Stejně jako chobotnice stříká inkoust, aby se vyhnula predátorovi, šíří chazarská mafie palestinské porno strachu a odporu, aby se vyhnula bankrotu a zatčení. Nebude to fungovat. Většina světa nevěnuje pozornost hysterii, kterou se ChM snaží vyvolat. Přesně vědí, v čem spočívá skutečný problém.

Skutečná válka neprobíhá mezi Izraelci a Palestinci, ale mezi bílými klobouky a satanisty. Speciální jednotky bílých klobouků jsou nyní v Izraeli a mají rozkaz střílet na všechny, kdo se proviní proti pravidlům války a rytířství tím, že zaútočí na nebojující osoby (civilisty). Velmi dobře chápou, že satanisté se vydávají za Hamás i za izraelské vojáky. Úkolem satanistů je inscenovat hrůzné incidenty na obou stranách, aby podnítili Izraelce a Araby k vzájemnému zabíjení.

Jedná se o starou metodu ovládání mysli založenou na traumatech. Příslušníci otrockých ras jsou traumatizováni a následně svými trýzniteli navedeni k útoku na zamýšlené cíle satanistů.

Například Emir Weitmann, člen izraelské vládnoucí strany Likud, vyhrožuje Rusku v televizi RT. Je klasickou obětí takového druhu ovládání mysli založeného na traumatech, jakému jsou Židé vystaveni už tisíce let. Poté, co byl svědkem zvěrstev páchaných na lidech, které miluje, mu bylo namluveno, že za to může Rusko. Nevidí skutečné pachatele, kteří se skrývají v jeho vlastní společnosti.

Satanisté také používají lži, počítačovou grafiku, divadlo a další triky, aby umocnili účinek svých zločinů. Provádějí však i skutečné zločiny. Dostáváme věrohodné zprávy o skutečně hrůzných událostech, které se odehrávají v podzemních tunelech vybudovaných satanisty pod Pásmem Gazy a uvnitř Izraele. Došlo to tak daleko, že dokonce i korporátní média nyní hovoří o bojích uvnitř tunelů.

Šéf Mi6 tvrdí, že mu byly předloženy důkazy:

„Znetvořená těla z Izraele, která byla všechna krutě mučena a spálena a zdá se, že se jedná o satanské krvavé oběti. Děti byly vyvrženy s vyříznutými střevy před zraky svázaných rodičů a všechny byly zastřeleny poté, co byla jejich těla rozsekána brutální silou.“

Dalším skutečným zločinem bylo zničení nemocnice v Gaze izraelskou raketou. Srovnání zvuku bomby JDAM americké výroby a zvuku úderu na nemocnici Al-Ahli v Gaze to dokazuje.

Ničení nemocnic je starý satanský trik, který má vyvolat pobouření a reakci.

Buďte si jisti, že pachatelé těchto zločinů jsou zneškodňováni speciálními jednotkami jako vzteklí psi. To je skutečný důvod, proč jsou elitní americké jednotky v Gaze a Izraeli.

Zároveň si většina Židů plně uvědomuje, kdo jsou zločinci, kteří je tak dlouho trápí.

Ortodoxní Židé mluví za většinu svého národa, když říkají, že chtějí žít v míru a přátelství se svými arabskými a jinými sousedy. Na rozdíl od satanistů a jejich otroků s vymytými mozky takto uvažují skuteční Židé.

Masové protesty Židů v Izraeli proti jejich vlastní satanské vládě jsou dalším znamením židovského probuzení. V únoru 2023 protestovalo nejméně 500 000 Izraelců před ministerstvem obrany, kde křičeli „Bibi je vrah“ a vyzývali Netanjahua k odstoupení.

Korporátní propagandistická média se také ozývají. Zde můžete vidět, jak reportérce CNN při reportážích z Palestiny je řečeno: „Nejste tu vítáni, příznivci genocidy! S*ru na CNN.“

V důsledku tohoto probuzení se satanistům nebo chazarské mafii nedaří dosáhnout většího cíle – rozpoutat třetí světovou válku.

Navzdory všem provokacím a psychodramatům, které se odehrávají v západních korporátních médiích, se sousedé Izraele nenechali oklamat.

Příkladem je Írán. Důkazem toho, že se ChM snaží využít show v Gaze k rozpoutání třetí světové války, je skutečnost, že falešná Bidenova administrativa minulý týden ukončila raketové embargo na Írán. Írán prý nyní bude moci volně prodávat rakety do jiných zemí, včetně Ruska, a dovážet náhradní díly pro vývoj a výrobu raket. Jak podezřele načasované.

