Užijte si, dokud můžete, hororovou show herců v gumových maskách a počítačové grafiky, která na Západě nahrazuje vládu. V rámci této show máme nyní falešného papeže, falešného prezidenta USA, falešného krále Spojeného království, falešného francouzského prezidenta, falešné opoziční vůdce, falešné zprávy atd. To vše brzy skončí. Je to matematická jistota, protože celý finanční a ekonomický systém, který je jeho základem, je více než tisíckrát zadlužený a zkrachovalý.

„Klokaní vláda obvykle předchází válce. Obáváme se, že další a nevyhnutelný útok by byl termonukleární,“ varuje MI6.

Aby se tomu zabránilo, vyjednávají nyní západní bílé klobouky a Asijská rodina drakao prospěšné náhradě za starý kolabující systém. Začne se jubileem. To bude podle návrhu dračí rodiny znamenat zrušení všech veřejných i soukromých dluhů a jednorázové přerozdělení majetku. Další částí jejich návrhu je, aby západní vojenské i průmyslové bílé klobouky předsedaly soudním procesům s válečnými zločinci ve stylu Norimberku, po nichž bude následovat obnovení demokracie, právního státu a svobody tisku.

Níže uvedený videozáznam rozhovoru Jeffreyho Sachse s čínskými protějšky odráží tón jednání.

Jednání však stále probíhají, takže žádné oznámení v nejbližší době neočekávejte. Místo toho zatáhněte poklopy a připravte se na geopolitickou bouři, jakou svět ještě nezažil.

MI6 to také sleduje a komentuje: „To, co vnímáme s velmi dobrou zpravodajskou informací, jsou věci typu přelomu století. Pád režimu a vědomí, kdy to padne a co dělat.“ MI6 očekává, že spouštěčem bude „pád banky Barclays, který způsobí pád Glencore Commodities a všech světových trhů… přivodili si to sami prostřednictvím právníků, špionů a vrahů, které jsme sledovali na každém kroku… veškeré pouliční osvětlení ve Švýcarsku je o půlnoci zhasnuté, takže to jsou bleskové věci.“

Většina špičkových odborníků se shoduje, že západní finanční systém se nevyhnutelně zhroutí. Jeho současný stav vykresluje tento obrázek:

Pro ty, kteří dávají přednost technickým pojmům, jsou níže uvedeny grafy, které ukazují stejný kolaps z různých úhlů.

„Ve zkrachovalém globálním systému se dostanete do bodu, kdy hodnota tištěných peněz zanikne a cokoli vůdce slíbí, už nebude možné koupit za falešné peníze, které budou mít vždy NULOVOU hodnotu,“ vysvětluje švýcarský expert Egon von Greyerz. „S více než dvěma kvadriliony dolarů (2 a 15 nul) dluhů a závazků, které spočívají na základu dvou bilionů dolarů vládního zlata, to dělá krytí zlatem 0,1 % nebo pákový efekt 1000 násobek“ dodává.

Naposledy byl tento systém před zhroucením v době šoku banky Lehman v roce 2008. Tehdy se chazarským mafiánským cabal rodinám vládnoucím Západu podařilo získat 700 tun zlata od rodiny Draka a více než tisícinásobně je zhodnotit a vytvořit 23 bilionů dolarů. Bylo jim to umožněno, protože slíbili, že změní své způsoby a dosadí za prezidenta černého komunistu známého jako Barak Obama.

Tyto peníze došly a ChM se nyní zoufale podbízejí Asii a slibují vše pod sluncem, přičemž současně vyhrožují jadernou válkou atd., aby získaly peníze na pokračování svého hororového představení.

Toto je varování soudkyně Anny von Reitzové Asiatům:

Od doby bronzové dělají stejné věci a provozují stejná schémata – zavedou koncept úvěru, získají přístup k cizím úvěrům, „ve jménu“ svých obětí nahromadí dluhy, vyžerou podstatu země, kterou napadli, zabijí své věřitele a pak se přesunou k novému „hostiteli“.

Mají v úmyslu být diváky, bezpečně usazenými za pověstnou „Velkou čínskou zdí“, mluvit s čínskými tlampači a hovořit o nadřazenosti „své“ pět tisíc let staré kultury – není to jejich země, není to jejich kultura a oni nejsou nic jiného než zlí, zištní mezinárodní parazité, kteří chtějí využít Čínu k zajištění své bezpečnosti, zatímco plánují vyžrat podstatu Číny, stejně jako to udělali s každou jinou zemí.

