Analytici a odborníci bijí na poplach. Dle mého názoru příliš pozdě. A kdo jim věří?????

…..jak se tak kolem sebe dívám, tak v Evropě už pšenka nepokvete. Dle švýcarského nezávislého deníku uncutnews.ch, tedy aspoň zatím. Gigantický tobogán nabral kosmickou rychlost. Varoval jsem lidi už před 10 lety o tom, co přijde. Žádné důchody, peníze a vše s tím souvisejícím. To, co nás čeká ve Švýcarsku jsem předeslal už dříve. Zatopit si dokonce dřevem nad 60°C bude zločin. Chtějí to potrestat třemi lety za mřížemi. Tak to si ani neuvaříte vodu na čaj. Príma. Dnes máte zprávu v novinách dokonce ofiko potvrzenou….

***** **** ***** ****

Západní Evropa čelí „totálnímu kolapsu“ kvůli katastrofálnímu nedostatku a růstu cen potravin, hnojiv, energie a průmyslu, varuje David Dubyne v dnešním podcastu Situation Update. Stříbrný guru David Morgan v dnešním podcastu také dodává, že evropské banky čelí možnosti systémového kolapsu (a „bail-in“) kvůli své expozici na energetických trzích a touze západoevropských vlád pokračovat v tištění peněz v boji proti ničivému nedostatku energie, který je nyní nezvratný.

Americké banky jsou také vystaveny riziku evropských ekonomik, což znamená, že kolaps západoevropských bank, vlád a měn se rozšíří jako nákaza do Spojených států a na dolar. Bez jakéhokoli řešení v dohledu – a s neochotou evropských lídrů byť jen uvažovat o změně své sebevražedné politiky, která vedla k této krizi – se zdá, že západní Evropa je odsouzena k současnému kolapsu distribuce potravin, energetiky, průmyslu, zemědělství a měny.

Zdá se, že Putin nakonec nemusí válčit s NATO. Země NATO se ničí s ohromující rychlostí.

Smrt královny znamená zánik západní civilizace

Úmrtí královny Alžběty II. nemohlo být načasované lépe, protože smrt západní Evropy na sebe pravděpodobně nenechá dlouho čekat. Královna zemřela, ale zemřel i zdravý rozum, racionalita, finanční zdravost a integrita zemědělství. Žádná civilizace nemůže přežít bez potravin, energie a peněz a vedoucí představitelé západní Evropy se snaží všechny tyto tři složky zcela zničit.

Nyní nás dělí jen několik měsíců od toho, abychom s hrůzou sledovali, jak desetiletí ctností a špatných politických rozhodnutí přinášejí ovoce a srážejí západní Evropu na kolena v takové míře devastace, jakou jsme nezažili od druhé světové války.

Aby švýcarská vláda ukázala, jak moc je to špatné, hrozí nyní každému, kdo vytápí svůj dům nad 19 stupňů Celsia, tříletým trestem vězení. Ohřívání vody nad 60 stupňů Celsia bude prý trestné, a pokud se to bude týkat i vaření, pak už nikdo ve Švýcarsku nebude moci vařit vodu, aniž by se stal zločincem.

Švýcarská vláda chce zřejmě vyslat „teplotní policisty“, kteří budou vstupovat do domácností a měřit vnitřní teplotu, aby se ujistili, že nikomu není opravdu teplo. I když vytápíte dům dřevem, můžete jít do vězení, pokud vyrobíte příliš mnoho tepla.

Zánik Evropy se rozšíří do mnoha dalších zemí

Bohužel tato destrukce, kterou si západní Evropa způsobila sama, neskončí jejím zánikem. Pokud se s tím okamžitě něco neudělá, katastrofa se rozšíří do všech západních zemí, včetně Spojených států, Kanady, Austrálie a Japonska, a zhroutí jejich průmysl, hodnotu majetku, HDP a měny. Čelíme systémovému, neúprosnému ničení eura, jenu a dokonce i dolaru, které je spojeno s celosvětovými snahami o de-dolarizaci, jež již naplno probíhají v Číně, Rusku, Indii a Saúdské Arábii.

