Námořní pěchota Spojených států v úterý zatkla zástupce ředitele CDC Toma Shimabukura na základě obvinění z vlastizrady poté, co obdržela vojenský zatykač potvrzující, že kybernetické velitelství americké armády zachytilo telefonát, v němž připustil, že vakcíny Covid-19 stále vyvolávají nevolnosti a zabíjejí americké občany.

Zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe řekl agentuře Real Raw News, že kybernetické velitelství napíchlo Shimabukurovy telefony loni v listopadu poté, co se ředitelka CDC Rochelle Walensky vyhnula zatčení útěkem z USA do Bruselu. White Hats, dodal, byl přesvědčen, že despotická Walenská si na dálku prosadí kontrolu nad agenturou a udrží kontakt se svou pravou rukou.

„Je to autoritářka. Nehodlala postoupit kontrolu nad zločineckou agenturou, kterou pomáhala zabudovat do toho, čím je dnes. Aby toho dosáhla, musela by zůstat v kontaktu s Atlantou,“ řekl zdroj o Walenské.

Kybernetické velitelství používalo „nekonvenční“ prostředky k odposlouchávání linek v atlantském ústředí CDC a tří osobních telefonních čísel registrovaných na Šimabukura. Také „lapili“ jeho známé e-mailové adresy.

Digitální sledování však mělo sledovat Walenskou, ne Šimabukura – Bílé klobouky doufaly, že se dozví, zda Walenská nepozorovaně proniká do USA a zase z USA, a pokud ano, vymyslí plán, jak ji chytit. Až do minulého týdne byl nejpádnějším důkazem proti Šimabukurovi, který stojí v čele Úřadu pro bezpečnost imunizace, jeho podíl na všudypřítomném cenzurování lékařských profesionálů, kteří zpochybnili vyprávění CDC.

Podle našeho zdroje Kybernetické velitelství zachytilo několik kódovaných e-mailů a hlasových hovorů mezi opovrženíhodnou dvojicí. Komunikovali nesrozumitelnou hatmatilkou, často probírali oblíbené domácí mazlíčky, počasí, preferované nealkoholické nápoje a sladké tyčinky a další nesmyslná témata, zdánlivě proto, aby zakryli pravou podstatu svých dialogů.

„Ti chlapi z Kybernetického velení jsou zatraceně dobří v luštění šifer, ale v tomto případě byli v koncích. V lednu se jejich hovory stávaly o něco častějšími. A Šimabukuro zněl čím dál nervózněji. Něco bylo špatně. Nikdo nezní vystrašeně, když mluví o tom, jak mají rádi Coca-Colu a ne Pepsi,“ řekl náš zdroj.

Při telefonátu z 8. ledna se zdálo, že znatelně rozrušený Šimabukuro má potíže pochopit, co se mu Walenská, hovořící v šifrách, snaží sdělit, a v jednu chvíli hovoru upustil od kódovaného blábolení.

„Proč nemůžu přijít za vámi? Začíná tu být teplo,“ řekl a přiměl Walenskou, aby hovor ukončila.

„Měl problémy s pochopením jejích blábolů, jako by zapomněl, jak si je vyložit, nebo si je dostatečně nenacvičili,“ řekl zdroj.

Při telefonátu z 18. ledna se Šimabukuro úplně zhroutil a anglicky řekl: „…Všichni se dozví, že víme, že vakcíny způsobily nenapravitelné škody více než 500 000 lidem. Až to zjistí, jsem v pr**** Vy jste v bezpečí. Slíbila jste, že budeme chráněni, že budu chráněn i já.“

„Ty idiote,“ odpověděla Walenská a zavěsila.

Kybernetické velení poslalo Šimabukurovo přiznání viny generálu Smithovi i viceadmirálovi Darseovi E. Crandallovi, kteří souhlasili s tím, že přiznání představuje akt velezrady, protože odporuje tvrzení režimu, že vakcíny způsobují vedlejší účinky jen u 0,0028% očkovaných lidí. Navíc se prokázalo, že Walenská a Šimabukuro se podíleli na robustním spiknutí, jehož cílem bylo oklamat americkou veřejnost, aby věřila, že vakcíny jsou bezpečné a účinné.

Viceadmirál Crandall podepsal zatykač a námořní pěšáci pod velením generála Smithe začali Šimabukura sledovat a učit se jeho zvykům a každodenním zvyklostem.

31. ledna mariňáci zatkli Šimabukura nedaleko jeho domova v Atlantě, když jel do ústředí CDC.

„Šimabukuro se nebránil, neprotestoval. Vlastně se zdálo, že se mu skoro ulevilo. Nevím, co řekl vyšetřovatelům, ale vypadá jako člověk, který se snaží uzavřít dohodu, pokud mu ji někdo nabídne. Chceme Walenskou, ale je to dobrý začátek,“ uvedl zdroj.

https://realrawnews.com/2023/02/cdc-deputy-directer-arrested-for-covid-crimes/