V době otroctví byli otroci nuceni nosit masky, aby byli symbolicky označeni, že nemají hlas a že jsou vlastněni a pod kontrolou jiné osoby.

Za současného stavu se zdá, že Afričané mají vůči farmaceutickým společnostem větší práva než Američané. Například společnost Pfizer nyní odškodňuje oběti svých testů léků v Nigérii.

A co oběti jeho testů vakcín na stovky milionů lidí v zemích G7?

Situace dospěla tak daleko, že i americký prezident Donald Trump vyzývá k testování bezpečnosti vakcín. Lepší pozdě než nikdy.

To nestačí. Jak poznamenává židovský osvobozenecký aktivista Dr. Henry Makow, „aktér reality show“ Trump přiznává, že mu „nebylo dovoleno vyhodit“ Anthonyho Fauciho.

Trump neuvádí, kdo mu „nedovolil“ Fauciho vyhodit. Pokud by však byl skutečně vrchním velitelem americké armády, pak by jistě mohl poslat speciální jednotky, aby masového vraha Fauciho popravily. Když už by v tom byli, mohli jít také po dalších masových vrazích, jako je Bill Gates, Tedros z WHO a Klaus Schwab z WEF. Trump slibuje, že tentokrát to bude jinak. Pokud to myslí vážně, musí jít po něm a dalších jemu podobných masových vrazích.

ALX: Mně to zní dost epicky.

Trumpova bezprecedentní volební kampaň: Trump: Zvolte mě, abych se pomstil vládě.

Elon Musk: Stále lákavější.

Pokud si myslíte, že je to příliš, Dr. David Martin používá vlastní slova zločince, aby odhalil lékařskou genocidu pro všechny.

Pokud si stále nemyslíte, že Schwab Rothschild je hrozbou, sledujte, jak nařizuje vládním představitelům, aby spolupracovali s WEF, jinak přijdou o moc a vliv. Schwab se chlubí, že v jeho systému budou korporátní elity vytvářet politiku pro suverénní země.

Pokus o oživení pandemie přichází proto, že kampaň ChM zaměřená na strach ze změny klimatu se jim vymstila.

To platí zejména pro ostrov Maui. Téměř nikdo nevěří, že tamní požáry byly přirozené. Nyní se tam přesunula armáda a začala zatýkat. (Zde BF nepřímo potvrzuje zprávy z Real Raw News o zásahu Bílých klobouků na Maui – pozn. př.)

Válka s počasím je nyní zřejmě vedena jinde. V uplynulém týdnu zasáhly Řecko, Turecko, Hongkong, Čínu atd. katastrofální a zdánlivě nepřirozené záplavy.

Zdá se, že jde o součást neúspěšné kampaně, jejímž cílem je využít „klimatické změny“ jako nové formy strachu k zastrašení lidí.

To se nedaří, protože vědci vycházejí s pravdou ven a odhalují, jak se buď řídí narativem, nebo jsou vymazáni. Dobrým příkladem je níže uvedený článek vědce, který tvrdí, že se mu podařilo publikovat v Nature jen díky tomu, že zatajil pravdu. Takto by věda fungovat neměla.

Důležitá vědecká studie dokazuje, že výsledek vědecké studie závisí na tom, odkud její financování pochází.

Rozhněvaná německá reakce na protesty proti klimatu ilustruje, jak tato kampaň probíhá.

Existují také důkazy o použití zemětřesných zbraní po celém světě, i když se podle epicenter zdá, že jde o operace Bílých klobouků proti DUMBS ChM.

Ten, který právě zasáhl Maroko, měl epicentrum v odlehlé oblasti pohoří Vysoký Atlas. Nachází se nedaleko Marrákeše, kde se začátkem října uskuteční výroční zasedání Mezinárodního měnového fondu a Světové banky.

Další zemětřesení ve stejném období 24 hodin zasáhla Nový Zéland, severní Kalifornii a Indonésii.

Ten v Indonésii může souviset se zprávami, že Indonésie nakupuje jaderné zbraně od Izraele.

Zdroje CIA uvádějí, že všechna zemětřesení měla epicentra 10 kilometrů pod povrchem, což naznačuje, že byly zničeny DUMBS.

Další věcí, která je konečně zničena, je Liga proti hanobení.

Podívejte se, jak Elon Musk převálcoval jejich lídra Alana Greenblatta.

Mimochodem, i když se Musk v těchto dnech jeví jako bílý klobouk, jeho obchodní model je ale odsouzen k zániku. Jako důkaz se podívejte na tuto fakturu za výměnu baterie u levného elektromobilu po ujetí pouhých 105 000 km: Vždyť je to faktura na 30 000 dolarů (650 000 Kč)!

Zdroj z Mosadu upozorňuje, že „každý ví, že ADL je zkorumpovaná nezisková organizace mafiánského typu, která se skrývá za „antisemitismus“, aby doslova ovládala jazyk, který lidé používají, a také aby ovládala politické narativy.

Na povrch vyplouvá video z 90. let, který popisuje, jak byla ADL přistižena při vytváření falešných nacistických skupin, aby ospravedlnila svou existenci a získala peníze.

Podle zdrojů CIA je odchod ADL jedním z mnoha signálů, že v USA již došlo k zásadní změně moci.

To nás přivádí zpět ke Kamale Harrisové. Ta minulý týden řekla Asiatům, že důležitou součástí její práce je skutečnost, že „možná bude muset převzít funkci“, pokud prezident Biden nebude schopen dokončit své funkční období – a že je připravena tak učinit, pokud to bude nutné.

Harrisová také řekla: „Volby vyhrajeme. V sázce je příliš mnoho a Američané to vědí.“ To proto, že vědí, že Biden je na odpis.

Jak však bylo uvedeno výše, nasazení Harrisové jako americké prezidentky nebude stačit k uklidnění světa ani amerického lidu.

Severokorejci a Asijské tajné společnosti říkají, že pokud nebudou USA v říjnu vráceny americkému lidu a Japonsko japonskému lidu, podniknou ve východní Asii velmi vážné kroky.

Podle severokorejských zdrojů Severokorejci vyměnili velké množství dělostřeleckých granátů za nejmodernější ruskou ponorku vybavenou 10 mezikontinentálními balistickými jadernými střelami. Své obyvatelstvo prý rozptýlí pod zem a na venkov a připraví se na zničení Washingtonu, New Yorku a Silicon Valley, pokud Američané neukončí okupaci Tchaj-wanu, Japonska a Jižní Koreje.

To bude doprovázeno mobilizací japonského, tchajwanského, čínského a korejského podsvětí, policie, armády a nekompromisní byrokracie, tvrdí zdroje.

Zdroj: benjaminfulford.net

 

https://tadesco.org/zoufala-chazarska-mafie-se-snazi-oklamat-bharat-pomoci-etnickeho-inda-britskeho-premiera-a-americkeho-prezidenta/