Pokud již delší dobu sledujete konání globálních zločinců, pak jistě víte, že se nikdy se svými záměry netají. Proto je dobré se občas vracet i k jejich starším prohlášením, která naznačují, jaké plány se na lidstvo chystají.

Klaus Schwab s jeho WEF ovládá politiky ve vládách po celém světě. Ti si k němu pravidelně jezdí pro instrukce, které pak oddaně plní. I proto je dobré tohoto globalistu pravidelně sledovat, včetně jeho starších prohlášení.

Na internetu kolují videa z rozhovoru, který měl zakladatel Světového ekonomického fóra Klaus Schwab v roce 2016 pro švýcarskou veřejnoprávní televizi RTS.

Oznámil nový svět, ve kterém musíme přijmout naprostou transparentnost. „Všechno bude transparentní a na to si musíte zvyknout. Podle toho se budete muset chovat. Integruje se to do vaší osobnosti,“ řekl Schwab.

 

V rozhovoru Schwab také řekl, že v příštích 10 letech budeme mít nositelnou technologii v našem oblečení. Navrhl, že technologie pak bude implantována také do našeho mozku nebo pod kůži.

Schwab řekl, že nám to umožní komunikovat prostřednictvím našich mozků s digitálním světem. Nakonec dojde k jakémusi „splynutí fyzického, digitálního a biologického světa.“

To je samozřejmě již dlouhodobě prosazovaný transhumanismus…

https://cz24.news/zlocinecka-zruda-schwab-vsichni-budete-mit-jiz-brzy-v-tele-implantovany-technologie-video/

ZDROJ:  Rumble/https://youtu.be/IJcey1PPiIM

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda