Minulý týden Čína a Rusko daly americké armádě ultimátum: buď zničí chazarskou mafii, nebo budou čelit válce s jadernými a skalárními zbraněmi, shoduje se více zdrojů. USA v reakci na to vyslaly do Ruska početnou delegaci a bylo dosaženo dohody o zabití všech známých členů ChM na místě, tvrdí zdroje z Pentagonu a MI6. Tento proces již začal a tento týden se ještě zrychlí, tvrdí zdroje.

Zde je shrnutí toho, co to spustilo, jak nám poslal jeden z členů rodiny Draka:

Na žádost Ruska se v Radě bezpečnosti konalo bouřlivé zasedání ohledně vývoje amerických biologických zbraní na Ukrajině:

1 – Ruský delegát předal dokumenty a důkazy do protokolu o zasedání, které potvrzují následující skutečnosti:

= Oficiální financování programu biologických zbraní na Ukrajině ze strany Pentagonu.

= Jména amerických osob a společností specializujících se na důkazy a dokumenty zapojené do tohoto programu.

= Umístění laboratoří na Ukrajině a dosavadní pokusy o ukrytí důkazů.

2 – Umístění amerických laboratoří, které vyrábějí a testují biologické zbraně v 36 zemích světa (o 12 zemí více než na předchozím zasedání).

3 – Nemoci a epidemie, způsoby jejich šíření, země, v nichž se testují, a kdy a kde byly pokusy prováděny s vědomím nebo bez vědomí vlád těchto zemí.

4 – Mezi experimenty a relikvie patří virus, který je zodpovědný za současnou pandemii, a obrovské množství netopýrů, kteří tento virus přenášejí.

5 – Národy Ameriky, Francie a Británie mají pod psychologickým tlakem vymyté mozky, aby uvěřily smyšlené verzi toho, co se děje.

6 – Světová zdravotnická organizace popírá, že by věděla o biologických pokusech na Ukrajině, přestože Rusko předložilo důkazy, že její zástupci pravidelně navštěvovali podezřelé americké laboratoře po celém světě a udržovali s nimi korespondenci.

7- Čína se ptá, proč USA a OSN zoufale odmítají provést vyšetřování odborníky, aby zjistili pravdu, zejména s ohledem na dokumenty a přesvědčivé důkazy?

Rusové odchytili velké množství stěhovavých ptáků, kteří byli očíslováni a na jejich těla byly připevněny mikročipy s různými nákazami, dodávají ruské a čínské zdroje. Když tito ptáci odlétají do Afriky, Asie, Latinské Ameriky atd., mohou být morové ampule otevřeny příkazem ze satelitu na určitém území, kde způsobí největší škody.

Rusové ze zapojení do spiknutí obvinili také prezidenta Joea Bidena, bývalého prezidenta Baracka Obamu, bývalou ministryni zahraničí Hillary Clintonovou a miliardáře George Sorose. Číňané a Rusové trvají na tom, že „kdokoli se dopustí takových nemorálních a nelidských činů, musí být potrestán“.

Rusové poznamenávají, že vzhledem k tomu, že Američané porušili smlouvu z roku 1976 o nepoužívání biologických zbraní, zbraní ovlivňujících počasí, zbraní způsobujících zemětřesení a dalších zbraní hromadného ničení, mají nyní právo použít svůj vlastní arzenál těchto zbraní.

Šéf MI6 po získání těchto důkazů slíbil: „Udělíme sankce OSN na střelbu za účelem zabití.“ Jinými slovy, jmenovaní úředníci, včetně těch, kteří pracují ve WHO a OSN, budou zastřeleni na místě.

Americká armáda mezitím reagovala tím, že navzdory Bidenovu režimu vyslala vojenské letadlo s více než 100 generály zastupujícími všechny vojenské jednotky, aby zabránila rozsáhlé jaderné válce, kterou se ChM snažila vyvolat, tvrdí zdroje z Pentagonu.

V důsledku tohoto setkání „jsou Bidenovy dny sečteny, režimy se zhroutí a hlavy zemí, které se na tomto plánu podílejí, budou svrženy,“ slibují zdroje.

V reakci na to pořádají Světové ekonomické fórum a Světová zdravotnická organizace od 22. května ve Švýcarsku mimořádnou schůzku, na které se bude zoufale projednávat, jak se udržet u moci zavedením světové zdravotnické diktatury pod vedením WHO a italských iluminátů, tvrdí zdroje.

Stále více politiků na Západě si to však uvědomuje.

Například: „Pandemie Covid-19 nám dokázala, že v čele velkého počtu zemí Evropy a světa stojí sociopati a psychopati. Nyní chtějí ti samí lidé v Evropě zpřístupnit naše lékařské údaje farmaceutickému průmyslu a ještě více tak poškodit naše zdraví, bezpečnost a svobodu,“ říká poslanec Evropského parlamentu Mislav Kolakuió.

Nejdůležitější však je, že snaha ChM nastolit totalitní vládu na základě předstírané lékařské pohotovosti je odsouzena k zániku, protože nemá vojenskou sílu, která by ji podpořila.

Jejich lži o virech a výhrůžky, že nechají lidi zemřít hlady, je tentokrát nezachrání, slibuje několik agenturních zdrojů.

Dokonce i falešný papež šel proti NATO,“ poznamenává zdroj z Asijské tajné společnosti, který slibuje: „Starý nový světový řád skončil.“

Tento zdroj také potvrdil, co nám čínské zpravodajské zdroje řekly o tom, co se skutečně děje v Šanghaji a dalších částech Číny. Celý článek ZDE: https://tadesco.org/znicte-chazarskou-mafii-nebo-budete-celit-jaderne-valce-vzkazuji-rusko-a-cina-pentagonu/