Již dříve jsme informovali o tom, že Bushova administrativa prodala Íránu rakety s neutronovou bombou a podporovala jejich použití proti Izraeli. Je tedy vidět, že ChM doufá v další holocaust nebo masové obětování Židů satanovi, které by pak svedli na Írán.

Íránci se na návnadu nechytají. Íránské vládní zdroje nás informovaly o tom, že nebudou hrát satanistům do karet tím, že Hizballáh a Írán zaútočí na Izrael. Místo toho počkají, až Západ zahájí tribunály pro válečné zločiny proti pachatelům těchto zvěrstev. Dobře vědí, že satanisté předstírají, že jsou Boko Haram, ISIS, Al-Káida, Hamás a další, a že žádný z těchto subjektů nereprezentuje islám.

„Arabský svět již dávno akceptoval existenci Izraele a nesnaží se ho zničit…. ani Írán nezpochybňuje existenci Izraele a palestinská otázka již není klíčovým bodem agendy arabsko-izraelských vztahů,“ poznamenává ruský expert Sergej Demidenko.

To neznamená, že Arabové nebudou dělat nic. Irácký premiér Mohammed Shia al-Sudani se minulý týden připojil k íránským představitelům a pohrozil jim (satanistům), že pokud neukončí izraelsko-palestinskou teroristickou show, odříznou USA a západní Evropu od dodávek ropy.

„Místo toho, aby aktivně pracovali na palestinsko-izraelském urovnání, poskytují tito pitomci neonacistům plnou podporu a štvou proti sobě dva blízce příbuzné národy. Co může zastavit americkou maniakální posedlost podněcováním konfliktů po celé planetě? Vypadá to, že nic jiného než občanská válka na území USA,“ říká ruský mocenský makléř Dmitrij Medveděv.

Dalším cílem satanské hysterie vyvolané kvůli Gaze je odvést pozornost od mnohem důležitějších skutečných událostí, které se odehrávají.

Například velkou novinkou, od které se ChM snaží odvrátit naši pozornost, je obnovení německé říše z doby před první světovou válkou. Zprávu o tom, že německý agent Donald Tusk ovládl Polsko, většina velkých médií neuvádí.

To znamená, že Německo je připraveno ovládnout Lotyšsko, Polsko a neruskou část Ukrajiny. Jinými slovy, stará dohoda mezi ruským carem a Fridrichem Velikým o rozdělení Evropy podél řeky Dněpr se znovu realizuje.

Největší zprávou, od které chtějí odlákat naší pozornost, je konec babylonského dluhového otroctví a zhroucení KORPORACE SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH.

Zatímco se korporátní média snažila odvést pozornost všech k Izraeli, americká KORPORACE oznámila, že ve fiskálním roce, který skončil 30. září, dosáhla deficitu 1,695 bilionu dolarů, což představuje nárůst o 320 miliard dolarů.

Investoři mimo USA se zbavují amerických státních dluhopisů, i když korporace nabízí úroky z bondů přesahující 5 %.

Američané si je nekupují, takže korporacím nezbývá nic jiného, než si pomocí vymyšlených čísel upravovat účetnictví.

Totéž se děje i v případě bank, které byly v uplynulém roce nuceny uzavřít více než 2000 poboček. Toto tempo se nyní rychle zrychluje. Faktem je, že velké banky, které vlastní Federální rezervní systém, jsou nyní v bankrotu, stejně jako samotný Fed.

Pokud stále nechápete, co je to babylonské dluhové otroctví, poslechněte si tohoto odborníka, který vám vysvětlí, proč jsou banky podvodníci, kteří lidi oklamali a prodali jim smlouvy o dluhovém otroctví, které se tváří jako půjčky.

Fiat peníze, které Fed vytvořil zotročením Američanů (a dalších lidí), putovaly do obřího kasina, kde se každý dolar „skutečných peněz“ (tj. krytý smlouvou o zotročení dluhu) změnil na tisíc dolarů „derivátů“. To vysálo živobytí 99 % Američanů a změnilo USA v pekelnou díru třetího světa. Podívejte se na toto šestiminutové video (začátek v čase 2:25) z opuštěného Beverly Hills atd., abyste se sami přesvědčili, jak USA nyní vypadají.

Podívejte se, co plánuje čínský finanční systém, abyste pochopili, co dělá vláda, která skutečně pracuje na posílení vlastní země.

Čínský finanční systém bude i nadále… sloužit reálné ekonomice…, úvěry, které podpořily výrobní sektor, se meziročně zvýšily o 38 %, zatímco… úvěry malým a středním technologickým společnostem meziročně vzrostly o 23 %. Více úsilí bude věnováno zvýšení finanční nabídky v… pokročilé výrobě, strategických rozvíjejících se odvětvích a vědeckotechnických podnicích…, aby se urychlil rozvoj moderního průmyslového systému.

