Týdenní komentář B. Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka ze 14.12.2Q2Q

Západní svět čelí největší krizi, možná vůbec za celou dobu své existence, protože se jeho vládnoucí elita vzdala Číně. Buď Západ tuto elitu zbaví moci a vytvoří jednotnou frontu, nebo se ze Západu stanou čínští otroci pracující pod subdodavateli chazarské mafie. Právě tato bitva zahrnující Číňany a Západ je skutečným důvodem, proč je výsledek amerických prezidentských voleb tak nevyjasněný.

Než se do toho pustíme hlouběji, je důležité zdůraznit, že vzhledem k současné situaci to vypadá, že Donald Trump bude posledním prezidentem Korporace The United States v současné podobě, souhlasí několik zdrojů. Rovněž naznačují, že může mít v rukávu plán, jak situaci vyřešit příznivě. To ukáže čas.

Abychom lépe porozuměli současné situaci, podívejme se na čísla zveřejněná americkým ministerstvem financí 10. prosince. Ta ukazují, že USA utratily 6,5 bilionu dolarů ve fiskálním roce končícím 30. září, ale půjčily si 3,1 bilionu USD. Schodek za říjen, první měsíc fiskálního roku 2021, se meziročně zvýšil o 111% na 284 miliard USD.

Celkově lze říci, že po započtení desetiletí fiskálních a obchodních deficitů i nefinancovaných důchodových závazků mají USA dluh přesahující 200 bilionů dolarů nebo-li více jak dvaceti násobek HDP, pokud nepočítáte HDP financovaný dluhem.

Ani Donald Trump, ani kdokoli jiný to nemůže napravit pomocí konvenčních prostředků, což podporuje koncept resetu k vyřešení finančních problémů mnoha národů, jejichž dluhové břemeno bylo vytvořeno v systému fiat měn centrálních bank.

To je důvod, proč současní majitelé Korporace USA (většinou evropští aristokrati se sídlem ve Švýcarsku) nabídli Číňanům prezidentství otroků Joe Bidena a Kamaly Harrisové výměnou jejich dluhu za „jackpot.“ Ale ani to nestačilo, a tak nabídli Číňanům také Austrálii, Nový Zéland, Japonsko, Korejský poloostrov a ASEAN.

Pokud si nemyslíte, že se převážně švýcarští vlastníci Korporace USA vzdali Číňanům, podívejte se na tuto zprávu, ODKAZ. Úryvek z této zprávy: „Byla odhalena tajná dohoda mezi Švýcarskem a Čínou, která umožnila čínským bezpečnostním úředníkům přístup do země na náklady švýcarských daňových poplatníků.“

V zásadě se tím říká, že Švýcaři dali čínským agentům volnou ruku, aby si ve Švýcarsku dělali, co chtějí. To znamená, že mohou zabít kohokoliv z elity z Davosu (Světové ekonomické fórum, pozn. př.), kdo neplní jejich rozkazy. Pamatujte, že toto je elita, která ovládá 90% nadnárodních korporací.

Nyní lze pochopit, proč současní vlastníci zkrachovalé Korporace USA Inc. prodali americký lid. Nabídli čínským jednotkám právo obsadit Kanadu a Mexiko, aby pomohly rozporcovat USA na menší části, přičemž každý z kanadských a mexických vazalských států dostane kus bývalých Spojených států.

Číňané nyní zuří, protože Američané, americká a kanadská armáda tuto dohodu odmítají. Proto například kanadská armáda řekla Justinu Castrovi (Trudeau), aby se vydal na túru (a možná se už nikdy nevrátí jako jeho bratr), když jim nařídil, aby vpustili čínskou armádu a vycvičili je v taktice zimní války.

Můj dědeček byl členem parlamentu zastupujícím okres Pontiac v Kanadě. Kanaďané se oddělili od USA, protože jsme upřednostňovali přátelství a integraci s původními národy, nikoli podrobení a vyhlazení. Proto je v Kanadě nyní více lidí z původních národů, než když přišli první Evropané, zatímco v USA je to méně než čtvrtina.

Vyzýváme k vytvoření Nových Spojených států amerických od Argentiny až po Aljašku. Vyhlášením takového nezávislého státu můžeme prohlásit dluhy bankrotující korporace USA za neplatné a říci Číňanům, ať si to strčí někam…

Prezidentství Bidena by představovalo rozpad současných Spojených států na tři nebo více částí podřízených Číně. Joe China Biden je známý zločinec Deep State. Můžeme říci, včetně svědectví přátel, kteří se pokusili jít na setkání s Bidenem během kampaně, že současný Biden je výtvorem počítačové grafiky a režie ze strany korporátních PR oddělení.

Nebudeme se tím zabývat příliš hluboko, protože ani americký lid, ani americká armáda nepřijmou Bidenovo prezidentství. Skutečnost, že Hunter Biden čelí předvolání ohledně více trestných činů, by vás měla upozornit na to, že Bidenovo prezidentství je vyloučeno.

Podporujeme mnoho z toho, co Donald Trump udělal, a plně podporujeme myšlenku „Znovu učinit Ameriku skvělou.“ Problém je se současnou strukturou Korporace USA a jejím dluhem. Situace je již tak špatná, že více než 50 milionů Američanů nemá adekvátní přísun potravy.

Takže kvůli FAKE Covid pod vedením WHO a Fauciho v tomto roce 50 milionů Američanů je na pokraji hladovění a téměř 50% amerických malých podniků brzy zbankrotuje.

Trump nedávno tweetoval: „Vakcíny jsou na cestě, PLÁNOVÁNO PĚT LET PŘEDEM. Uzdravte se USA. Uzdrav se SVĚTE. Milujeme vás všechny!“ (Vakcína je kód, pozn. př.)

Nechceme zabíhat do vesmírných záležitostí, ale musíme vzít v úvahu možnost, že máme co do činění s několika různými časovými liniemi…

Celý článek zde: https://tadesco.org/zapad-celi-momentu-pravdy-jak-se-chazarska-mafie-vzdava-cinanum-donald-trump-je-poslednim-prezidentem-korporace-the-united-states/