Zde je několik dalších názorných důkazů o tom, s kým přesně máme co do činění:

Film je sice starý, ale máme několik vysoce postavených svědků, kteří tvrdí, že takové masové obětní rituály se konají dodnes. Současní loutkovodiči falešného Bidenova režimu například podle MI6 zinscenovali masovou lidskou oběť, při níž byly zabity krásné děti, aby byla slavnostně otevřena nová budova Světového obchodního centra.

Rusové vědí, s kým mají co do činění, protože s nimi bojují již po tisíciletí. Alexej Pavlov, asistent tajemníka Rady bezpečnosti Ruska, říká, že „na Ukrajině posílily novopohanské kulty“, a jako jeden z nich uvádí chasidské hnutí Chabad-Lubavič. „Hlavním životním principem stoupenců lubavičského hnutí je nadřazenost stoupenců sekty nad všemi národy a lidmi,“ dodává.

Nejde jen o ruské vůdce. Také americký prezident Donald Trump se nyní otevřeně odvolává na satanismus, když mluví o patnáctileté dívce, která byla „sadisticky“ zavražděna rukou členů MS13 při „hrůzném satanistickém rituálu“.

Televizní osobnosti jako Lara Loganová nyní také přicházejí s tvrzeními jako „Biden obchoduje s dětmi, aby jim lidé mohli pít krev“.

Jejich zločiny jsou tak strašné a jejich trest tak nevyhnutelný, že tito fanatici nemají v úmyslu odejít bez boje.

Minulý týden vyslala ChM do Japonska Henryho Kissingera, jednoho ze svých nejvyšších představitelů, aby podle japonských vojenských zpravodajských zdrojů vyhrožoval premiérovi Kišidovi. Později byl spatřen, jak vjíždí na invalidním vozíku do domu gejš Iširiki v Kjótu, kam se vydal za svou dlouholetou společnicí gejšou. Tam mu byla podána dávka pomalu působícího jedu, tvrdí japonské zdroje. V blízké budoucnosti můžeme očekávat oznámení o jeho smrti, slibují. Je jen jedním z mnoha odstraněných šéfů ChM.

Například minulý týden nečekaně zemřel ve věku 68 let bývalý ministr obrany Ashton Carter.

Také senátor Bob Menendez je hozen přes palubu. Skutečným obviněním je pedofilie, tvrdí zdroje ze CIA.

Podle zdrojů CIA i Pentagonu byl manžel předsedkyně Nancy Pelosiové Paul Pelosi zatčen a poslán do Gitmo.

Příběhy o tom, že ho napadl pravičák z Q-anon, a další příběhy o tom, že šlo o rvačku s homosexuální prostitutkou, jsou prý jen další kouř a mlžení.

Šéfové ChM, kteří jsou stále na svobodě, hledají místa, kam by mohli uprchnout. Například novozélandská premiérka Jacinda Arden alias Jack Arden, se snaží udržet kontrolu nad Antarktidou, která je pro satanistickou cabal ChM jedním z posledních útočišť dole pod mořem“, varuje Mossad.

Kanadský Justin (Trudeau) Castro se podle zdrojů chystá uprchnout do Kostariky.

Tyto snahy jsou beznadějné, protože brzy se tito lidé nebudou mít na planetě ani mimo ni kam schovat. To proto, že se lidé probudili. (Pozn. př.: Řekl to i prezident Putin, že si je najdou všude, i kdyby byli 10 km pod zemí.)

„Podívejte se, jak dvojník Barack Obama nedokáže ovládat svůj dav, který skanduje Fuck Joe Biden. „Je opravdu rozrušený a hází na pódiu flintu do žita. Prý chtěl zastavit natáčení, aby lidé toto video nesdíleli. Tohle určitě není původní Obama,“ komentuje to zdroj ze CIA.

Zatímco západní svět se teprve probouzí, většina zbytku světa se již plně probudila.

Například ruský prezident Vladimír Putin říká, že Západ ovládaný ChM si nárokuje všechny zdroje lidstva a „řád založený na pravidlech“, který navrhuje, „mu má umožnit žít bez jakýchkoli pravidel… Snaží se za každou cenu udržet svou upadající hegemonii…“.Nevyhýbají se ani přímým sabotážím, jako jsou výbuchy na plynovodech Nord Stream, které způsobují kolosální škody evropské ekonomice a výrazně zhoršují životní podmínky milionů lidí… Prostě nemají světu co nabídnout, kromě své nadvlády.

