Odhalení – William Tompkins

“Naše planeta byla po tisíce let bojištěm bojujících mimozemských kultur.” Výsledkem byly války, ničení a pokusy bránit našemu pokroku, “říká William Tompkins, autor knihy„ Selected by Extra-terrestrials”… Výpis z knihy Williama Tompkinse „Vybráno mimozemšťany

V poslední době došlo k výraznému nárůstu technických inovací díky pomoci přátelských mimozemšťanů. Tompkins věří, že on a mnoho dalších jedinečně talentovaných lidí bylo vybaveno dovednostmi, které lépe odrážejí to, čeho je lidská inteligence schopná, pokud není omezena a kontrolována vnějšími silami.

Ať už máte jakýkoli názor na fenomén UFO, pan Tompkins to energicky vyřešil. Tvrdí, že máme osmiválcové transportní kontejnery dlouhé 600 stop, které přepravují menší bojová plavidla.

Provedl rozsáhlý výzkum mimozemšťanů a neidentifikovaných létajících objektů. V současné době připravuje na toto téma šestidílnou autobiografickou studii nazvanou „Vybráno mimozemšťany“.

Říká, že naše planeta byla a je po tisíce let bojištěm soupeřících cizích kultur. To mělo za následek války, ničení a pokusy brzdit pokrok, v současnosti skrývat absolutní špičku v technických inovacích, které jsme získali jako dar lidstvu díky pomoci spřátelených entit.

Tomkins tvrdí, že většina forem života na Marsu se nachází v podzemí, v různých jeskyních. Někteří předkové člověka pocházejí z jiných hvězdných systémů.

Námořní letecká stanice San Diego nahradila 29 let vládnoucího admirála Obaccyho a mnoho špiónů v Německu. Podepsali dohodu s Reptiliány, kteří v minulosti nacistům poskytli UFO a možnost prodloužení života.

https://youtu.be/XSl5N8NhRVA

 

Skupina námořních důstojníků v malé konferenční místnosti ve věži na základně uložila data do paketů a tyto návrhy zaslali přísně tajným univerzitám a střediskům námořního výzkumu. Úkolem bylo vyvinout prototypy UFO jako Lockheed, Douglas, Northrop, Grumman, JPL atd.

Po válce byli někteří němečtí vědci přivezeni do Spojených států v rámci Project Paperclip spolu s velmi vyspělou technologií. Tvrdí, že byli schopni sestřelit v Roswellu mimozemskou loď pomocí této pokročilé technologie.

Solární hlídač

William Tomkins odhalil, že americké námořnictvo má bojové skupiny působící mimo Zemi. Osobně navrhl pět typů kosmických lodí a třicet podpůrných lodí. S využitím nejnovější technologie navrhl různé kosmické lodě pro společnost Northrop Aviation Company. Northrop začal stavět obrovské lodě v podzemí v Utahu.

Tyto lodě nyní putují sluneční soustavou a bojují s loděmi plazů – Reptiliánů. Souboje s nimi jsou sice velmi krátké, ale je zapotřebí více bojových skupin, aby získaly převahu.

USA úzce spolupracují s přátelskými Severskými ( Nordic ) mimozemšťany, kteří mají lidskou vizáž i podobné lodě. Tomkinsovým sekretářem v Douglas Aviation byl Severský muž, který byl vizáží velmi krásný a poskytl lidem velmi vyspělou technologii. Údajně pocházel ze souhvězdí Orionu… tato entita ovlivňovala stavbu pyramid. Galaxií lítají velkou lodí velikosti měsíce.

Nepřátelští Reptiliáni plazí mimozemšťané útočí na různé planety, okupují je a berou jejich obyvatele do otroctví.

Uvádí, že popularita seriálu Star Wars je důsledek pocitového vnímání a chápáním veřejnosti, že příběhy se velmi blíží pravdě, která je před námi elitami skrývána.

