Ruské síly v pátek „vyřadily z provozu“ továrnu na adrenochrom na západní Ukrajině, tentokrát do ní útočili řízenými střelami s plochou dráhou letu odpálenými z fregaty v Severním moři, řekl agentu ruské FSB Andrej Zacharov agentu Real Raw News.

Zpráva o zničení továrny přichází týdny poté, co Spetznas zachytil adrenochromem naložený tahač mířící do Polska.

Vladimir Putin, řekl Zacharov, nešetřil na vyšetřování zpráv o desítkách adrenochromových farem, které se objevily na dobyté Ukrajině, a vyčlenil „velké množství vojáků“ na zničení farmaceutického koktejlu, který Putin nazval „ďáblův elixír“.

Minulý týden se FSB dozvěděla, že průmyslový sklad v ukrajinském městě Chmelnyckij se dovybavuje do něčeho, co vypadalo jako zařízení na sběr adrenochromu. Satelitní snímky ukázaly, že budova byla vyprázdněna od obilí a naplněna zdravotnickým vybavením používaným při obchodu s adrenochromem – nemocničními vozíky, odstředivkami, lékařskými mrazáky a ledničkami, anesteziologickými přístroji, sterilizátory, světly a elektrochirurgickými jednotkami.

„Tyto věci mohou být v kterékoli nemocnici, ale méně než 1 km odtud je naprosto funkční vybavená nemocnice. A je téměř nevyužitou. Vaše západní média vyprávějí lži o ukrajinských obětech, které plní nemocnice. Vnímali jsme tento sklad jako velmi podezřelý,“ řekl Zacharov.

Putin však nebyl ochoten budovu zničit, aniž by nejprve získal důkazy, aby potvrdil, že sklad je použit k odsávání krve a adrenální tekutiny z unesených ruských dětí. Tajná FSB, řekl Zacharov, nepozorovaně proklouzla na západní Ukrajinu a sklad sledovala. Strávili dva dny jeho sledováním a získali „jasné důkazy“, které prokazovaly, že sklad není obyčejným válečným třídicím centrem. Nejprve zahlédli muže jménem Eldric Spitz, biotechnologa spojeného s německou farmaceutickou společností Fresenius Kabi, jak v poledne vstupuje do skladiště a opouští ho ve dvě hodiny ráno, v podivnou pracovní dobu. Spitz byl v Putinově hledáčku od minulého měsíce, kdy Spetznas zničil sběrné středisko adrenochromu v ukrajinské Šotce. Spitzovo jméno se objevilo v dokumentech nalezených na laptopu, který Spetznas zabavil, než zařízení zapálil.

Navíc si sledovací tým FSB všiml kamionu, který u skladiště vysazoval krabice s plyšovými hračkami.

„Tihle špinaví únosci používají hračky, aby uklidnili děti do falešného pocitu bezpečí, než je vysají,“ řekl Zacharov. „Naši muži používali termální optiku, aby uvnitř viděli tepelné stopy. Nikdy ne víc než čtyři. To Putina přimělo myslet si, že do něj ještě nikdo neodvezl děti. Prezident Putin se odvážně rozhodl, že ho zničí dřív, než bude v provozu.“

V pátek vypálila fregata ruského námořnictva salvu vysoce přesných lodních pozemních útočných střel s plochou dráhou letu na záhadný sklad. Zacharov potvrdil, že byl zpustošen, jedinou stopou jeho existence zůstala hromada doutnajících trosek. „Vyřadili jsme ho z provozu.”

https://realrawnews.com/2023/02/putin-decimates-another-adrenochrome-warehouse-in-ukraine/