Éra hojnosti skončila. Připravte se na éru kolapsu

Pointa? Pokud nedojde k okamžité radikální nápravě, postihne západní Evropu v roce 2023 katastrofální kolaps, přičemž „kolaps“ je definován jako zastavení činnosti nejméně 50 % podniků a průmyslových odvětví, což povede k masovému vylidnění a zuřivým nepokojům na celém kontinentu, spojeným s rozsáhlým hladomorem a úmrtími podchlazením.

Kolaps Spojených států bude trvat déle, ale je také nevyhnutelný. Dolar se brzy stane historií a solventnost americké vlády se prakticky přes noc vypaří.

Zdá se, že jak USA, tak Evropa skončí masovými povstáními, vzpourami a násilnými revolucemi. Není divu, že se globalisté zoufale snaží zabít miliardy lidí pomocí biologických zbraní-vakcín a uměle vyvolaného hladomoru.

Součástí tohoto úsilí je mimochodem i snaha umožnit západním zemím „očistit“ své dluhy vyhlášením vyšší moci, a tím zrušit veškeré finanční závazky jak vůči držitelům státních dluhů, tak vůči příjemcům nároků z řad vlastního obyvatelstva. Každý, kdo pobírá například státní důchod, zůstane na suchu. Ještě horší je, že ti, kteří stále drží měny jako euro, yen nebo dolar, budou mít štěstí, že po úplném uskutečnění „velkého resetu“ dostanou za dolar 5 centů.

Jinými slovy, všem těm idiotům, kteří pracovali pro Fed, nezůstane nic. Totéž platí pro 87 000 nových pracovníků finančního úřadu, kteří si stále ještě myslí, že budou terorizovat Američany, ale brzy zjistí, že sbírají odpadky.

Ekonom Tuomas Melinen varuje, že do vypuknutí „chaosu“ v Evropě zbývají už jen „týdny“.

„Říkám vám, že situace v Evropě je mnohem horší, než si mnozí myslí,“ napsal na Twitteru Tuomas Malinen, Ph.D., generální ředitel společnosti GnS Economics v Helsinkách:

„Jsme na pokraji další bankovní krize, kolapsu naší průmyslové základny a našich domácností, a tedy na pokraji kolapsu našich ekonomik.

Malinen také píše na server Substack.com a publikuje sloupky v Epoch Times.

Malinen varuje lidi, aby si udělali zásoby jídla, vody, peněz a dřeva, a každého, kdo ho poslouchá, oslovuje „prepper“. Bohužel většina Evropanů a většina Američanů mu stále nenaslouchá a budou zcela nepřipraveni, až vše půjde do háje.

Podle Malinena zbývají Evropě už jen týdny, nanejvýš měsíce, než nastane chaos.

Říkám vám, že situace v Evropě je mnohem horší, než si mnozí myslí. Jsme v podstatě na pokraji další bankovní krize, kolapsu naší průmyslové základny a našich rozpočtů, a tím i kolapsu našich ekonomik.

Vyslechněte si další dva odborníky: Morgana a Dubyneho, kteří odhalují pravdu o penězích, potravinách a zemědělství.

Dnešní Situation Update je dvouhodinový speciál „dvojitého Davida“ s Davidem Morganem a Davidem Dubynem, kombinovaný s mou vlastní analýzou, která vede ke zdrcujícímu závěru pro lidstvo.

Podle mého názoru se jedná o nejdůležitější podcast roku (zatím), který stojí za to si poslechnout celý. (Viz video v originálním článku.)

Zdroj: uncutnews.ch

Převzato:  https://tadesco.org/zapadni-evrope-hrozi-totalni-financni-kolaps-analytici-a-odbornici-biji-na-poplach-dle-meho-nazoru-prilis-pozde-a-kdo-jim-veri/