Většina světových lídrů s tím nyní souhlasí. Čína poslala vojákům USA a NATO varování, v němž potvrdila jejich plnou loajalitu Rusku. Očekává se, že Turecko opustí NATO a podpoří Rusko a Čínu. Indie se postavila na ochranu Ruska a Číny. Německý kancléř Sholz tento týden navštíví Čínu, aby řekl, že jeho země se chce také připojit k alianci BRICS, tvrdí německé zpravodajské zdroje. Saúdská Arábie jim odmítá dodávat ropu a saúdský princ Mohammed bin Salmán se vysmívá duševnímu stavu falešného Joea Bidena.

Seznam je dlouhý a nyní zahrnuje většinu zemí světa. Proto se svět obrací k Číně:

Od roku 2013 do roku 2021 rostl čínský HDP průměrným ročním tempem 6,6 %, čímž překonal celosvětovou úroveň 2,6 %… Země se nyní může pochlubit nejrozsáhlejším systémem sociálního zabezpečení na světě, největší sítí vysokorychlostních železnic a také největší a nejrychleji rostoucí skupinou zemí se středními příjmy… Podle OSN je Čína od roku 1990 do roku 2019 jedinou zemí, která se posunula z kategorie nízkého rozvoje obyvatelstva do kategorie vysokého rozvoje…

Příspěvek Číny k celosvětovému hospodářskému růstu v období 2013-2021 činil v průměru 38,6 procent, čímž předčil země skupiny G7 dohromady.

Čínská modernizace zohledňuje životní prostředí, ekosystém a přírodu, a do centra pozornosti staví lidi, prosazuje společné hodnoty lidstva, jako je mír, rozvoj, spravedlnost, demokracie a svoboda, a zdvojnásobuje společné budování otevřeného, čistého a krásného světa, který se těší trvalému míru, všeobecné bezpečnosti a společné prosperitě.

Západ by nikdy nebyl předstižen Čínou, kdyby se nenakazil satanskými upíry ChM. Proto chtějí západní bílé klobouky obnovit kompetentní politicko-ekonomické řízení Západu.

Samozřejmě, že upíři ChM v zoufalé snaze vyděsit všechny, aby se opět podřídili, chrlí téměř nekonečný proud strachu, jako jsou „nové a smrtelnější nemoci“ a „vyhazování přehrad a jaderných elektráren do povětří“ nebo odpalování „špinavých bomb“ či vyhrožování prvním jaderným úderem atd.

Tohle šíření strachu je jen blaf. Vzpomeňte si, jak byla Fukušima „nejhorší jadernou havárií všech dob“ a „Tichý oceán je mrtvý“. No, byla to stoprocentní lež. Teď se ukazuje, že jejich historka o tom, že „Covid nás všechny zabije“, byla také čistá lež. Ukázalo se, že míra přežití těch, kteří byli nakaženi COVIDem před očkováním, byla 99,965 %. Tedy prakticky nula.

Takže až začnou křičet „opičí neštovice“, prostě je ignorujte, prosím.

ChM se také stále snaží ukrást volby, kde se dá. Právě jsme to viděli v Brazílii. „Mohli jste sledovat, jak algoritmus snižuje náskok prezidenta Jaira Bolsonara a vypočítává výsledek 51/49. Nemohli nechat Bolsonara „vyhrát“. Řekl, že Brazílii stáhne z Pařížské klimatické dohody,“ komentuje zdroj ze CIA volby, které mohly vynést k moci komunistu Lulu. Bitva o Brazílii však ještě není u konce.

Ve Spojených státech mezitím zuří obrovská bitva o to, aby se zabránilo krádeži výsledků voleb 8. listopadu.

Zloději voleb ChM vyvěsili věci jako „Hillary Clintonová“, aby tvrdili, že „pravicoví extremisté už mají plán, jak příští volby doslova ukrást“, a pak požádali o dary.

Podívejte se ji do očí. Jedná se o počítačovou simulaci.

Uvidíme, co tentokrát udělá americká armáda. Všimli jsme si, že NSA právě otevřela nové „nervové centrum“ připravené skenovat svět kvůli hrozbám pro Ameriku. Otevírá se právě v době konání voleb. Otázkou je, zda budou s lidmi, nebo proti nim.

Musíme se také zeptat lidí z tajných vesmírných sil, na čí straně jsou. Na závěr tedy přinášíme nejnovější vizualizace Blue Beam.

1. Bizarní výkyvy počasí:

2. Flotila odmaskovaných plavidel:

3. Plazmový energetický dron. Florida 22. října:

4. Projekt Modrý paprsek – plavidlo vyrobené na Zemi:

Uvidíme, zda tito lidé konečně plně vystoupí z úkrytu, až se vláda ChM zhroutí, a ona se zhroutí.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Převzato: https://tadesco.org/zapadni-politicka-hororova-show-v-gumovych-maskach-konci/