Tomkins tvrdí, že vyvíjíme stále lepší a lepší vesmírné bojové skupiny. Přistání na Měsíci – program Apollo byl navržen k vytvoření základny na Měsíci. Existují základny na Měsíci i základny na Marsu a měsících Jupitera. Rovery jsou nákladné krycí příběhy… nyní přichází čas říci veřejnosti pravdu. Tomkins byl oprávněn námořnictvem tuto informaci prozradit. Společnost TRW byla součástí skupiny, která měla neomezené finanční prostředky na stavbu uvedených vyspělých strojů.

Víme, že Tomkins pracoval pro správní společnosti a byl ve speciálních jednotkách, kde se vyráběly pokročilé designy. V 93 letech se rozhodl odhalit projekty, na kterých pracoval.

K námořnictvu se připojil během druhé světové války a jeho úkolem bylo předávat po dobu války vysoce důvěrná data. Po válce odešel pracovat do společnosti Northrop (2 roky), následně (12 let) do Douglasu v letech 1951 až 1962, poté přesídlil do Lockheedu.

UFO lítala nad Los Angeles a San Diego v roce 1942, Bill viděl malou světelnou kouli vycházející z oceánu v San Diegu, světlo z ní svítilo kuželem směrem dolů. Poté zaplavila jeho dům oslepujícím světlem. Kolem 12:30 byla po jižní Kalifornii UFO odstřelována.

Tomkins pracoval pro Northrop Corporation během vývoje Flying Wing Aircraft, těžkého proudového bombardéru, krátce po druhé světové válce, pro letectvo Spojených států. YB-49 představoval létající křídlo, spustil se vývoj tryskového Northrop XB-35, letadla s pístovým motorem.

Létající křídlo jako projekt bylo ukončeno a nahrazeno konvenčnější konstrukcí pístového motoru Convair B-36. Konstrukční práce prováděné v rámci vývoje létajících křídel se ukázaly jako neocenitelné o několik desetiletí později při vývoji tajného bombardéru B-2, který vstoupil do služby na počátku 90. let.

Sekretář letectva Stuart Symington požádal Northrop o partnerství s Convair Aircraft, ale Northrop odmítl. Technicky zvítězili v soutěži proti B-36. Letící křídla Northropu bylo těžší spatřit na radaru a dokázala létat mnohem rychleji, což z něj činilo vynikající bombardovací platformu.

Tompkins často navštěvoval námořní stanici China Lake, která má velkou podzemní jeskyni a síť podzemních železničních systémů.

Bill Tompkins popisuje, jak cestovali k jezeru Isabella na dálnici k Walker Passu, když byla unesena celá jeho pětičlenná rodina. Motor a rádio vozu přestaly fungovat, následně pět členů rodiny z vozu zmizelo. Z únosu Tompkins nemá žádnou vzpomínku nepamatuje se, co se stalo.

William Tomkins uzavřel partnerství s admirálem Websterem a od roku 1982 do roku 2000 v jižním Oregonu vytvořil Radu námořní ligy.

Bývalí důstojníci námořnictva viděli UFO vstupovat a vystupovat z Mount Shasta v severní Kalifornii. Pomocí svých soukromých letadel se pokoušeli najít vchody, které se otevřely, aby mohly lodě projít.

Je známo, že byly kontaktovány vybrané děti, které se setkaly s mimozemskou dámou, která jim pomocí hologramů vysvětlovala přítomnost mimozemšťanů v Medfordu v Oregonu. Mnoho z nich absolvovalo kurzy ET a poté nastoupili k námořnictvu.

SHRNUTÍ V.I.P.

UFO, která létají na obloze, nutně nepatří mimozemšťanům. Je docela možné, že se jedná o nejpokročilejší z našich vesmírných lodí.

Je možné, že s množstvím neobvyklých plavidel viděných po celé planetě i ve vesmíru, mají světoví vládci technologii na obranu Země před mimozemskými bytostmi nebo na průzkum hlubokého vesmíru?

Přichází čas, abychom otevřeli oči a přestali věřit lžím podvodné elity, která zamlčuje fakta, manipuluje informace, jen aby si nad populací udržela moc a kontrolu!

Zdroj: ufointernationalproject.com,

https://elishean777.com/la-terre-est-un-champ-de-bataille-entre-des-cultures-extraterrestres-en-guerre/