Za současného stavu věcí se Čína chystá vyhrát bitvu o kontrolu nad planetou. Zatímco Západ se potýkal s duševní poruchou vládnoucí třídy.

Čína hostila 75 % zemí světa na oslavách vítězství u příležitosti desátého výročí své iniciativy „Pásmo a cesta“. Číňané se chlubili, že „více než 150 zemí a přes 30 mezinárodních organizací podepsalo dohody o spolupráci v rámci iniciativy Pásmo a stezka“, která investovala 1 bilion dolarů do více než 3 000 projektů, které vytvořily 420 000 pracovních míst, vymanily 40 milionů lidí z chudoby a měly by zvýšit světový HDP o 7,1 bilionu dolarů ročně.

Dokonce i Taliban se nyní přihlásil k iniciativě BRI, což ukazuje, že Čína vyhrála válku v Afghánistánu, aniž by vystřelila jedinou kulku. „Máme vše, co potřebují, například lithium, měď a železo. Afghánistán je nyní více než kdy jindy připraven na investice,“ uvedl úřadující afghánský ministr obchodu Hadži Nooruddín Azízí.

Kalifornie se nyní chce oddělit od USA a spolupracovat s Čínou. Guvernér Gavin Newsom právě v pondělí odjel do Číny a prohlásil: „Kalifornie a Čína mají klíč k řešení klimatické krize. Jako dvě největší světové ekonomiky je naše partnerství zásadní pro realizaci opatření v oblasti klimatu pro naše komunity i mimo ně…. Naše desítky let trvající společná práce dokazuje, čeho můžeme společně dosáhnout – vyčistit ovzduší, urychlit přechod na elektromobily, chránit lidi před extrémním počasím a chránit půdu a oceány.“

„V zákulisí se určitě něco děje. Slyšeli jste zvěsti o tom, že Čína se chystá ovládnout Kalifornii, nebo ji možná už ovládla,“ komentují zdroje ze CIA.

ChM se samozřejmě stále snaží přesvědčit zbytek světa, aby vkládal peníze do jimi ovládaných institucí, jako je Světová banka a MMF, ale naprostá většina zemí je právem ignoruje.

Spojené státy nyní varují téměř 100 zemí, že ruské zpravodajské služby otevírají novou frontu ve svém úsilí o destabilizaci demokracií tím, že posilují pochybnosti o legitimitě sčítání hlasů a voleb, uvedli v pátek vysocí vládní představitelé.

Jinými slovy: USA se snaží čelit izolaci tím, že instalují loutkové vlády po celém světě.

„Nemohou se smířit s tím, že nedosahují svých proklamovaných cílů a ztrácejí pozici hegemona,“komentuje ruský velvyslanec ve Washingtonu Anatolij Antonov.

Stále slyšíme, že americké vojenské bílé klobouky vyhlásí stanné právo, aby obnovily pořádek, svobodu tisku, demokracii a právní stát. Musí také vrátit kontrolu nad finančním systémem zvoleným zástupcům lidu, meritokraticky vybraným veřejným služebníkům a skutečným kapitalistickým podnikatelům. Na co tedy čekají? Čas dozrál.

Z uniklého e-mailu americké armády vyplývá, že se obává, že vojáci nestojí na straně Izraele. Také většina všech Američanů v poměru 52 % ku 48 % je proti poskytování zbraní a dodávek Izraeli.

Americká veřejnost je také připravena, protože 68 % z nich nevěří zprávám, což znamená, že lidí oblblých bláboly ChM je nyní jen 32 %.

Toto procento se snižuje. Tucker Carlson například učí ovčany takové věci, jako že George Floyd nebyl zavražděn. To je pro nás stará zpráva, ale probouzí to spoustu lidí.

Mnozí se otevřeně a anarchicky bouří. Například poté, co republikáni ve Sněmovně reprezentantů uspořádali dvouhodinové slyšení o nárůstu násilné kriminality ve Washingtonu, byl pracovník senátorky Katie Brittové přepaden s namířenou zbraní. Předtím byl Henry Cuellar okraden v autě ve čtvrti Navy Yard, asi kilometr od komplexu amerického Kapitolu. A v březnu byl v kriminální oblasti v metropoli několikrát pobodán zaměstnanec senátora Randa Paula.

Přestože se Jim Jordan nedokázal dostat na post předsedy Sněmovny reprezentantů, a tím pádem ani na pozici, která by mu umožnila sesadit falešného Joea Bidena, má zřejmě podporu 95 % lidí.

