Co je vlastně dezinformace? Kde hledat pravdu? Naše ústava nám zaručuje svobodu slova, tedy svobodné vyjádření našeho názoru. Je tedy na rozhodnutí každého jednotlivce, aby si udělal z více úhlů pohledu svůj vlastní názor. V historii se ukazuje nástup fašismu právě vnucováním “pravdy” a zákazem svobody slova. Pokud budou lidé ovce a nechají se manipulovat, nemohou se divit, že je totalitní režim dostane na dno…

Dnes zveřejňuji převzatý článek o “bohatých” dezinformátorech… Konec konců závěr je opět na čtenáři či posluchači. Za sebe chci připomenout, že web knihya spravuji přes 15 let bez reklam a odkazu na bankovní účet. Tedy zdarma jako službu veřejnosti, přátelům a kamarádům, za které pravidelné návštěvníky považuji… abych poskytl možnost hledat zakopanou “pravdu”.

Tedy zcela určitě nepatřím k těm, co mají údajné staticíce. A pokud má někdo činnost, kdy chce za svou práci zaplatit, je zcela normální, že většina chodí pracovat, aby vydělala na otroctví, které nám Systém nastavil. Na složenky, energie a všechno kolem. Tedy nemá cenu nikoho odsuzovat. A pokud někdo zasílá příspěvek, dělá to dobrovolně.

Řekl bych, že otázkou je, kdo se hrdě staví za svůj národ a kdo mu škodí. Ať vědomě či nevědomě. Kdo je odvážný a nese svou kůži na trh, celým svým srdcem za své okolí a kdo je zaprodaný a pouze se veze… 

WWG1WGA ?♥️?

……..

Dezinformátoři vydělávají statisíce. Kolik redaktoři (nejen) ČT?

Spojuje je neúspěch. Natáčení videí. Šíření dezinformací. Peníze jim posílají senioři, invalidní důchodci, lidí, kteří mají hluboko do kapsy. Malíř pokojů v exekucích. Hlásná trouba. Neumějí zhmotnit politické ambice. Stylizují se do rolí zachránců národa a vlastenců. Kdo stojí na straně našeho nepřítele. Kdo je náš nepřítel?

 

Zdroj:  https://deponativ.info/dezinformatori-vydelavaji-statisice-kolik-redaktori-nejen-ct/