Tady jsem se dočetl, že se v Kyjevě konečně objevily zárodky zdravého rozumu… Že ti, kteří se probudili z běsnění bratrovražedného vraždění, načmárali na zeď: “Chceme domů!”.

No a co? Mám z toho cítit velkou úlevu? Okamžitě se nalít jako žába, že čubatí chochlové prozřeli? Že Arestovič zazpíval serenády hodné profesionálního propagandisty sovětských časů na slávu naší armády, čímž si vysloužil právo na život a místo u paraši**)?

A paralelně dostávám od svých známých informace o tom, jak našeho kolegu rozvědčíka chytili a v zajetí mu usekli ruce (!)… O vykastrovaných a upálených… O lidech bez rukou a nohou… O matkách na hrobech svých synů…..

A pak o oné “matičce vlasti”, kde nezůstalo víc než 19-20 milionů jejích krvavých dětí… O Ukrajincích prchajících na Západ, nebo rozebraných na orgány přímo v Kramatorsku; o jejich manželkách, které si šly vydělávat do západních nevěstinců, kde „obslouží“ až 20-30 klientů denně; o jejich dětech, odevzdaných k adopci (kdo bude mít štěstí), nebo k sexuálním radovánkám a… na orgány (až 7 % rozpočtu “země 404” – pochází z transplantologie)….

Četl jsem o pohřebišti radioaktivního a biologického odpadu o rozloze 400 km2, které si mladý Soros vykšeftoval s krvavým klaunem na západě Ukrajiny… O biolaboratořích, kde vyvíjejí genetické zbraně proti slovanské haplo-skupině R1A1….

Kdo za to může? Vyřiujeme o Chochlech, jako jsme kdysi křičeli o kozácích, kteří stáli s Mniškem a falešným Dimitrijem a jejich voji u Moskvy. Oni se ti chochlové ale se v podstatě pozabíjeli sami! Jejich prostory jsou teď liduprázdné. Jejich půda je zamořená ochuzeným uranem. Jejich ženy jsou zkažené. Ztratili svého Boha, paměť i jazyk. Jejich děti se od narození učí zabíjet. Kdo se za to všechno bude zodpovídat?

Ale pak se dozvídám, jak opět vítězně obchodujeme se Západem (výborně!)… Mír a přátelství, Euro-Rusko, bhai-bhai! Brzy se pánové miliardáři a úředníci opět vydají do Paříže, aby si na Champs Elysées dali foiе gras (husí jatýrka). Hurá! Západ pochopil, že nás nelze porazit, a sklonil před námi hlavu…!

Ne, jsou lidé, kteří tohle píší, opravdu blázniví magoři, nebo pátá kolona? Jaká tekutina se vám dostala do hlavy? Ani naši nekonečně moudří a laskaví předkové si nedali pokoj, dokud nedošli do Berlína. A vy mě zase voláte, abych se bratříčkoval s lidožrouty, kteří zkazili a zabili Ukrajinu, a zmrzačili a zabili ke stovce tisíc našich mužů – mužů, kteří zkrotili rozběsněné čubaté fašisty?

Říkám vám: nesouhlasím s tím, abychom se smířili s Evropskou unií a kvičeli psí radostí při pohledu na naši pseudoelitu, jak si olizuje ruce a tloustne v restauracích. Tím spíš, že zatímco my se budeme plácat po zádech a tykat si s těmi kanibaly, a oni zatím budou betonovat a stavět pevnosti třídy „Avdějevka“ podél pobřeží Dněpru až k  Černému moři…

Musíme se ptát skutečných strůjců naší slovanské pohromy!
Musíme pomoci muslimským národům svrhnout Západ do zapomnění. Pamatujte, že s upírem se nedá dohodnout!  Ztratíte sami sebe! Ztratíte svou duši!
AUTOR: Alexander Artamonov

Překlad: St. Hroch/BelobogSk

ZDROJ