Pak je tu pádný důkaz, že Donald Trump je vrchním velitelem ozbrojených sil USA. Podívejte se na bezpečnostní tým CIC Donalda Trumpa v oblacích. Takto chráněného falešného maskovaného Bidena jen tak neuvidíte létat.

Tak proč nejedná?

Příběh, který nám byl sdělen, zní: je třeba odhalit více o zločinech ChM.

CIA nám například poslala video, na kterém Barack Obama rozdává vládní odměny různým tvorům z bažin. Na Epsteinově záznamu letů je každý oceněný včetně Obamy.

Poslali nám také fotografii syna izraelského premiéra Netanjahua, Yaira, pořízenou v luxusním hotelu v Miami. Je na něm jen tak, v pohodě.

Důležitější je, že se nám dostává záminky, že bílé klobouky čekají na úplné odhalení masového vraždění pomocí vakcíny ChM, než bude situace zralá na válečný stav.

Toto odhalení je nyní nemožné skrýt. V USA vlastenečtí aktivisté hlásí, že „po více než dvou letech se nám podařil téměř nemožný úspěch – přimět soud s pravomocí zastavit zapíchávání, aby vyslechl IOJ a našeho hlavního vědce Dr. Mikea Yeadona (bývalého viceprezidenta společnosti Pfizer) ohledně WHO, FDA a států, které mnohokrát porušily Norimberský kodex z nelegálního používání neočkovacích biologických látek Covid-19.“.

V Kanadě podal obyvatel Ontaria Dan Hartman žalobu na společnost Pfizer ve výši 35,6 milionu dolarů kvůli úmrtí svého syna Seana po očkování.

Zdravotnictví v Kanadě potvrdilo, že ve „vakcíně“ proti Covidu od společnosti Pfizer se nachází virus SV40 (odstraněný z vakcíny proti dětské obrně, protože způsoboval rakovinu)!

Švýcaři nyní také podnikají kroky proti satanským entitám kolem Ženevského jezera, včetně WHO, Gavi a Světového ekonomického fóra.

Žalob stále přibývá. Brzy budou vedoucí pracovníci společnosti Pfizer pronásledováni v ulicích a popravováni lidmi.

Trh to vyřešil – je to nebezpečné, neefektivní a zbytečné a nese to obrovskou odpovědnost. Na vrcholu mánie kolem Covid vakcíny – 10. září 2021 – se akcie společnosti Moderna obchodovaly za 449,38 USD. Minulý týden uzavřely na pouhých 82,37 USD – v daný den poklesly o 4,23 %, v letošním roce o 54 % a od svého vrcholu o 81,7 %.

Zločinci se snaží předstírat, že se nic nestalo. Například skutečný bondovský padouch Bill Gates se nechal nachytat při velké lži, když minulý týden prohlásil, že nikdy nepropagoval nošení roušek otroků.

Podle zasvěceného pracovníka Gatesovy nadace, který přiznal, že mRNA vakcíny Billa Gatese, komáři a výroba potravin jsou součástí mnohostranného eugenického útoku na lidskou rasu, byly zásoby potravin v USA zaplaveny depopulačními léky s cílem tiše a lživě sterilizovat většinu lidstva.

Nejenže se nás ChM snaží zabít, ale už více než sto let potlačují náš technologický pokrok.

Ačkoli se zdá, že Elon Musk pracuje s bílými klobouky, jeho elektromobily jsou toho příkladem.

Bylo zjištěno, že největší dobíjecí stanice pro elektromobily na světě, kterou vlastní společnost Tesla na Harrisově ranči v Kalifornii, je poháněna dieselovými generátory. Jak vidíte, stále jde o centralizované řízení energie a zdá se, že boj se vede o to, kdo má v centru kontrolu.

Co nechtějí, je decentralizovaná energie zdarma. Proto očekávám, že se budou snažit potlačit následující nedávný technologický průlom;

První silniční vozidlo na světě poháněné solární energií dosahuje maximální rychlosti 145 kilometrů za hodinu. Za slunečného dne je dojezd na baterie přibližně 710 kilometrů na silnici a přibližně 550 kilometrů v terénu v závislosti na povrchu. Při zatažené obloze by podle odhadů týmu mohl být dojezd o 50 kilometrů nižší.

Zeptejte se sami sebe, kdo z toho má prospěch pokaždé, když natankujete benzín nebo nabijete elektromobil? Nabízejí nám dobrého pastýře namísto toho, který nás hodlá hned vyvraždit. Ve skutečnosti chceme být osvobozeni z farmy lidí a zvířat, do které nás naše vládnoucí třída zavřela.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/zoufala-chazarska-mafie-odvadi-pomoci-gazy-pozornost-od-dulezitejsich-udalosti/