Gnostičtí ilumináti oznámili, že speciální jednotky budou pronásledovat a zatýkat nebo v případě potřeby popravovat následující válečné zločince: královnu Alžbětu II., Papeže Františka, Aga Chána IV., Dalajlamu, íránského ajatolláha Khameiniho, Davida Rockefellera ml. švýcarské a francouzské větve rodiny Rothschildů, Gianmario Ferramonti ze zednářů P3, Victora Emanuela, bratry Agnelli, Benyamina Netanyahu, barona Jarod Kenneth Wilhelm Thyssen DeCoste a mnoho dalších.

Tito lidé byli zařazeni na cílový seznam, protože veřejně propagovali hromadné injekce experimentálních „vakcín“ pro genovou terapii, které mění funkci DNA na základě prokazatelně podvodné pandemie. Jde o pokus o genocidu, který si podle současného mezinárodního práva zaslouží trest smrti. Souhlasí s tím zdroje MI6, Pentagon, CIA, Asijská tajná společnost a gnostičtí ilumináti.

Tito lidé jsou také nejvýznamnějšími identifikovatelnými členy politbyra chazarské mafie, shodují se zdroje. Jejich zatčením a výslechem lze dosáhnout jasné cesty k planetárnímu osvobození.

Jedná se o skupinu, která ovládá starodávný systém totality známý jako babylonské dluhové otroctví a je symbolizována okem v horní části pyramidy.

Tento systém otroctví byl vysledován zpět ke skupině, která předala Mojžíšovi Desatero přikázání. Když si přečtete necenzurované verze Bible, zjistíte, že takzvaný „Bůh“, který předával tato přikázání, hrozil zabitím lidí šípy, zavraždil řadu židovských vůdců a požadoval poctu ve formě zlata, stříbra, ovčí kůže obarvené na červeno, aroma olej atd. To není „Bůh“, ale spíše vysoce sofistikovaná skupina lidských otrokářů, která je obyčejným lidem známá jako „satan“.

Jako autor článku mám osobní důvod souhlasit s G Ilumináty, světovými zpravodajskými agenturami a tisíci právníků, že současný pandemický podvod musí být předmětem norimberského tribunálu pro válečné zločiny. Minulý týden jsem dostal následující dopis:

協会 社 団 法人 日本 外国 特派員 協会 – Klub zahraničních korespondentů v Japonsku

100-0005 Japonsko, Tokio-to, Chiyoda-ku, Marunouchi, 3-2-3, budova Marunouchi Nijubashi 5Fttp: //www.fccj.or.jp E-mail: front@fccj.or.jp Tel: +81 -3-3211-3161 Fax: + 81-3-3211-3168

5. března 2021 Re: Masky v klubu

Vážený pane Benjamine S. Fulforde. Rada FCCJ by vám ráda připomněla, že je zásadou klubu, aby každý nosil masku, když je v areálu, kromě jídla a pití, dokud pandemie pokračuje. Vědecké důkazy naznačují, že se jedná o účinný způsob, jak snížit riziko infekce virem, který by jinak mohl mít za následek smrt nebo vážné dlouhodobé onemocnění. Správní rada byla informována, že jste odmítl splnit tento požadavek. I když si ceníme vašich příspěvků do klubu, je nespravedlivé přimět ostatní členy nebo zaměstnance, aby se báli o své životy nebo zdraví, ať už jsou vaše osobní přesvědčení o Covid-19 nebo maskách jakékoli. V prostorách klubu noste masku zakrývající nos a ústa. Pokud se cítíte nespokojen, žádáme vás, abyste během pandemie nenavštěvoval Klub. Děkujeme za spolupráci. Rada FCCJ

Tady je moje odpověď:

Pokud jste ochotni poskytnout vědecké důkazy, informujte výbor, že bych rád vyhověl. Jinak jako novinář, který hledá pravdu na základě faktů, budu informovat svět, který manipulujete na základě pověr. CDC ani WHO neposkytly důkaz, že virus existuje. V zájmu žurnalistiky je tedy vyzývám k debatě o tomto tématu založené na faktech. Pokud se mnou odmítnou debatovat, nevyhovím.

Vzhledem k tomu, že mi neodpověděli, mám podezření, že skutečným důvodem, proč mě chtěli donutit používat masku, je to, že jsem 2. března odhalil jejich pokus zahladit způsobení masové vraždy z 11. března 2011 na japonskou Fukušimu. Nechali Kiyoshi Kurokawu, který vedl vyšetřování japonského parlamentu za Fukušimu, (aby se pokusili incident zakamuflovat ) obvinit z nekompetentnosti japonskou vládu.

Zeptal jsem se však Kurokawy, proč hlubinná vrtná loď Chikyu vrtala do oceánského dna v přesném epicentru zemětřesení v týdnech před katastrofou. Poukázal jsem také na to, že japonské a australské vojenské zpravodajství uvedlo, že na palubu lodi byla umístěna jaderná zbraň. Také jsem se zeptal, proč byla izraelská společnost Magna BSP bezprostředně před katastrofou pověřena bezpečností v továrně ve Fukušimě. To přimělo Kurokawu, aby se dopustil nepoctivých manipulací, když řekl: „Japonci nebyli chráněni vojenskou silou.“ Jinými slovy, americká a japonská armáda toho dne nesplnily své povinnosti.

Vrátíme-li se k „pandemii“, jedná se o základní princip logiky, že nemůžete dokázat to co neexistuje, ale že můžete dokázat to co existuje. Takže někdo může říci: „existuje galaxie vyrobená z fialových špaget“ a nikdo jim nemůže dokázat, že se mýlí. Pokud však elita chce, aby se lidé dusili nehygienickými maskami, aby „bojovali proti viru“, musí dokázat, že existuje. Doposud ani CDC, ani WHO, ani nikdo jiný nebyl schopen vyrobit jediný vzorek takzvaného Covid-19 nebo Sars Cov 2, nebo jakkoli jinak tomu říkají. Naproti tomu existuje drtivá většina důkazů o tom, že osoby provádějící očkování používají pojistné podvody a jiné prostředky k tomu, aby přiměly lékaře označit nemoci, jako je chřipka, zápal plic, nachlazení a tuberkulóza, za „Covid-19“.

Proto byla zahájena vojenská a legální kampaň proti politbyru chazarské mafie. MI6 k tomu říká:

“Důkazy, které máme zpětně, ukazují, že Světová banka v roce 1975 měla analýzu hlavních příčin předběžného plánování [” pandemie “]. To, co vzbudilo vojenské znepokojení, byla SIONICS v tandemu s nanočásticemi obsaženými ve vakcínách… regulérně vypuklo peklo…  a my jsme přešli do útoku místo obrany.

SIONICS znamená Systémy negace povstání a Counter Subversion – v zásadě ovlivňuje vaše politické oponenty nebo potlačuje povstání obyvatel. Genocida je nejbližší přirovnání. Přesněji jde o šílenství Luciferiánského kultu ovládajícího Organizaci spojených národů ohledně redukce populace. “

Minulý týden také asijské tajné společnosti a společnost bílého draka a jejich spojenci kontaktovali maltézské rytíře a západní tajné společnosti ohledně zlepšení způsobu, jakým je tato planeta, kterou všichni sdílíme, provozována.  …

 

Pokračování na zdroji: https://benjaminfulford.net/